Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Günekoloog
 
Nataly 23. jaanuar 2002, kl 18.07
Tahaks tohutult günekoloogi vahetada. Kas Tallinnas on mõistvat, kuulavat ja soovitusi anda oskav naistearst? Eelmise juurde küll enam tagasi minna ei tahaks...
 
Tartu 23. jaanuar 2002, kl 18.12
Koli Tartusse üle. Siin tean mitmeid.
 
väikeMy 23. jaanuar 2002, kl 18.28
tartu - täpselt samad sõnad :)
 
margit 23. jaanuar 2002, kl 19.35
Pelgulinna nõuandla arst Dr.Teder , noor ja hästi sümpaatne arst.
 
mõmmi 23. jaanuar 2002, kl 20.06
Keskhaiglas Dr. Mets. Lihtsalt super!
 
Marjana 24. jaanuar 2002, kl 08.34
Tean üht toredat naistearsti Pelgulinna naistenõuandlas.Arsti nimi on Dr.Jana Klementsov
Ta on parim
 
arstitu 24. jaanuar 2002, kl 08.35
to väikeMy ja Tartu- kas äkki avaldaksite mõned nimed ka?
 
Kati 24. jaanuar 2002, kl 09.14
Kui raatsid külastuse eest 250.00 välja käia siis mine Fertilitasesse dr. Peil´i juurde (kui just meesarsti ei pelga).
Peebipille saab sellest kliinikust alati telefoni teel tellida. Kuna olen mugav inimene, ei viitsiks iga kord arstile aega kinni panna kui tabletid on otsa saanud. (Retsepti väljastamine maksab 30.00) Aga see eest võid sa retsepti välja kirjutada ka korraga pooleks aastaks.
 
kiuru 24. jaanuar 2002, kl 09.22
To Nataly!

Kus see arst on kelle juures sa siiani käisid. (Nime ei ole vist eriti eetiline küsida, kuigi ma arvan, et just peaks sellised arstid nimepidi üles ripitama. Ehk muudavad siis oma suhtumist) Ma just otsin endale. Ei tahaks võib-olla juhuslikut sama arsti juurde sattuda.
 
Tädi 24. jaanuar 2002, kl 10.01
Südalinna arstide OÜ ja dr. Adoson-hästi tore vanem härrasmees-nagu jõuluvana ja väga sõbralik ja kindla käega. Asub Tallinnas, Kaupmehe 4.
 
milla 24. jaanuar 2002, kl 11.21
veelkord ainult positiivsed sõnad Pelgulinna NN dr. Tederi kohta
 
ehee 24. jaanuar 2002, kl 11.30
to Tädi:
äkki oskad öelda, kas too dr Adoson võtab vastu ka pelgulinnas veel - "vanasti" oli ta vist seal tohtriks
 
Eva 24. jaanuar 2002, kl 12.57
Olen olnud dr.Adosoni patsient veel siis kui ta Suur-Ameerika tn. vastu võttis.Tore arst ja tore inimene, aga analüüse võttis vaid selliseid mida kohapeal mikroskoobiga teha sai. Kui kogemata sattusin kohta kus analüüsid saadeti Diagnostikakeskusesse tuli välja, et kogu aeg oli ravitud vale asja. Kui arvestada kokku visiiditasud mis umbes 1,5 aasta jooksul makstud + valed rohud mis ei maksa ka mitte vähe on summa ma arvan vähemalt 1500.- EEK.
Soovtan dr. Galina Litterit
 
ehee 24. jaanuar 2002, kl 13.16
eva äkki see juhuslikult teise kohta sattumine oli hiljem ja siis olidki analüüsi tulemused midagi muud?
aga noh jah kahetsusväärne lugu muidugi kui valeravi osaliseks said
 
expatsient 24. jaanuar 2002, kl 13.20
mina ei julgeks küll Adosoni soovitada, pigem vastupidi...
 
ehee 24. jaanuar 2002, kl 13.56
to expatsient:???
 
Katsetaja 24. jaanuar 2002, kl 13.56
Magdaleena polikliinikus on hästi tore dr.Velgre. Vanem proua, väga asjalik, meeldiv ning siiani pole ma kordagi tema juurde vastumeelselt läinud.
 
expatsient 24. jaanuar 2002, kl 14.03
teema võetakse maha, kui siunamiseks läheb, niiet parem mitte.
lihtsalt minul olid neg. kogemused seoses temaga
 
Muri 24. jaanuar 2002, kl 14.26
Käin Meedikus Reet Lindströmi juures. Siiani väga rahul olnud. Raha kulub, aga närvid jäävad terveks. Seal on teisigi häid naistearste, olen kuulnud kiidusõnu.
 
Hiir 24. jaanuar 2002, kl 14.43
Nõustun Muriga. Mega arst see Meediku Reet Lindström. Hästi delikaatne, aga samas sõbralik.

Ja günekoloogilt ootad delikaatsust ju eelkõige...
 
Nataly 24. jaanuar 2002, kl 14.47
To kiuru

Ma võin ainult nii palju öelda, et see arst oli Magdaleena kliinikust... ja haiget tegi ta ka, ma ei saanud 3 päeva korralikult vetsus käia.
 
Eva 24. jaanuar 2002, kl 14.50
to ehee
Väljendusin veidi valesti. Kui ma poolteist aastat oma jamadest lahti ei saanud siis läksin igaks juhuks teise kohta ja teise arsti juurde. Ja jama oli ikka üks ja sama, usu mind.
 
Katsetaja 24. jaanuar 2002, kl 14.50
To: Nataly
Tahaks ainult seda teada, et ega see arst dr. Velgre polnud?
 
Triinu 24. jaanuar 2002, kl 15.35
Soovitan Keskhaigla naistekliinikust dr. Mägi või dr.Seemen. Mõlemad väga meeldivad inimesed ja arstid.
 
vapper jänku 24. jaanuar 2002, kl 16.02
nt dr klaar tartus naiste nõuandlas.. ka vanem proua ja väga armsa suhtumisega
 
väikeMy 24. jaanuar 2002, kl 16.03
arstitule: dr.Mitt Toomemäe naistenõuandlast
 
Lilian 24. jaanuar 2002, kl 17.47
Minu kogemused Meedikust ja dr.Reet Lindströmist olid ainult negatiivsed. Delikaatne võib ta olla, aga günekoloogiast ei tea ta muffigi. Ja raha oskab ka hästi küsida. Tean teisigi patsiente, kes tema juurest skandaaliga jalga lasknud. Kui olete enam vähem terve ja vaja ainult korralist kontrolli ja rahast ka kahju ei ole, siis võite sinna minna küll. Vastuvõtule saab suht kiiresti ka. Kui aga midagi tõsisemat, siis leidub paremaid, kes samuti sõbralikud ja delikaatsed. EI SOOVITA!!!
 
tsinna 24. jaanuar 2002, kl 18.04
Kuum teema need günekoloogid! Mina konreetselt oma arsti kohta ei ütle head ega halba, aga käin Keskhaiglas, ja seal on niiii pikad järjekorrad. Helistasin novembri algul, et uut retsepti saada, ja telefonist nähvati, et uuel aastal palun proovige uuesti, vana aasta lõpuni arstil kõik ajad kinni! No mõelge, kui keegi tahab aborti või muud kiiret asja teha. Pealegi sõeluvad seal mingid teised arstid ja õed ja sanitarid kogu aeg uksest sisse-välja, kui mina pukis oma jalgu hargitan.
 
Tädi 24. jaanuar 2002, kl 18.26
Appi, ma olen lausa jahmunud dr Adosoni kohta halba kuuldes. Meie pere naisi st mind, ema ja õde, on ta vägagi aidanud-õde veel eriti hirmsas olukorras(seoses lapse surmaga tänu Sõle sünnitusmaja "suurepärasele" personalile).
eheele: ei tea, kas võtab seal veel vastu, aga kui teada saad, siis anna mullegi teadust.
 
väikeMy 24. jaanuar 2002, kl 19.44
Miks te üldse käite günekoloogilt pillide retsepti küsimas? Perearstilt saab hoopis kergema vaeva, st lühema järjekorraga. Minu oma tegi ise sellise ettepaneku - helistan ette ja lähen mõne aja pärast läbi ning võtan retsepti. Tartlastele - dr. Landõrist on jutt.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!