Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Maxima ruulib.
 
tõeliselt tark 07. veebruar 2007, kl 15.20
Väga huvitav, tuleb välja, et klient peab enne poodi minekut olema põhjalikult haritud kaubanduse vallas - et kuidas laoseisu arvestatakse ja kuidas need triipkoodid kõik toimivad jne. Lisaks peab kliendil olema viimase peal võõrkeelte oskus, riigikeelest ei piisa. Ja see pole veel kõik - klient peab oskama ka intelligentselt probleeme lahendada. Ühesõnaga, oleks vajalik viia läbi koolitus kõigile klientidele, kes tahavad poes sisseoste sooritada. Seevastu müüjatel pole mingeid kohustusi - pole vaja ei suhtlemisoskust ega keelteoskust ega isegi lihtsat viisakust. Isegi arvet pole vaja õigesti kokku lüüa - klient on ise süüdi, kui seda ei märka, müüjal ei lasu mingit vastutust. Ostja läheb poodi nagu külla ja peab arvestama pererahva kommetega. Ja olema madalam kui muru. Tore.

"vaimse puudega" - küll on tore, et üks tõeliselt tark suvatses siin sõna võtta. Kahjuks pean sulle teatama, et tark tundud sa ainult iseendale. Tõenäoliselt oled üks jõhkardist teenindaja.
 
vaimse puudega 07. veebruar 2007, kl 18.15
Kena, et siia on sattunud ka üks end tõeliselt targaks pidav klient, kes oskab vaid postituste najal määrata inimeste ameteid. Sellised kliendid nagu see "tõeliselt tark" on iga teenindaja õudusunenägu. Jah, otse loomulikult ei ole kliendil mingeid kohustusi, müüjad peavad end tema soove täites kasvõi tiritamme kasvatama, sest tema on ju klient ja järelikult kuningas.

Muuseas, ma ei ole jõhkardist teenindaja, ma ei ole üldsegi mitte teenindaja. Ma tean aga kaubandusest rohkem kui keskmine kisakõri ja seepärast tundubki enamus siinsetest sõnavõtjatest mulle harimatu matsikarjana. Ja ärge imestage kui poes teiega käitutakse täpselt nii nagu teie käitute müüjatega.
 
hmm 07. veebruar 2007, kl 18.44
huvitav, alati on nii, et püstitatakse teema, kus algataja räägib oma loo, sealjuures vihjab vaikselt, et tegi ise vea (tark inimene loeb selle välja ridade vahelt!), siis toimub mingi vaidlus teenindajaga ja kogu loo point on selles, et klienditeenindus on alla käinud, keeli ei õpita ja muud probleemid...

Maxima on nõme, sellega olen nõus!
 
Elena 07. veebruar 2007, kl 18.55
Kui seal EI olnud silti, et palun pange kommid eraldi kilekottidesse ja kõikidel kommidel oli sama hind, siis sorry, aga pole midagi imestada, et klient pani need kõik samasse kotti. Oleks hind erinev olnud, siis usun, et poleks seda probleemi tekkinud. Samas, mitte miski ei õigusta seda, et teenindaja kliendi peale karjus - usun, et niipalju peaks ikka iga poekett oma teenindajaid koolitama, et need tunnevad elemtaarseid käitumisreegleid. Oleks minu peale poes häält tõstetud - mina kõnniks ka minema ja teeksin edaspidi oma ostud mujalt.
 
nii 07. veebruar 2007, kl 19.38
mina külastan kaa seda poodi iga päev sest see jääb tee peale ette ja ei viitsi kuhugi kaugemale sõita. Mina pole ka teenindusega rahul. Olen näinud väga palju kordi kuidas müüjad kliendil näo täis sõimavad. eesti keelest ei saada üldse aru. Ka omavahel sõimatakse ja karjutakse klientide ees jne. samas on suht naljakas seda kõike jälgida:D eriti üks noor müüja on lahe...tal on alati paha tuju ja siis ma käingi vaatamas kuidas ta järjekordselt kellegiga tülitseb...
 
vana nõid 07. veebruar 2007, kl 21.03
mina käin ka iga jumala päev peale tööd maximas mustamäel, ja vat mitteüks kord pole mingeid probleeme olnud! sellepärast käin, et jääb täpselt koduteele ja saan kõik "ädavajalikud" asjad sealt ilusti ära osta, mitte ei pea kuskile kaugemale kooberdama. teenindajad on suuremjaolt küll venekeelsed, aga mis sellest. pole kunagi kuulnud seal teenindajat kliendi peale karjumas, küll aga närvilisi ostjaid müüjate ja kassaneiudega ebaviisakalt käitumas. MINUL igatahes pole lehola trollipeatuse juures asuvale maximale MITTEÜKS pretensioon. ja ei tööta ise seal ja sugulased ka ei tööta ja palgaline reklaamitegija ka ei ole.
 
no 07. veebruar 2007, kl 21.20
ma elan juhtumisi Maxima kõrval(Lasnamäel) ja külastan seda poodi peaaegu iga päev ja ma pole küll kordagi mingisugustki kisa kuulnud. Minuga on alati viisakalt käitutud, aga kui keegi peaks julgema minuga lugupidamatult käituda, siis ta kahetseks kindlasti - ma oskan ka väga kõva häält teha :))) Töötan ise klienditeenindajana ja väga tihti suudavad inimesed ikka täielike absurdsustega hakkama saada ja siis jääb küll mulje, et mõistust pole kõigile jagatud. Kliendil on alati õigus teenindajalt küsida kui ise millestki aru ei saa!
 
ml 07. veebruar 2007, kl 23.23
no mina olen küll maxima teenindusega rahul. siismaani pole minul ühtegi probleemi olnud. ei häiri ka venelannadest kassapidajad. nädalas korra-paar käin Veeriku Maxsimas, et ainuke asi millega norida on see et pole sellist lihatoodete letti nagu Annelinna endise Saare kaupluse Maximas. Muidu kõik okei.
 
annelinna saare maxima klient 07. veebruar 2007, kl 23.45
olen teeninduse ja kaubaga väga rahul. Eriti rõõmustavad on hinnad. Mina käin poes pea iga päev ja ikka ei tea mis keeles kassapidajad räägivad. Millest te nendega räägite???
Kohe noritegi tüli või?
 
pärnakas 08. veebruar 2007, kl 00.23
Kesklinna Maxima kassapidajad räägivad kõik eesti keeles ja on ka viisakad. Saali heakord jätab vahest küll soovida kuid muidu võib poega rahul olla. Jutt siis Pärnu Maximast.
 
Minni 08. veebruar 2007, kl 08.29
"vaimse puudega" ei olegi nii mats kui jutust paistab - nime on endale asjakohase valinud. Aga umbes sellised inimesed ma arvasingi Maxima seltskonnas töötavat.
 
Dame Ali to vaimse puudega 12. veebruar 2007, kl 23.21
jep, olen nõus, laoarvestust ja kaubandust ei jaga siin ca pooled...
 
Maximaalne Magazin 26. jaanuar 2022, kl 20.25
Makxzimasse tööle sain palka sain ka mis on küll naljanumber brutona mitte neljakohaline number netona aga sõbrast sain lahti. No seal pakkumine et sõbra neljaks kuuks sunnitööle tood saad 60 eurot. Ma agiteerisin kõige suuremat sõpra see ütles et mõnitad või sul ikka see sõber koorib sõbra berse plaan mina enam su sõber ei ole
 
Maksimaalne Magazin 20. veebruar 2022, kl 15.41
https://foorum.naistekas.delfi.ee/read.php?9,13105385,page=2
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!