Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
paha söök
 
hell 07. august 2006, kl 17.17
ma suudan praktiliselt kõike süüa, iseasi, kas mulle maitseb. no piimasupi nahk ja heeringas, sprotid ja silmud ja muud sarnased kalad ja konservid ajavad küll öökima. piima-juurviljasuppi pole ma ka kunagi saanud ega näinud. pekk ei ole minu meelest üldse toit, tihastele ainult ehk.
aga on asju, mida ma suudan väikestes kogustes süüa, aga ise kunagi ei tee/koju ei osta:
tatrapuder (kas lapsepõlves kogu aeg topiti)
marineeritud kõrvits
keeduvorst
paneeritud liha
klaaskommid
võikreem ja sellega tehtud koogid, üldse suurem osa kooke
tugeva äädikaga asjad, mis on muidu ok (teod, kurgid jms)
leivasupp
peet
kartulipuder
viinerid/sardellid (samas grillvorst maitseb)
kohv (isegi lõhn tundub päris vastik)
tee (mõttetu jook)
kartulisalat (mõnikord harva on isegi maitsev)
kalasupp
rosinad
vahukoor

samas väga maitsevad igasugused kapsad-kaalikad nii toorelt kui keedetult ning igasugused kaheksajalad/krevetid/molluskid kah väga meeldivad. kalamari on eriti hea (forelli, mitte lõhe oma).
 
haha 07. august 2006, kl 17.21
Te inimesed ei s66 yldse midagi vist. Mina peeti nii armastan, ja maksa ja heeringat, ja mida veel. Ei istu hapupiim ja keefir, ma ei tea miks need ilma on loodud. Armastan tooreid tomateid, aga igasugu halvasti tehtud tomatikastmed ka ei istu.
 
¤ 07. august 2006, kl 17.35
kasekese kommid ei meeldi :P. aga suure näljaga - kes teab. majoneesi ka tavaliselt ei söö, muu läheb vist kõik.
 
Sunshine 07. august 2006, kl 17.39
PAPRIKA on sigavõigas nõmerõve!
 
taimi 07. august 2006, kl 17.42
tegelikult on oluline vahe selles, kas inimesele miski ei maitse või ta ei sööks seda mingil tingimusel. no näiteks et kartulipuder ei meeldi, aga ämmale esimest korda külla minnes suruks kurgust alla küll. ma hädaga sööks vist enamvähem kõike, aga liha mitte mingil juhul.
 
vanur 07. august 2006, kl 17.46
kuum sardell ja viiner. no mitte kuidagi ei lähe. lagrits, oliivid.
 
jghjg 07. august 2006, kl 18.54
piim
suhkruga kohv
mõru šokolaad
mannapuder
suure pekilised vorstid
bežee
 
Undiin 07. august 2006, kl 19.25
*pekk, v.a ungari pekk
*mulgipuder
*leivasupp
*rosinatega kissell/kook vms
*basiilik ja koriander rikuvad kõik asjad ära, relva ähvardusel ka ei söö
*apelsinimahl
*piima-aedviljasupp, lõhn ei meeldi ja ega sel nägu ka ilus pole
*molluskid, v.a krevetid
*heeringas, muud kalad on väga head
*uhhaa

... kindlasti on midagi veel, aga ei meenu hetkel
 
mina väldin 07. august 2006, kl 19.52
köömned, rosinad, mustsõstrad, pohlad, jõhvikad, piimasupid, mitmevilja pudrud, kruubid, oliivid, krevetid, kalamari, pekk, leivasupp, mais, herned(va. toored), oad, petersell, mädarõigas, keedetud porgand ja ka aalikas, puuviljade või marjadega koogid (õnneks annab välja nokkida:p)... kindlasti neid asju veel...
 
to jghjg 07. august 2006, kl 19.52
suurepekilistes vorstides on pekk ilusti näha, aga tegelikult on tavalises pekita vorstis seda sama palju, lihtsalt on peenestatud ja ei paista väljagi. aga samapalju on ikka.

keeguvorst ja viinesrid on väga mõttetud ja vastikud toiiduained
 
tiiutalutytrekene 07. august 2006, kl 19.53
täits ahuvitav. ma arvasin ise , et olen pirtsutaja, sama leiab ka mu perekond. aga vaatan siin, ja enamik asju mulle väga meeldivad. AGA. mulle ei meeldi toidud, kus ei saa aru, mis seal hulgas on ja kuidas see täpsemalt tehtud on. ise tehtud, hästi tehtud. siis võib peaaegu kõike süüa.
tigu pole söönd, ei söö ka - olen vist liiga "maalaps";)
ei tahaks loengut pidada, aga - erinevad asjad teevad toidulauda mitmekesisemaks ju!
 
qwq 07. august 2006, kl 19.57
üldiselt olen kõigesööja, pigem on nii, et mõni asi maitseb rohke, teine vähem.
suht külmaks jätavad krevetid ja homaar. suure näljaga ja vajadusel siiski söön.
lumepallisuppi pole küll enam nõukogude ajast alates näinud/söönud, aga arvan, et ega ei tahaks kah.
 
kole-kole 07. august 2006, kl 20.00
Esikohal lambaliha ja loomakeel, ükskõik kui hästi need valmistatud ka poleks. Keedetud pekk ei lähe ka kuidagi kurgust alla(lapsena sunniti koolis taldrikuid korralikult tühjaks sööma... Piim ei meeldi.
 
tsii 07. august 2006, kl 20.21
piima- köögiviljasupp (tõesti äärmiselt jube kombinatsioon)
kilu
mulgikapsas olev värisev pekk
maks
jogurtid (mõttetu löga)
rasvatud kodujuustud ja muu rasvatu kraam (nagu saepuru)
lambaliha
oliivid
sinihallitusjuust
keedetud kala
pruun juust (kitsejuust)
kohv (andke andeks, aga see on piima-juurviljasupi kõrval järgmine jäle asi:SSS)
Olen vist vanamoodne, aga eksootikat ka ei armasta (igasugused konna tagajalad veinikastmes, pullipeenis wokitud köögiviljadega ja muu selline kraam on välistatud)

Põhiliselt toitun tomatist, tomatimahlast, mulliveest jms, aga ikka olen ülekaaluline:((
 
maarja 07. august 2006, kl 20.51
mulle ei maitse pizza, grillitud liha, kartulisalat, riisisalat, mulle väga maitseb ristikhein.
 
angeleyes 07. august 2006, kl 21.17
k a a l i k a s
köömned
kapsas
mustsõstar
suhkruga kohv
õlu
halvaa
pähklid
vahukoor
hernesupp
mädarõigas
kaheksajalad
banaan

igasugune liha, kuid eriti öäkk on:
pekk
rupskid
verivorstid
 
THORVALD 07. august 2006, kl 21.46
leivasupp
kõrvits
mustsõstar
neerud
maapiim (poepiima läheb küll)
halvaa
martsipan
 
vahi 07. august 2006, kl 23.00
No vahi selle rea pikkust siis. Kus eestlasele meeldib ikka viriseda!
 
Pepi 07. august 2006, kl 23.26
piim, keedujuurikad (välja arvatud kartul) ..ühepajatoit jne, paprika, spinat, kala, rosinad, pekk, hallitusjuust, "lemmik" vorst, teod, leib (tallinna peenleib on ainuke söödav variant)
 
appi 07. august 2006, kl 23.49
te rsk olge nädal nälgas ja kyll siis sööte kõike! mis te vingute tõprad!
 
to appi 08. august 2006, kl 01.04
Mis sul viga on? Kes siin rohkem vingub? Sina!
 
d-loom 08. august 2006, kl 03.03
hapukapsasupp, samuti mulgikapsas - v.a. kui eriti hästi valmistatud, marineeritud kõrvits, räim tomatis, leivasupp, saiavorm piimaga, karamelli jms kaameliila tüüpi..et mitte marjadest-puuviljadest kissellid, võikreem, puding, suured sibulatükid kusiganes - nokin välja, hakklihakastet hädaga paar ampsu läheb, muidu mainitud asju ka tühja kõhu ja valiku puudumisel(ärme nüüd sõjaajast jms fantaseeri) ei kutsu kohe üldse sööma.

peedisuppi ja piima-juurvilja suppi pole söönud, aga ei tundu ahvatlev.

õunu, väga magusaid asju (tordid, valge shokolaad jne), pekivorsti, moskva saiu jpm lihtsalt ei eelistaks.

aga keeduköögivili, verivorst ja üldse suur osa populaarsetest öäkk-söökidest meeldivad.
 
jaanika 08. august 2006, kl 03.51
Pekk - igas variandis on jäle (niisama ja liha küljes)
Liha - kus on õrnad rasvaviilud, liha muidu söön kuid olen väga valiv
Või - nn võileivad alati ilma võita
Kama - lasteaias sunniti jooma, siiamaani ei salli
Koogid tordid - biskviit põhjaga ja võikreemidega ei lähe alla, ainult teatud koogid sobivad
Vanilje jäätis - niisama ei söö, magustoidu osana vahest sobib
Kananahka - jäle
Rootsi Abba heeringas - magus ja kaneeliga, no mis hull paneb heeringale kaneeli?
 
May 08. august 2006, kl 10.01
ei soo maksa. ja kõike, mis on kalaga seotud, ükskõik mis variatsioonis (jah, ei söö ka ilusti ja hästi ahjus küpsetatud forelli ega lõhet ega kalamarja-alati kui kellelegi ütlen, et kala ei söö, siis ta millegi pärast mõtleb, et mingi ilustikenastiahjustehtud jubedust ikka söön...)

aga selle teemaga tuli mul jube isu verivorsti, kama ja lehmakommide järgi--kõiki neid pole ammu saanud, aga tahaks...
 
sohvi 08. august 2006, kl 10.17
okserefleksi kutsuvad esile piima-aedviljasupp ja borš, nende lõhnagi on raske välja kannatada.
ei söö ka teisi punaseid suppe, marineeritud kõrvitsat ja muid magusaid marineeritud asju (eriti, kus nelki on lisatud), keedetud porgandit ja porgandipirukaid.
 
kallerdis 08. august 2006, kl 11.30
Ei söö:
spinat
seller
puding
kakao (joogina, kakaokreemid see-eest täitsa head)
lehmakommid
borš ja rosolje, muidu keedetud peet väga maitseb
piima-aedvilja supp - proovisin seda kuu aega tagasi
heeringas
austrid - ei ole söönud ja arvatavasti ei tee seda kunagi
keedetud porgand ja porgandipirukas (samas ühepajatoidus söön)
hane- või pardimunad
hirsipuder
mannavaht
sinep, äädikas ja ketšup

Marineeritud asjadest meeldivad seened ja kurgid, teisi asju (nt kala ja liha), väldin.
 
neuseeli 08. august 2006, kl 12.00
magus ja piimatoidud, sh jogurtid jms; mais, õun-pirn salati sees jne.
 
Minni 08. august 2006, kl 12.01
Hädised viripillid olete...kahjuks. Ei mautse üks ega teine..Ei ole vaja tervele ilmale kuulutada, et söök on vastik ja ajab oksele. Sellised asjad hoidku igaüks omateada ja kui ei maitse siis lihtsalt ei söö, mitte et lähed üle ilma vigisema!
 
pähhh 08. august 2006, kl 18.42
Minnike keegi siin ei vingu(va. sina ja teised virisejateks sõimajad), inimesed vastavad ilusasti teemas antud küsimusele.:)
 
lambuke 09. august 2006, kl 20.55
mul kah peet :P Ja maks.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!