Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Ettevaatust - FedEx
 
Ohver 13. detsember 2006, kl 17.29
Kui plaanite midagi välismaalt tellida, vaadake hoolega, et saatjaks poleks märgitud FedEx kuller. Mõnel pool netist ostes on kohaletoimetajaks vaikimisi FedEx ning muuta seda ei saa. Sel juhul jätke parem ostmata, on väiksem kaotus. Muidu igati mõistlik firma on Eestis esindatud sisuliselt kuritegeliku organisatsiooni poolt. Kauba kättesaamiseks läheb kolossaalselt aega, raha ja närve. Mõned ilmekad kogemused siin: http://eestifoto.paper.ee/sein/read.php?f=5&i=4676&t=4676
 
siska 13. detsember 2006, kl 22.07
tundub, et Ohver on jätnud osa juttu lugemata enne tellimist ning sellest on tekkinud ka vastavad probleemid
 
Sama siin 14. detsember 2006, kl 09.11
Ma panen alati tarnijatele kirja kõik muu saatmisviis, v.a. NO FEDEX, mul on samamoodi nii halvad kogemused, et ma ei taha sellele enam mõeldagi
 
3 14. detsember 2006, kl 11.46
Minul ei ole Iirimaale tellides, ega siit USAsse saates mingeid probleeme kunagi olnud FedExiga. Eestis on vist mingid bürokraatidest matsid sinna tööle palgatud.

Kui tollimaksu maksta vaja olnud, siis on FedEx lihtsalt arve saatnud ja asi vaks.

Võibolla saatja oli jätnud midagi tegematta - üüratu paberimajandus ju, kolmekordsed koopiad mitmetest dokumentidest tollile.
 
Vaatleja 14. detsember 2006, kl 15.18
ma olen nii mõnedki korrad ameerikast tellinud ja mitte ühtegi korda pole selle firmaga probleemi olnud.
 
tropp 14. detsember 2006, kl 16.36
Fedex on absoluutselt normaalne firma. Eestis hakkasid kummalised asjad toimuma siis, kui selle esindusõigused mingitele leedu kaabakatele üle läksid.
 
to tropp 14. detsember 2006, kl 20.42
Just nimelt, suurepärane firma väljaspool Eestit. Saadetis jõudis Eestisse välgukiirusel! Siin seisab aga praeguse seisuga juba nädal aega!!! Kusjuures keegi ei teavita, vähe sellest, isegi ei võta telefoni ega vasta kirjadelegi.
 
krutski 15. detsember 2006, kl 06.14
ma olen mitu korda Ameerikast tellinud ja pole selle firmaga probleemi olnud. Pakk tuli väga kiiresti kohale, millest anti ka kohe telefonikõnega teada.
 
Ei iial enam 02. juuli 2018, kl 13.21
FedeEx-iga tellides tuleb pakk Eestise küll kiiresti, kuid siis algab lõputu õudus, mille järel ei soovi enam iial mitte ainsamatki asja selle kaudu tellida. Mis kasu on tellitud eseme kiirest Eestisse jõudmisest, kui seejärel hakkab räige penetratsioon ajude lammutamiseks, lisaks täiesti absurdsed teenustasud.

Maksta selle eest, et saada hulk aega enne kättesaamist telefonikõne, et pakk on Eestis? Ei, aitäh. Mingisugust automaatsust seal pole, täiesti ülekiidetud haip.

Kuna kogemusi varem polnud, kuulasin paari tuttava soovitust, et FedEx. Pärast tuli välja, et üks on elukutseline tolliasjade ajaja, teine on niisama hõreda mõistusega fänn. Tavatarbija ei soovi sellist jama, on vaja lihtsat teenust, seda mõistliku tasu eest.
 
Maie Põld 22. november 2021, kl 18.36
Kas keegi oskab öelda, kuidas nüüd FEDEX-iga asjad liiguvad. Tellisi paki ja nüüd ei kippu ega kõppu.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!