Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
meelepärase karistuse valimine
 
KaaK 18. juuli 2015, kl 09.08
siin pidevalt mingi karistamine teemaks. siiani pole aru saand, mis kujul siis ikkagi, aga pole hullu, las igaüks valib midagi endale meelepärast. ise lähen ja karistan ennast korraliku jääkohvi ja üüratu portsu jäätisega. mitu nädalat välistasin menüüst igasugu magusa, selle eest lätsutan täna jäätist nii palju kui sisse mahub.
 
kutsi kott 18. juuli 2015, kl 09.29
see on hea teema. stockmannis just allahindlused. lähen ja karistan ennast paari-kolme idiootselt kalli kotiga.
 
rummikoogi fänn 18. juuli 2015, kl 11.02
mina karistan ennast nelja rummikoogiga. põrgu see rannahooaeg, mida ei ole ega tule.
 
delfiine 18. juuli 2015, kl 11.13
ma valin vallatu seksi mehise mehega
 
sipsik 18. juuli 2015, kl 11.23
kas sinivalge triibuline trikoo sobib? karistuseks siis ma mõtlen, kuigi ei saa aru, mille eest ometi? kes on ometi nii julm! kas tipi ja täpi uputab ka ära selle eest, et nad pühapäeval kommi sõid? ja paneb buratino põlema? potsatajal lõikab kõrvad küljest, kuna vaeseke ei sulandudnud massidesse? seitse kitsetalle müüb lihakombinaati ja päkapikud saadab downi sündroomsete hooldekodusse?
sellist karistajat põlgab terve inimkond!
 
täna 18. juuli 2015, kl 11.35
pepukat keegi N:)?
 
sipsik 18. juuli 2015, kl 11.49
ja lisaks tahab veel nodzut ja karupoeg puhhi seksuaalselt ahistada! miks selline pervo juba trellida taga ei istu?
 
möbiuse leht 18. juuli 2015, kl 12.43
ega seda väga raske nüüd korraldada polegi.
 
ööö 18. juuli 2015, kl 13.03
Kui te soovite jagada muljeid, mida teile meeldib poest osta, siis jagage seda Hea Kogemuse teema all näiteks.

Siia aga jätka ainult tutvumiskuulutused. Kuidas karistatud püsikatel nii raske sellest aru on saada?

Olen juba alustanud uue foorumi arendamisega teie jaoks, siis panen teile siia lingi ülesse kui seal on valmisolek olemas.

Seni aga saate siin karistada tublide abimodede poolt ja teiste poolt.
 
kas 18. juuli 2015, kl 13.14
sina oledki see, kes anžeelikale kurki pakkus kuna enda peenral miskit ei idanenud?
 
Sahiib Siim 18. juuli 2015, kl 13.19
mind karistab minu emand nii: paneb käed ja jalad raudu, punase kuuli suhu ning kütab kunstnoksiga otse peppu. see on karm karistus, aga palju hullem karistus on delhvi trolli hülgemöla kuulamine.
 
kõigi poolt 18. juuli 2015, kl 13.29
miks sa ennast tublideks abimodedeks nimetad? ega ometi isiksuse lõhestumine? kas mingit paremat nimevarianti ei leidnud? kuidas oleks mitmepealine sitsikleit? kõlab tunduvalt usutavamalt kui moderaatoritopis. mina sinu asemel kohe mõtleks nende nimede üle. ega vanad indiaanlased ilmaasjata lootusetutele nimeks pannud lastud vares või lonkav hüääan.
 
Sahiib Siimi emand 18. juuli 2015, kl 13.39
vara rõõmustad, ostsin täna piitsa.
 
ahsoo 18. juuli 2015, kl 13.47
mõni siis karistab ennast selle eest, et käib ja loeb siin ja pärast pühib küll käsi dressipükstesse aga mis tehtud, see tehtud. nüüd siis loob uut nurgakest alapealkirjaga - issaristike ja neitsi maarja, ehk kuidas pühast vaimust käima peale saada.
 
Bambi 18. juuli 2015, kl 17.29
taevas on lõpuks maapeale laskunud - ööö nikerdab uut lehekülge, Sahiibi võtab liikmeks, ülejäänud jäävad õnneks välja.
 
bomba 18. juuli 2015, kl 17.36
Bambi Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> taevas on lõpuks maapeale laskunud - ööö nikerdab
> uut lehekülge, Sahiibi võtab liikmeks, ülejäänud j
> äävad õnneks välja.

Kes ülejäänud? Karistatud püsikad saavad siin edaspidigi karistust, kui nad siit välja ei hoia.
Ava suvaline alamfoorum- kõikjal ollakse püsikate vastased. Nii on.
 
Niinii 18. juuli 2015, kl 19.33
Avasin suvalisi foorumeid. Kuskil ei oldud püsikate vastu.
Milles asi?
 
Ori 18. juuli 2015, kl 19.52
bomba Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Bambi Kirjutas:
> -------------------------------
> ------------------------
> > taevas on lõpuks maa
> peale laskunud - ööö nikerdab
> > uut lehekülge,
> Sahiibi võtab liikmeks, ülejäänud j
> > äävad õn
> neks välja.
>
> Kes ülejäänud? Karistatud püsik
> ad saavad siin edaspidigi karistust, kui nad siit
> välja ei hoia.
> Ava suvaline alamfoorum- kõikjal
> ollakse püsikate vastased. Nii on.

JAA, JAA, KARISTA MIND, OH ISAND! Palun karista!
 
jummel 18. juuli 2015, kl 21.20
kui vana sa troll oled? selline tunne, et sind on terve lapsepõlve ahistanud mingid püsikad. äkki olid need pisikud?
 
pummel 18. juuli 2015, kl 21.28
jummel Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kui vana sa troll oled? selline tunne, et sind on
> terve lapsepõlve ahistanud mingid püsikad. äkki ol
> id need pisikud?

32.
Püsikate osas on eksperimendi mõttes huvitav jälgida lihtsalt, mis moodi nad oma ebaküpsusega lepivad.
 
Okipoki 18. juuli 2015, kl 21.43
Aa mis keiss selle karistamisega sul on? Kuidagi tundub, et oled karmist kodust pärit. Sind ennast karistati tihti?
 
Bokk 18. juuli 2015, kl 21.54
Okipoki Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Aa mis keiss selle karistamisega sul on? Kuidagi t
> undub, et oled karmist kodust pärit. Sind ennast k
> aristati tihti?


Mind karistati mõned korrad füüsiliselt, kuid seda tehti kõigile, kuna tol ajal oli selline arvamus, et füüsiline karistamine on efektiivne metoodika.
Kui küsida, et miks mulle meeldib siin korda luua, siis vastus võiks olla, et kord on alati õigustatud, aga ju tõesti on mingit stressi, mida see tegevus maandab.

Sama on ju siinsete karistatud püsikatega, et ju on mingi põhjus, miks nad siin reegleid rikkusid. Kas siis sotsiaalsust elus vähe, või pinged tööst/suhetes.

Mina olen küll rahul, et kogu foorumit olen üsna edumeelselt mõjutanud. Enam näiteks ei ole rassistlikke-sadistlikke seisukohti, teemavälist trollimist jms niipalju kui varem. Huvitav on jälgida kuidas see mõju edasi kestab.

Mina ise olen foorumis aktiivne kuni juuli lõpuni ainult. Seejärel isegi mitte ei saa vaadata siia. Seega soovin viimased seemned ja väetise veel siia pritsida lähinädalatega.
 
b.v. 18. juuli 2015, kl 22.03
kahju kohe, et lahkuma pead. kas fsb saadab sind uusi ülesandeid täitma? ja kuhu sa nüüd laamendama lähed? lätti? a tegelikult sul ju pole vahet, ekraan on ekraan.
 
Bert 18. juuli 2015, kl 22.09
b.v. Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kahju kohe, et lahkuma pead. kas fsb saadab sind u
> usi ülesandeid täitma? ja kuhu sa nüüd laamendama
> lähed? lätti? a tegelikult sul ju pole vahet, ekra
> an on ekraan.


ma lähen tõesti nö missioonile mõneks kuuks, kuid seejärel tulen korraks olukord vaatama ikka.
Hetkel ma olin siit mõni päev eemal ja täiesti ilusti olid püsikad kohitsetult üsna eemal siit.
Arvan, et kogu foorumi peale on siiski püsikatele korralik õpetus antud ja see kestab siin aasta lõpuni.
Samuti rassismi jms inimvaenuliku osas näen tulemusi juba.
 
mis aasta lõpuni? 18. juuli 2015, kl 22.19
see kestab sinu surmani.
 
Okipoki 18. juuli 2015, kl 22.22
Bokk Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Okipoki Kirjutas:
> -----------------------------
> --------------------------
> > Aa mis keiss selle
> karistamisega sul on? Kuidagi t
> > undub, et ol
> ed karmist kodust pärit. Sind ennast k
> > arista
> ti tihti?
>
>
> Mind karistati mõned korrad f
> üüsiliselt, kuid seda tehti kõigile, kuna tol ajal
> oli selline arvamus, et füüsiline karistamine on
> efektiivne metoodika.
> Kui küsida, et miks mulle
> meeldib siin korda luua, siis vastus võiks olla,
> et kord on alati õigustatud, aga ju tõesti on ming
> it stressi, mida see tegevus maandab.
>
> Sama
> on ju siinsete karistatud püsikatega, et ju on min
> gi põhjus, miks nad siin reegleid rikkusid. Kas si
> is sotsiaalsust elus vähe, või pinged tööst/suhete
> s.
>
> Mina olen küll rahul, et kogu foorumit o
> len üsna edumeelselt mõjutanud. Enam näiteks ei ol
> e rassistlikke-sadistlikke seisukohti, teemavälist
> trollimist jms niipalju kui varem. Huvitav on jäl
> gida kuidas see mõju edasi kestab.
>
> Mina ise
> olen foorumis aktiivne kuni juuli lõpuni ainult.
> Seejärel isegi mitte ei saa vaadata siia. Seega so
> ovin viimased seemned ja väetise veel siia pritsid
> a lähinädalatega.

Ei tea, ma füüsilise karistuse suhtes eriarvamusel. Selline asi maandab karistajat, karistatut pigem alandab ja reeglina ka ei lahenda midagi. Tekitab kas viha või põlastust, sageli ka trotsi.
Sul ei olnud nii?

Korda luua meeldib sul seetõttu, et ka sinult nõuti kodus korda väga rangelt?

Saad vist ka vähe muidu sotsiaalselt suhelda? Selline mulje jääb, et soovid väga suhelda muidu.
 
endine troll, nüüd pensionil 18. juuli 2015, kl 22.24
Ära muretse. Ma plaksutan sinu eest aegajalt piitsa siin seni kuniks ära oled...
 
jehuu 18. juuli 2015, kl 22.32
mis aasta lõpuni? Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> see kestab sinu surmani.

No siis ei lähe õnneks kaua:)
mansion ghost 19. juuli 2015, kl 17.09
Oeh, siin polegi ju midagi peale 24/7 laamendava trolli järele jäänud. Täielik ikaldus.
 
kadakajupp 19. juuli 2015, kl 17.13
huvitav on vaadata jah, kuidas troll saastab ja särg ikka lupsu lööb. kui eesmärk oli kõik teemad trollisitta täis pritsida, siis see on küll "mission completed". kalendrit sel vennikesel kah vist pole, teises teemas lubas septembrini olla ... või äkki ei tea ta kuude nimetusi.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!