Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
pesu
 
plika 04. aprill 2002, kl 17.06
Ei teagi millise teema alla see küsimus panna, aga proovin siin õnne. Küsimus aluspükstes. Ma ei või kannatada, kui need pikkade pükste vöövahelt istudes välja paistavad. Kõik pesupüksid, mis rinnahoidjatega kaasas on, ulatuvad alati praktiliselt keskkohani. Üldse on raske leida madala vöökohaga pesupükse. Kui keegi oskab soovitada firmat või poodi, kus neid leida, oleksin äärmiselt tänulik. Mõned olen leidnud, aga need pole jälle piisavalt kenad või on sellisest jämedamast trikotaazhist. Mul on teksased ja pikad püksid ka suht madala vöökohaga. Nüüd veel suvi ka tulemas. Tahaks midagi paljastavamat selaga panna. Stringidega on muuseas sama probleem.
Ette tänades!
 
vip 04. aprill 2002, kl 17.33
ehk väiksem number? või lase õmmelda:)
 
plika 04. aprill 2002, kl 17.46
34/36 vist väiksemat ei ole. Paistab, et teistel vist taolist muret ei ole. Äkki on minu viga!
 
mari 04. aprill 2002, kl 19.05
on mure küll, aga kahjuks soovitada ei oska. omal sama jama.
 
eeva 04. aprill 2002, kl 19.17
Mul ka täitsa siuke mure aga ei oska midagi soovitada.
 
tsinna 04. aprill 2002, kl 19.42
Lõika jupp maha!
 
Tigr 04. aprill 2002, kl 20.17
minul ka sama mure, ning ühe variandina kasutan lihtsalt stringide ülemise osa lükkamist puusakõrgusele....alguses on harjumatu, aga teiseks variandiks vaid ilma pesuta käimine.

ei mõelda eriti madalavärvlilistele pükstele, mis teha :(
 
väikeMy 04. aprill 2002, kl 21.30
hihii, üks variant on küll - osta laste pesu. minul on tütarlaste kiisudega püksikud 158-164 suurusele (muidu kannan 34/36). täitsa parajad ja piisavalt madalad :)
 
vip 04. aprill 2002, kl 21.43
vot teen virma ja hakkan teile neid va trussikuid tegema,irw ja saan rikkaks
 
ketu 04. aprill 2002, kl 23.09
Kusjuures jah, nüüd kui kõik kannavad madala värvliga pükse, peab kogu aeg nende trussasid/stringe vahtima. Ma ise ei taha oma alukaid näidata ja mees on kah armukade, seetõttu kannan bodysi, nii ei paista paljas selg ega muu stuff välja (istudes).
 
sexy 04. aprill 2002, kl 23.20
ei kanna aluspesu
 
hernes 05. aprill 2002, kl 09.11
sihuke kiixuga vaatepilt oli eelmisel suvel - ca 60ne tädi, muidu igati sale, jalas valged hästi liibuvad pikad püksid, ja täiesti selgelt nähtavalt ilma pesuta. huvitav, et kui noored nii käivad, siis silma ei riiva, aga sellises vanuses oli mul küll seda paha vaadata. (ma ei tea, vbolla olen konservatiivne)
 
robin 05. aprill 2002, kl 09.25
ka hädaline, aga ostan väiksemad numbrid ja sätin siis poolde puusa, muud võimalust pole leidnud.
 
teele 05. aprill 2002, kl 09.29
Tallinna kaubamajas on küll sellised ilusad stringid, millel kogu tagumine osa on läbipaistvast lateksit meenutavast ribast. Ei tohiks see küll silma riivata, aga hind on soolane - 500eeki kuskil. Minu poolt jäid selle tõttu ostmata, aga ilusad olid küll!
 
Minake 05. aprill 2002, kl 10.59
Kasutan samuti suvel palju bodysid.
 
Karaboo 05. aprill 2002, kl 11.20
Olen ise ostnud FRIENDS pesu, stringid on küll sellise lõikega mis ilusasti puusa peale jäävad ja madala vöökohaga pükste vahelt välja ei piilu. Viimati ostsin Järve Selveri pesuosakonnast . 2 paari 90.- krooni , oli mingi soodus pakkumine veel eelmisel nädalalõpulgi.
 
elevant 05. aprill 2002, kl 11.39
maidenformi firmal on täitsa olnud selliseid hästi madalaid aluspükse. ja seppäläs on ka olnud. aga stringe väga madalaid vist ei saagi teha, vôi kuidas?

aga kandke lihtsalt pikemaid pluuse-kampsuneid, mis istudes vöökohta ei paljasta.
 
Katu 05. aprill 2002, kl 12.04
Häda on tegelikult just nendes pikkades pükstes - kui on hästi õmmeldud, mis täpselt istuvad siis ei hakka isegi istudes püksad paistma!! Viigikatega mure lahndatav hea rätsepa abiga, kuid teksadega on jamam. Kas kellegil on kogemust, kas nt.2000,- sed teksad istuvad paremini jalas või ei??
 
sandra 05. aprill 2002, kl 12.06
katu: istuvad küll:)
 
Tigr 05. aprill 2002, kl 13.10
katu: istuvad jah, ja stockmannis proovisin mõned kuud tagasi 4000 krooniseid teksaseid (ICEBERG) ning kohe nutt tuli kurku....niivõrd hästi istusid, aga isegi mulle liiga kallid osta :(
 
mj 05. aprill 2002, kl 13.31
Aga sellepeale, et aluspüksid välja paisatavad ütles meie müügijuht, et ongi hea, et paistavad, siis teised ikka näevad, et aluspüksid jalas on
 
kil 05. aprill 2002, kl 13.48
katu, pole vahet, kas on 500 või 2000... kui SULLE sobib, siis on ok. võrdlesin just eelmine nädal oma mehe jalas lee coopereid (vanad texad, ainukesed, mis ei ole nö merkkipyxid) siis nende armanide/versacedega. ja tõesti - lee cooperid olid jalas oluliselt paremad/ilusamad. siin on asi ilmselgelt kehakujus, mis on kõigil erinev. tuleb leida sobivaim. materjalis on vahe - selles ma ei kahtlegi :)
 
kil 05. aprill 2002, kl 13.51
ise ostsin eelmine aasta endale mingid suvalised beaversi madala lõikega teksad (olude sunnil - kiire sõit ees) ja nendest paremini pole istunud isegi iceberg (seni olemasolevatest) :) seega mitte pead norgu lasta, kui kalleid teksasid endale lubada ei saa :)
 
tõusik 05. aprill 2002, kl 13.52
kena et siin teisigi minusuguseid! ISEGI MULLE on mõned asjad liiga kallid osta :(
õnneks siiski väga vähesed asjad :¤
 
kil 05. aprill 2002, kl 13.58
tõusik, tigr ei mõelnud seda nii!
 
Tigr 05. aprill 2002, kl 14.05
kil: aitäh, ei mõelnud küll nii jah...

tõusik: olen sunnitud aeg-ajalt ostma veidi kallimaid asju, ja sellevõrra ka harvem, sest oma ebaproportsionaalse keha tõttu ei saa endale iga kuu 500 krooniseid teksaseid lubada.
 
ehee 05. aprill 2002, kl 16.11
oiii...tigr on nii jõukas....a siit tekkis selline mõte mis pole kyll pesupykstega seotud (muide ma olen raatsind kyll 5 sotised alukad osta a sindrid paistavad ikka mu 2 tõhhistest madala lõikega teksadest istudes välja ja ma olen enam kui kindel et kaks tõhhi juurde maksta ei parandaks asja karvavõrdki kui just tagumikule istudes järgi veniv kummiriba vahele pole pandud) aga mitte sellest ei tahtnud ma rääkida vaid imestan seda et..noh, ma väga noor enam ei ole ikka 30+ juba ja arvan ennast ka keskmiselt jõukama olevat endal ja mehel korralik teenistus maja ja autod ja maakodu jõudnud soetada ja reisid ka ja no riideid ja vidinaid armastan ikka kaa, a vot kalleid firmariideid ei jaksa kudagi osta...4 tõhhistest pykstest ja kolme tonnistest kingadest olen ikka "ykskõikselt" mööda vaadanud...et kysimus on et kuda te seda kõike endale ikka lubada saate...krt, ma olen mingi luuser vist oma 20 tõhhise palgaga:((
 
skiso 05. aprill 2002, kl 16.22
to ehee - asi on prioriteetides :)
 
tõusik 05. aprill 2002, kl 16.23
oleneb elustiilist - mõnel pole peale hirmkalli liisitud auto ja ilusate riiete midagi hinge taga. paar sõbrantsi mul kulutavad kogu palga luksustarvete/firmakate peale ning elavad ise urkalaadses üürikas, joovad vett ja söövad apelsinimahlaga niisutatud vatipallikesi...
 
Tigr 05. aprill 2002, kl 17.23
no ja saite kõik jälle hea suutäie kobisetud.

mina ostan endale vaid kaks korda aastas riideid, siis aga hoolikalt valides ja paraku ka nende eest rohkem makstes. olge parem rõõmsad need, kes iga kuu palgapäeval endale midagi uut lubada saavad....

auto ei ole mul hirmkallis ja teda ma ei liisi....riiete ilu sõltub minu meelest aga sobivusest (kui Sa ikka jube mõrd oled, ei tee Sind Armani ja Gucci ka ilusamaks)

elan eramajas, mees mind üleval ei pea, sest ei oma sellist (eelmine ei pidanud ka, sest mis naisterahvas ma oleksin kui ise hakkama ei saaks)

ja kui ehee oma 20 000 kuupalgaga hakkama ei saa, siis tuleb oma kulutamisharjumused üle vaadata...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!