Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
kadaka kolumn
 
to kadakajupp 09. märts 2015, kl 19.57
püsinime eelis on see, et ei pea kahekümne libaga võistlema. mulle ei meeldi, kui keegi nime kaaperdab ja siis inetusi suust välja ajab. aga see on minu eelistus lihtsalt.-autor kadakajupp

No aga kui sa ei soovi kellelegi muljet avaldada ega tutvuda, samuti kohtuda, siis mis vahet sellel on kes keda libab või kes missugust sousti suust välja ajab, sest sinu püsinimi ei ole kuskilt otsast taganud seda, et sa sousti suust välja ei aja. Isegi raske uskuda, et sinu isiku taga päris intelligentne inimene peituda võiks nagu sa püüad pidevalt tõestada. Sina ja sinusugused varasematest aegadest on kolinud lolliklubisse, selleks see ju tehtigi, et oleks inimestel tõhus koht enda päeva sisustada kui midagi muud targemat teha pole.Mulle tundub, et neil on seal päris oma geto tekkinud. Ma ei mõista miks peab just siin sinule sihipäratus kohas, seda su enda väite põhjal pidevalt lisaks sinule mittesobivate inimeste seltsis viibima ? Ma mõistan täiesti paljude pahameelt, vaata neile ka enam meeldi selline palagan. Selle blogi võiks adminn lolliklubisse üle tõsta, milleks risustada tutvuste rubriiki?
 
kadakajupp 09. märts 2015, kl 20.25
ole lahke ja tee ettepanek moderaatoritele teema sobimatuse osas, samuti ei sunni keegi sind seda teemat lugema ega ammugi siia postitama.
aga mina ei mõista, miks see sind sedavõrd häirib, et pool esseed sellest kirjutad - kas muud ei ole teha või hakkas lolliklubis igav?
 
kadakatupp 09. märts 2015, kl 20.50
jupsik, lolliklubi publik on ilmselt copypasteedi jaoks liiga erudeeritud...
 
kadakajupp 09. märts 2015, kl 20.56
oijahh, kas ma pean nüüd arvama, et siinne pole? :D
 
nimetu 09. märts 2015, kl 22.51
to kadakajupp-tõesti häirib ja häirib ka tõsiselt neid kes siiski soovivad tutvuda. selliseid teemasid on liigagi palju juba, mina ei pea lugema aga sinu arutelud koos sarnastega häirivad tõsiselt, teiste soove ma ei tea aga sinul poleks ju siia tõesti asja kui oled välja öelnud avalikult, et sa ei tutvu mitte mingitel tingimustel. sellise soga maht mida tekitad häirib ka neid kes soovivad siin sihipäraselt olla ja vb. leida kedagi. nagu tõesti nii raske mõista v? nagu öeldud juba lolliklubi selleks puhuks just tekitatigi.
 
kadakajupp 10. märts 2015, kl 12.27
millises nimetu tutvumisteemas mu suuremahuline soga sind häiris või segas tutvumast - paluks viidet, ma lasen postitused eemaldada.

*häirivate teemade avamine ei ole kohustuslik ja kindlasti ei saa delfis ruum otsa, mahuvad ka mittehäirivad teemad siia. üldise sõnavabaduse taustal poleks ka mõistlik nõudmisi esitada avaliku foorumi kasutajatele.

ja kas ma sain õigesti aru, et sa käid siin, loed, vbl ka kirjutad, aga ei tutvu - sest minu teema häirib sind sedavõrd, et segab tutvumist?
 
mina 10. märts 2015, kl 20.20
ei välista tutvumist aga enamusest tutvumiskuulutustest tekib mingi lobateema, selge see, et inimesed kes siiski kedagi otsivad loobuvad lõpuks siin kuulutamast just sellel eelnimetatud põhjusel. ok see on loogiline, et läbi jutuajamise ju tutvutakse aga sa ei pidavat ju mitte mingil juhul tutvuma seega on sinu sõnavõtud abs. kohatud. kas sa ise ei leia seda, ainult lisamüra tekitamine? spetsiaalselt tehti omal ajal mõttetu loba jaoks lollinurk, seal saab rääkida mida keegi tegi süüa ja mis šampooniga pead pesi, jne.
 
kadakajupp 10. märts 2015, kl 20.46
antud juhul on ka sinu postitus tutvumisse mittepuutuv, eksole. minu teema polegi tutvumine, kuigi võib ka tutvuda siin, kes soovib.
ilmselt oled märganud, et ca pooled teemad pole tutvumiseks või siis tegelikult pole tutvumiseks. vastasel juhul poleks ma seesugust teemat teinudki, aga loe esimese lk esimest postitust ka, kui viitsid.

lisamüra tekib siia nii või teisiti, ka minu teemasse ja kohati üsna lubamatus väljundis - see on paratamatus. võin ju edaspidi siin üldse mitte figureerida, aga kahtlen sügavalt, kas see edukate tutvuste protsenti suurendaks.
 
ma 10. märts 2015, kl 23.11
ei kujuta hästi ette kuidas ma oleksin saanud sulle märkuse teha tutvumisega puutuvalt kui sa oled ise välistanud igasugused tutvused? äkki oleks pidanud eraldi teema sinu jaoks looma? või ei ole kõik nii nagu oled väitnud ja oledki üks 2-peeline? ma ei ütleks, et ca pooled teemad pole tutvumiseks. oleneb lihtsalt sellest, kes mida peab tutvumiseks? tutvumine võib toimuda mis tahes ajendil ja mis tahes kujul, kasvõi nagu tb-l, väitku ta ise mis ta tahab. vähe usutav, et siin nurgas on pooled teemad mingist muust valdkonnast. mõistagi tekitab see arusaamatule segasusehetki ja kogu tegevus ongi juba nii harjumuspärane, kuid fakt on see, et nendest teemadest tekivad tavapäraselt mingid mürarohked sasipuntrad tänu inimestele, kes ei viibi siin sihtotsatarbeliselt ja korvavad vaid oma suhtlemisvaegust. see on minu arvamus.
 
kadakajupp 11. märts 2015, kl 11.56
sinu loogikast lähtuvalt võib vabalt ka minu teemas tutvuda ja kui teemade sisu vaadata, siis on väga suur hulk lihtsalt arutlusi, läbu, niisama juttu. ehk siis ka otsesed tutvumisteemad on sasipuntrad - kus on terve hulk mittesihtotstarbel viibivaid inimesi.

tõe huvides pean mainima, et mõned kommentaarid on vaatamata mittesihtotstarbele vägagi sisukad ning pigem annavad teemale midagi juurde. ka tutvuja võib ja postitabki kõikvõimalikku sapist läbu. üritada foorumikasutuses midagi muuta, on tuuleveskitega võitlemine. selleks peaks haldaja ilmselt mingid reeglid tegema ning ainult registreeritud kasutajatele - see vast tagaks mingi viisakama korra.
 
... 11. märts 2015, kl 12.06
Jupp, Sa oled eneseimetlejast paranoik, nii viimane kui ka eelviimane sõna peavad jääma alati Sulle, raske juhus oled, õnnetuseks iseendale ja oma lähedastele ..... Vaevalt Sa sellest ise aru saad ja peeglike ei räägi Sinuga enam ammu;)
 
kadakajupp 11. märts 2015, kl 13.12
mul pole tõesti kombeks peegli ees monoloogi pidada :D. aga loodetavasti sai su päev nüüd selle väljaütlemise võrra ilusam.


/kellegi kommentaarile vastamine on eneseimetlus?/
 
et Sa 11. märts 2015, kl 13.46
ka jaksad, jupike:-)
 
kadakajupp 11. märts 2015, kl 13.54
kuidagi peab ju või ka leivale tulema :D.
 
kadakajupp 13. märts 2015, kl 16.49
ilusat nädalavahetuse algust - loodetavasti olete minu vähese kohalolu kiuste end ogaraks tutvunud :D. pulmakutsed võtan ka viisakalt vastu.
 
kevadpüksis 13. märts 2015, kl 17.23
mis nädalavahetus? täna veel paar tundi ja homme samuti töös. eks pensionipõlves nii mõnekümne aasta pärast jõuab tutvuda küll. praegu tuleb heade sõbrannade abivalmidust vastastiku ära kasutada.
 
kadakajupp 13. märts 2015, kl 19.04
mul jääb vaba aega piisavalt, et head nädalavahetust soovida :).
 
küsimus eesmärgi kohta 14. märts 2015, kl 09.56
kadakajupp 07. märts 2015, kl 23.00 Registreerus: 4 kuud tagasi
Postitusi: 1,958 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ära näe vaeva kuvandiga, ma ei tutvu siin ja ei ja
> ga ka pilte. kõikvõimalikke oletusi ei viitsi ka k
> ommenteerida.

Kui sa ei tutvu siin ja ei viitsi kommenteerida, siis miks sul ikkagi tuhandeid postitusi siin on ja miks blogi pead ja mis on siinne eesmärk?
 
küsimus otsingu kohta 14. märts 2015, kl 09.57
kadakajupp 22. veebruar 2015, kl 00.42 Registreerus: 4 kuud tagasi
Postitusi: 1,958 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kummaline, ma ju ütlesin, et ma ei otsi misiganes
> sorti suhet?

Aga siin foorumis tutvutakse ja mida sa siis otsid oma tuhandete postitustega ja blogiga?
 
küsimus suhtluse kohta 14. märts 2015, kl 09.57
kadakajupp 22. veebruar 2015, kl 12.33 Registreerus: 4 kuud tagasi
Postitusi: 1,958 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> tagasihoidlik mees - ei ole sõbrannad nii ammused,
> on ka paar lapsepõlvesõbrannat, aga üldiselt ei v
> aja ma eriti suhtlust.

Kui sa suhtlust ei vaja, siis miks sa tuhandeid postitusi foorumisse kirjutad ja blogi ainuisikuliselt pead?
 
küsimus populaarsuse kohta 14. märts 2015, kl 09.57
kadakajupp 21. veebruar 2015, kl 23.14 Registreerus: 4 kuud tagasi
Postitusi: 1,962
Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> populaarne ma küll ei ole, vähemalt mitte naisena
> ega vist ka kasutajana, aga see selleks.

Kas sooviksid saada populaarsemaks? Ja kas arvad ,et populaarsemaks saamiseks tuleks rohkem postitadal ihtsalt eks? Kas sooviksid südames olla popp?
 
küsimus püsikonto kohta 14. märts 2015, kl 09.58
kadakajupp 04. märts 2015, kl 20.25 Registreerus: 4 kuud tagasi
Postitusi: 1,963 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> miks sa igas postituses nime vahetad?
>

Kas sul on sageli luulu, et siin foorumis on mitme nime all üks ja seesama isik?
miks sind häirib kui kõigil pole püsikontot?
 
kadakajupp 14. märts 2015, kl 10.35
sariküsija ka kohal juba, ilusat laupäeva hommikut :).
 
kevadpüksis 14. märts 2015, kl 11.39
näedsa porgand ongi jupikesel eile küünlasäras silma särama pand. porgandis on mingi imevägi silmadele jm-le kehaosadele...
kas keegi on kunagi mõnda prillidega jänest näind?
 
suvi seeliku all 14. märts 2015, kl 11.47
ei, aga prillidega netis kiimlevaid pihkureid on nähtud hulgim. kellel kevad pükstes ja kellel sperma ajus.
 
kadakajupp 14. märts 2015, kl 11.48
ma sõin eile külmsuitsukala, ube küüslauguga, fetajuustu, avokaadot ja köögis on elektrivalgustus.

kuidas sinu reede möödus, loodetavasti mõnusalt?
 
sperminaator 14. märts 2015, kl 11.59
ma söön alati reedel 13.-l elektripirne, külmsuitsukala tõmban lakke lambi asemele, juustuga lõhnastan sokke, et sokihaisu summutada ja avokaado sisse onan- hea pehme ja mahlane.
 
kevadpüksis 14. märts 2015, kl 17.18
jupike oled sa online?
 
kadakajupp 14. märts 2015, kl 17.50
nüüd olen, miks sa küsid?
 
kevadpüksis 14. märts 2015, kl 17.55
Seda ma kartsingi väga. Mul on väga isiklik küsimus ja siin ei ela, palun kirjuta, sest mul on väga isiklik küsimus ja kui sul on 1 mailiadre ja sa pelgad seda mingil põhjusel mulle avaldada, siis tee palun 1 veel ja kirjuta ikkagi. Kui sa ei oska uut adret teha, siis kirjuta mulle palun, ma õpetan. Tänan ette.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!