Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Kodumaine seep
 
jörjen 16. september 2003, kl 10.04
Hea küll, olgu siis seep ja kodumaine, aga see Kleer Maibaum on nii mööda kui mööda näitleja! Hall ja mannetu üritaja täielikult!
Ei vaata sel ajal enam Kanal 3-e!
 
pungsilm 16. september 2003, kl 10.25
ole vait jörjen! Maibaum ruulib täiega ja üleüldse on see parim huumorisari minu meelest. Nii sisu, kui näitlejad sobivad ülihästi.
sinu jaoks on õnne 13!
 
mari 16. september 2003, kl 11.32
vaatasin ka seda asja mingi 10 min ja tõesti, irnu erneks!!! See Maibaumi ärinaisest sõbranna oli veel eriti õudukas. Aga sellised inimesed on täiesti olemas, siinsamas naistekas liigub neid karjade kaupa. Räägivadki nagu andetud näitlejad.
Mis mind aga shokeeris, et mingit pubekat mängis see Kanal 2 chatisaate Kadri. Kas see inimene hakkabki nüüd kõigis saadetes esinema või?
 
tibbbu 16. september 2003, kl 11.46
nii hea! ma ikka tükk aega naersin nii et pisarad silmas selle ülemängimise peale. ja need 25aastased kes arvavad et kõik pubekad niimoodi räägivad ja käituvadki oli ka omaette vaatepilt. no eioleäääää...irw
 
katta 16. september 2003, kl 11.49

Kah pettunud kodumaises seebis, mitte et sisu oleks jama (pole jõudnud veel süüvida), aga näitlejate ebausutavus kohe väga, väga häirib.
 
kartul 16. september 2003, kl 12.06
mind häirib ka näitlejate ebausutavus. Nii ebaloomulik!
 
lolita 16. september 2003, kl 12.18
Minu neiu kohe küsis, et miks see vanaeit(Kadri) on pandud pubekat mängima-ta on ju nii vana. See on ju tõesti tobe.
 
mnjaa 16. september 2003, kl 12.23
Maibaum pole ehk jah kõige parem valik noort ilusat vanema mehe ülelöönud naist mängima. ta on ise suht ilmetu ju. aga noh hea seegi,et seal toimub kogu aeg midagi, lõbus on vaadata :)
 
Saba 16. september 2003, kl 12.30
Jubedalt ajas silmi pungitama ja pärast irvitama, kui plika seletas, et isa uus naine pidi mingi Barbi olema. No Maibaum ei anna seda mõõtu kuidagi välja.
 
Elsa 16. september 2003, kl 12.41
Pubekat Liisi selles sarjas ei mängi küll Kanal 2 chatisaate Kadri!!! See naine on näitleja, kahjuks nime ei mäleta...
Vot nii.
 
ehhee 16. september 2003, kl 12.48
piinlik vaadata. no ei ole usutav. ei ole loomulik. lavale ehk, aga teleseriaali deklameerimine ei sobi. selles osas on õnne 13 küll õnnestunum.
 
carrie 16. september 2003, kl 12.52
Icc. No Õnne 13 annab küll silmad ette, vähemalt ei ole seal lõputud pausid ja mingi tegevus ka isegi toimub. Kleer Maibaum on iseenesest hea näitleja, aga see tema tegelane on küll halenaljakas ja see Kadri on lihtsalt mõttetu näitleja, Mirtel Pohla mängib oma karakterit palju paremini.
 
pörr 16. september 2003, kl 12.52
See maibaumi sõbranna on küll khm...tjah....
Loeb kusagilt oma read maha ja ajab naerma kah veel. Oleks ise näitleja, oskaks paremini kritiseerida:P
 
popi 16. september 2003, kl 12.59
to elsa - loomulikult on Liisi mängiv inimene näitleja Kadri Adamson, ja-jaa, just see sama chati-tibi!!! Oli veel paaris kas Venno Loosaarega?
 
põrnikas 16. september 2003, kl 13.24
kadri adamson on muideks täitsa näitleja, töötab vanalinnastuudios ja peaks selles eelpoolmainitud chatisaates kah olema. aga mind näiteks ärritab palju rohkem martin veinmanni poolt mängitud tegelane, kes on täielik tumba, üldse ei kuula oma nö naist, ainult peksab oma segast teemat
 
Man:u 16. september 2003, kl 14.00
Ei no jah, aga see, kes seda pubekat mängis, mängis ju väga hästi. Just sellist näitlevat pubekat mängis. Aga muidu on nõme jah.
 
noah 16. september 2003, kl 14.02
Seda seriaali vaadates võiks küll öelda, et Eesti naised on niiii koledad. Või on koledad vaid naisnäitlejad, mine võta kinni.
 
kelli 16. september 2003, kl 14.49
See Mirtel pohla on küll ju armas! Kuigi mu arust ei mängi ta väga hästi, nagu ka mitte Kadri Adamson. Mõlemad liiga teatrilikud ja ebaloomulikud. Aga Mirtel on ju veel tudeng, ehk areneb!
 
/ 16. september 2003, kl 15.29
"isa, ma olen ju kuuestesitkümne aastane" eriti võltsilt öeldud
 
veel 16. september 2003, kl 15.45
kui juba tsitaate tuua, siis "muidugi mul on õigus, ma olen ju MEES"
 
Eriti õõnsalt 16. september 2003, kl 15.52
mängis tütre sõbranna osatäitja.Nagu 1.klassi juntsu koolipeol.Muidu sai nalja küll,mitte näitlejate meisterlikkuse tõttu,vaid pigem sisu tõttu.Igapäevaelu absurdsused olid kenasti näha,kuigi tõelises elus nad üldse naljakad pole.
 
mari 16. september 2003, kl 15.57
no kui see "pubekas" sõbrannale teatas, et ajas isa ja kasuema tülli, siis kõlas see pigem kui 5- aastase suust. Aga võibolla see Kadri oligi pubekana selline titajutuga.
 
Muska 16. september 2003, kl 16.08
Epp Eespäev pubeka emana on väga usutav ja see vend kah,keda vähe on näidatud.Ja naabrimees Guido Kangur on ka normaalne.
Ülejäänud seltskonnale vesi peale.
 
jeer 16. september 2003, kl 16.29
mind häirib Kleer Maibaumi jube hädaldamine ja läbi nina vingumine. "Ma ei suuudaaaaa, ma ei võiiiii, nii jubeeeee,"
 
ccc 16. september 2003, kl 17.22
Ega te ei unusta , et keegi on selle teksti näitlejate jaoks kirjutanud ja lavastaja mängumaneeri paika pannud!
Äkki homme olete inimsõbralikumad, kui täna sapi välja pritsite!
Edu!
 
iksi 16. september 2003, kl 20.56
Aga mulle küll meeldib, iga päev vaatan. Teie jutu järgi, kus lausa tsitaadid sees, vaatate ju ka ! Jumal küll see on ju seep, milleks sellised pingutatud nõudmised? Võib ju lihtsalt vaatamata jätta. Varem oli ju lausa taseme näitaja igal pool toonitada, kuidas keegi seepe ei vaata.
 
muff 16. september 2003, kl 22.07
mul küll selle seebi kohta midagi halba öelda ei ole, mulle ka täitsa meeldib.
Samuti pole mul Kadri Adamsoni vastu midagi.
Ja täitsa nõus iksi-ga.
Kui teile see ei meeldi, siis miks te üldse seda vaatate? vot see on hoopis küsimus.....
(Ma arvan, et te olete ise samasugused nagu need tegelaskujud seal, heh ja sellepärast ei meeldigi.)
 
tibbbu 17. september 2003, kl 00.17
no anna olla, see krdi reklaam tollest tobedast seriaalist tuleb ju iga reklaamipausi ajal, ei jõua nii kiiresti telekapuldini hüpata.
 
mia 17. september 2003, kl 02.06
Kleer M. o sellesse rolli tõesti ei sobi. Tundub võlts. Aga Kadri Adamson teeb ju päris hästi! 16 ta loomulikult välja ei paista, aga ebaloogiline on ka see, et 16 aastane selline intrigant on. Tiina Tauraite(sõbranna) on ju väga hea näitleja. Martin Veinmann pole justkui liha ega kala. Kuiv.
 
jube 17. september 2003, kl 09.58
nagu läti kultuurimaja näitering mängiks -ja publikuks on 12 lätlast,kes aru ei saa,et võiks koju minna...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!