Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Varia
meelepärase karistuse valimine
 
soovitus 19. juuli 2015, kl 17.57
Kui te seda mõttetut inimest ignoreeriksite, siis kaotaaks ta eksistents mõtte. Ise toidate trolli.
 
kadakajupp 19. juuli 2015, kl 18.00
siis ta räägib iseendaga või mõne kogemata siia eksinud kasutajaga, vahet poleks mõlemil juhul.
 
mõlemiti ehk mõlemal moel. 19. juuli 2015, kl 18.04
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> siis ta räägib iseendaga või mõne kogemata siia ek
> sinud kasutajaga, vahet poleks mõlemil juhul.


Eksid. Põhjendus on selline, et sul pole oma oletusele põhjendust.
 
kadakale 19. juuli 2015, kl 18.05
rääkigu iseendaga, aga ei maksaks endast lugu pidavatel külastajatel maniakiga vaidlusse laskuda. kas oled sellest mitme kuu jooksul mingit kasu näinud, et temaga väidelda püüad?
 
kadakajupp 19. juuli 2015, kl 18.11
olen ka mitte rääkinud ega üldse siin mitte sõna võtnud ega ka mitte lugenud - kasu pole näinud. ja väitlemine on pisut liialdav selle kohta :).
 
kadakale 19. juuli 2015, kl 18.15
muidugi on selle tohmaka kontekstis sõna "väitlemine" kasutada selge liialdus, sellega olen nõus.
 
Ohakas 19. juuli 2015, kl 18.22
kadakale Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> rääkigu iseendaga, aga ei maksaks endast lugu pida
> vatel külastajatel maniakiga vaidlusse laskuda. ka
> s oled sellest mitme kuu jooksul mingit kasu näinu
> d, et temaga väidelda püüad?


Sul on õigus, et lihttrollid eksivad. Sinu seisukohta toetab üldlevinud reegel: "ära toida trolli". Seetõttu nõustun, et sul on õigus ja püsikad eksivad.
 
Võtan lauset. 19. juuli 2015, kl 18.24
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> olen ka mitte rääkinud ega üldse siin mitte sõna v
> õtnud ega ka mitte lugenud - kasu pole näinud. ja
> väitlemine on pisut liialdav selle kohta :).

See väide on samuti väär. Sa pole oma tuhandete postitustega siit üle paari päeva eemal olnud üheskoos püsikatega.

Teiseks, ega püsikate solgitud keskkond koheselt päeva pealt ei normaliseeru, vaid see võtab aega. Püsikad olge eemal siit ikka rohkem kui paar päeva.
 
Vaatleja 19. juuli 2015, kl 20.06
Kui troll oli paar päeva eemal, hakkas ka tutvumine vaikselt taastuma, tuli troll tagasi, jälle läbu lahti ja tutvujad eemal.
 
Troll 19. juuli 2015, kl 20.27
Vaatleja Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kui troll oli paar päeva eemal, hakkas ka tutvumin
> e vaikselt taastuma, tuli troll tagasi, jälle läbu
> lahti ja tutvujad eemal.


Paar päeva küll ei ole piisav.
Kui püsikad ja sh mina oleks eemal kuskil 1 kuu, siis võiks alles mõõta olukorda.
Mina olen aktiivne max kuni juuli lõpuni või seni kuni püsikad on aktiivsed, ehk siis kui nad homme lõpetaks, siis ka mina lõpetaks.
 
Vaatleja 19. juuli 2015, kl 20.40
Ütlen, et sinu eemalolek 2 päeva mõjus juba tavatutvujatele hästi. Oli ka piisav juba.
 
UFO 19. juuli 2015, kl 20.52
Vaatleja Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ütlen, et sinu eemalolek 2 päeva mõjus juba tavatu
> tvujatele hästi. Oli ka piisav juba.


Sel juhul olid ka püsikad eemal ja põhjus oli selles, et karistatud isikud eemal lihtsalt.

Aga inimesed ütlevad ka, et näevad UFO-sid ja esoteerika otimib jne, seega võis jääda sulle vale illusioon ja parem usaldada ikka loogikat, et 2 päevaga loogiliselt võttes ei saa midagi muutuda. Kui muutus oleks 2 päevaga, siis tähendaks see, et külastajad nagu oleks iga tund stardipositsioonil ootamas, millal teemat postitama hakata. Selliseid külastajad ilmselgelt pole.

On ka teisi loogilisi põhjusi, mis toetavad seisukohta, et peale järve puhatumist võtab ikka rohkem kui 2 päeva aega kui järves taas elu algab.

Kuskil septembris teeme analüüsi. See peab olema moment, mida püsikad ette ei tea. Ja kui püsikad on eemal olnud sellel septembri hetkel, siis on võimalus hinnata, et kas siis ilma püsikateta on foorum elutervem, aga kui püsikad septembris mingil määral ikkagi aktiivsed on, siis saab hinnangu, kas nende aktiivsus on peale karistust/ravi vähenenud ja muutunud.
 
Seene-Mikk 19. juuli 2015, kl 21.40
Need peavad neetult ägedad seened olema, mida sa näsid. Kärbseseened vaevalt.

"Karistustrahv", mai äss! Äkki teed veel hoiatustrahvigi, kohaldad kiirmenetlust, peatad juhtimisõigust? :DD
 
Forbes 19. juuli 2015, kl 21.56
Seene-Mikk Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Need peavad neetult ägedad seened olema, mida sa n
> äsid. Kärbseseened vaevalt.
>
> "Karistustrahv"
> , mai äss! Äkki teed veel hoiatustrahvigi, kohalda
> d kiirmenetlust, peatad juhtimisõigust? :DD


Mina pole süüdi, et Mode püsikaid karistas.
Aga pakutud idee tahab läbimõtlemist, eks arutage püsikatega koos.

Eks võtke vaikselt siin ohjamine üle, loodan ise, et abimoderaatorid ikka on jätkuvalt aktiivsed ja hoiavad karistatuid ohjes. Aga miks ka mitte keegi uus abiline võtaks töö üle.
 
tohoh 19. juuli 2015, kl 22.23
Nõrgaks hakkad jääma, et soovid oma elutööd pärandada? Üks õige supertroll sellist pehmo juttu nüüd küll ei ajaks...
 
Part. 19. juuli 2015, kl 22.29
tohoh Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Nõrgaks hakkad jääma, et soovid oma elutööd pärand
> ada? Üks õige supertroll sellist pehmo juttu nüüd
> küll ei ajaks...


Võimalik, et ka valetan, kuid usutavasti siiski räägin õigust. Nö komandeering nõuab ja teatavasti igal asjal on plussid, näiteks saab vastuse, et milline oli ravi mõju, kaua see kestis, jne. See on huvitav küsimus ja vastus ja niisama oletades ja põhjendades ei saa täpset vastust ju. seega leidub asi, millele mina ise vastust eitea ja oleks ju huvitav vastus saada.

Seega ärge kurvastage ja küllap peagi olen taas abiks siin. Aga eks te võite ju mängulisemaks ise vahepeal asja teha, tekivad uued abilised jne.

Või pange party taas püsti.
 
Varvaara 19. juuli 2015, kl 23.12
Aga miks püsikad ei vasta, et mis põhjusel Varia ei sobi?

Mõelge mingi normaalne põhjendus välja, miks teile seal ei meeldi.

Seal on aktiivne elu hetkel.
 
no vastan 19. juuli 2015, kl 23.18
sobiks, kui sa sealgi lagastamas ei käiks. aga käid. oled haige inimene.
 
Võhh 19. juuli 2015, kl 23.18
No küll sa lobised palju ja igal pool.
Ikka tõsine suhtlemispuudus sul.
 
ameerika, ameerika! 19. juuli 2015, kl 23.25
no vastan Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> sobiks, kui sa sealgi lagastamas ei käiks. aga käi
> d. oled haige inimene.

seda vastust on püsikad juba andnud ja oleme põhjendanud, et see vastus ei päde.

Esiteks ei ole seal lagastatud eriti kui hindava pilguga vaadate. Teiseks, siin tutvusfoorumis lagastatakse ju ilmselgelt rohkem kui seal ja kui siin kõlbab olla, siis peaks ka sealse vähema lagastamise tasemega keskkond kõlbama.

Kas üldse siis ei oska põhjendada midagi ja aina kordate vanu ümberlükatud asju ja avastate aina ameerikat, et võiks trolli ignoreerida jne? Mulle tundub see ausalt öeldes natuke naljakas. Sest olen harjunud selliseid korduvaid nämmutavaid tekste väikeste lastega prakatiseerima ja on lõbus. Siin aga sama ninnunännutamine täiskasvanud karistatutega.
 
tõsiuskne püsikas 19. juuli 2015, kl 23.26
me tahame läbi pikema vestluse tutvuda teise inimese maailmatunnetuse, olemuse, hingesügavuse ja kõige muuga.
aga sinu jaoks on ju ainus tutvumise vorm maha ja taha.
see et suhtlemine on samuti tutvumine, see jääb su kreeka pähkli ajule mõistmatuks.
 
puudus sul, ikka sul. sul-sull. 19. juuli 2015, kl 23.30
Võhh Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> No küll sa lobised palju ja igal pool.
> Ikka tõs
> ine suhtlemispuudus sul.

eks võite oletada igasuguseid asju ja püüda kuidagi solvata, nagu rassistliku eesti riigi kodanikule kombeks, kuid miks te kordate end kogu aeg? Varemgi olete selle primitiivse mõtte välja ladunud, et mul nagu suhtlemise puudus, töötus jne, ja olen vastanud kõigile juba. Miks te korrutate kogu aeg samu mõtteid.

See korrutamine ei häiri, vaid teeb natuke nalja. Kuid samas on see püsikatele ühine sümptom, et kõik on sama lauaga lüüa ühesugused papakoid. Kas tõesti siis reaalselt ongi selline ühesugune maailmavaade kõikidel karistatutel, et mõtlevad ühtemoodi, samad korduvad küsimused, ameerika avastamised jne?
 
Tiit 19. juuli 2015, kl 23.34
kes siin rohkem ennast kordab? ise lased nagu papagoi sama teksti päevast päeva ja nädalast nädalasse, idioot!
kui mõistus otsa saab, siis lased roppused käiku. ära hakka iba ajama, et see on keegi teine ja sina ei tea midagi. siin on ainult üks haige inimene ja see oled sina. jutul lõpp.
 
eestlane on rassist 19. juuli 2015, kl 23.39
tõsiuskne püsikas Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> me tahame läbi pikema vestluse tutvuda teise inime
> se maailmatunnetuse, olemuse, hingesügavuse ja kõi
> ge muuga.
> aga sinu jaoks on ju ainus tutvumise
> vorm maha ja taha.
> see et suhtlemine on samuti
> tutvumine, see jääb su kreeka pähkli ajule mõistma
> tuks.

Ilma pildita alustatud suhtlus on ebaküpsus, see on ebaratsionaalne.

Vahetage pilte ja tutvusankeete ja siis alsutage chatti privaatselt. Rõhutan: privaatselt.

Sõltlased leiavad oma haigusele õigustavad põhjendused. näiteks sõltlane käib igapäev rahva ees liputamas ja siiralt usub enese õigustust sellele, et see ongi normaalne ja tervislik ka. Siinsed püsikad tunduvad samamoodi oma siinset tegevust õigustama täiesti ebapädevate põhjendustega. Näiteks, et kurkidest rääkimine on tutvumise üks liik (nagu ka tänaval liputamine).

Senikaua kuni siinse foorumi pealkiri on "Tutvus", ja ei ole pealkiri "püsikate chatt", senikaua ei ole püsikate siine tegevus õigustatud ja peagi järgneb taas karistus neile.

Püsikad, nagu ka rassistlik eesti rahvas, peaksid lõpetama enesekeskse käitumise. Mõelge teistele, et nemad eeldavad, et siin foorumis käitutakse interneti eetika järgi, ei räägita kurkidest. Leidke endale muud väljundid, kus saate koos chattida niiet arvestate ka teistega.
 
Puhh 19. juuli 2015, kl 23.41
Kas sa solvusid, et ütlesin, et lobised väga palju? See, et lobised palju, on ju ilmselge tõde, pole vaja solvuda.
See, et siin enamuse ajast oled, räägib aga sellest, et sõpru-tuttavaid sul vähe, küll aga on suur suhtlemisvaegus, mis vajab maandamist, sellepärast ajadki kogu aeg lihtsalt mingit iba, mis siinsesse foorumisse ei puutu. Kohe nii lihtsa asja peale solvuma.
Kus su keskharidusega tv-kogemusega tüdruk jäi, miks tema ei suhtle sinuga?
 
knopka 19. juuli 2015, kl 23.45
Tiit Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kes siin rohkem ennast kordab? ise lased nagu papa
> goi sama teksti päevast päeva ja nädalast nädalass
> e, idioot!
> kui mõistus otsa saab, siis lased ro
> ppused käiku. ära hakka iba ajama, et see on keegi
> teine ja sina ei tea midagi. siin on ainult üks h
> aige inimene ja see oled sina. jutul lõpp.

Minuteada on vähemalt üks püsikas kinnitanud, et käekirjad on siiski erinevad ja Supertroll ei ole roppsuu troll.
Seetõttu lähevad sinu seisukohad lahku teiste püsikatega ja mina ei oska ka siin erilist viisi näha, kuidas püsikate omavahelisi vastuolusid ühtlustada. Püsikad nagu olid ühel meelel, et ongi normaalne kui osad püsikad on ühel meelel ja teine osa vastupidisel.

Seega ma ei oska muud öelda, kui et kiidan kõiki abimodesid, kuna nad on efektiivselt püsikaid ohjanud. Aga mina ise ei ole abimode, vaid olen SuperTroll. Kokku on nn trolle 3 tk minu hinnangul, üheskoos minuga. Roppsuu, pikktekst ja mina.

Mina ei ropenda, kuid kõigile on selge on põlispüsikad seda teevad. Edasi võite juba ise teha omad järeldused, kas olen mina roppsuu abiline või ei ole.
 
Sahh 19. juuli 2015, kl 23.45
Jah, lobise siin vähem, muidu aina chatt chatt chatt, terve foorum su chatti täis, oled lisaks hirmus elevil ja närvis, et saad lõpuks suhelda. No umbes nagu siis, kui lapsed suhkrut söövad. Siis ka hakkavad aina sama asja korrutama nagu sinagi ja lobisevad igasugust jama, peaasi, et saaks lobiseda.
Täna oled siin hommikust õhtuni juba kütnud? no on tunda, et pole enam adekvaatne, vibreerid nagu suhkru üledoosiga laps.
 
eestlane on rassist 19. juuli 2015, kl 23.53
Puhh Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kas sa solvusid, et ütlesin, et lobised väga palju
> ? See, et lobised palju, on ju ilmselge tõde, pole
> vaja solvuda.

Nõustun.

> See, et siin enamuse ajast oled
> , räägib aga sellest, et sõpru-tuttavaid sul vähe,
> küll aga on suur suhtlemisvaegus, mis vajab maand
> amist, sellepärast ajadki kogu aeg lihtsalt mingit
> iba, mis siinsesse foorumisse ei puutu. Kohe nii
> lihtsa asja peale solvuma.

See on päris hea põhjendus. Aga ma siiski olen siit eemal olnud hiljuti rohkem nagu täna üks karistatu väitis. Mul on kogu suve osas ette näidata rohkelt välikursusi, trenne ja muid väljakäike. Olen neist siin maininud. Mul on kursusel ja trennis sõbrad, päris elus nö aga tõesti on vähe, lisaks on ka üks sõbranna- kas pole tore? :D
Ei ütleks, et suhtlemisvaegus väga kimbutab, pigem lihtsalt on üsna nauditav aeg siin ja ongi kohustus arvuti taga sagedamalt olla.


> Kus su keskhariduse
> ga tv-kogemusega tüdruk jäi, miks tema ei suhtle s
> inuga?

Suhtlen skaibis jätkuvalt. Aga võib öelda, et ega vist selle projektiga idanemist ei teki. Aga tore suhelda ikka ja minetea, võib-olla tekib tal hüsteeria hoog kunagi ja küsib stressimaandavat seksi või küsin ise kunagi kurva jutuga halastusseksi vms-st talt. Sellised on tavaliselt need võimalused, aga hetkel ikkagi olen rahul ka omakasupüüdmatult.
 
Nahh 19. juuli 2015, kl 23.54
Sahh Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Jah, lobise siin vähem, muidu aina chatt chatt cha
> tt, terve foorum su chatti täis,

Mulle teeb rõõmu, et kõik püsikad ühtemoodi korrutades mõistavad, et chatt pole hea asi foorumile.
Eks tuleb siis vähendada.
 
Blahh 20. juuli 2015, kl 00.02
No näed, tubli. Kiidan.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!