Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
vaimud, kummitused?
 
Naiivitar 12. november 2006, kl 17.49
Kas vaimud, kummitused on siis teie arust päriselt olemas?
Sattusin Feministi nurgakeses lugema seda teemat, mis sai suurt vastukaja ja oh, üllatust, enamus neist täitsa tõsised.
http://woman.delfi.ee/foorum/read.php?f=15&i=638731&t=638731
Lisan kohe, et olen inimene, kel pole kunagi ühtegi lähedast ega ka tuttavat surnud (va.koer), pole käinud kunagi matustel ega ka pidanud leina tundma. Kogu see surmateema on minu jaoks võõras ja kauge ning see jutt seal ajas küll segadusse. Jah, muidugi, lapsepõlves uskusin igasugu asju - jõuluvana, päkapikke, kummitusi, tulnukaid, kolle jne. aga see kõik läks koos lapsepõlvega üle ja rohkem pole oma pead selle üle vaevanud.
Olen palju kuulnud, et surnud käivad unenägudes endast märku andmas, aga sellegipoolest panen selle alateadvuse arvele. See, kui inimene näeb enda ees, ärkveloleku ajal, eksmehe vaimu... mina oleks tõenäoliselt püksid täis teinud ja esimese asjana aja psühhiaatrile kirja pannud. No ei suuda mina kuidagi uskuda, et on olemas teispoolsus ja vaimud. Teie kogemused?

PS. Vabandan, kui kedagi solvasin, see teema pole tõepoolest pahatahtlikkusest üles pandud.
 
reaalitar 12. november 2006, kl 17.53
sul on õigus- tõesti oled naiivitar.
 
to reaalitar 12. november 2006, kl 18.04
pole sa miski reaalitar, hoopis tundlikusest ilma j'aetud inimene. Sul pole sensitiivsust, selle t6ttu sa ei saa teiste plaanide ja dimensioonidega kontakti. Kes on tundlikum, see saab, ja see kontakt kajastub sageli selliste energiate tajumises mida kummitusteks peetakse. Lapsed on selle suhtes eriti lahtised, hiljem kaob see v6ime paljudel 'ara. Kui kellelgi on, ei maksa seda karta. Aga ole ettevaatlik energiatega millega kontakti saad--m6ned neist v6ivad tunduda tuttavate hingedena, aga nad v6ivad ka end selliseks maskeerida--eriti kui hingi v'alja kutsuda, quija boardide ja meediumite abil. Yldiselt--oma paranormaalseid v6imeid ja tundlikkust tuleks hinnata, mitte peljata. Sulle on antud midagi millest paljud on ilma j'aetud,ja nende jaoks paranormaalseid n'ahtusi ei ole. Jah, igayhele oma "reaalsus," v6imete kohaselt.
 
Juuli 12. november 2006, kl 18.06
Tõepoolest inimesest on naiivne mõelda, et on olemas ainult need asjad mida ta saab materiaalselt mõõta, käega katsuda jne.
Loomulikult ma usun, et inimesel on hing, mis väljub kehast surma hetkel. Usun, ka, et mujal universumis on elu. Ja olen täiesti kindel, et maamuna peal on veel väga palju asju/nähtusi, mida ei usuta, aga mis siiski on olemas (nt. ajaaugud jms.)
 
lisaks 12. november 2006, kl 18.09
lugege ka seda saiti, v'aga kena community, seletus paljudele asjadele (muide, kuidas siin delfis linke panna?)

http://messageboards.ivillage.com/iv-rlparanormal
 
mäletan 12. november 2006, kl 18.15
Mu ema rääkis mõned aastad tagasi, et peale vanaema (emaema) surma ilmus vanaema talle ikka mingi aja tagant unenägudesse ja vahel oli varastel hommikutundidel koputust kuulda enne üles ärkamist. Ja mõneks ajaks see lakkas, kui ema käis surnuaias haual ära.
Ei tea päris täpselt, millega tegu... Usun ema, aga arvan, et tegemist võis olla ta enda alateadvusega. Et alateadvust püüdis märku anda, a la "ma pole enam ammu surnuaias käinud". Koputuse sarnaselt võivad paljud suvalised helid kosta, eriti kui inimene on unine ja kuulmismeel pole kõige ärksam.
Eelnev ei tähenda üldse seda, nagu ma ei usuks sellistesse nähtustesse. Usun ikka, kuid püüan enne asjadele leida reaalseid ja loogilisi selgitusi.
 
mäletan 12. november 2006, kl 18.16
Link käib <> vahele, kaasaarvatud http:// :

http://messageboards.ivillage.com/iv-rlparanormal
 
mulle ka 12. november 2006, kl 18.18
ilmus vanaema unes natuke aega p'arast tema surma. Olin siis nii umbes 12-13 aastane. Ta suri ootamatult, see tuli suure shokina. Komplitseeris veel see et olime kergelt tylitsenud just enne tema surma. Ilmus siis mulle unes paari n'adala p'arast, ja ytles--'ara ennast halvasti tunne, ma armastan sind ikkagi, ja surm on loomulik asi. P'arast seda oli mul kah hea olla. Aga see visiit unes tundus kuidagi nii loomulikuna, ma isegi ei kahelnud et see t6esti oli minu vanaema kes s6numi tahtis tuua. Puhaku ta rahus.
 
thanks 12. november 2006, kl 18.20
T'anud to m'aletan lingi 6petuse eest!
 
tjah 12. november 2006, kl 19.20
ma olen sugulaste surma ette näinud...
 
jep 12. november 2006, kl 19.24
ma usun neid asju.
ise pole näinud, küll aga mu üks hea sugulane, kelle mõistuses pole mul põhjust kahelda
 
Katja 12. november 2006, kl 22.56
2 tjah
Mina ka(
 
Cynthia 13. november 2006, kl 10.13
Loomulikult on kummitused, tondid (nimetan neid siin lihtlabase ja kõigile mõistetava nimega) olemas. Nad on energiad, nagu eespool juba mainiti. Nad elavad nn paralleelmaailmades ja eksivad mõnikord siia; sensitiivsed inimesed tajuvad neid. Samuti võib inimene eksida nende maailma (magades näiteks ja (astraal)rännakul. Mina olen ise palju sellist kogenud, asju ette näinud, tunnetan hästi ka inimeste/ kohtade vms energiaid ja ei pea seda hulluseks.

Keda huvitab, üks foorum, kus saab vaimude jne kohta infot, on:
http://www.vaimumaailm.ee või
http://www.paganakoda.ee
 
youtuber 19. jaanuar 2023, kl 16.22
kummitused on päris ,sest ma üks kord nägin ühte kummitust!
 
ning sa äratad selle surnud teema üles 19. jaanuar 2023, kl 17.22
sellepärast ,et...........seda mõttetust öelda ve-
 
Vanas majas vana majavaim 21. jaanuar 2023, kl 01.57
Kummitused on olemas! Miks neid vähesed näevad? Kummitused ilmutavad end neile, kes pole siin ilmas head. Olete märganud, et ebaaus inimene on vahel tõmblev ja kahtlustab kõiki? Mitte ainult sellepärast, et ta ise petis on, tumeda südametunnistusega inimesi külastavad vaimud tihedamini. Nad ei lase tal süveneda elu helgemasse poolde, pidevalt tirivad pahupoole tagasi, kuna need inimesed on ise sinna juba astunud.
 
uhhh kas meie vihjame kellegile näiteks mulle 21. jaanuar 2023, kl 13.23
eks sa ise tead missugune su südame tunnistus on , ma kummutan su arusaamad. 1 kummitusi ei näe vähesed. 2 ei pea olema halb ,et neid näha. 3 kas ma olen tõmblev ja kahtlustan kõiki . 4 ma olen paar korda vaime näind ja need ei külasta mind tihedasti sest ma petis või oi kui tumeda südametunnistusega nüüd ,et oioi. see kõik kehttib kui su jutt oli minust ja isegi siis kehtib kui ei olnud. samuti pole ma mingil pahupoolel. lolololol keegi ega miski ei tõmba mind sinna tagasi.


igaüks võib neid tihti näha selleks ei pea olema halb lololololo
 
tont 21. jaanuar 2023, kl 18.42
tervitusi teisest ilmast!
 
luupainaja 22. jaanuar 2023, kl 02.26
to uhh

vara veel sul ennast teispoolsusest eraldada. seal pole kellelgi kiiret. oota natuke ja küll sulle märlu antakse.
 
ma ei karda vaime 22. jaanuar 2023, kl 07.59
ma ei ole midagi teind. eks antagu märku. kui see oli su katse mind hirmutada oli see suht hale ja mage.ma näen luupainajaid iga öö ja olen nendega harjund. need suht lõbusad. teispoolsusesse minekut ma ei karda. tänu oma sandile tervisele olen selleks koguaeg valmis.
 
Riddick 25. jaanuar 2023, kl 02.19
Luupainajad pole lõbusad, luupainajad annavad sulle märku. Sa pole ilmselt osanud märke lugeda. Aga võiksid õppida.
 
teik two 25. jaanuar 2023, kl 07.15
sina ei tule mulle ütlema mida ma pean või ei pea mida ma oskan või ei tont. oskan märke lugeda olen algaja voodoo nõid nii ,et ole kuss. mul on kõhutunne mis mind harva alt veab aga teeskle edasi.
 
Vd 26. jaanuar 2023, kl 00.48
vodunis pole nõidu, on vahendajad. ilmselgelt sa märke lugeda ei oska ja hinged valetajaid ei säästa.
 
haa-haa 26. jaanuar 2023, kl 02.37
teik two
Räägi seda vaimudele, kes juba su kohal hõljuvad
 
dziizuz krist 26. jaanuar 2023, kl 07.58
ma uurin vaime ja töötan nendega ega karda neid. teeskle edasi ja räägi endast luuser. ma olen algaja voodo nõid u fucking idiot.......
 
sina ka mingi nõid ei ole sa mõttetu teeskleja ja sa ei ole ekspert 26. jaanuar 2023, kl 12.11
Vd 26. jaanuar 2023, kl 00.48
vodunis pole nõidu, on vahendajad. ilmselgelt sa märke lugeda ei oska ja hinged valetajaid ei säästa.

mina olen algaja voodo nõid ja voodo nõiad on olemas sa loll teeskleja. kui ei ole siis olen ma SEE ESIMENE voodo nõid siis. taaskord sa loll teeskleja oskan märke lugeda. sa ei tea mida ma oskan või ei aga teeskle edasi. mina hingesi ei karda aga teeskle edasi.
 
VOODO NÕID MARILIN KERRO 26. jaanuar 2023, kl 12.13
aga voodis pole nõidasi seega kerrot pole olemas su lolli loogika järgi
 
ok smary mcshitty pants 26. jaanuar 2023, kl 12.30
sõna mida otsid on voodoo preester. nõiad võivad ka olla vahendajad . kui ma eksin siis eksivad ka need kes marilyn kerrot voodo nõiaks kutsuvad ja need teised kes aafrika voodo inimesi nõidateks kutsuvad. eksib ka see aafriklane kellega rääkisin ja kes ka kutsus neid voodo nõidateks mitte vahendajateks ja preestriteks sa loll loll teeskleja. teeskle näitle ja tõmble veel. ürita veel mulle ära panna ja kasutada mind trepi astmena ,et end paremini tunda ja ,et tunda ,et sa ei ole mii mõttetu kui oled kuna oled must targem ning said mulle -ära panna- ,
 
duuduu 27. jaanuar 2023, kl 00.30
sa ok smary oled tõesti idioot. vaidled siin vaht suunurgast väljas, endal pee paljas. hakka lõpuks arenema ja ela vahelduseks reaalset elu, muidu su kasutust kaalikast muud ei tulegi kui mingi huuduvuudu.
tee midagi asjalikku oma elus. kui sul vanemad on, siis külasta neid ja aita. kui orb oled, siis käi lastekodudes vabatahtlikuna abiks. muidu oled nagu kasutu tühi tuul väljal ja muudkui undad fuududuudu.
 
jälle sa ei oska lugeda 27. jaanuar 2023, kl 07.42
kutsusin sind msarty mcshitty pantsiks. mis vaht . jälle projectid ja räägid endast ma vaatan. mis pee paljas. jälle sa räägid endast ja projectid. ma olen arendend ja elan reaalselt elu. sama ei saa sinu kohta öelda sa vaimuhaige teeskleja. sinu enda kaalikas on huuduvuudu. ok pikk jutt lühikseks tundub ,et taas sa projektid ja räägid iseendast mitte minust. ma teen miskit asjaliku. ma olen kirjanik ja luuletaja ja algaja voodo nõid. mida sina oled asjaliku teind peale laimaise ja teesklemise siin foorumis. ma ei pea oma vanemaid külastama. MA ELAN NENDEGA JA AITAN NEID. võta oma enda nõu kuulda teeskleja. mis orb mis ma olen sul alvaro mati viilver või sa mõttetu teeskleja. üha targemaks läheb su tekst .ise oled kasutu tuul ja undad siin foorumis. kas sa reaalselt ei oska debattida ja vaielda sest ma eeldan ,et taas räägid iseendast ja projectid sest minust sa küll ei räägi ja taas tõestad ,et sa ei tea minust sittagi.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!