Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
Laupäev. Mittetutvujatele-püsikatele. Hingekriiks.
 
teadja 07. august 2014, kl 22.14
Irooniapõõsas ongi ju eitmees Tomi registreeritud kasutaja, kes veel ei teadnud...
 
to teadja 07. august 2014, kl 22.18
teadja Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Irooniapõõsas ongi ju eitmees Tomi registreeritud
> kasutaja, kes veel ei teadnud...

100 punkti!!!
 
mesilane 07. august 2014, kl 22.26
No ta Agnesega paras paar. Omal ajal isegi Agnesega ühe mehe pärast siin raksu läksid ja Agnese ning tolle mehe siit ka välja sõi.
 
irooniapõõsas 07. august 2014, kl 22.27
to teadja
100 punkti minu poolt ka.
Muigama ajab küll.
 
vat mis välja tuleb 07. august 2014, kl 22.29
kelle sängis kõik alu käinud on. Irooniapõõsast poleks küll seda uskunud. Jätnud seni sellise valge inimese milje rohkem...
 
irooniapõõsas 07. august 2014, kl 22.39
ma saan aru, et nihkes ajuga inimese üle pole viisakas naerda, aga no ma pole tükk aega nii südamest naernud, kui neid viimaseid postitusi lugedes:))))ma vist peaks seda libajat suisa tänama heatujusüsti eest:)




Toimetatud 1 kord(a). Viimati irooniapõõsas 07.08.2014 22.39.
 
M3rca 07. august 2014, kl 22.41
Ilmselt naer läbi pisarate
 
Karm 07. august 2014, kl 22.42
Irooniapõõsas on tüüpiline naine, kes manab kivinäo ette ja mängib ükskõikset, kuid tegelikult pinna all kõik keeb ja nutab.
 
Irooniapõõsale 07. august 2014, kl 22.52
Oled nõrgem kui tunnistad omale :D
 
Pert Vere 07. august 2014, kl 23.06
Paluks lõpetada kisklemine siin. Lugege kõige esimest postitust.

 
irooniapõõsas 07. august 2014, kl 23.30
Jummala nõus:) ja no minuga ei anna kiselda niikuinii:)
 
tiibadega kurat 08. august 2014, kl 00.00
Ahh, võtke vabalt...

 
kaksik 08. august 2014, kl 00.12
Issand, keegi sai nulliringi..:O
 
nulliring 08. august 2014, kl 07.20
Jap, irooniapõõsas pole 30 aastat skoorinud. Günekoloogi juurde minnes peab doktor esmalt tarantli pesad ära mürgitama ning roostes mokkadele rattaõli valama.
 
loogik 08. august 2014, kl 08.40
Ei saagi ju skoorida, kui sa 24h arvutis istud ja youtube'st mussi kuulad ning seda spämmid foorumis.
 
Tom 08. august 2014, kl 08.41
IP, see pedetom ei saa irooniast aru, alul püüdsin teda viisakalt mõnitada, aa see suht asjatu :D tema mõistus naba alt kõrgemaleei küündi. siiani olen ma taga suheld kui ainsa ulluga siin foorumis, aa tegelt võib neid ulle ka mitu olla. vanasti isegi püüdsin teda libamises aidata, et vähemalt naljakas oleks, aa nüüd änam ei viitsi. puudega inimese üle naerda pole ka viisakas, seepärast ei viitsi tast eriti välja teha. püsinimeliste teemades pole sest ullu, kui ta siin vigiseb, aa kui mõni uustulnuk tuleb seie tutvuma, siis sellised peletab ta küll juba esimesel korral ää. seepärast see foorum siin välja surebki. kui püsikad ka ää kaovad, siis jääbki see ull vaid endaga seie tutvuma (ok, rigaman vb jääb veel seltsiks) :D

https://www.youtube.com/watch?v=exp6HVNTyZw
 
la la la 08. august 2014, kl 08.47
Isegi Tom on aru saanud, et ei maksa libaga maadelda. Aga IP mõistus vist sinnani ei küündi ja üritab ennast libaga samale tasemele viia, et siis kogenematusega kaotajaks jääda.
 
kaksik 08. august 2014, kl 09.12
Nulliring oli eelneva postituse kellaaja kohta.
Niisama seletuseks.
 
Tom 08. august 2014, kl 09.37
lolliga ei ole võimalik vaielda (tema ainuke argument on - ise oled), seepärast ei maksa ka seda liba torkida, püsikad saavad niigi aru, kes kes on :)
eriti naljakas oli eilset ülgealli teemat lugeda, kus ta püüdis mitme nime all dialoogi aretada :D üldse on ta ponnistused mõne püsikana esineda sellised titelikud, et pääle iseenda ei suuda ta vist kedagi teist änam muigamagi panna.
 
irooniapõõsas 08. august 2014, kl 10.00
eile oli esimest ja viimast korda, kui ma liba poole pöördusin, küll ta ise teab, miks. Ja tõepoolest oli naljakas vaadata, kuidas ta sellepeale paremale ja vasakule sahmima hakkas:D Mis teha, ma olen kord juba sihuke kombinatsioon nihkes huumorimeelest ja vääga tasakaalukast närvisüsteemist:)




Toimetatud 1 kord(a). Viimati irooniapõõsas 08.08.2014 10.02.
 
o.o 08. august 2014, kl 12.35
Kunagi ei tea, kas on viimane kord, kestvatel ovatsioonidel antakse kordusetendusi.
Enesekindlus on hea, aga tark on vaip, millel seisad põranda külge kruvida.

 
naine 08. august 2014, kl 13.06
Ära usu, mis nad kokku valetavad, irooniapõõsas on vana-vana tädi, mis mees temaga nüüd suhet tahab, alu või??? Imelikult arvad, alu ei taha nii eakaid naisi mitte nähagi, tema rida on 22 aastased.
 
tiibadega kurat 08. august 2014, kl 13.22
Hmm, ehk on ta hoopis selline? Elurõõmus ja energiast pakatav?



Ja mis kuradi tähtsus on, kui vana ja milline?

Teemaalgataja reeglitest võiks kinni pidada. Ma saan aru, et hr, Pert Vere lubas siin kõigil jalajälgi teha, peaasi, et enne poleks tald lehmakooki tabanud...samas ei kohustanud ta nagu kedagi siin olema.
 
irooniapõõsas 08. august 2014, kl 14.24
 
smart ass rousse 08. august 2014, kl 17.48
miks küll see iroonitseja siin nüüd ette jääb... ?
http://www.youtube.com/watch?v=ZUq_T_Bhau8
:D
 
kotkapilk 08. august 2014, kl 18.00
Keegi kaotas kellelegi kellegi? :)
 
kes 08. august 2014, kl 18.36
jagada oli?
 
irooniapõõsas 08. august 2014, kl 19.06
vot ei tea jah, mida keegi ära on kaotanud:)




Toimetatud 1 kord(a). Viimati irooniapõõsas 08.08.2014 19.07.
 
:) 08. august 2014, kl 19.27
Kes jagatud, see jagatud. Ümberjagamist ei toimu.
Kes sai, kes jäi ilma. Kes arvas ilma jäävat.
 
mina 08. august 2014, kl 21.21
jäin ilma
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!