Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
P. ta Issand ja P. ajudeta jutt 25. oktoober 2014, kl 13.43
Issand
Millele vihjad ?
09.41, 08.40, 22.39, 22.37 ei ole minu kirjutatud.
Usun, et said sellest aru.

Mitte kuhugi mujale ei ole veel kore maetud, olen kõik nii üksipulgi ära kirjutanud.

P. ajudeta jutt
Teadsin kohe ette, et taoline nähvav komm tuleb.

No kes tal keelas oma elu elada ?

Elanud siis ja lasnud mul ka peigmehega rahus elada.

Kuidas see sinu komm haakub minu jutuga ? Mitte kuidagi.
Loe 22.26 komm uuesti läbi.

Mina kirjutasin millestki muust, aga sina hakkad hoopis teise asja kallal susima, millest juttu ei olnudki.
 
P. veel to P. ajudeta jutt 25. oktoober 2014, kl 13.56
Öelnud siis otse, et lõpuks leidis endas enesekindlust suhelda sellise naisega, kellest TA TERVE ELU UNISTANUD ON.
Ning et minusugune tossike oli parema puudumisel.

Öelnud otse välja, mitte keerutanud, et mees ei luba tal mitte kellegagi suhelda.

Ei luba, aga ometi suhtles pidevalt uue sõbrannaga.

Saa aru, HÄMAMINE JA VASSIMINE on solvav.
Lisaks jäi mulje, et mind peetakse päris ajudeta idioodiks, sest ma ju kuulsin, et uus tuttav kõrval, ta isegi rääkis minuga, s.t. kordas lauseid, mida "sõbranna" talle suhu pani.

Kas sind ei solvaks, kui sulle aetakse häma, et tema enam mitte kellegagi ei suhtle, aga sa ise kuuled, et see ei ole tõsi ?

Ja kui küsid, milleks valetad, siis saad süüdistuse, et sa oled kade, sest uus naistuttav on sinust noorem.

No mida vanus asjasse puutus ?
 
P. 25. oktoober 2014, kl 14.20
Imege kõik kotikuid!
 
omg 25. oktoober 2014, kl 14.36
Kle, ta solvas sind väidetavalt terve selle aja, mis te juhtusite suhtlema, mille üle sa nüüd nii imestad?
 
P. to Omg 25. oktoober 2014, kl 15.00
Suhtlemise ajal ta päris niimoodi ei hämanud, see oli üllatus, et järsku minuga nagu idioodiga rääkima hakkas.

Kui mind veel vaja oli, eks ta hoidis ennast siis tagasi.
Muide seda ütles peigmees ka, ma loll ju ei saanud aru, et asi nii hull.
Peigmees ütles kohe, et te ei ole sõbrannad, aga mina ei saanud aru.
 
no tore siis ju 25. oktoober 2014, kl 19.26
no tore siis ju. Üllatus ei saagi kunagi läbi või? Sinu tööasend ongi üllatunud olla?
 
moosimadu 25. oktoober 2014, kl 20.01
Milline ilm täna väljas oli, P, ja kas sa õues ikka käisid?
 
P. 25. oktoober 2014, kl 20.35
No tore siis ju
Tõesti oli selline käitumine täielik pauk.
Minu viga oli uskumine, et tunnen seda naist.
Tuli välja, et ma ei tundnud teda üldse.

Kas mina olin rumal või naistuttav osav kavaldaja ?

Moosimadu
Täna ei ole väljas käinud, külm ei ole just meeldiv. Aga pean vist poes käima.
 
moosimadu 25. oktoober 2014, kl 20.42
Seega elad sa linnas, kui nii hilja saad veel poodi minna. Mida huvitavat täna teinud oled?
 
P. 25. oktoober 2014, kl 21.53
Terve päev üksinda toas nagu ikka puhkepäeviti.
Mu päevad kõik väga ühesugused. Magasin kaua, natuke tõbine. Siis netis.
Internet ikka aitab üksindust peletada. Ei tea, kuidas ma varem ilma üldse elada sain. Siis ostsin ja lugesin ajalehti - ajakirju, et uudistega kursis olla.

Aga internet ikka väga tänuväärne asi, olen endiselt tänulik, et siin suhelda saan.
 
moosimadu 25. oktoober 2014, kl 21.57
Tegelikult peaksid oma arvuti puruks peksma, et päriselu natuke rohkem näha.
Mis su lemmiktoit on ja kuidas sa seda valmistad?
 
issand 25. oktoober 2014, kl 22.31
no ma ei tea,mul ikka täitsa kahju kohe, et üks inimene on oma elu nii ära rikkunud.Kurb ,et sa nii õnnetu oled.
 
P. 25. oktoober 2014, kl 23.04
Moosimadu
Arvuti on mul kõigest 3 aastat ju, jaanipäeval täitus 3 aastat.

Olen väljas, kinos, üritustel, kohvikus istumas TÜDIMUSENI ÜKSINDA KÄINUD. Lõputu üksinda käimine on nii ära tüüdanud.

Issand
Jah, suurelt osalt mu enda süü, et naistuttavast nii mõjutada lasin ja et nii läks.
 
moosimadu 25. oktoober 2014, kl 23.16
... ja oledki oma lemmikteema jälle sisse toonud... P, sa oled nii rumal, et mul on sinu pärast piinlik... Sa tahad teistega suhelda, eksole? Tunnista parem ausalt, et sa ei taha suhelda, vaid oma õnnetust saatusest virilaid lauseid pudistada!
 
P. to Moosimadu 26. oktoober 2014, kl 00.18
Olen ju aastaid üksinda õhtuti pubis istumas käinud.
Ei saa seal suhelda. Inimesed tulevad kas seltskonnaga või sõbrannad omavahel, kuidas ma ennast vahele pressin. Ei ole võimalik ju.

Päris tõsiselt küsin. Kuidas sa seda silmas pidasid ?
Näiteks 3 sõbrannat istuvad lauas, lähen juurde, teen juttu. Nad kohe vaatavad, et mutt on ära keeranud või.

Samuti tänaal. Kuidas lähen kellelegi ligi ? Inimesed ehmatavad ära ju.
 
nojah ... 26. oktoober 2014, kl 00.31
... kui sa kerget juttu ajada ei oska, vähimatki huumorimeelt ei oma, tõsine, ja leiad igas asjas kohe probleemi, siis jooksevadki kõik kahte lehte laiali ...
 
P. veel to Moosimadu 26. oktoober 2014, kl 00.33
Ma heameelega läheksin nii pubis, tänaval, kaubanduskeskuses kellelegi ligi, teeksin juttu, aga see ei meeldi inimestele ju.
Saaksin veel hullu kuulsuse.
 
P. to Nojah 26. oktoober 2014, kl 00.39
Pubis üksinda õhtuti istudes ikka vaatasin inimesi. Ei näinud, et keegi oleks end võõrasse seltskonda pressinud.

Kujutan ette, et kui ma oleks ükskõik mis jutuga mõne naisterahva poole pöördunud, oleks hakatud silmi pööritama, et mis sel mutil viga hakkas.
 
moosimadu 26. oktoober 2014, kl 08.31
"oleks hakatud silmi pööritama, et mis sel mutil viga hakkas."
Oled sa seda kunagi üldse proovinud? Astunud kellelegi ligi ja paar sõna tühja juttu ajanud? Kui sa kedagi kõnetaksid, siis millest sa alustaksid?

Muudkui oletad, aga kui sinuga millestki muust kui su "hirmsast minevikust ja õnnetust olevikust" vestelda, siis on mõmm-mõmm ja öh-öh.

Mis on viimane raamat, mida sa lugesid, jutusta selle sisust pisut põhjalikumalt?
 
to moosamdu 26. oktoober 2014, kl 08.41
mida sa siin üritad? mängid psühholoogi. jõudu!
 
moosimadu 26. oktoober 2014, kl 09.29
@to moosamdu, loodan, et su pühapäevahommik pole rikutud selle väikese asja pärast?
 
to moosamadu 26. oktoober 2014, kl 10.04
On küll! Irooniapõrsaga olete ühed kõige mõttetumad inisejad siin foorumis!
 
moosimadu 26. oktoober 2014, kl 10.13
Muig... lugemine pole kohustuslik ja kena, et sinusuguseid sügavamõttelisi persoone siin küllaga on. Nuta natuke, siis saab hommik jälle ilusamaks!
 
moosimaole 26. oktoober 2014, kl 11.52
Ära loe siis kui ei meeldi!
 
moosimadu 26. oktoober 2014, kl 11.58
Muig... aitäh hommikuse huumoriminuti eest, mulle küll meeldis! :D
 
ah-ah-haaaaa 26. oktoober 2014, kl 13.13
varahommikul juba nii tõre siin mõni, kuidas siis nii!?
kunagi meil tööl oli kokkulepe, kui keegi "sai", siis ütles kolleegidele rõõmsalt "terehommikust" ja ikka niimitu korda, kui saanud oli. tegi neilgi tuju rõõmsamaks, kes "kuival" olid parajasti.
niiet terehommikust, terehommikust, terehommikust, kallid kaas-teelised!
 
naabrinaine 26. oktoober 2014, kl 13.18
Ei saand sa midagi 3 korda. Su mehe probleemid ju tervele majarahvale teada.
 
nomaitea 26. oktoober 2014, kl 13.28
kas on normaalne siia kirjutada, mitu korda sind mees pani eile?!
 
tiktak 26. oktoober 2014, kl 14.38
Normaalne on kõik, kui ainult ise normaalselt võtta suudad.
Kunagi ei räägitud s'taaugust ka, see oli piinlik ja väga isiklik asi. Mis nüüd aga?
Anaal ees ja anaal taga. Kas see on kuidagi normaalne jutt laiadele massidele? Et kas ja kuidas libestada, et pärast ei pea peerugi kinni, muust rääkimata jne jne..
Pärast soolebakterid puha kõris möllamas ja kopsus lausa. No on normaalne siis või?
Varemalt pisteti pepputrukkijad pokri või vähemalt ignoreeriti nende teguviise. Mis nüüd on?
Varemalt peeti 14 aastast tüdrukut alaealiseks ja meest, kes teda pani, kurjategijaks, kes pandi vangi, kui avalikuks tuli või pliks kaebas. Mis nüüd on?
Ajad muutuvad ja elu käib ringiratast. Mis täna au sees, see homme põlu all. Kes täna pukis, see homme kerjus, jne.
Kunagi ei tea, kuidas miski võib olla ja minna.
 
P. 26. oktoober 2014, kl 15.44
Moosimadu
Noorena proovisin. Mitte midagi ei tulnud välja ja pööritatigi silmi, et mis see nüüd tahab.
"Kujuteldavad kuriteod" näiteks. See on psühholoogiline raamat, süütunnetest ja paljudest probleemidest räägib.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!