Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
krdi erakonnad, nüüd siis tasuta sõit bussis.
 
vastik edkar 25. august 2005, kl 14.22
No kuhu küll me niimoodi välja jõuame. Kui mina näiteks bussiga ei sõida siis mis see mulle annab? Ja ärge hakake pihta et keegi ei käse sul ju sõita jne jne. Vaata mõnest kohast on ikka väga ebamugav mitme transpordiga tööle sõita ja enne veel haak lasteaeda teha. Aga kui tehakse nii siis kaotavad paljud falcki töötajad ju töö ( mitte et nad mulle meeldiks) ja tööpuudus suureneb. Prügikolle saab siis lõppmatult ju bussis magama ja istuma ja haigusi levitama. Kaob ära ju jälle üks bensakrite soodustus millele on vaja leida asendus. MITTE KUSKIL EUROOPAS ei ole bussi sõit tasuta. Nii sellega on jälle rõhutud hoopis sellele et vaesemad pered läheksid euroofiasse ja loomulikult hääletaksid siis selle erakonna poolt. No ja kuna eestis on ju vaesemaid inimesi piisavalt siis on ju võit käega katsutav. Aga samas kallinevad muud asjad ja see raha tehakse ju tegelikult tagasi. See on lollus see kellel on ikka kolm last saab ise sõita tasuta ja saavad ka tema lapsed sõita tasuta ja teised võiksid ikka oma bussi pileti ära osta. Mis teie arvate
 
Kardioloog 25. august 2005, kl 14.25
Mida sa sisse hingasid, kas Cascoflex'i põrandaliimi ?
 
Margit 25. august 2005, kl 14.32
Rahu-rahu. Selline utoopiline asi nagu tasuta bussisõit on vist mõne pilves poliitiku väljamõeldis. Eriti praeguste pidevate bensiinihindade tõusudega võidu joostes. Kunagi lubati ju ka (seesama Savisaar) "Hoiame vee hinna kontrolli all", tegelikult aga...

Üldiselt ei tasu neid valimisi ja lubadusi ja kõike seda plöga-möga eriti tõsiselt võtta. Sest kes võtavad, saavad pügada.
 
M 25. august 2005, kl 14.32
See polegi reaalne, vaid populistslik @!#$. See @!#$ on ju nii tavaline nati enne valimisi. Ons vaja üldse tähelepanu pöörata?
 
Undiin 25. august 2005, kl 14.33
Mis utoopia see nüüd on? Evelyni unenägu.
 
kadri 25. august 2005, kl 14.39
võid ainult unistada,et tasuta bussisõit tuleb,isegi need vaesed pole nii lollid,et seda usuksid.ega see,kui inimesel raha pole,anna veel õigust arvata,et ta loll on.
 
salmi 25. august 2005, kl 14.41
just rääksi kuskil, et bussides neil on kokku kontrollideks miski 50 inimest vaid, see pole ju suur arv. eks nad saab ümber suunata, nt poodidesse turvadeks
 
Norija 25. august 2005, kl 14.43
Muide, mulle see mõte meeldib, kuigi teostatavusse ei usu. Isamaaliidu ettepanekut, et õpilastele tasuta sõit, pean tõenäolisemaks.

Aga Sina, teemaalgataja, saaksid sellest ka kasu. Et kuidas? Rohkem sõitjaid ühistranspordis, vähem autosid tänaval. Kasu missugune, või Sulle ei tundu, et autosid on linnas liiga palju?
 
lõbus lesk 25. august 2005, kl 14.48
mulle meeldib see idee väga!:)) Kuigi ise sõidan ainult autoga.

A ma miskipärast kohe mitte ei usu et nii läheb:(
 
suss 25. august 2005, kl 14.55
mis loll argument see on, et kui bussisõit tasuta on, siis tuleb rohkem prükkareid ja muid asokaid bussidesse magama ja sõitma ja olema.mis sa arvad, et nad praegu ostavad pileteid või?mida kontroll neile teha saaks, võtaks taarakoti ära trahvi asemel.transpordi kasutajate kontingent sellest küll hullemaks ei muutu, kui asi raha ei maksa...mõelge ka ikka enne kui sellistele punktidele toetuma hakkate.
 
kaalukeel 25. august 2005, kl 15.21
kui kõik valimislubadused täidetakse, siis elaks nagu alice imedemaal.
 
tramm 25. august 2005, kl 16.19
suss, mõtle ise ka natuke. ma olen päris mitmel korral näinud, kuidas bussijuht nähes peatuses prükkareid, laseb siseneda ainult esiuksest ja küsib ka pileti. prükkarid bussi ei pääse. kuidas keelduda sõidutamast prükkarit siis, kui sõit on tasuta?
 
ja-jaaa 25. august 2005, kl 16.31
No see teemaalgataja on ikka täislaks naiivitari tõesti! Usu jah mingit valimiseelset möga! Nagu eile sündinud
 
cool down 25. august 2005, kl 16.51
lugege ja jahtuge maha:
http://www.epl.ee/artikkel_299041.html
 
liizu 25. august 2005, kl 17.52
tähendab,
kui ka tuleb tasuta transport, siis ei tohiks kontrolörid ikkagi kuhugi kaduda.
tasuta transport oleks ju maksumaksjate raha eest, miks peaksid siis mittekodanikud ja mitte-maksumaksjad tasuta sõitma?
õiglane oleks, et kes seda sõitu "kaudselt" kinni ei maksa, ostab siiski pileti.
aga loomulikult on kogu see tasuta transpordi jura lihtsalt haige populism.
 
to teemaalgataja 25. august 2005, kl 18.49
mitte kuskil euroopas ei maskta ka titemammidele vanemapalka ega lubata 3 aastat kodus jobutada koos töökoha tagamisega. mitte kuskil Euroopas ei saa 1/6 inimestest ALAMPALKA jne jne.
 
Juuli 25. august 2005, kl 21.14
Imelik, et ükski valimisliit pole veel suveilmasid novembrini pikendanud.
 
mittevalija 25. august 2005, kl 22.00
Mina ei lähe valima isegi siis kui suvi kestaks aastaringselt.
 
hmh 26. august 2005, kl 09.40
tegelikult ei ole titemammadele see kolm aastat ette nähtud jobutamiseks, vaid selleks,et lapsest kasvaks võimalikult tasakaalukas ja rahulik inimene.
jobutada saab ka töö juures ja kuidas veel....

aga noh, on sel repliigil nüüd üldse mõtet...
 
bussiga sõidan ma 26. august 2005, kl 11.43
Autor: tramm
Aeg: 08-25-05 16:19

suss, mõtle ise ka natuke. ma olen päris mitmel korral näinud, kuidas bussijuht nähes peatuses prükkareid, laseb siseneda ainult esiuksest ja küsib ka pileti. prükkarid bussi ei pääse. kuidas keelduda sõidutamast prükkarit siis, kui sõit on tasuta?

__________________


muuseas, bussides on haisemine ja määrdunud riietes sõitmine keelatud ;) nagu ka lärmamine, söömine, joomine, suitsetamine jne.
 
ee 27. august 2005, kl 15.57
no vot minu meelest on bussid kohutavad linnaõhu saastajad ja nende sõitmist kesklinnas tuleks hoopis piirata.
trammid-trollid on hoopis teine asi.
VOTT
 
Pussi Kadri 02. august 2021, kl 13.18
Tasuline Luxexpress
Tasuta Lumpenekspress
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!