Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
reval takso teenindus
 
mh the second 19. märts 2007, kl 13.36
Klienditeenindajaid on ju vähem, täiesti loogiline, et seal ka kehvasid vähem. Nii, nagu näiteks üle kahemeetriseid hiinlasi on ilmselt rohkem kui eestilasi, mis siis, et eestlased on üldjoontes pikemad kui hiinlased. Seega tärnil suhteliselt sant näide.

Halbu KOGEMUSI on aga ilmselt sama palju. Sest üks kehv teenindaja võib tööka päevaga tekitada kümneid, kui mitte sadu halbu kogemusi. Ja vot ei ole mina nõus, et kliendid on ka lollakad, kuigi olen ka teenindajana töötanud ja võiksin kauni delfi kombe kohaselt sellise tooniga sõna võtta.

Algatuses juttu tulnud taksojuht oli mats, laisk, loll ja lohakas. Täiesti nõus kommenteerijaga "mehhile", kes väga selgelt välja ütles, milles probleem tegelikult oli. Tärnike ja teised võiksid teenindajana sellisest objektiivsest tagasisidest õppust võtta, mitte oma mühaklust välja vabandama hakata.
 
* 19. märts 2007, kl 14.15
mh - olen ka kunagi-kunagi teenindaja olnud ja võin sulle küll veelkord toonitada - halb klient saab halva teeninduse. kui inimene ikka juba läheneb negatiivse hoiakuga, siis pole loota ka midagi head teenindajalt.

sellepärast ma ei saagi aru inimestest, kellel pidevalt on mingid probleemid poes, söögikohas, taksos. kas tõesti ise pidevalt nii negad?

minul küll alati igal pool sõbralik vastuvõtt, ei saada mind keegi peesse, ei taksost ega poest.
 
147 19. märts 2007, kl 14.17
to *
Kes ajab idika juttu?
 
mehh 19. märts 2007, kl 15.13
kuule 'mehhile' misasja sa sõimled?
LOE, debiilik, MIDA ma kirjutasin! kui taksist peab olema kindlal kellaajal kesklinnas ja tal ei ole aega , et lasnamäel ära käia, siis mille kuradi pärast ta peab seda tegema? või oli tal tööpäev otsa saamas? peale selle on taksojuhil õigus keelduda teenindamast ebaviisakaid ja räuskavaid kliente, mida teemaalgataja kahtlemata on kui lugeda tema teemaalgatust. klient on kuningas vaid siis kui ta käitub kuniglikult.
ja mis TELLIMISEST teemaalgataja üldse räägib? ta ei tellinud ju seda taksot vaid kujutas ette, et taksojuht peaks teda teenindama vaatamata sellele, et see polnud hetkel võimalik.
 
mh the second 19. märts 2007, kl 15.33
MIKS eeldatakse, et klient räuskas, miks EI eeldata, et taksojuht räuskas? Kuskohast te täpselt välja loete, et teemaalgataja läks lahmima?

KUI taksojuhil ei ole aega, siis ta ütleb kenasti, et vabandust, aga ma pean 10 minuti pärast tagasi olema ja seetõttu ei jõua Teid turvaliselt kohale viia. Eriti Viisakad taksojuhid võtavad oma mikrofoni ja paluvad mõnel kolleegil hädalised sealt ja sealt peale võtta.

ELEMENTAARNE. Ausalt. Ja tärn - minul on ka alati sõbralik vastuvõtt poodides. Vähe sellest, kui mina klienditeenindaja olin, siis ebameeldivaid kliente võis üles lugeda ühe käe sõrmedel. Mis järeldusi võiks teha neist teenindajatest, kellele mingil "arusaamatul" põhjusel kogu aeg ebameeldivad kliendid satuvad, ah?
 
lisaks 19. märts 2007, kl 17.15
mulle on tulika taksojuht ka sama vastanud.
 
teemaalgataja 19. märts 2007, kl 17.33
mina alustaisn seda teemat siin..
tahtsin ytelda et mina oma sõpradega olin väga rahulik ja sõbralkult küsisn kas takso vaba jms..mina ei räuskanud seal midagi..
kui taksojuht ütleb et oleneb kuhu minna tahan ja kui saan vastuseks et ei ei lasnamäele küll ei sõida, siis kas poleks viisakas kui ta kasvõi ütleks et tal kohe teine klient tulemas??? minu meelest oleks viisakas küll..a selles asi oligi et tema lihtsalt vastas ülbelt et lasnamäele ei sõida

ja seda mida te kommenteerijad tekstist välja ei loe, pole ka eriti asjalik juurde mõelda
 
E AUTO 23. mai 2019, kl 13.27
MINEVIK

Pidin juhiload tegema maksa
Ostan auto maksa
Ehita garaaž maksa
Remont maksa
Ja varguse pärast muretse ka veel
Et punktist a punkti b saada kuram peab mul terve tööstuskompleks olema

TULEVIK

Võtan taskust nuti lähen netti näpin äppi ise olen seejuures happy et ei ole mingit lubade garaaži remondi jama. Auto tuleb teen sõidu ajavõidu õnnes kõigun. Peale selle on asi saasta müra ja juhivaba.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!