Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
moosimadu 24. oktoober 2014, kl 00.08
P, su kommenteerimisviis on nagu hakklihamasin, mis teiste inimeste kommentaarid ja küsimused täiesti äratundmatuks lögaks muudab ning plörts ja plärts portsudena välja pritsib.
Ja aina hullemaks läheb, nüüd juba mitmes teemas sama pasunakoor.
Kui sa oleksid mingi kirjanikuhakatise infokogumisprogramm, siis selle põhjal tuleks väga igav raamat välja.

Mida sa täna televiisorist vaatasid ja mis sulle seal meldis või ei meeldinud, kirjuta pisut pikemalt?
 
P. to Moosimadu 24. oktoober 2014, kl 00.17
Täna ei ole telekat lahti teinud, aga rohkem vaatan USA kanaleid, varem vaatasin peamiselt Venemaa kanaleid.
Mu sõbrad-kaaslased ongi telekas ja internet.
 
moosimadu 24. oktoober 2014, kl 00.25
Kas sa vaatad kanaleid või saateid? räägi mingist saatest, mis sulle väga meeldis, kirjelda, millest seal kõneldi?
 
P. to Moosimadu 24. oktoober 2014, kl 00.45
Näiteks USA kanalilt vaatan lahkamise saateid, meditsiin huvitab. Kunagi oli mul mõte meditsiini õppima minna.
Siis huvitavad psühholoogilised saated, näiteks kirjeldatakse ebatavalise käitumisega inimese arengulugu, psüühikat.

Kuna ma ise ka ebatavaline, siis huvitab, miks inimene käitub nii ja naa. Siingi püüan ühe inimese käitumisele põhjusi leida.
 
algajast prepareerija 24. oktoober 2014, kl 00.53
oi, mulle ka lahkamise saated meeldiks, millise nime alt neid otsida?
 
moosimadu 24. oktoober 2014, kl 00.58
Ja ehk on sul link mõnele saatele ebatavalistest inimestest?
 
P. Eelmisele 24. oktoober 2014, kl 00.59
Discovery alt. Doctor Garavalja räägib väga hästi ja selgelt, lihtsate sõnadega, ka kõige rumalamad saavad aru.
 
P. 24. oktoober 2014, kl 01.01
Moosimadu
Ma ei jaga linkidest midagi, aga Discoveryst näitab.
 
moosimadu 24. oktoober 2014, kl 01.04
ma ikka ootan, et sa mõnest saatest veidi pikemalt räägid, seda ju tavalised inimesed teevad, suhtlevad omavahel? Räägivad oma elust ja sellest, mis neid huvitab, on ju nii?
 
P. to Moosimadu 24. oktoober 2014, kl 01.26
Näiteks üks saade oli, kus naine otsis netist tutvusi ja sattus maniaki otsa.
Kuidas muidu nii targad naised maniakki ära ei tunne ?
 
moosimadu 24. oktoober 2014, kl 01.33
Eksole. Mina olen näinud telekast saadet, kus üks mees lõi muna jahu sisse ja lõpiks oli pirukas valmis.
Kas sa said sellest kirjeldusest aru, kui huvitav saade see oli?
Kas sa tead, mis on iroonia?

Ma ei viitsi sinuga täna enam aega surnuks lüüa, lootsin, et tuleb huvitav vestlus, aga sina võtad terve saate ühe lühikese lause sisse ja see oli igavavõitu.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati moosimadu 24.10.2014 01.33.
 
kas 24. oktoober 2014, kl 01.33
saate pealkiri oligi 'tark naine, kes sattus maniaki otsa', või millest järeldasid, et tegu tarkade naistega?
 
nauding 24. oktoober 2014, kl 01.44
vähemalt on P-le tänane päev korda läinud: niipalju kaasatundjaid.. irw.ja ikka "staar" delfikas ju.
 
no tore siis ju 24. oktoober 2014, kl 08.57
P. to Ang Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ei teinud talle iial märkusi, mõtlesin
> alati, et kuidas ma ise parem olen, kui t
> emaga suhtlen.
> Kui peigmees olin, tundsin,
> et ma EI TOHI õnnetut naistuttavat maha jä
> tta. Päriselt tundsin nii.

No tore siis ju. Sa arvad, et kõik inimesed on lollid ega saa aru su suhtumisest kui sa vait oled? Ise rääkisid, kuidas sa teda pidasid koledaks ja mehelikuks ja kuidas ta sulle ei meeldinudki tegelikult - arvad, et ta ei saanud sellest aru, kuna sa sõnalises vormis seda kunagi ei väljendanud? Kuidas nimetada inimest, kes arvab sust sitasti, aga suheldes teeb head nägu ja lausa aborti käsu peale? Mida tähendab väljend "kui peimees olin", robot? :) Tuleb nüüd kooriku alt ikkagi välja, et olid "peigmees" ja ei saanud maha jätta teda? :):):) No tore siis ju.
 
no tore siis ju 24. oktoober 2014, kl 09.04
P. Eelmisele Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Discovery alt. Doctor Garavalja räägib väga
> hästi ja selgelt, lihtsate sõnadega, ka kõig
> e rumalamad saavad aru.

Selles saates ei näidata ju lahkamist, isegi kuigipalju ei räägita sellest. Kui see saade nii hirmsasti meeldib, siis võiks vähemalt lugupeet doktori nime õigesti välja kirjutada. Lihtsad sõnad on näiteks südame tamponaad, millest isegi kõige rumalamad saavad aru, mis see on. :) Dr. House`i või Kiirabi ei vaata, meditsiinihuviline?
 
P. to No tore siis ju 24. oktoober 2014, kl 16.26
Minul oli täiesti ÜKSKÕIK, milline ta välimus on.

Ega ma mees ei ole, kes naiste välimust vaatab.
Seda välimust mainin sellepärast, et ta mehelik olek ilmselt oligi peamiseks põhjuseks, et teiste naistega kontakti ei saanud.

Ja see ka, et minu välimus oli tal kogu aeg hambus. Küll ma olin koleda kehaga ja pidevalt vingus mu kallal.

Kusjuures noorena oli mul hea figuur, nüüd on jah kole keha.

Siis hakkasingi mõtlema, mis häda tal minu välimuse kallal tänitada, kas ta iseennast ei näe.

Alles hiljem taipasin, et minu keha ta sellepärast alavääristas, et ennast ilusamana tunda.
Ma loll ei saanus sellest tükk aega aru.
 
P. veel to No tore siis ju 24. oktoober 2014, kl 16.37
Ju räägime erinevatest saadetest, aga vahet pole. Mis doktori nimi siis on ?

Sellest naisest niipalju, et kui tal ei oleks mehelikku välimust, siis ta EI oleks minusuguse tossikesega üldse suhtlema hakanud, vaid oleks saanud endale enesekindlaid naisi suhtlemiseks.

Ja see ka, et talle meeldis hirmsasti TEMA ARUST viletsate või inetute naiste üle irvitada.
Kui mõne naise välimus ei olnud tema arust hea, siis hakkas kohe irvitama, et issand kui õudne hernehirmtis.
Ühele naisele pani hüüdnimeks " õudukas ".

Vot seepärast ma imestasingi, et mis häda tal teiste välimuse üle irvitada on, kas ta iseennast peeglist üldse ei näe ?

Muidugi ei julgenud ta neile näkku öelda, minu kuuldes ilkus nende üle.
Kusjuures nendel naistel ei olnud midagi häda ja ma ei mõistnud üldse seda välimuse halvustamise vajadust.
 
issand 24. oktoober 2014, kl 16.56
no mis sa kurdad siis,ta elas oma alaväärsust sinu peal välja ,polnd ju kedagi teist,ja sina lasid sel juhtuda,ongi ju üsna arusaadav miks ta sind koledate nimedega sõimas ja igast jama tegema sundis,ta ise oli kompleksides ja nõme.Ja kui üldse keegi siis sina peaksid teda mõistma ,pole siin mingit müstikat ju ,proovi siis lihtsalt andeks anda talle et ta selline puudega oli ,siis saad ehk rahu,või soovid et ta ise su ees roomaks ja andestust paluks?? Või mis sa tahad et peaks nüüd juhtuma??
 
P. to Issand 24. oktoober 2014, kl 17.51
Ja, nii oligi.

Vabandust ta kindlasti ei palu. Ta ei tunnista iial, et inetult käitus.

Üritasin küll ilusasti ja heaga rääkida, aga mitte midagi ei tulnud välja.
 
no tore siis ju 24. oktoober 2014, kl 19.55
no tore siis ju.
 
P. 24. oktoober 2014, kl 20.15
Õigel ajal ma ei saanud sõna suust ning tagantjärgi ei ole ütlustel õiget maiku, see lihtsalt ei mõju, naerab mu välja.
 
issand 24. oktoober 2014, kl 22.18
ega siis muud kui proovi ise andestada nii endale kui talle. Side lõpp.
 
P. 24. oktoober 2014, kl 22.27
Ei andesta ma midagi. Vist lähen annan talle ikka peksa!
 
P. 24. oktoober 2014, kl 22.36
Issand
Püüdsin temaga asjad selgeks rääkida, andestada ja unustada.

Tegelikult muutis see asja hullemaks, kuna naistuttav keeldus igasugusest arutelust ning pööras üldse kõik tagurpidi.
Et öelgu mina talle aitäh, et peigmehe ajal mu pool oli.

Et ma siis pean aitäh ütlema, et mu suhte rikkus ?

Mul oleks olnud sada korda kergem andestada, kui ta ei oleks hakanud sellist umbluud ajama.

----
Ütles, et ta mees ei luba tal mitte kellegagi suhelda.
Aga ometi oli uus sõbranna pidevalt kõrval, kui temaga telefonis rääkisin.

Ütlesin lõpuks, et mees ei pidavat lubama suhelda ju, kuidas uue sõbrannaga suhelda saab.

Selle peale nähvas: sa oled uue sõbranna peale kade, sest ta sinust noorem.

Tegelikult vanus ei puutunud üldse asjasse, aga niimoodi hiilis ta alati osavalt vastusest kõrvale ja hakkas mind ründama.

----
Kas ei võinud otse öelda, kuidas asi on.
 
P. 24. oktoober 2014, kl 22.39
Lisaks hakkasid mul täna päevad!!!!!!!
 
P ajudeta jutt 25. oktoober 2014, kl 05.28
P jutt: tegelikult vanus ei puutunud üldse asjasse, aga niimoodi hiilis ta alati osavalt vastusest kõrvale ja hakkas mind ründama.
--------
mille eest ta nagu vastutuse oleks pidanud võtma? oma elu eest? seda ta ju tegigi, luues endale perekonna, mida sa temast veel nüüd tahad?
 
P. 25. oktoober 2014, kl 08.40
Aga kas ta minu peale mõtles? Seal oleks pidanud vastutuse võtma!
 
issand 25. oktoober 2014, kl 09.25
oma suhte kulla inimene lasid sa ise ära rikkuda teisel haigel inimesel,aga tema leidis mehe ja sai pere olenemata oma vildakast iseloomust ja koledast välimusest,miks sa seda ei teinud ,ta ju ka oli kole ja vana ja mida kõike veel. Miks sa talle ei andesta ta oli ju puudega????
 
P. 25. oktoober 2014, kl 09.41
Tegelikult pole ma kunagi uskunud, et ta puudega on.

Liiga palju märke on vihjanud sellele et tal pole puuet. Tegemist on sulaselge simulandiga kes on omale puude külge valetanud et riigilt raha välja petta!!

Samuti läks mees selle puude õnge ja haletsusest elab nüüd temaga koos.

Ka mina uskusin algul et tal on puue. Aga aastatega nägin ma teda läbi lihtsalt. Ilmselt hakkas ta kartma et paljastan ta lõplikult.
 
issand 25. oktoober 2014, kl 09.48
jesss,koguaeg on olnud tunne ,et kuhugi on see koer veel maetud.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!