Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
carita99 geelküüned
 
osta kasutaja 01. veebruar 2006, kl 20.34
olen sage delfi ja osta.ee kasutaja, carita99 kuulutused siin delfis on ammu juba silma hakand, nüüd siis üritab ostas ka äri ajada, aga ise pole üldse reeglitest aru saanud ja veel nii ülbe????????? kas tõesti keegi tahab sellise ülbiku juurde minna???????????

mainin veel ära, et kui ostas paned 1.- alghinnaga asja müüki pead müüma selle hinnaga mis oksjoni käigus välja kujuneb

tegin copy ja paste müüjale esitatud küsimustest ja vastustest:

Küsimus:
(aani) Kas võitja saab geelküüned 1-eeguga???
Vastus:
(carita99) GEELKÜÜNTE HINNAD ON NII NAGU HINNAKIRJAS ON.. VÕITJA EI SAA KÜÜSI 1 KROONIGA!! KÜÜNED ON 350.-

Küsimus:
(carita99) GEELKÜÜNTE HINNAD ON NII NAGU HINNAKIRJAS ON.. VÕITJA EI SAA KÜÜSI 1 KROONIGA!! KÜÜNED ON 350.-
Vastus: Ei ole veel vastatud

Küsimus:
(geto) aga miks siis 1.- oskjonis ja mida Sa siis oksjonil pakud ja kui ostja 1.- pakkumise on teinud, kuidas Sa saad tema käest 350.- Üldsegi ma ei saa aru, mille nimel need 4 pakkujat praegu üksteist üle pakuvad????
Vastus:
(carita99) mul on hinnakiri kuulutuse all kui sa lugeda oskad.

Küsimus:
(kishkashu) Sellisel juhul oled sa valesse kohta sattunud, siin oled oma teenuse oksjonile pannud, seega valitud päevade pärast oled sa sunnitud tegema kõrgeima panuse teinud isikule vastava hinnaga geelküüned. Vastasel korral võib osta.ee sulle sanktsioonid kui sellised teha, ennem oleks tulnud ikka ennast siia registreerides Kliendileping läbi lugeda, see ei ole siin mingi kuulutamise koht, see on oksjon!
Vastus:
(carita99) sina sunnid mind?

Küsimus:
(liis221) see on oksjonja küüned pead sa panema selle hinnaga mis pakutakse ja see ei loe et hinnad eraldi kirjutatud on parim pakkuja saab küüned selle hinnaga mis on pakutud loe palun oksjon reeglid läbi oksjoni reeglites on kirjas et tuleb müüa parimale pakujale kui ei ole piir hinda. ...... mine loe reegleid ja me arvan et me oskame lugeda aga sina küll ei oska ega muidu nii rumal ei oleks ja oled väga ülllbe ei tea kes tahaks tulla sinu juurde küüni panema
Vastus:
(carita99) ..ma ei paigaldagi KÜÜNI!!!

Küsimus:
(kishkashu) Ei, mina ei sunni sind, loe Kliendilepingut ja kogu lugu. Ning tõesti sellise suhtumisega inimese juurde ei läheks ka mitte 3 krooni eest.
Vastus:
(carita99) ..ega ootagi sind!

Küsimus:
(Zeta) No Offence ... tegin lühikese copy/paste kasutajalepingust: 3. Kliendi õigused ja kohustused 3.1. Klient kohustub: ... 3.1.7.kui tegemist on enampakkumisega, kohustub asja/teenust oksjonil müüv Klient müüma sellise asja/teenuse rahaliselt kõrgeima pakkumise tegijale, v.a juhul kui oksjoni reeglites pole sätestatud teisiti. Osapooled on kohustatud vahetama asjasse puutuvat infot 7 päeva jooksul peale oksjoni lõppu. ... Punktides 3.1.1. – 3.1.16. toodud kohustuste rikkumise korral kohustub Klient lisaks teistele seaduste rikkumisega või muude kahjude tekkimisega kaasnevatele sanktsioonidele tasuma OSTA.EE-le leppetrahvi, mille suurus on 20% oksjonil tehtud kõrgeimast pakkumisest, minimaalselt aga 200 krooni. Jne jne jne ... kui ei usu või enne ei lugenud, siis lehekülje all on "kasutajaleping", seal on kõik kirjas! Kui soovite antud teenuse eest saada 350.- või rohkem, siis alghinnaks peab olema 350.- või piirhinnaks 350.- ;)
Vastus:
(carita99) Küünte eest on pakutud juba 350.- Veel midagi?

Küsimus:
(Zeta) Hahahaa ... noup, mulle tegi lihtsalt nalja kogu eelnev küsimus-vastus värk ja otsustasin konkreetselt copy/paste teha, et te aru saaksite. Anyway, kui järgmine kord plaanite liituda mõne portaaliga, siis lugege ikka millega on tegu ja millised on eeskirjad jne :) No offence :)
Vastus: Ei ole veel vastatud
 
osta kasutaja 01. veebruar 2006, kl 20.38
link ka siis

[http://www.osta.ee/index.php?fuseaction=item.info&id=556311]
 
puuks 01. veebruar 2006, kl 20.42
eee. minuarust ei ole osta.ee mingi suvaline müügifoorum nagu delfi. seal peaks ikka kindlad reeglid ja trahvid olema, seega lepingurikkumise eest epaks ta endale negatiivse kommentaari saama
 
must kass 01. veebruar 2006, kl 21.15
tundub et tegemist on pubekaga.
 
icc 01. veebruar 2006, kl 21.26
see, kes pakkus 350 eeki küünte eest on raudselt see carita ise. ja pealegi on jällegi "varikontoga" hinna tõsmine osta.ee-s keelatud, seega ehk keegi läks kituma?
 
ka osta.ee kasutaja 01. veebruar 2006, kl 23.20
Kasutan ka aktiivselt Osta.ee`d ja kurjuures see 350.- pakkumine teekkiski üleöö, enne olid seal paarikroonised pakkumised & peale küsimusi-vastuseid oli järsku keegi 7.- pakkumise üle pakkunud 350.-`ga.

Tegelikult on 3 reeglite rikkumist ühe hoobiga:
1. see 1.- alghind ja 350.- asi
2. ilmselge varikonto kasutamine
3. oma kontaktandmete avaldamine kuulutuses
 
yeee 02. veebruar 2006, kl 01.26
carita, burn in hell :))))
komöödia kuubis :DDD
 
Кristina 05. detsember 2018, kl 23.49
Tere,
https://www.osta.ee/televiisor-thomson-116239098...

Me mõlemad pakkusime hinda oksjonil, televiisor Thomson..
Hetkel seisab automaathind 15,60. Näen, et juba paar päeva pole keegi pakkumist teinud rohkem.. Ja kirjutan teile sellise palvega, et kas te saaksite pakkuda üle oksjoni. Kuna hetkel kogematta vajutasin ka teisel oksjonil pakkumise.. Seal on palju suurem hind, ja ülehomme lõppeb oksjon.. Ja arvatavasti keegi ei paku üle ja loobuda ma ei saa.. Te olite sellel oksjonil peaaegu sama summa pakkunud mis hetkel seisab.. Kui teil on võimalus ja vajadus osta, siis oleksin VÄGA VÄGA tänulik..
Võin siis šokolaadi saata teile või väikse kingutuse sellise tehingu eest..

Lugupidamisega
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!