Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
kadaka kolumn
 
Sid 09. märts 2015, kl 10.13
Lihtsalt naiivne on arvata, et iga päev nime muutes su olemuses midagi muutub. Selleks, et siin üldse oleks võimalik tutvuda, on vaja endast mingi kuvand luua - pilti ju keegi endast siia panna ei julge.
Seega, need kes iga päev nime vahetavad, on eos välistanud võimaluse SIIN tutvuda. Aga valik on igal ühel vaba ja kui ikka soovi ei ole, siis pole ka mõtet vigiseda, et ei lasta. :D
 
irw 09. märts 2015, kl 10.25
vigisemiseks nagu tutvumisekski on siin ruumi ja võimalust laialt. lugupeetud auväärseid püsikaid ei peaks see segama. ärge pidage end üleval nagu ülber riigikogujad, kes "tavalise inimese" ära kastitavad.
 
Sid 09. märts 2015, kl 10.32
Seda enam ei saa ma nende vigisejate vigisemisest aru ja millepärast need püsinimelised neil kõikseaeg hambus on? Lihtlabane kadedus? Sitt iseloom?
Kui ruumi küllalt, siis milles probleem, et ei saa ilma vigisemata tutvutud? Loomulikult ei saa nimetut solvajat nimeliselt solvata, ei ole ju võimalik peeru näha, vaid jube hais jääb temast foorumisse hõljuma. :D
 
irw 09. märts 2015, kl 10.37
selleks, et aru saada, peab mõistust omama. jaurad tuimalt üksipulgi, kuidas püsikad on head ja puutumatud, ärgu keegi julgegu nendega eri arvamusele jääda.
tutvu, muidu oled ise samasugune "vigiseja"!
 
Sid 09. märts 2015, kl 10.40
Lasteaia tasemel argumenteerimisega saad hästi hakkama - ise oled. :D :D

irw, pole ime, et tutvutud ei saa. :D
 
irw 09. märts 2015, kl 10.49
soovmõtlemine meie sidil? ega pole argumentide leidmine sul muidugi lihtne, kõik juba sadu kordi läbi nämmututud.
 
Sid 09. märts 2015, kl 11.06
Mina olen siin küll ja küll tutvunud. Siiamaani suhtlen nii mõnegi siinse (eks)kasutajaga ja mul ei ole millegi üle kurta. Ilmselt on selles ka põhjus, miks ma siin edasi suhtlen, sest ma juba TEAN, kellega ma suhtlen. Nimetud irvajad on siin olnud aga juba enne mind ja jäävadki siia vaevlama/sõimlema, ilma et midagi reaalset suudavad leida. Seega, mina aru ei saa, kuidas siin tutvuda võimalik pole, kui ometi on see ju nii lihtne? Või mis, irw? ;)
 
targutav punapea 09. märts 2015, kl 11.13
Sid`iga nõus. ka mulle hakkas see silma, kui haiget juttu siin aetakse ja lihtsalt kiusatakse ühte püsinimelist... ei saa aru, ehk on saamatus ja küündimatus nad nii tigedaks teinud et niimoodi süstemaatiliselt rünnatakse ühte ja ja ka mitut püsinimelist... võiks need delfi debiilikud kollektiivpuhkusele saata:DD
 
eesti mära 09. märts 2015, kl 11.15
itaalia täkk Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kallid naised kaunist naistepäeva teile;) Te ei t
> eagi missugused täkud siin tegelikult vahel enda f
> eromoonidest pulbitsevates kehades ringi liiguvad.
> ..
> Kadakajupp kui sul on tervisega muresid siis
> minu ühte vana girlfriendi aitas Galina Litter vä
> ga edukalt, tulid isud kenasti tagasi ja ka tundli
> kus taastus peale pikalt ilmaolekut. Vahel pole is
> egi jõulisest mehest enam abi.

Tutvud või käid siin niisama märasid kihevile ajamas?
 
punapeale 09. märts 2015, kl 11.16
ise oled üks kõige mürgisemaid ründajaid siin.teine on muidugi agnes. alles siis tuleb alukati.
 
irw 09. märts 2015, kl 11.21
keda teist nummikesed nii jubedalt siis taga kiusatakse siin? sid kujutab end jumalana, kes tahab, et kõik teeksid tema järgi, tutvuks täpselt sama malliga. kes sul siin öelnud on, et tutvuda ei saa? ära pane mulle sõnu suhu. mina teen nii nagu tahan ja sina tutvu terviseks!
 
Sid 09. märts 2015, kl 11.29
Aga mis pind su pérset torgib, et sa siin vingumas käid? Loodad oma aktsiaid kuidagi nii tõsta?

*Pole veel ühtegi teemat näinud "irw tutvub". :D
 
püha püss 09. märts 2015, kl 11.31
Sid, 10 punkti viimase eest:D
 
irw 09. märts 2015, kl 11.36
sind torgib midagi täpselt samapalju, et sa iga päev siin oled. kas sina oled ütleja, et mina ei tohi siin olla?? aktsiaid on sinul tarvis tõsta, sulle näib see väga oluline, et sind jumaldatakse ja targaks peetakse. kes peab, et paista enam oluline olevat, olgu kasvõi debiilik, peaasi, et järgi kiidab. ma ei põe tähelepanuvajadust, et püsinime pärast kaagutada.
 
to irw 09. märts 2015, kl 11.46
sa põed palju hullumat tõbe.
 
Sid 09. märts 2015, kl 11.51
Ära muretse, irw, mind jumaldataksegi ja peetaksegi targaks, aga see ei puutu siia foorumisse. Siin käin ma lihtsalt lobisemas ja aega surnuks löömas. Tähelepanuvajadus on sul aga suurem, kui suvalisel püsikal, sest sa pead ennast nendest kõigist targemaks ja kavalamaks. Mis aga su siinviibimise põhjus on, jääbki selgusetuks. Tutvuda sa ju ei soovi ja ainuke eesmärk näib olevat teistele sitasti ütlemine. On see ühe terve ja normaalse inimese tunnus?
 
irw 09. märts 2015, kl 12.06
terve ja normaalse inimese tunnus on lobisemas käia ja aega surnuks lüüa nagu sid. ma teen ju sedasama, mis sulle arusaamatuks jääb?
argumendid on sul otsas, hakkad ennast kordama.
puhka, sid, muidu lähed vahule.
mul on nüüd erinevalt sinust ka muud tegemist.
ma luban sulle seda rõõmu, et taod rusikatega rinnale: ajasin irwi minema, aga ta sai mu käest, ma ju nii tark! hea meel sulle seda võimaldada.
 
kadakajupp 09. märts 2015, kl 12.10
irw-i on lihtne minema ajada, lihtsalt järgmises postituses on ta möhh või ahh või pohh.
 
targutav punapea 09. märts 2015, kl 12.11
tegelikult ei jumalda seda Sidi peale ta enda mitte keegi:D aga tubli on et püsinimeliste eest võitleb rind paljas... :D
kõik püsinimelised, ühinege! /kui see irw püsivalt irw oleks, siis võtaks tema ka kampa!/:DD
 
Sid 09. märts 2015, kl 12.34
Punapea, kui su kohtumisõhtust asja saab, siis ma tulen sinna kahekesi ja sa saad ise näha, kuidas mind jumaldatakse. ;)

*Tegelikult on see paganama hea tunne, kui sindjumaldatakse. :)
 
sinihäbe 09. märts 2015, kl 12.59
Sid Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Punapea, kui su kohtumisõhtust asja saab, siis ma
> tulen sinna kahekesi ja sa saad ise näha, kuidas m
> ind jumaldatakse. ;)
>
> *Tegelikult on see pag
> anama hea tunne, kui sindjumaldatakse. :)

punapea pole kordagi seda head tunnet kogenud. sellepärast arvabki, et kõigil teistel ka armuelus sitasti :D
 
imelik 09. märts 2015, kl 13.11
Küsimus, kas armuelus saab olla hästi kui naine kardab mehi, näeb kõigis meestes ainult mingeid ahistajaid jne.?
 
:)) 09. märts 2015, kl 13.54
imelik Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Küsimus, kas armuelus saab olla hästi kui naine ka
> rdab mehi, näeb kõigis meestes ainult mingeid ahis
> tajaid jne.?

arvan, et kui ei vaja toitu ega suhtlust, bloogi ega muud, siis pole ka armuelu vaja. :)
 
kadakajupp 09. märts 2015, kl 14.39
päris lolliks keeranud siin mõni, kujutab asju ette, usub neid ja millegipärast eeldab, et ma peaks veel seda totrust kommenteerima.
 
napakad ikka püsikad küll 09. märts 2015, kl 14.43
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> päris lolliks keeranud siin mõni, kujutab asju ett
> e, usub neid ja millegipärast eeldab, et ma peaks
> veel seda totrust kommenteerima.

kommenteerisid ju.
 
kadakajupp 09. märts 2015, kl 14.47
huvitav, mille poolest erineb siin igapäevaselt tolgendav ahh või möhh siin igapäevaselt tolgendavast nimega kasutajast?
 
möhh 09. märts 2015, kl 14.57
seda tahakski teada. püsikad kiunuvad vahetpidamata - püsinimelised ainult on õiged inimesed, muu on kõik rämps!
 
Sid 09. märts 2015, kl 14.59
möhh Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> seda tahakski teada. püsikad kiunuvad vahetpidamat
> a - püsinimelised ainult on õiged inimesed, muu on
> kõik rämps!

Kui sa rämpsuna ei käituks, siis keegi sind ei süüdistaks. ;)

Sa saad tagasi seda, mida ise välja kiirgad!
 
möhh 09. märts 2015, kl 15.05
Sid Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> möhh Kirjutas:
> --------------------------------
> -----------------------
> > seda tahakski teada.
> püsikad kiunuvad vahetpidamat
> > a - püsinimelis
> ed ainult on õiged inimesed, muu on
> > kõik räm
> ps!
>
> Kui sa rämpsuna ei käituks, siis keegi
> sind ei süüdistaks. ;)
>
> Sa saad tagasi seda,
> mida ise välja kiirgad!

käitun rämpsuna, ei kavatsegi mingi sidi ega punapea perset lakkuma hakata, et luba saada siin viibikiseks.
 
niisama 09. märts 2015, kl 15.09
Huvitav, mille poolest erineb siin igapäevaselt tolgendav nimega kasutaja siin igapäevaselt tolgendavast jahhist või möhhist?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!