Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
ETV Terevisiooni hommikukokkamine
 
Liisi 15. mai 2002, kl 14.41
Olen pettunud. Ma saan aru, et M.Sutsu idee on teha selliseid lihtsaid koduseid sööke aga no täna hommikul- pasta tomati ja hakklihakastmega?? Ega see ju laste kokandussaade pole, sellise asjaga saab ju enamik ikka ise hakkama, pole vaja õpetust, et nüüd hauta 15 min. kaane all ja siis 20 min. lahtiselt...
 
Marxx 15. mai 2002, kl 14.56
Liisikene,
ma küll ei tea, kui vana sa oled, aga enne ikka mõtle ka kui kirjutad.
Kõik ei ole sündinud kokkajad ja ema kõrvalt juba hällis kokkamist ära õppinud.
Kasulikke nippe ja nõuadeid-soovitusi ning ka häid sööke jagub terevisioonis küllaga.
 
lapskokk 15. mai 2002, kl 15.04
Aga mina proovin seda täna õhtul oma emmele teha!
 
chris 15. mai 2002, kl 15.04
vabandage, aga mul tuleb naer peale...kuidas teil on aega hommikul seda TV-d vaadata - ma küll ühe kõrvaga püüan lehtede ülevaadet kuulata, aga no ei ole aega!?
 
juhuu 15. mai 2002, kl 15.46
chris, ma ei tea, kuidas sinuga on, aga mina näiteks SÖÖN hommikuti ja siis on mul igatahes telekas lahti ja pealegi saab telkut lisaks vaatamisele ka kuulata.... :-)

mis kokkamisse puutub, siis mina olen paras käpard ja minu puhul on see hommikulne üritus päris kümnesse, pealegi ei pea nuputama hakkama, mida õhtul süüa teha - ostad poest hakkliha ja tomateid ja makarone ja vualaaaaa :-)
 
kogenu 15. mai 2002, kl 15.52
Nu mulle isiklikult käib kah see tädi seal närvidele. Minu arvates puudub kontseptsioon sel asjal. Ja ta askeldab seal kogu saate.
 
juhuu 15. mai 2002, kl 15.58
aga see-eest saab kogu toimetus hommikul söönuks - kontsptsioon missugune! mõelge, mis kellaks nad hommikul tööle tulevad! kui majasokk söögi valmis saab, on saatebrigaad juba ammu näljast kokku kukkumas :-D
 
kogenu 15. mai 2002, kl 16.02
Nujah, enamasti sööb siis eks-käi-jala toimetaja hommikuks praekala või hakklihavormi vms.:))) Või tegelikult on see lõuna juba nende jaoks:)
 
rubytuesday 15. mai 2002, kl 16.02
see tädi toimetab tõesti igasuguse fantaasiata.
ta köögivõtted on ebaefektiivsed, toit suht. ebatervislik & yksluine. ja ta enda kommentaarid sinna juurde suht rumalad & tyytud.
ei sealt ole kyll miskit õppida.
jääb loota, et ehk vahetatakse ta mõne kobedama kokkaja vastu.
 
juhuu 15. mai 2002, kl 16.12
mõni imre kose oleks minu arust liiast
mitte et ma suitsot kaitseks, aga mul on kokkamises lihtsalt selline madal tase :-)
 
tips 15. mai 2002, kl 16.15
ja igas teises saates kõlab lause "noh..see läks mul nüüd väheke untsu.."
 
molly 15. mai 2002, kl 16.31
valik on sinu - kui ei meeldi ära vaata
 
Laura 15. mai 2002, kl 16.33
Ta on kirjutanud ka kokaraamatuid.... järsku on seal ka mõni retsept untsus?
 
cat 15. mai 2002, kl 16.38
viletsad retseptid, teha ta ka ei oska ja oi kui kõrini on sellest, et kuna ta ilmselt midagi ei tea, siis ta korrutab lõpmatuseni neid paari lauset, mida ta teab: hakkliha ei tohi pruunistada ja vesi ei tohi välja tulla, sibul talle ei meeldi ja kasutage sibulapulbrit, saaremaa maitsetamata jogurt on kõige parem, saida kohupiim on kõige parem jne. ja kuidas ta siis jahub ja jahub ja jahub 15 minutit ümber oma ühe näruse retsepti. Tänane retsept on lausa pärl selle kõrval mis mõni päev tagasi oli - et lehttaigen ja virsik peale ja äge küll. Ta on lihtsalt rõõõõveee.
Üldkokkuvõttes - etv, vahetage see krõõp kiiresti välja.
Ükskõik kes on parem - jazz, imre kose, see tädi kes ajakirjas stiil (või anne) kokkab jne. jne.
 
:) 15. mai 2002, kl 16.39
Loll jutt suhu tagasi! Ta on õige vaheldus Imre Kosele ja oluliselt rahvalähedasem.
 
juhuu 15. mai 2002, kl 16.46
muideks, kui keegi tähele pole pannud, siis on hommikuköögi näol tegemist tegelikult selveri varjatud reklaamiga, nii et võib juhtuda, et
a) tädi on ainult selveri retseptide 'täidesaatev jõud';
b) on ta selveri retseptid siiski ise valmis treinud.

esimesel juhul ei aita ka imre kose mitte :-)
 
S. 15. mai 2002, kl 16.58
mulle on ta küll väga sümpaatne. meenutab "vaata kööki" saadet:P
 
marii 15. mai 2002, kl 17.07
Olen nii mõndagi retsepti proovinud, untsu pole läinud ja lapsed on palunud, et emme, tee teinekord jälle.
Telekal on ju selline hea asi nagu on/off nupp puldi peal. Kellele ei meeldi, sellel on ju valikuvõimalus - vaadata näiteks mingil teisel päeval kuidas TV3-s tehakse köögis kõike kaunimaks, midagi untsu ei keerata ja saatejuhid muudkui kudrutavad armsalt.
Igaühele oma!
 
marii 15. mai 2002, kl 17.08
Olen nii mõndagi retsepti proovinud, untsu pole läinud ja lapsed on palunud, et emme, tee teinekord jälle.
Telekal on ju selline hea asi nagu on/off nupp puldi peal. Kellele ei meeldi, sellel on ju valikuvõimalus - vaadata näiteks mingil teisel päeval kuidas TV3-s tehakse köögis kõike kaunimaks, midagi untsu ei keerata ja saatejuhid muudkui kudrutavad armsalt.
Igaühele oma!
 
marii 15. mai 2002, kl 17.08
sry, näppisin "postita" nuppu kaks korda
enam ei tee :)
 
Beggy B 15. mai 2002, kl 17.24
No mina olen kaks korda Maire Suitsu retsepti järgi toitu teinud ja mõlemad korrad täieliku jama kokku kokkand. Hiljem olen retsepte enda äranägemise järgi natuke muutnud ja asjad on normaalsed välja tulnud. Minu meelest on tema retseptid läbimõtlematud ja tihtipeale täiesti jamad...
 
lenne 15. mai 2002, kl 19.19
to:liisi

vaata kööginõu rubriiki ja väida siis, et suitsu teeb lastele kokasaadet. BTW: olen andnud 7. klassile kokandustunde, otse ei küsinud, aga minu silma järgi oli varem köögis peale söömise midagi muud teinud 3 tüdrukut 20-st!!! Võrdluseks: minu laps oskas 10-aastaselt putru keeta, pannkooke ja kotlette teha; praegu 5.klassis õpib koolis võileibade tegemist.....
 
ehhee 15. mai 2002, kl 19.55
Minu meelest võiks ka köögilõiku tegev inimene televisioonis surema meisterlikkusega siiski olla...ja kasutada söögivalmistamises ka muud materjali peale hakkliha ja purgitomatihakke. No palju võib! rääkimata sellest et ta seletab sama asja 500 korda, no kuulge, eriti koolilapsel jääb min kymne koraga meelde, vanema inimene teab niigi ja puruvana ei suuda enivei midagi totaalselt novaatorlikku enam omaks võtta. lihtne näide: sygisest alates iga kord kui ta praeb sibulat ( ja kuna praetud sibulale järgneb enamasti ka hakkliha mis nagu ennejuba mainisin on komponent igal teisel korral)siis kuulen ma ylepäeva juttu sellest et maitseained lisage sinna sibula juurde ja miks nii hea on jnejne...kas selle peale ei tule et inimestel on suhteliselt väljakujunenudelurytm ja igal saatel oma vaatajaskond, ei ole proua Suitsul igal hommikul uus 100 000 uudistavat silmapaari teispool kaamerat, eiole!
 
seep 15. mai 2002, kl 21.56
Mina eelistan iga kell seda tädi Imre Kosele, kes ei mahu koos oma egoga kööki äragi!
 
mari 15. mai 2002, kl 22.39
mina väldin igasuguseid kokandussaateid ja katsun omaenda mõistusega köögis hakkama saada. Kuna need saated on alati sellisel ajal,kus on sada muud asja teha, polegi väga raske neid mitte vaatama sattuda.
 
jänkuonu 16. mai 2002, kl 09.15
tore on ta seal. arvan ma.
 
cat 16. mai 2002, kl 09.23
ja oi kui põnev see tänane saiavormi retsept oli:(((( mitmes saiavorm see tal poole aasta jooksul on - vist neljas juba?????
 
vabsee 16. mai 2002, kl 09.34
No mida kuradit!!! Ärge siis vaadake, kui ei meeldi, misasja te hädaldate! Masohistid olete või, et ei meeldi, aga tänitamise jaoks uue informatsiooni saamiseks IKKA vaatate. Veidrikud.
 
Sun 16. mai 2002, kl 11.15
minumeelest on imelik see, et hommikul vara näidatakse mingite rasvaste praadide valmistamist. võiks ju rääkida kergematest asjadest, näiteks huvitavatest kergetest hommikueinetest.
 
marina 16. mai 2002, kl 11.34
Maire Suitso on tõesti rahavalähedasem, aga midagi atraktiivset ta ka endast ei kujuat, täna just mõtlesin, et lahja värk
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!