Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
rääkiga peerukultuurist
 
ihihhiii 29. september 2006, kl 21.08
Mulle meeldib see pealkiri- peerukultuur.Ma ei saa aru, mis te siin pirtsute selle teema juures kui see on ikkagi kultuurne värk.Hais on muidugi iseasi, aga võib-olla kuulub ka kultuuri valdkonda.
 
Tänan Delfit 29. september 2006, kl 21.46
Olen haige/haigeks jäämas, just joon teed ja võtsin C-vitamiini, enesetunne väääga halb. Mõtlesin just, et mis ma passin siin, nii kui tee joodud, kaon magama. Ja nüüd naersin nii, et rullisin ennast maas krampides, pisarad jooksmas. Ja enesetunne ausalt parem, naer on terviseks.
Ise häbenen teiste ees lasta, ka pereliikmete ees. Aga kui kedagi kodus ei ole, katsetan, kui kõva häält suudan teha. Kätega teen veel sellist mootoratta lenksude keermise liigutust. Ja pärast isitan magusalt ja ütlen issand, kui rõve. Appi, ma ei suuda uskuda, et ma seda siia praegu kirjutasin. Aga igal juhul, tänan, mõne arvates matslik jah, aga minu jaoks hästi naljakas teema.
 
. 29. september 2006, kl 22.27
päris naljakas jah. muidu meil peres isa ja vend vahel peeretavad kõva häälega, teised mitte. ise ma peeretan üldse väga harva, tavaliselt ainult vetsus.
 
eriti rõve 29. september 2006, kl 22.40
Meie mehega lausa võistleme, kumb kõvema küraka laseb.Jube ju!
 
eriti rõve 29. september 2006, kl 22.49
vabandan, KÄRAKA, tahtsin õelda. Siin lähed nii hoogu , et eksid!
 
hommikune tervitus 30. september 2006, kl 04.25
aga minu meessõber nii hommikuti tervitabki, et tõstab jala üles, teeb moootorrata leksidest gaasiandmis liigutust ning siis peeretab kõvasti, kusjuures see õnnestub alati esmaklassiliselt. Ja ongi päev täie hooga käivitatud.
 
Ilus äratus 30. september 2006, kl 07.57
Täna tuleb vist hea päev.
Omalt poolt ka lugu. Vist viiendas klassis tahtis mul tunni ajal aevastus tulla. Viisaka lapsena püüdsin seda siis nina sügamisega tagasi tõrjuda. Aga mis tulema peab, see tuleb... ainult et valest kohast. Selgelt ja kõlavalt. Oh, seda häbi mäletan ma tänaseni.
 
? 30. september 2006, kl 09.59
Haigust kultuuriks nimetada ei tohiks.
Öeldakse, et kes naeru kardab, see peeru kooleb.
Teiste hädade ja haiguste üle ei tohiks üldiselt naerda, sest mine sa tea, kuna sama häda naerjale endale külge võib tulla. Ja ravimid on nii nagu on, ühe ravivad terveks, teist aitavad natuke ja kolmandale ei mõju üldse.
 
alla 30. september 2006, kl 10.27
kui eile õhtul koju jõudsin, lasin terve õhtu sellist peeruhaisu, et ära tahtis tappa..sõin vist midagi väga peerulikku:) hea, et üksi kodus olin, muidu oleksid kõik lae all ringi hõljunud:DD
 
jee 30. september 2006, kl 11.31
arvan siiralt, et eriti sobimatu koht selleks on kirik. ometi juhtus ühel sõbrannal see just kirikus jutluse ajal... ja eks katsu siis meeleheitlikult tõsist nägu ees hoida, nagu poleks midagi juhtunud...
 
icc 30. september 2006, kl 11.34
me vahest laseme mehega voodis ja itsitame et tekk on meil nagu lõhnakuusk peeruhaisust...
 
isu 30. september 2006, kl 11.40
me ka mehega peeretame, kusjuures mees veel ajab taguotsa teki alt välja ja laseb ühe korraliku käraka:) eks ma siis proovin ka teinekord punnitada, et tuleks selline kõva häälega kärakas, aga tuleb ainult väike sussssss....;DDD Ja mina küll ei viitsi oma taguotsa teki alt välja võtta, ikka teki alla vaja lasta, siis hea soe olla:DD
Jumal küll:DDD
 
oijah 30. september 2006, kl 15.47
Minu meeslest on see kõige õigem ütlus: Terve mees, kes pe...st köhib.
 
täitsa lõpp:D 30. september 2006, kl 16.31
naera ribadeks:D:D meil mehega sellest probleemi pole--- kui peab laskma siis peab...ei häbene üksteist...teiste juures olekul ei ole küll peeretanud(no võib olla kogemata). Tegelt on natuke ebameeldiv küll kui oled sõpradega väljas ja seltskonnas on tüüp kes koguaeg peeretab kõvasti või siis krooksub:S kui tuli kogemata siis küll aga kui hakatakse juba iga viie minuti tagand sama nalja kordama siis mõtlen küll et kuhu kasvatus jäi? kodus tee mis tahad aga mõnda inimest võib siuke asi ikka päris tõsiselt solvata ju! samas vahel on päris naljakas:D
loomadega seoses meenus see kui oma pisiskese kassipojaga mängisin...keerasin ta nõnda selili et tagumik ja kõrgemale täpselt mulle nina ette ja kui siis tuli siuke puuuuuuks et ma pidin ära lämbuma:D:D
 
seen 30. september 2006, kl 16.43
mul ka kodus koer ja see laseb ka peeru:P..kui peeru laseb, siis ise ehmatab selle peale ära, vaatab oma tagumiku poole,tõmmab ninaga...ja jookseb minema selle haisva koha pealt:DD
või siis peeretab ja tuleb selline väike piuks ja siis laseb ehmatusest saba lonti ja jookseb jälle minema:D
kahju, et ma peeru-kasse pole näinud:D
 
@!#$ 30. september 2006, kl 16.49
 
kaktus 01. oktoober 2006, kl 12.19
öeldakse, et vali @!#$ pere nali, salasitt suur viha.
 
peer&peer 25. juuni 2013, kl 01.04
Pauken-peer on pere naer, sossen-sitt toob sekeldusi
 
delhvi kana 25. juuni 2013, kl 01.21
põlva pool nimetatakse hääletut peeru sopsensitaks või sussensitaks ja see haiseb palju võikamalt kui häälekas.
 
delhvi kana 25. juuni 2013, kl 01.35
ei noh, täitsa tore teema, mis puudutab meid kõiki:D mõni teeb küll näo, et tema ei peereta ega pussuta kunagi, aga see on puhas vale. need on just need kõige hullemad! s*ituvad ja salgavad ka veel. sellisega luurele küll ei läheks.
 
vanarafas 25. juuni 2013, kl 16.47
Kes valjolt peeretab on kõva mies.
Salas...t on pe.de märk.
 
Nagu taevas, nii ka maa peal 27. juuni 2013, kl 18.31
Ei tea, kas jumal, Jeesus ja inglid kah peeretavad?
 
Elmet 27. juuni 2013, kl 20.54
On küll häbi, aga vat ei tunne.
 
kloaak@gmail.com 24. mai 2022, kl 21.54
Kusi ilma peeruta, on kui pulmad lõõtsata
 
Siga sittus silm pilkus 23. juuni 2022, kl 20.48
https://www.youtube.com/watch?v=FHxQc2mWpZs
 
JinX 03. juuli 2022, kl 16.31
Disgusting, y'all are some disgusting pigs LOL
 
r r 18. märts 2023, kl 23.54
mul naine peeretab peale anaali terve järgmine päev nagu siga. rõve hais, nagu ajaks kuskilt solgitorust üles.
 
fakti värk 19. märts 2023, kl 06.51
1 sa ei ole mina ega saa kunagi minuks. 2 ma ei postita oma nime ega initsiaalide alt. 3 ma ei räägi värdja juttu. 4mul pole naist . 5 null seksuaalset kogemust ja 33 aastaselt süütu. 6 mind ei koti anaal teie olete selle mu jaoks rikkund. 7 mind ei koti peeretamine . 8 projecti edasi teeskleja.
 
ok nefaag 19. märts 2023, kl 06.51
JinX 03. juuli 2022, kl 16.31
Disgusting, y'all are some disgusting pigs LOL
 
jinx go back to 19. märts 2023, kl 06.53
where you came from its not your country its not your forum leave now and never come back
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!