Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
vastikud venelased
 
k 07. märts 2005, kl 02.24
ei ole ilus nii öelda, aga tigedaks ajavad nad.
98% venelastest kellega mina olen kokku puutunud, on vastikud mühakad, ülbed, lollid, matsid jne.
kurja näo järgi teeb juba kaugelt vahet kas venelane või eestlane
 
p 07. märts 2005, kl 07.36
99% nõus!
 
. 07. märts 2005, kl 07.53
nohh mis sa neilt ikka tahad... vabrikute töölisrahavas mitte mingid kõrgaadlikud.
 
Aare 07. märts 2005, kl 07.55
Neile venelastele tunnen kaasa, keda mainib esimene kirjasaatja. Ise nad ütlevad endid põliskodumaal samuti mitte sallitavat.
 
Margit 07. märts 2005, kl 08.34
Noh ei tea. Sõltub ikkagi, et mis laadi seltskonnaga lävid. Või pead sa selle 98% all silmas bussis ja tänaval räuskavaid noorukeid?
 
möhh 07. märts 2005, kl 08.39
mul ülemus venelane ja nii ebameeldivat isikut pole ka enne kohanud. on ikka tõesti mats ja eneseimetleja ja kohutav valetaja, raha oskab teha aga mõistust ju selle eest ei osta.
 
aly 07. märts 2005, kl 08.39
kurja näo järgi teeb juba kaugelt vahet kas venelane või eestlane

Ikka teeb näo järgi vahet. Eestlastel on pisikesed silmad, blondid kiharad ja pekkis põsed.
Eestlased on tavaliselt tigeda võruga ümber suu.
Andke andeks üldistamise eest.

Go get a life!
 
privet 07. märts 2005, kl 08.57
nende eriline oskus lärmi tekitada, mis fenomen see on???
aga ega me neist pääse...
 
Kati 07. märts 2005, kl 09.06
Rääksin kord ühe vene noormehega kes Moskvast pärist, aga elab-töötab Rootsis. Ta oli paar korda Eestis käinud, kõik olevat siin tore olnud, aga ainuke halb kogemus olid Eestimaa venelased! Ta ütles, et pole iial nii matslikke venelasi Venemaal näinud, ta oli täielikus hämmingus ja tundis piinlikkust. Siis mainis veel põlglikult, et mida nad siin kisavad, et Venemaa aidaku, ise käituvad nagu sead. Vot nii, mul jäi ka karp lahti.
 
kramm 07. märts 2005, kl 10.08
aga mina reedel sain kokku ühe oma vana tuttavaga. venelane on ja ikka tõeliselt lahe tüüp :)

muidu ma venelasi eriti ei tunne, aga seda lamedat elementi liigub siin kahjuks palju ringi.
 
travel 07. märts 2005, kl 10.14
Kati jutus on tõetera tõesti sees. Siinsed venelased on mingis kompleksis ja kompenseerivad seda siis omal viisil, näiteks välismaal reisil olles ei ole ma kohanud hullemat inimest, kui Eestimaa venelane, ilguste tipp, räuskab, laiab, lällab ja tagatipuks teatab valjuhäälselt, et on Eestist! Siis kõlbab Eesti küll ja kiitleb sellega.
 
lo 07. märts 2005, kl 10.39
Minu töökollektiivis 12 venelast ja 2 eestlasst. Mina ja mu töökaaslane ikka väga hädas, need vene põhimõtted lauasa oksele ajavad ja nad mitte kunagi EI OLE MILLESKI SÜÜDI!!!
 
. 07. märts 2005, kl 10.40
to lo

sa vist ise ka venelane....kirjaviis juba selline;)
 
O:K: 07. märts 2005, kl 10.50
Juurteta õnnetud hinged need siinsed venelased. Ei tea nad Eestist midagi, ei tea ka nad oma päritolust ega Venemaast midagi.
 
Rätt 07. märts 2005, kl 10.51
Mõned tunduvad algul sümpaatsed, nohh sõbralikud ja soojad, aga mingi aja pärast hakkavad nii pinda käima.
 
xxx 07. märts 2005, kl 11.30
Endal palju vene tuttvaid. Nad on küll lärmakad, aga matslikule eesti mehele panevad pika puuga ära. Mantli selga aitamine ja uste avamine on neile kaasa sündinud.
 
><< 07. märts 2005, kl 11.45
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/article.php?id=9915332
 
leila 07. märts 2005, kl 13.13
ma ei saa sinna midagi parata, aga ma kohe ei salli siin eestimaal elavaid venelasi.
 
oh jahh 07. märts 2005, kl 13.20
ma muidu salliv inimene ja üritan venelastega salliv olla, aga ei õnnestu mul venelasi armastama hakata, nad kohe oskavad nii ebameeldivad olla, et ikka ja jälle läheb kops üle maksa ja mõtlen, et vihkan neid.
 
eesti tibi 07. märts 2005, kl 16.05
hmmm häbi teile kôigile.....ma ei salli,nad on ebameeldivad,vihkan neid,lärmakad,ônnetud hinged ...???????

lugege oma kommentaare ja vaadake kui palju viha teis on...ime siis pole, et venelased teiega tegemist teha ei taha.......nad nimelt armastavad inimesi kes on INIMLIKUD ja SÜDAMEGA.


Tervitades,

UHKE EESTLANE
 
davai 07. märts 2005, kl 16.10
armasta siis minu eest ka, uhke eestlasest eesti tibi!
 
solvunud eestlane 07. märts 2005, kl 17.36
Venelaste vastu, kes elavad Eestis ja RÄÄGIVAD EESTI KEELT, ei ole mul absoluutselt mitte midagi. Inimesed nagu inimesed ikka, on toredamaid, on mitte nii toredaid. Nagu igas rahvuses. Venelasi, kes elavad Eestis ja EI RÄÄGI eesti keelt ning PÕHIMÕTTE pärast ei suvatse seda ka õppida, ma jälestan! Paneks nad kõik rongi peale ja saadaks sunniviisiliselt Venemaale! Mis õigusega elavad nad meie maal, meie riigis, meie kodumaal, eirates meie kultuuri, keelt, kombeid jms.? Ja siis on veel ülbed, et neid diskrimineeritakse ja neid vaeseid ninnu-nännukesi keegi ei salli. Nõuavad jumal teab mis õigusi taga ja ise on sealjuures nii tähtsust täis, et vaata, et lõhki ei lähe. Mis õigusega, ma küsin?!? Minu vanaema ei istunud Siberis selle nimel, et kümne aasta pärast MEIE riigis vandid ülbitseda ja hõlmitseda saaksid...
Aga ütlen veelkord - jutt käib ainult nende venkude kohta, kes ei räägi ja ei tahagi rääkida eesti keelt!
 
inga 07. märts 2005, kl 18.42
to: solvunud eestlane
101% sinuga nõus!!!
 
mailiis 07. märts 2005, kl 20.27
ei tea, olen just tihti nt. bussis vatramas näinud heatujulisi vene noormehi. Täiesti mõnusad tunduvad olevat. Aga jah, lärmi teevad ühest tavalisest eestlasest rohkem (kui üldistada) :P
 
Solvunud eestlasele 07. märts 2005, kl 20.28
Mõtle , palju sinu omad lapsed sulle tuska on teinud?
Elu läheb edasi!
 
vene tüdruk 07. märts 2005, kl 23.03
Vaadake neid teemasid "vastikud venelased" ja "vastikud eestlased"...Venelased väärivad ikka palju rohkem tähelepanu!!! Eestlased, pidage meeles, et närvirakud ei taastu!
 
ja-ja 08. märts 2005, kl 08.21
Siin ongi ainult see vastik saast,korralik venelane elab oma kodumaal ja ei käi teiste maal oma õigusi nõudmas.See praht,mis siin kogu aeg iriseb ja nõuab ega ole rahul,see on tõesti vastik ja seda ka õigetele venelastele,kes oma kodumaal elavad ja oma tegemisi teevad
 
g 08. märts 2005, kl 10.37
Ühinen venelaste vihkajatega. vastiku varastajad- vägistajad- joodikud jne jne. Et te ükskord meie maalt kaoks.
 
Maasu 08. märts 2005, kl 13.36
Mulle meenub siinkohal, kuidas popkirjanik Kaur Kender ühes ammu-ammu antud intervjuus rääkis, et tema venelasest naine ( kes elab Eestis!) jälestab eesti riiki ning viskab lapse mustad mähkmed aknast välja tänavale, et näidata, kui vastik see riik ning inimesed tema jaoks on. No kurat, vot sellised inimesed ajavd ikka küll tõsiselt s*ta keema (vabandan väljenduse pärast). Kui siin nii halb ja paha ja kole on, siis paki oma seitse asja kokku ja marss! Moskvasse, kus sinu koht on! Mis inimene see küll on, kes sihilikult mõnitab võõrast riiki, mis ometigi talle peavarju ja kodu pakub?! Kes sihilikult alandab ja mustab selle riigi elanikke, kuigi ta ise on ometigi hoopis teisest riigist pärit ning peaks tänulik olema MEIE RIIGI inimestele, kes pole teda siit minema ajanud. Sellised inimesed on madalamad kui vaala roe ookeani põhjas! Kaduge meie riigist ja jätke meid rahule!
 
Parti3s 08. märts 2005, kl 14.14
imelik jah, mis seda inimest siin kinni hoiab? ok, venemaal vihatakse neid samamoodi ja seal neid keegi avalisüli ei oota, aga mingu siis nt kuskile iirimaale, kus väikesed valged töökad käed endiselt oodatud on, milles probleem?

muide, iisraeli ta võiks ka kolida, seal saab ka ainult vene keelega oskusega inimene väga hästi hakkama, aga noh seda, et isr vene keele teise riigikeelena kehtestaks oleks tal arvatavasti palju loota, nii et mingi nn diskrimineerimisega tuleb tal selles suhtes ikkagi arvestada, aga mis teha?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!