Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
Mul ei ole sõbrannasid :(
 
appi 27. oktoober 2014, kl 22.37
Seda eelmist juttu sa oled juba tuhat korda kirjutanud, aga küsimusele ikka ei vastanud. Kas ta ei öelnud siis nii, et ei suuda sinuta elada? Mida sa veel valetanud oled tema kohta?
Ja sellise halvalt ja valelikult inimeselt hakkasid sünnipäevaõnnitlust norima, tase ikka.
 
P. veel to Appi 27. oktoober 2014, kl 22.41
Hiljem ta ei saanud tagasi ajada, et ei öelnud, et sõbranna kõige tähtsam.

Päris välja öeldud lauseid ta salgama ei hakanud, aga keeras ja väänas neid.

Oleks pidanud veel ütlema, et kõige tähtsamat sõimad haledaks pugejaks ja nõmedikuks, nii küll kõige tähtsamaga ei räägita.
Ei tea, mis selle peale kostnud oleks.
 
-------- 27. oktoober 2014, kl 22.44
Isver-susver, lõpeta saa pidev imestamine, üllatumine jms ülivõrre. Iiveldama ajab juba, et inimene ei suuda millestki üle olla ja reageerib pidevalt üle. Krt, kasvata omale paksem nahk ja lõpeta see hala siin!
 
P. to Appi 27. oktoober 2014, kl 22.45
Päris sõna "elada" ei öelnud, ütles, et ilma minuta ei saa, et ma olen talle vajalik.
Pidevalt kordas, et ma olen kõige tähtsam sõbranna, tema ilma ei saa.
 
P. to Appi 27. oktoober 2014, kl 22.49
Üksiku inimesena 40 saada oli päris hirmutav, seepärast saatsingi selle sõnumi.
Aga vastata SA OLED RÕVE VANAMUTT on ka ju ilge.

Jätnud siis üldse vastamata, ta ju varem ka ei vastanud, kui ei tahtnud.
 
appi 27. oktoober 2014, kl 22.50
Ja sa tahadki öelda, et sa olid 30+ vanuses NII LOLL, et uskusid sellist jura, üldse imelik ei olnud?

Ja ca 8 aasta pärast nurusid sellelt imelikult inimeselt ikka veel suhtlemist, s.t olid ikka veel NII LOLL?

Ja nüüd ca 45-aastasena imestad jätkuvalt, et kuidas ikka ja miks ikka... Ja oled ikka NII LOLL, et raiskad oma ainukest elu inimese peale, kes ei tohiks olla väärt mitte ühtegi sinu mõtet ega sõna, arvestades seda, mis sinu väitel toimus?
 
------- 27. oktoober 2014, kl 22.54
Inimene elab 46 aastaseks ja terve elu pole olnud ainsatki inimest, kellega suhelda ... ära aja jama!
P, sa ei ole normaalne!
 
P. Eelmistele 27. oktoober 2014, kl 23.00
Sõbrannasid ei ole, neid lihtsalt ei teki, kuigi väga olen tahtnud.

Meestuttavaid ikka on olnud, aga naistega on kole keeruline.

Appi
Tahtis nii väga, et mu elus oleks suur tühi auk.

Istugu seal tühjas augus siis minuga koos, mida TA ISE NII VÄGA TAHTIS.
 
moosimadu 27. oktoober 2014, kl 23.05
Vot see viimane lause on tõeliselt õel...
 
appi 27. oktoober 2014, kl 23.28
Siis ikkagi selles on asi, sul on seda imelikku inimest tagasi vaja või tahad kätte maksta. Rumal ja pahatahtlik inimene oled. Otsi parem endale ise elu, veidrik.
 
P. to Moosimadu 27. oktoober 2014, kl 23.29
Kui inimene ise NII VÄGA TAHTIS seda suurt tühja auku mu ellu.

Nägi kaks aastat vaeva, et suur tühi auk tekitada, lunis ja painas.

Tegelikult on sinust õel peale kõike seda niimoodi öelda.

Mina ju oma ellu seda lõputut tühjust ei soovinud.

Sinu õelus paneb päriselt imestama, ilma naljata.
 
P. to Moosimadu 27. oktoober 2014, kl 23.34
Vahel loen ja ahhetan, et kust sul see õelus tuleb või mis sul viga on ?

Nagunii hakkad tagasi ajama ja mind lolliks tegema.

Fakt on ju see, et "sõbranna" seda lõputut tühjust minu ellu NII VÄGA TAHTIS.

Kui sa midagi nii väga tahad, siis tahad ju ka selles osaleda ju.

Ja naistuttavast ei olnud õel mu elu tühjaks mustaks auguks muuta ?????????????
Et minuga võib õelutseda ja kõike teha ?

Ja mida ma valesti ütlesin ? Võtku vastu see, mida ta ISE TAHTIS.

Pealegi sõbranna pidi ju kõige tähtsam olema, ise ütles, tõestagu siis seda.
 
moosimadu 27. oktoober 2014, kl 23.36
Loe oma lauset veelkord:

Istugu seal tühjas augus siis minuga koos, mida TA ISE NII VÄGA TAHTIS.

Sa tahad, et tal oleks kõik halvasti, seda su lause tähendab ja sa julged veel arvata, et see polegi õel, et hoopis meie oleme õelad? Mine ja häbene nüüd natuke enne kui oma sõbrannale surma soovima hakkad, kui sa seda juba salaja teinud pole!
 
appi 27. oktoober 2014, kl 23.38
"Kui sa midagi nii väga tahad, siis tahad ju ka selles osaleda ju." - mis loogika see veel on?
 
P. 27. oktoober 2014, kl 23.39
Huvitav on see, et kui meesterahvas käitub inetult, siis kõik kooris kaitsevad naist ja kiruvad meest.

Kui aga naisterahvas käitub naisega halvasti, hakkavad kõik kooris nagu saakalid ohvrit ründama.

See tuleb vist sellest, et naine on alati hea, ALATI, mitte kunagi ei eksi, ei tee vigu, naine on täiuslikkuse etalon, püha, õiglane, aus, hea ja eksimatu.

Ning kui keegi julgeb naisterahva õilsuses ja headuses kahelda, siis nokitakse ta halastamatult surnuks.
 
moosimadu 27. oktoober 2014, kl 23.41
Su sõbranna ei ole enam su sõbranna kas see sulle kohale ei jõua?
Sa oled ta külge nii kramplikult klammerdunud, et oled valmis ta elu kättemaksuks ära rikkuma - tal on oma elu, sul pole ju midagi, seega ärgu olgu tal ka midagi?
Kumb se teist nüüd õelam on - tema, kes sinu väitel sinu elu rikkus või sina, kelle unistus on tema elu ära rikkumine? Me oleme kuulnud ainult sinupoolset versiooni ja sinu ähvardusi tema aadressil!

Võta üks ja viska teist, te olite teineteist väärt.
 
P. to Moosimadu 27. oktoober 2014, kl 23.45
Julm oli sul nii öelda.

Naistuttav käitus ju minuga alatult. Kaevas augu, lükkas mu sisse ja pani jooksu.
 
appi 27. oktoober 2014, kl 23.47
Aga miks sa tahad ohver olla? Alati saab valida ka teise rolli ja võtta negatiivset kui kasulikku õppetundi.
 
moosimadu 27. oktoober 2014, kl 23.49
Nüüd on sinu unistus temaga alatult käituda ja teda endaga koos sina auku mädanema tõmmata, nagu sa oma kommentaarides mitu korda välja öelnud oled?
Ja siis halised siin ja ootad, et sulle kaasa tuntaks?
Tõsiselt?
 
appi 27. oktoober 2014, kl 23.51
Sul loogikaga täna väga kehvasti, keegi ei pea sõbrannat heaks ja õilsaks, küll aga julgeme sinu headuses ja õilsuses kahelda :)
 
ang 28. oktoober 2014, kl 00.06
P., seleta mulle ära üks asi - miks poleks sa saanud edasi suhelda mõlema inimesega? Kumb neist sind valima sundis - "kas mina või tema"?
 
moosimadu 28. oktoober 2014, kl 00.21
P, pea meeles. et ma ei tunne sind ja seega ei saa ma sinusse kui inimesesse kuidagi suhtuda, ei hästi ega halvasti. Kuid su sõnadesse saan ma suhtuda just sel moel, millise pildi need sinust mulle annavad.
Loodan südamest, et sa ei ole nii silmini tigedust täis, nagu su tänased ütlemised näitavad:
"Istugu seal tühjas augus siis minuga koos",
"Võtku vastu see, mida ta ISE TAHTIS"
ja "sõbranna pidi ju kõige tähtsam olema, ise ütles, tõestagu siis seda."
Need on üsna kõhedusttekitavad.
"Misery" tuli meelde, jube film.
 
P. to Moosimadu 28. oktoober 2014, kl 01.05
Ja see, kuidas see naine minusse suhtus, valedega meelitas mind midagi enda enda meeleheaks ja minu kahjuks tegema, see ei ole kõhedusttekitav ?

Lajatada roomavale ja niigi elus kõik kaotanud inimesele veel HALE PUGEJA, NÕMEDIK, S.TAHUNNIK, KELLELE SIND VAJA ON - see ei ole su meelest kõhedusttekitav ?

Pealegi "sõbranna" ju ise nii väga tahtis, et mu elus oleks suur tühjus.

----
Saad aru, kui keegi tahab inimesi lahku ajada, siis TA TAHAB ÜHTE NEIST ENDALE.

Kui "sõbranna" tahtis mind lahku ajada, siis ta ju loogiliselt võttes tahtis mind või peigmeest endale.

Mis siin kõhedusttekitavat on ?
Kui sa ajad kedagi lahku, siis järelikult tahad sa endale peigmeest või soovid naisega sõbrannatada.

Või ajad sa kedagi lahku lihtsalt LÕBU PÄRAST.
Nagu see naine tegi.

----
Sa ju õelutsed päriselt.
Selle naise teod ja kogu käitumine, mis on päriselt julm, on ju sulle okey.
 
P. to Ang 28. oktoober 2014, kl 01.15
Vastasin kommidele, kus õiendatakse, et ma olen klammerduja.

Selgitasin, et ma ei klammerdunud, naistuttav oleks võinud vabalt suhtlemise lõpetada, kui mul peigmees oli.
Mina tal enda pool olla ei palunud.

Mina oleks võinud naistuttavaga edasi suhelda ka peigmehe ajal, mul ei olnud takistusi.

Lihtsalt vastasin klammerdumise süüdistustele.

Siin ju öeldi, et klammerdusin "sõbranna" külge. Ei klammerdunud, minu pärast oleks ta võinud peigmehe ajal endale uued tuttavad leida ja ma poleks pidanud peigmehe pärast süütundeid tundma pidanud.
 
moosimadu 28. oktoober 2014, kl 01.22
"Selle naise teod ja kogu käitumine, mis on päriselt julm, on ju sulle okey."
Kas ma olen kiitnud su sõbrannat?
Ei.
Ma olen sulle ette heitnud seda, et sa käitud täpselt samamoodi nagu sa oma tuhandes kommentaaris oled kirjeldanud oma sõbranna käitumist, oled meid siin üritanud veenda, et sina oled parem, et tema ja ainult tema oli see nõid ja paha.
Nüüd, prauhti, käitud sa samamoodi nagu sa oma sõbranna käitumist kirjeldad. Unistad tema elu hävitamisest, muutudes ise samasuguseks nagu tema.
Kas sa tahad, et siinsed kommenteerijad hakkaksid sinu ees pugema, sind kiitma ja su sõbrannat maha tegema? Või tahad sa ausalt teada, mida me näeme sind valesti tegevat, et sa juba kolmteist aastat oma elu elada ei saa ja aina minevikus tõngud?
Me tahaks sind aidata selle sopa seest välja, et sa ise näeksid, mis sind elamast takistab, aga paistab, et eelistad pugemist ja valetamist.
 
P. veel to Moosimadu 28. oktoober 2014, kl 01.24
Kirjutan veel eelmisele kommile lisaks.

Su kommi lugedes jääb mulje, et sa ei saa aru, kui alatult ja kavalalt see naine minuga käitus.

Kõigepealt hävitada võimalus pereeluks, sundida aborti tegema, siis irvitada ja ilkuda niigi kõigest ilma jäänud ja maaslamava inimese üle.
See on julmuse tipp !

Ja see ei ole sinu meelest kõhedustekitav, hoopis maaslamav ohver on.
Küll sina ikka oled õel ja seda täiesti tõsiselt.

Pealegi see kaval naine minuga nagunii sinna auku ei tule, naerab hoopis ihhiii, ehhee ja valab mulle auguservast oma p.ska ja okset pähe !!!!!!!!!!!!!

Oksendas ju haigena ämbrisse ja järsku hakkas võikalt irvitama, et kallab mulle pähe.
Olin täielikus shokis.

Esiteks, kuidas saab täisealisele täie aruga inimesele nalja teha kellelegi oma okse pähekallamine ????????????
 
P. to Moosimadu 28. oktoober 2014, kl 01.31
Kui ta oma okse lubas mulle pähe kallata, ise võikalt irvitades, siis ma täiesti tõsiselt hakkasin kartma, et ta läks hulluks, et mingi vaimuhaigusehoog tuli peale.

Päriselt arvasin nii.
Kuidas saab selline asi kellelegi nalja teha või üldse pähe tulla ?
Mõtlesin veel, et kuhu nüüd põgenenen, sest hull võib kallale tulla. Täitsa hirm hakkas.
 
ang 28. oktoober 2014, kl 01.40
Küsin veelkord, sest sa ilmselt ei saanud küsimusest aru:

Kumb neist sind valima sundis - "kas mina või tema"?
 
P. to Ang 28. oktoober 2014, kl 01.47
Niimoodi ei öelnud kumbki.

Peigmees küll lõpus midagi mainis, aga see oli juba päris lahkumineku eel.
 
moosimadu 28. oktoober 2014, kl 01.50
Käi kuu peale, ma olen siin su sõbranna käitumisest juba rohkem ja veel lugenud, kas sa oled siin oma sõbranna probleemile abi otsimas?
Ära otsi vabandusi oma eelmiste kommentaaride julmusele, see, et su sõbranna oli ka siga ei tee sinu käitumist ilusamaks.
Või tahadki sa oma sõbranna moodi olla ja siit otsid omale selliseid lömitajaid nagu sa ise kunagi olid?

Ütle ausalt, kas su siinsel eleegial mingi eesmärk ka on? On sul kavas oma elus midagi muuta?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!