Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
ETV Terevisiooni hommikukokkamine
 
kogenu 16. mai 2002, kl 11.40
Vaata kööki!ga ja Lilian Kosenkraniusega ei kannata küll asi võrdlust välja! LK jagas sel ajal, kui kõik talongide peal oli, soovitusi ja nippe, kuidas peaaegu mittemillestki kokku kokata. Tänapäeval pole küll vaja tutvustada kuus 10 päeval 20-st, et hakkliha on Selveris saadaval!
 
Tigr 16. mai 2002, kl 11.56
mis kokkamine, see lilleseade värk oli tunduvalt hullem.....mul ei ole olnud ühtegi hommiku, kus oleksin tingimata vajanud lilleseadmisnõu, pealegi võtab see tal alati vähemalt 10-15 min, mis minu meelest on lihtsalt ajaraiskamine. ja kuna lehtede tutvustus oli pärast lilledega mehkeldamist, siis....(mul ei ole nüüd paar nädalat olnud aega saadet vaadata , seega ei tea, kas gerberate ja muude võrsete painutamist ikka veel toimub)
 
karia 16. mai 2002, kl 12.24
No Imre Kose oleks ikka liiast, seda on kah rõve vaadata, kuidas ta selle eputise mingi anneliga flirdib söögi alla ja söögi peale kaunis kaunimaks saates. A tõsiselt lahe tegija on Hommikuköögist (laupäeviti) Martti Koppel. Asjalikult ja mõnusalt ja head söögid.

ic, lilleseade on ikka täitsa tase... teine kord keeran teise kanali peale siis, kui sunnikud tahavad, et inimene poole öö pealt võimlema hakkaks :o
 
Cetu 16. mai 2002, kl 12.34
karia: täna hommikul seal terevisioonis seda hommikvõimlemist tegev Kerstin just rõhutas, et need harjutused EI OLE tegemiseks hommikul, vaid lihtsalt näpunäited lihaste treenimiseks muul suvalisel ajal (hommikul, kui organis veel unine, ei tohiks nii tugevaid harjutusi tehagi!).
Eks vist sama on lilleseadega- tegemist lihtsalt näpunäidetega, mitte et hommikul 6.35 peaks oksi painutama hakkama:)
 
mitteoskaja 16. mai 2002, kl 13.02
ja kuidas tehakse pastat tomati ja hakklihakastmega?
 
Kokkaja 16. mai 2002, kl 13.26
Vaadake parem esmaspäeviti YleTV2-st kell 19.30 "Paljas Kokk". See on tõeliselt hea saade. Jumala lahedalt teeb süüa. Kahjuks on see inlise keelne ja tõlge on rootsi keelne. Mina eriti aru ei saa. Mõni toiduaine nimetus lihtsalt "kaob ära".
 
kogenu 16. mai 2002, kl 13.39
Nujaa. On küll lahendus nupp kinni keerata. Aga mina ju maksan kaa makse, millest riigitelevisiooni üleval peetakse ja mul on ju õigus arvamust avaldada, kui asi on küündimatu. Või ei ole siis????
Huvitav, et Eesti Raadio paneb ikka enamikule eraraadiotele ära pika puuga, vaid KUKU ja Tarturaadio kannatavad võrdluse välja. ETV pole küll mitte millegi pärast erakanalitest üle.
 
karia 16. mai 2002, kl 13.43
Kokkaja,

see Paljas Kokk on jah igati lahe saade! Köögimaailmast vaatan veel ka (vist neljapäeviti) MTV3-e pealt soomlaste Kokasõda. Vaata ja imesta, kuidas mittekuimillesti tehakse selliseid asju, et ohohohhoo!

Cetu,

Sul on õigus :) Ega ma paha pärast ei öelnudki, aga isiklikult ei taha vaadatagi nii varahommikul erksamaid liigutusi kui see, et käsi kuidagi kohvitassini upitada :))))
 
Cetu 16. mai 2002, kl 14.02
karia: eh, ega mu kommentaar ei olnudki sulle etteheitena mõeldud:)).
Lihtsalt paljudele tuleb üllatusena, et kõike ei pea momentaalselt teleka ees järgi tegema, mida seal näidatakse. Kusjuures, ma pole ise mingi terevisiooni fänn (Hildur ei meeldi kohe üldse: juba tema äärmiselt nõmeda hüüdnime pärast mitte ja toit ka ei istu), aga kui mul on hommikul valida a la mingi Digimoni multika vahel ja terevisooni vahel, valin viimase. Mõnus tasutamöla, millele ei pea pingsalt kaasa mõtlema ja saab rahulikult oma hommikusi toimetusi teha... Mine tea, võib-olla kulub mõni sealnäidatud näpunäidegi kunagi ära (kuidas näiteks belargooniat võimalikult efektiivselt väänata või kook põhja kõrvetada vms-ic).
Ah las olla, teleturgu oleks palju hullem hommikust-hommikusse vaadata!
 
ehhee 16. mai 2002, kl 14.55
mis las olla jne...arenema peavad kõik
 
kristiina 16. mai 2002, kl 18.04
Näiteks mina ei oska praktiliselt üldse süüa teha... natuke mure on selle pärast ka, sest plaan on kallimaga kokku kolida ja peaks hakkama iga päev süüa tegema... selleks on mulle sellised nii-jube-lihtsad retseptid väga abiks =)
 
to vabsee 22. mai 2002, kl 13.34
to vabsee

No mida kuradit!!! Ära siis loe, kui ei meeldi, misasja sa hädaldad! Masohist oled või, et ei meeldi, aga tänitamise jaoks uue informatsiooni saamiseks IKKA loed. Veidrik.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!