Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
HEI TSIKLIHUVILINE!
 
motikas 17. juuni 2002, kl 15.43
Kuna see on enamusele loetavaim rubriik, siis kutsun Motikahuvilisi postituslehele liituma! Liitujate ideed lehe täienduseks teretulnud. tegin esialgu vajalikud lingid, et saaks mõtteid avaldada.
http://groups.msn.com/motikainimene
 
vip 17. juuni 2002, kl 17.25
motikas, tähendab et motikalistiga liitumine on halb kogemus või teed sina siin nõmedat reklaami? kumb siis?
 
motikas 17. juuni 2002, kl 17.36
vip
Sobiks see paremini osta-müün-vahetan rubriiki? ehk suisa järeltulija alla? Ei tee nõmedat reklaami, vaid arvestan naistelehe kõige loetavama rubriigiga, tehes väikese kõrvalekalde teemast! Mida on ka enne juhtunud siin!
 
vip 17. juuni 2002, kl 18.28
tahad oma motikalistile reklaami teha, osta banner delfi keskkonda ex. ära risusta oma reklaamiga foorumit:))
 
motikas 17. juuni 2002, kl 18.32
vip
Ma ei taha teha reklaami, vaid otsida teisi, kellel on samalaadne huvi! Risu on siin vahest hullematki. Hullem oleks see kui motohuvilised siin lobisema kukuks.
 
heh 17. juuni 2002, kl 21.48
tundub, et meeste seas on motikahuvilisi rohkem, nii et naistelehele tundub sellise reklaami panemine küll.......no ei hakka halvasti ütlema, aga mõtlemis- ja analüüsimisvõime võiksid ka olemas olla...
 
motikas 17. juuni 2002, kl 21.50
heh
Olengi, muide naine ja analüüsivõimega. Nais tsikliste on palju ja rohkemgi!
 
mari 17. juuni 2002, kl 22.36
feministi nurgake ja shovinisti nurgake on ikka tunduvalt loetavamad.
 
kkk 17. juuni 2002, kl 23.30
Oi, kuidas ma ei salli neid mootorrattaid. Et siis on nagu seda vingem mida kõvemat lärmi suudavad teha.
 
soovitaja 17. juuni 2002, kl 23.32
kkk
oi kuidas ma ei salli selliseid ana lüüsijaid, et mida kõvem inin, seda vingem?
 
May 18. juuni 2002, kl 11.09
ärge nüüd tekitage paanikat, teisel on 'halb kogemus', et keegi ta motikaklubisse ei tule ja ta lootis siit abi saada :)
 
motikas 18. juuni 2002, kl 11.19
May
See ei ole KLUBI kullake:) Vaid lihtsalt postitusleht, nagu peremuttidele tite, retsepti...vms, leht
 
Muhe 18. juuni 2002, kl 13.58
Ehh te ei tea midagi tsiklisõidust. Teile meeldib vist ikka umses bussis sõita ja teise peerulõnga nuusutada või oma Autokeses(nä.Peokott) higistada või autosse tulla ja istmel selja ära kõrvetada.
Lärm tsikli juures...Hmm...nii nagu on autosid mis lärmavad on ka sikleid mis lärmavad. Kui tahad muretsed vaikse sikli mis on muide vaiksemad kui meie presidendi AUDI(ront) ja vuhistad sellega vabalt nagu linnuke (kuni mõini rullnokk oma BMW arvab "NORMAAALNE" ja keerab ette).
Õhku on palju,käib kõik riiete alt läbi, vaade on avar, juhitavus hea, pääseb hästi ligi igale poole, kütete läheb vahem kui autol ja muide minu tsikliga tuleb sõit odavam kui Bussiga(vanavene üks võimsamaid rattaid muidu)!

AGA see kõik on maitse asi ja selle ülle kakeldakse! 8|
 
Muhe 18. juuni 2002, kl 14.01
Ah jah liitumine.....Sugu vahetuse oppi poele plaanis :)) jääb ära.Pärnus muidu ole näid küll nais klubi taolist asja nii et, anna minna sa pole esimene ja arvatavasti ka mitte viimane.
 
motikas 18. juuni 2002, kl 14.28
Muhe (mees)
Tore kirjeldus sinult tsiklisõidust:) Eks sul õigus ole, mõni põriseb kui Singeri õmblusmasin, aga sportlikud rattad on kui Brauni saumiksrid...hahaa! Annan sulle auhinnaks asjaliku jutu eest üks kartulist tehtud medal.
 
May 18. juuni 2002, kl 15.53
mul pole küll midagi nais-tsiklijuhtide vastu. Lahedad ju...
 
Pinchu 19. juuni 2002, kl 14.43
Mis vene sikkel sul on siis Muhe? Dnepr, Ural, K, Jupiter? (Noh tegelt need kõik Emmid:))

Mulle kah meeldib siklisõit. Praegu harrastan seda veel kyll tagaistmel, aga plaanin seda muuta:))
 
motikas 19. juuni 2002, kl 15.55
Honda Shadow vt-600, paras naistekas, kasutusel mehega kahepeale:(
 
kkk 19. juuni 2002, kl 16.05
Tead soovitaja, ma olen oma elus mitu aastat järjest mootorratturitega päevast päeva kokku puutunud ja nad tõeasti pole mulle eriti sümpaatsed tegelased.
 
Pinchu 19. juuni 2002, kl 16.07
Siklimehi-naisi on igasuguseid. On neid kes siklimehe nime väärivad ja neid kes seda vaid määrivad.
 
motikas 19. juuni 2002, kl 16.23
Pinchu
Sul tääiesti õigus:) Siiski on ka need määrijad tsiklimehed ja kuuluvad oma "liigi alla".
kkk
Sul lihtsalt valede ratturitega kokkupuude:PPP
 
Pinchu 19. juuni 2002, kl 16.57
Nuh, tegelikult, kui endale sikliasjandus ei meeldi, siis vaatab kogu värgile teise pilguga kah. Eriti kui on poolsunniviisiliselt vastu tahtmist sellega aastaid seotud.
 
kkk 20. juuni 2002, kl 18.26
Noh seda minagi arvan. Nemad muidugi on ülivaimustuses endast.
 
Pinchu 21. juuni 2002, kl 08.15
Nuh, eks iga inimene on endast ylivaimustuses, olgu see siis tsiklimees või rullnokk, eurobeibe või punkar... :))
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!