Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
jalgrattasõit
 
cat 11. aprill 2002, kl 16.22
Kui juba kaalujägijatest jutt, siis minu ebameeldiv kogemus eelmisest pühapäevast. Käisin sünnipäeval-piknikul. Perenaine oli vaaritanud ja vaeva näinud-šaslõkid, grillvorstid ja muud särgid-värgid. Oli mõnus seltskond koos kuni jõudis veel hiline külaline koos oma uue kaasaga. Kus see võis viriseda-vuih, ma ei või seda süüa ja ma ei või toda süüa, see annab nii palju punkte ja too annab naa palju punkte. Luges meil suutäisi ja kommenteeris. Perenaisel oli tuju lõpuks päris nullis, samuti teistel külaslistel, kellel ei olnud ette näidata oma ideaalkaalu.
 
natuke 11. aprill 2002, kl 16.42
üldiselt mul on täitsa suva. elage oma elu nii nagu heaks arvate ja mina elan enda oma. ise ei virise ja olen elurõõmus ja söön kõike, mida tahan! ja ei viitsi teiste probleemidega oma tuju rikkuda, sest väljas on kevad!!! päikest teile!
 
väikeMy 11. aprill 2002, kl 20.08
natuke: kui Sina võid süüa, mida tahad, on sul lihtsalt hea seedimine. mõnel inimesel on see aga aeglane ja vaevaline, sealt need kilod tulevadki. mitte aga laisklemisest ja õgimisest, nagu sina enne kirjeldasid. et mind kreemikookidega loopima ei hakataks, lisan - 171 cm 53 kg.
 
Norija 12. aprill 2002, kl 08.59
Nagu ma vist ühes teises kaalujutus juba rääkisin, jooksen mina otseteed metsa kõigi selliste naiste eest, kelle dieedipidamisest ma aru saan. Mina tahan süüa ja hästi süüa, seda ma teha ei saa, kui naine kõrval näljase näoga minu suutäisi jälgib.
Aga jalgrattasõitjale: ära pane tähele. Sõida mõnuga. Kui idioodid võivad sinu kohta arvamust avaldada, miks ei või siis Sina jalgrattaga sõita?
 
cat 12. aprill 2002, kl 09.31
to: natuke
no nii idiootset ja lühinägelikku juttu, kui sinu suust, pole ma ammu siin lugenud. Ja mis su sõbrannadesse puutub - kirjutad, et näe paksud ja käivad lõunal, issand küll kui jube. Mis sa arvad, et kui nad lõunal ei käiks, siis oleks probleem lahendatud??? Just siit koorubki see teiste inimeste kritiseerija mõtteviis - kui ta on paks, siis järelikult ei tohi ta lõunal käia, järelikult ei tohi ta koogikesi süüa, järelikult ei tohi ta rattaga sõita (et kole ju), järelikult ei tohi ta rannas päevitada (vähemalt mitte seal, kus on ka teisi "normaalseid" inimesi) jne. jne. Kust leiad sa küll õiguse otsustada, mida teine inimene tohib ja ei tohi teha? Kes sa selline oled, et kõigile nii tarku soovitusi jagada oskad? Ja põhiline, mis sind näib häirivat on, et kui on paks, siis ju mehed ei pööra niipalju tähelepanu - kui saledatele "suguõdedele". Kas sa selle peale pole tulnud, et äkki meeste tähelepanu ei ole iga naise prioriteet nr. 1?
ja ma ei hakka oma mõõte siia kirjutama - nii et kaitse end aga rahulikult ründamismeetodil - ahhhaa, et kaitsed pakse - no siis oled ise ka paks - mis teha kui sul IQ paremaks võimeline pole.
 
Feliks 12. aprill 2002, kl 09.33
nii - mina olen 100 kg raske..jalgrattaga sõidan, kõrvaklappe ei kanna (jalgrattaga peavad nii silmad ku kõrvad olema igal pool -elementaarne).
Ja autorile - asi pole ei paksuses ega soos - alti on neid, kes midagi tahavad ütelda. Ja alati on neid, kes seda kuulevad.
Kui sa teed nüüd rehknuti, et mitmel korral on Sinu möödasõites hüütud, lahutad neist maha killud mida tegelikult Sulle ei öeldud, neist omakorda lahutad maha killud, mis ei tegelenud Sinu kaaluga, saadud numbri lahutad maha nende inimeste arvust, kellest sa oled üleüldse mööda sõitnud - saad tulemuseks...noh oletan et saad tulemuseks väga tühise numbri...ehk - viitan, et mure on Su endas - Sa ise tunned et oled ülekaalus ja põed seepärast. Retsepti pole vaja anda - oled ju juba hakanud asjaga tegelema - oma kompleksi põhjustajat kaotama. Ja kui ükskord saad oma kaalu korda - usu mind, siis leiad uue põhjuse, mille pärast kompleksi tunda...kui Sa oma mõtlemist ei muuda.
 
natuke 12. aprill 2002, kl 12.32
cat:
kas on viga minu väljendusviisis või sinu arusaamises...midagi sellist nagu sina kirjutad, pole ma öelnud ega ka mõelnud. Otse vastupidi- minu meelest PEAB iga inimene lõunat sööma. Ja üldse ei arva, et peab nälgima. Sööma peab korralikult, kuid võimaluse korral valima lahjemat toitu kui on kaaluga probleeme. Ja mina ei arva, et paksud ei tohi rattaga sõita ja rannas käia. Loomulikult tohivad, milles küsimus, mind nad üldse ei häiri ja mina oma igapäevases elus neid ei põlasta ja ei kritiseeri. See pole minu probleem. Ja seda, et nad õnnetud on, et neile tähelepanu ei pöörata, võtangi just oma mõningate kaalukate tuttavate järgi. Nad tõesti sõna otseses mõttes virisevad kui nõmedad kõik on ja kuidas kõik riided poes on mõeldud anorektikutele ja igal pool klubides/pubides jne on nii igav ja normaalseid mehi pole kuskilt võtta jne jne. Ma ei arvagi, et meestele meeldimine on prioriteet nr.1
Endal on mul ka aegalane seedimine ja üle kõige maailmas armastan ma süüa. Mingeid punkte pole kunagi lugenud ja teiste suutäisi ei loe. Kuid vahel on tõesti ärritanud, kui minu nö kogukas sõbrants vingub ja samal ajal supilusikaga kilo jäätist sisse lahmib.
Ja ma ei tahagi kedagi õpetada, vaid selline on MINU arvamus ja ma pole kunagi mõelnud, et see on absoluutne tõde. Vot
 
natuke 12. aprill 2002, kl 12.40
Feliks:
olen sinuga 100% nõus. Ilmselt mul endal jääb vajaka oskusest mõtteid sõnadesse panna.
 
lihtne 12. aprill 2002, kl 12.44
to: Feliks!


Mõtlemisega on siin küll vähe pistmist. ISe olen ka olukorras, kus nii mõnigikord pean kuulma, et muidu kena näokesega tüdruk aga natuke priskevõitu. Kaalu 70 kg ja olen 160 cm pikk. Loomulikult saan probleemist aru, ja hetkel tegelen ka selle likvideerimisega. Kuid-- iialgi ei saa ükski inimene olla nii ükskõikne, et kommentaarid kõrvust mööda laseb. Saan täielikult Kerlist aru, ise tunnen end ka ööklubis tibide kõrval halvasti ja seetõttu eriti seal ei käigi. Kuid Kerlile- ära jäta pooleli, ürita vaadata nendele inimestele ülevalt alla, tean et see on raske, kui sa saad sellega hakkama.
Mõnikord on kriitika ka tõukeks, et midagi ette võtaksid. Mulle oli- kaalusn varem 84 kg, nüüdseks on 14 kg maha saadud, teine samapalju veel ees, saan hakkama!
Edu teile!
To:NATUKE!

Sinu jutt on julm, kui õige. Hinge läheb see sellele, kes kellel on sellega probleeme. Kuid tõde peaks endale igaüks tunnistama, kui oled paks, siis paks. pole mõtet kanda roosasid prille ja mõelda, pole mul veel häda midagi.

Veelkord kõigile edu ja saledamat suve!
 
Feliks 12. aprill 2002, kl 12.59
Lihtne: just mõtlemisega....kui tead, et mul on see probleem, siis talud ka kriitikat rahulikumat...muidugi ei meeldi kellegile,et kriitikat mokale määritakse - eeldusel, etkriitika on õigustatud. Kui kriitika pole õigustatud - siis ju peaks asi olema korras - ja nii võtadki, et see pole mulle enam probleem, sest seda ma juba tean a tegelen selle puuduse likvideerimisega. Nõndasamuti on nende ütlejatega, kelle peaks võiks solvuda - nii võtadki, nad on sihukesed madalalaubalised ja ebaviisakad ja nad ongi sihukese - las nad olla . Ei saa kogumaailma kulda...mitmed siinsed komentereijad peaksid ennast ammu üles poma neid tabanud kriitika pärast:)) Otsi siit kedagi, keda oleks 100% toetatud?:))
 
Kiriloo 12. aprill 2002, kl 13.02
Asi on siiski eelkõige iseenese kompleksides.

Kui olin noor ja ilus (nüüd olen ainult ilus), häiris mind lihtsalt kohutavalt, kui vahel mehed tänaval järele vilistasid ja seksistlikke märkusi tegid. Olin pärast seda alati pisarateni solvunud ja tundsin end kohutavalt. Käisin kogu aeg kõrvad kikkis ja tegin ka süütutest komplimentidest suure probleemi ja jällegi, olin tohutu solvunud ja vihkasin kõiki sedasorti mehi. Praegu on enamik mu sellelaadseid komplekse on ületatud ja inetud märkusi ma lihtsalt ei pane tähele. Las koerad hauguvad....madalamad olevused, nagu nad on.

Seega, paksukesed, ärge kuulake, laske see kõrvust mööda, kuna seda laadi märkused on lihtsalt madalad, samuti nagu ka need inimesed, kes neid teevad ja ei vääri teie tähelepanu. Kui teie kompleksid on aga nii tugevad, et te seda ei suuda, tuleb end käsile võtta ja midagi muuta. Oma isiklik asi (ja vahel ka laiskuse küsimus), kas siis oma kehakaalu või suhtumist oma kehasse ja teistesse inimestesse. Ei saa ju lasta ennast teiste arvamusest häirida ja kogu elu solvumistundega elada...
Või, mis?
 
natuke 12. aprill 2002, kl 13.13
to lihtne:
minu meelest on ka kriitika tõukeks, et midagi muutma hakata. Ka mulle on halvasti öeldud, olen olnud hingepõhjani solvunud, aga just see on saanud edasiviivaks jõuks:) Tõesti ei ole mõtet käia ringi roosade prillidega, et kui midagi ei öelda, siis on kõik ok.
Aga mõtlemises on asi kinni küll. Minu meelest tuleb ennem oma mõtlemine paika panna ja siis hakata soovitud eesmärgi poole rühkima. Ega see kerge ei ole.
 
lihtne 12. aprill 2002, kl 13.35
To: Natuke!

Ükski ebameeldiv asi pole lihtne. Loomulikult tahaksin minagi süüa seda, mis niiiiii väga maitseb- pitsad, sokoloaad jne. kuid ei saa ju. Mind aitab ainult see, kui mõtlen lõpptulemusele. Kui ma seda pitsat ei söö,olen varsti peenem, ilusam jne. Kuigi vaatamata mu ümarustele ,on mul austajaid piisavalt. Ise ei saa ma küll aru, mida leiab üks mees priskes tüdrukus. Päris ausal, kui oleksin mees,ei vaataks selliste poolegi. Võib-olla olen liiga kriitiline enda suhtes, ei oska öelda. Ja veel- kompleksid on minul just oma ümaruste pärast. Näiteks ei julge ma iialgi mingi mehe ees paljalt (pesu väel) ringi lipata. Ja ka, kui päris ausaks minna, ei julge ma voodis ka mingeid erilisi asju proovida. Ikka mõtlen, et siit voldike paistab jne. ühesõnaga kompleks.
 
Kiriloo 12. aprill 2002, kl 13.44
To Lihtne:Koos olles inimesega, kellele sa tõesti meeldid, tuleks vähemalt üritada oma kompleksidest üle olla.
 
Feliks 12. aprill 2002, kl 13.44
Lihtne: aga mis siis ikka niiväga juhtuks, kui Sa oleksid 10 kilo raskem? Nüüd aga põed, et mida süüa ja mida mitte:))
 
natuke 12. aprill 2002, kl 13.53
Lihtne:
minagi olen enda suhtes jube-jube kriitiline, rohkem enda kui teiste suhtes. Ega minagi ennast hea meelega paljasta, eriti kui mõne koha peale ebameeldivad "padjakesed" tekkinud.
 
fille 12. aprill 2002, kl 13.56
kapihomodele ja 18 aastastele meeldivad luuviiulid. tõelised mehed eelistavad siiski nati pehmemaid variante..
kui ise oleks mees, siis võtaks naisi a la Marilyn Monroe, mitte mingil juhul Kate Mossi suguseid. silm lausa puhkab ilusatel vormikatel naistel..
 
eneL 12. aprill 2002, kl 13.57
to Lihtne
Hmm... mõtlen, et kui Sa oleksid 14 kilo kergem, siis võib olla poleks Sul enam selline austajate ringkond. Oleksid hoopis teised. Praegu on need inimesed sellepärast, et Sa neile meeldid sellisena, nagu Sa oled. Arvan, et Sa ei peaks küll pesuväel ringilippamist põdema. Tegelikult mehed näevad paremini (ja nagu need testid väidavad - ruumilisemalt ;-)) ära ka läbi riiete selle, missugune Sa oled ja see neid ei häiri. Peaasi, et Sind ei häiri
 
n25 12. aprill 2002, kl 14.02
Niiet - kes vähegi kaalukam: käige paksud joped ka kodus seljas. Et mees elueest ei näeks mingit paljast (ja koledat) kehaosa.

Sellise järelduse tegin viimastest kommidest. Tummaks võttis. Olen 170/85, aga oma mehe ees olen oma kodus ka täiesti paljalt ringi lipanud. Talle kusjuures meeldib.
 
natuke 12. aprill 2002, kl 14.05
n25:
oma mehe ees ja omas kodus pole probleemi. natuke ebameeldiv on võõraste ees lahti riietuda.
 
lihtne 12. aprill 2002, kl 14.07
To: n 25!

Ma ei väida, et kodus peab jope väel tingi panema. KRäägin ainult enda eest! Ise tunnen end lihstsalt halvasti paljalt, riidedon nagu mingi kaitsemüür ees. Kuigi tean ka seda, et nende abi oma vorme ei peida.
NB! Pole endal kindlat elukaaslast, kui oleks, võibolla tõesti harjuks ära ja ei häbeneks. Kuid hetkel ei suuda ma küll nii vabameelselt oma kehasse suhtuda.
 
n25 12. aprill 2002, kl 14.13
Kostsin sedasi, kuna ka mina ei tahtnud mingi aeg ennast näidata. Aga just mees tegi selgeks, et tema armastab mind sellisena nagu olen ja ongi kõik. Enesekindlust tuli ja mitte vähe. Ju siis mul vedas :)
 
lihtne 12. aprill 2002, kl 14.16
N 25!

Väitku mehed palju tahavad. ka minu austajad ütlevad, et kõik on ok. Kurat võtaks mul on endal ka silmad peas, ei pea ma kellegi mulle uskuma. Talle võin ma niisugusena meeldida, endale mitte
 
chris 12. aprill 2002, kl 15.42
kerlile

arvesta ikka nende inimeste arvamusega, kes sulle tähtsad on! kõigile ei saa meeldida. kui tunned vajadust siis vasta teravalt vastu: tillipikenduse jutt aitab meeste puhul hästi!

kaalu kohapealt nii palju, et maitse asi - kuidas kellegile meeldib.Aga mehed armastavad silmadega ja kurvikesed võivad ju olla, aga väga paks naine ..ma ei tea?
olen hiljuti kõvasti alla võtnud ja kuigi meeldisin oma mehe ka enne, kiidab ta mind ning ihaldab aina rohkem. Kusjuures allavõtmine oli mu enda ristikäik, mitte tema soovitus.
seega teatud kilod o.k. aga mitte üleliia
 
Kratt 12. aprill 2002, kl 18.57
Möningad kommenteerijad vöiks pigem jututuppa minna, ei näegi eriti palju nöuandeid Kerlile.
Minu soovitus PEA ENDAST ISE LUGU, SIIS PEAVAD KA TEISED ja seda igas möttes !
 
rullNoKu 13. aprill 2002, kl 03.49
No jah , vaata mõni veel võix õelda et , kuule osta auto sõida sellega keegi sind ie näe ja võtad alla etc!
Ning muidugi sõida , heh jummala savi peax olema mis teised sust arvavad.Ma olin näiteks ükskord väga schnappsune , kuskilt peolt tulnud jne Ennist olime just ujumas käinud jne ühesõnaga täiega OUT oli nuh mis siis ikka kodupoole liikusin pea et alasti tulid vahest mõned mimmud ja noormehed mööda (öine aeg oli küll ning mitte linnavahel) osad küll näitasid näpuga et vaata mees on paljas etc.
Mis te arvate mul lumi polnud :) las mõtlevad mis tahavd jne sõida rattaga egas sina rumal pole et sõidad pigem nemad kes narrivad sõimavad jne .....gl 4 u
 
Pille 17. aprill 2002, kl 13.41
No see jutt on küll nii mööda kui mööda. See, et keegi paks on, ei anna õigust mingeid märkusi teha, saati siis veel võõrastele. Inimene võtab ise maha, kui tahab, mitte ei pea rabama komplimetide, sotsiaalse tähelepanu või muu köömne pärast. Kõige olulisem on ENESETUNNE, kui tahad maha võtta, võta, kui oled paksukesena rahul, siis pole ka kellelgi teisel mögiseda. Selles on Sul aga õigus, et trenn aitab kaalulangetamisele ja vormi saavutamisele ainult kaasa, algab kogu asi toiduvalimisest. Samas, kui trenni ei tee, võid ikka verevaene, haige ja põdur olla, nii et elukvaliteedist ei tasu rääkidagi ... eelkõige on trenn vahend hea enesetunde saavutamiseks. Et sellega kaasneb kaalukaotus ja lihaste toonuse tõus, on ju ainult positiivne.
 
Monsa 17. aprill 2002, kl 15.48
Ma ei mäleta keegi ütles väga hästi selle kohta, et kui ütled paksule inimesele paks siis ta solvub, kuigi ta tegelikult on paks. Siis peaksid peenikesed solvuma ka selle peale kui neile öelda peenike.Loomulikult ei ole see normaalne kui sa hakkad solvama inimest öeldes, et mida sina paks seal jalgrattal sõidad. See mis iga inimene teeb ei ole teiste asi.
Mina käisin kevadeti pargis jookmas. Loobusin sellest, kuna seal istuvad inimesed pidevalt sõimasid mind idioodiks ja enesepiitsutajaks,kuna ma viitsisin oma keha vormis hoida. Asi läks niikaugele, et ükskord mingist kambast üks vend tahtis mulle lausa kallale tulla.
Mina arvan, et inimesed kes ise ei viitsi ennast liigutada ongi kõige suuremad kommenteerijad ja õiendajad.
Samas soovitan Kerli sulle seda sama mis eelpool keegi ka veel ütles, ainult liigutamisest kasu ei ole, jälgida tuleb ka mida sa sööd. Ma ei tea võib olla ei olnudki su eesmärk saledamaks saada, vaid sa tahtsid lihtsalt liikumisest rõõmu tunda.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!