Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
Diagnoos 17. september 2014, kl 02.14
tundub olevat tosiselt skisofreenia poole kalduv. -olla kaasasundinud kalduvus, mis tasapisi laheb ikka tugevamaks.
Teine variant, et P. on vaikelapseeas labi elanud aaretult raskeid traumaid - ja pigem psuuhilisi, hingelisi. Tema ajutegevusja tundemaailm on parsitud/lukustatud, ta on nagu suletud helikindlas ruumis ja peale ta oma motete ei joua ukski muu sonum temani. Pidevalt viitab ta juba varases lapsepolves esinenud vajadusele "valtida tuli, pahandusi, teiste inimeste pahameelt". Lisaks meeletu hingelise laheduse vajadus - ilmselt puudujaanud emaarmastus lapsepolves voi siis varjatud lesbilisus ( sugav kiindumus mehelikku sobrannasse). Ta tegelikult ei ole rumal, ja on voimalus, et uhel hetkel kaib klops ja ta muutub taiesti normaalseks, unustab oma pideva halamiskombe ja hirmud.
moosimadu 17. september 2014, kl 06.55
P. to Moosimadu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> See ei ole ju mitte mingi soovitus, kui öe
> ldakse, et "sõbranna" leidis, et ma emaks e
> i sobi.
>
> Esiteks olin nii mina kui ka
> laps "sõbrannale" täiesti ÜKSKÕIK, ainult l
> apse isa ei tohtinud olla meeldiv mees.
>
>
> Sest tema ju ei oodanud kena mehe last,
> kuidas ma ootasin ?
> "Sõbranna" meelest ol
> i see karjuv ülekohus.


Kas Sul on mingi filter peal, et küsimustest aru ei saa? SEE nüüd küll ei ole vastus mu küsimustele.

Kordan:
1.Kas Sa mängid lihtsalt märtrit või otsid lahendust?
2. Millal Sa minevikule selja kavatsed keerata ja elus selg ees minemise ära lõpetad?

Tegelikult...don't bother, otsi parem professionaalset abi. Ilma naljata!
 
Vahur 17. september 2014, kl 08.37
Pole mõtet P käest küsida mingeid konkreetseid küsimusi. Nagu siin juba keegi mainis, siis ta jääbki korrutama nagu papagoi ühte ja sama teksti oma "sõbranna" kohta.
Pole mõtet küsida täpsemalt mingite teistel teemadel, P loeb teie kommentaare niikuinii pisteliselt ja jaurab oma teemal sama moodi edasi mis ennegi.

Seda on sulle korduvalt üteldud P aga ütlen veel -
OTSI ABI, SA EI OLE NORMAALNE, SUL ON TÕSISED PSÜÜHILISED PROBLEEMID JA NEED EI LAHENE KUI SA OMA JORA SIIN DELFI FOORUMIS KIRJUTAD!
 
m 17. september 2014, kl 09.36
Ma ka vahepeal küsisin,miks on mehed niiii igavad,aga vastust ei saanudki:( ma siin mõtlesin,et nagu 2 aborti oli veel,aga neid nagu ei põe sa üldse,just nagu see viimane häirib sind ,miks?armastust ju polnd selle mehega.Vahur,ära näe vaeva,sa oled niiiii igav:D. P ei kuula mehi,ta kummardab naisi:)
 
kle 17. september 2014, kl 11.21
Kuule Puudega Per.se P!
Sa ikka valetad selle kohta, et sul ei lubatud lapseeas teiste tüdrukutega suhelda.
1. Kuidas võõrad inimesed teadsid, et seda sinu ema keelab? Kui ema nii suss oli nagu väidad, siis ta seda kellelegi ju rääkima ei läinud. Ja kui oleks rääkinud, siis oleks mõni võõras läinud lastekaitsesse, mitte ei oleks hakanud sinu peale kaebama.
2. Väidad, et emale käidi sinu peale kaebamas seetõttu, et taheti näha ema hüsteerilist reageeringut. Samas väidad, et ema oli võõraste ees alandlik koogutaja.

Valel on lühikesed jalad?
 
pluss 17. september 2014, kl 11.49
Kuna mehed on niiiii igavad, siis oleks P oma peika niikuinii kiirelt maha jätnud, et otsida jumaldamiseks mõni naine. Aga sellise ema lapsest oleks ikka väga kahju, ega geenide ja kasvatuse mõjust ei pääse, eriti kui arukest ka vähevõitu. Plusspunktid sõbrannale.
 
VALEL ON LÜHIKESED JALAD JAH 17. september 2014, kl 12.26
mehed on igavad ja siinsamas P nutab, et sõbranna viis talt mehe ära. sa P mõtle hästi järgi, kui mehed igavad on sinu arust, siis on ju tore, et sa ei ela mehega vaid üksi.
tegelt on igaval inimesel igav ja sina oled igava inimese musternäidis, sul peale igavuse pole kellelgi mitte midagi pakkuda. tore ju, et see sinu hea mees leidis endale naise, kes mehi igavaks ei pea.
 
veel 17. september 2014, kl 12.31
ema oli samasugune hull nagu P ja küllap sõbranna seda teadis ja sellepärast ema üle irvitas.

perekond mingeid käitumishäiretega skisofreenikuid, nii isa kui ka vend peast soojad ja tore, et enam järglasi ei tulnud. lõppevad ära need haiged geenid.
 
P. 17. september 2014, kl 13.14
Loomulikult võõrad inimesed ei teadnud, et mul suhelda ei lubata.

Toon sulle ühe näite kaebamisest. Näiteks üks kaebas mu emale, et ma suitsetan, kuigi ma ei ole suitsu isegi proovinud.
Teine kaebas, et mul on sellised riided seljas, mis ei sobi.
Kuigi ma ise oma riideid ei ostnud.

Tädipoja naise õde rääkis oma sõbrannadega terve päev poistest, olime siis 16 ning pärast kaebas mu teisele tädile, et minu pärast.
Kuigi mind nende poiste jutud üldse EI HUVITANUD. Mu jaoks 16a olid poisid null, see tüdruk lihtsalt kartis, et hoopis mina lähen kaebama ta õe ämmale, et milline l.ts ta minia õde on.

Olen siiamaani oma tädipoja naiseõe peale solvunud. Ei oleks mina oma tädile midagi kaebama jooksnud. Ilmaasjata kartis.
Aga mul tuli kodus sellest suur pahandus.
 
P. 17. september 2014, kl 13.21
Veel
"Sõbranna" nüüd vaevalt mind hulluks pidas. Olin temaga suheldes tagasihoidlik, leplik, kõigega nõus, ei vaielnud iial vastu, midagi ei kurtnud.

Kurdan nüüd TAGANTJÄRGI, aga suhtlemise ajal ei kurtnud midagi.
"Sõbranna" pidas mind lihtsalt lihtsameelseks tossikeseks, keda saab ära kasutada ja kes ei hakka vastu.

Minu ema ta üldse ei tundnudki, aga ilmselt ARVAS, et mu ema on samasugune tossike ja äpu nagu minagi.

"Sõbranna" loogika oli selline, et kui tütar on suss, kes teeb kõike, mida TEMA TAHAB, siis ema samuti suss.
 
Liiza 17. september 2014, kl 13.22
ma ei viitsi näiteks sõbrannatada, tegemist nii palju, et ei ole aega muljetamas käia.
Pere, töö ja kodu nõuavad oma. Vajavad aega, päev jääb lühikeses.
Mõnedega netis vahel muljetan, aga kokku saada ei viitsi ja ei tunne puudust ka.
Olen niisamagi õnnelik.
Kama pole või ?
 
P. veel 17. september 2014, kl 13.25
Veel
Ja lollakaks pidas "sõbranna" mind ka kindlasti.
Muidu ei oleks ta mulle ju hakanud rääkima, et "sõbranna kõige tähtsam, jäta peika maha".

Ei usu, et ta sellist umbluud söandaks arukale inimsele rääkida.
 
so 17. september 2014, kl 13.27
Olidki ju lollakas, mida see sõbranna valesti arvas? Ja sa veel kenasti tõestasid ka, et tal oligi õigus.
 
P. to Valel on lühikesed jalad 17. september 2014, kl 13.28
Nalja teed ?

Minu arust huvitavad mehed on ÜLIMALT HARULDASED, 99% ei olegi huvitavad.

Peigmehe vastu olid mul tunded, aga nende teiste vastu ei ole, sellepärast ei olegi huvitavad.

"Sõbrannale" ju ka enamus mehi ei kõlvanud.
18 aastat ( ! ) otsis oma suurt armastust, enne kui leidis.
16a hakkas otsima, ta ise rääkis.
 
P. to Liiza 17. september 2014, kl 13.32
Sa ei ela ju üksinda, sul on pere, mees, lapsed. Saad nendega piisavalt suhelda, aga üksinda elav inimene ei saa.
Kui palju sul lapsi ja mis vanuses ?
Huvi pärast küsin.
 
P. to Kle 17. september 2014, kl 13.47
See on ju väga hästi aru saada, kui inimene põeb, kehahoiakust, näoilmest.

Ma olin ju ka "sõbranna" ees alandlik koogutaja, aga ometi nautis ta minu õrritamist.

Muide ma ei öelnud mitte kunagi midagi vastu, olin täiesti vait, aga "sõbranna" sai ülihästi aru mu näoilmest ja olekust, et ma põen.
See on ju näha.

Täpselt sama lugu oli emaga. Hirmunud nägu on ju näha ja üldse hirmunud inimene reageerib nende arust naljakalt.
See pakub ju lõbu.

Naljakas ju, kui keegi paanikasse läheb. Paanikas inimene võib isegi täiesti vait olla, loeb kehakeel ja näoilme.

----
Lastekaitse jutt on küll jama.
Inimestel ei olnud nüüd küll nii palju taipu ja huvi, et sinna minna.

Ja mida lastekaitse Nõukogude ajal oleks teinud ?
Mitte midagi.

Lastekaitse oleks siis teinud, kui käib peksmine ja jooming.

----
Suhtlemise keelamise peale oleks lastekaitse öelnud: tubli, õige, nii peabki, kord peab majas olema !!!!

Ja ega siis ühtegi inimest see EI oleks üldse huvitanud.
Mis kellelgi minust või vennast, kõigil oli täiesti ükspuha.

Keegi lastekaitsessse kaebama küll ei oleks läinud. Võõras mure, keda see huvitanud oleks.

Pigem vastupidi, inimestele meeldis, kui kellelgi halvasti oli.
 
P. to Kle veel 17. september 2014, kl 13.52
Lisan eelmisele kommile.

Kui näiteks keegi oleks teadnud, et meil suhelda teistega ei lubata, siis ei oleks see küll mitte kellegi arust probleem olnud.

Lihtsalt tavaline kasvatus, muud ei midagi.
Olen kindel, et nii oleks suhtutud.

Ühelegi Nõukogude inimesele ei oleks selline mõte pähegi tulnud, et lastekaitse peaks sekkuma.
 
jeerum 17. september 2014, kl 13.55
Küll olid kõik sinu vastu ikka halvad. Kas mõnd head inimest ka kohanud oled? Jätame selle muinasjutulise peika seekord kõrvale, räägi teistest.
 
P. to Kle veel 17. september 2014, kl 14.00
Kirjutan 3-s kord veel.

Kui näiteks inimesed oleks teada saanud, et meil suhelda ei lubata, siis oleks see neile pakkunud ainult LÕBU ja NALJA.

Siis oleks alles õige õrritamine ja nali pihta hakanud.
Inimesed ei olnud nii head ja abivalmid ju, teiste nõrkusi oldi varmad ära kasutama.

Ema rääkis kogu aeg, kui head, targad, tublid ja andekad on kõik naised.
Aga kuidas oli headusega tegelikult.....
 
P. to Jeerum 17. september 2014, kl 14.02
Tossikesi ja kergeusklikke on alati lollitatud ja ära kasutatud.

Ei ole vaja ironiseerida.

Pean siis valetama hakkama, et kuidas küll kõiki oleks huvitanud, et meil kõik hästi oleks ? Ei ole ju nii.

Kui sa enda eest seista ei suuda, litsutakse sind laiaks.
 
P. to Jeerum veel 17. september 2014, kl 14.05
Lastekaitse jutt mind täiega üllatas.
Milline lastekaitse näeb selles probleemi, kui teistega suhelda ei lubata ?
See ei ole nende ja üldse kellegi arust mitte mingi probleem ju.

Siin netiski kirjutatud, et suhelda ei olegi vaja, igaval inimesel on üksinda igav.
 
oot 17. september 2014, kl 14.17
Vasta ikka küsimusele, mitte ära häma. Oled siis kohanud elus mõnda head inimest ka või?
 
P. to Oot 17. september 2014, kl 14.40
Olen üldse väga vähestega kokku puutunud ja seda ka põgusalt.
Ei tunne inimesi nii lähedalt, et oskaksin öelda, kui head nad on.

Heasüdamlikke mehi olen kohanud küll.
Naistega ei ole kokkupuuteid, peale selle ühe.
 
m 17. september 2014, kl 14.44
no küll on tore jälle korrutada,vahepeal oli siin küsimusi ju,MIKS SEE VIIMANE ABORT SIND NIIMOODI ENDAST VÄLJA VIIS ,KUIGI OLED JU ABORTE ENNEGI TEINUD,POLNUD JU SUL ARMASTUS SELLE MEHEGA,TA JU NIIII IGAV????
 
no tore siis ju. 17. september 2014, kl 14.48
no tore siis ju.
 
jeh 17. september 2014, kl 14.54
Kuidas sa üldse tead kelle laps see viimanegi oli kui suure armastuse ajal ka teiste jorssidega keppisid?
 
P. to M 17. september 2014, kl 14.56
Sellepärast, et sel mehel oli minuga tõsine huvi, kooseluplaanid.
Teise kahega selliseid plaane ei olnud.

Usun, et paljude naiste arust on need mehed igavad, kes huvi ei paku.
Vastasel juhul suhtleks naised kõikide meestega, kes soovi avaldaks, mitte ei kirtsutaks põlglikult nina.
 
P. to Jeh 17. september 2014, kl 14.57
Kondoom on ju elementaarne.
Kuidas saad nii rumalalt küsida ?
 
jeh 17. september 2014, kl 14.58
Kas sinu jaoks tähendab meestega suhtlemine ainult keppimist?
 
oot-oot 17. september 2014, kl 14.59
Ise kirjutasid ju, et sa kondoomi ei kasuta, isegi Marokos ei kasutanud? Ei mäleta enam või?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!