Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Eestlased välismaal
Noh, välismaa eestlased - mida hetkel teete?
 
ka soomest 29. august 2011, kl 15.42
söön seeni sibula ja hapukoorega, sai eile korjatud 2 ämbritäit ja varsti tööleminek.3tundi tööd ja koju.:)
 
Miina Saksamaalt 29. august 2011, kl 22.14
Passin siin delfis ja faceboogis kordamööda...Peaks keelt õppima aga ei tule nagu hoogu peale...
Kas Müncheni kandist ka siin inimesi liigub?
 
hmmm 30. august 2011, kl 12.38
Mis tööd teete ka? Mina Soomes, baaridaam.
 
Kreekast 30. august 2011, kl 21.25
Tegin just siin delfis avaldatud retsepti jargi ounakooki ja losutan ka niisama, ilm monusalt jahedam ja vaid+28C hetkel. Kogu elu olnud ooloom ja siin Vahemere aares eriti. Ainus nuhtlus moskiitod, aga Autan torje abiks. Monika ja rebased. Ma shaakalitega hadas. Naabril kanad ja kuigi hea tugev aed umber, ikka nad kaivad aegajalt kaemas kas ehk kuhugi moni mulk tekkinud. Ukskord uks tuli mulle kulla kui roose kastsin. Vaga suureparane loom ja mina onneseen, et oli voimalus nii lahedalt ja kaua jalgida. Parast seda olen jatnud alumise aia varava avatuks ja panin isegi koeratoitu veidi, et teda kulla meelitada, aga koer sai asjale vist pihta ja nuud passib alati kui ma lilli kastan seal varava juures ja krobinad muidugi paneb ka nahka. Eile olin Ateenas - kuumus, gaasid, tolm, turistid. Onneks sain asjad kiiresti aetud ja tagasi suvekoju varskema ohu katte. Ilus elu, vaga ilus siin on.
 
Venemaalt Tšerjuugini oblastist 31. august 2011, kl 05.37
jõime yle-eile kõvasti viina, ka eile jõime ja vist ka täna. kogu aeg ei tahaks, aga peab. oni žkasali - nužna, petka nužna. ah hakkab vaikselt tervisele juba
 
To viimane 31. august 2011, kl 14.25
ehh, Vasja, :-)))) Zizn is vsjotaki prekrasoi!
 
? 31. august 2011, kl 17.35
Mis siis tanasel ohtupoolikul teete?
 
rein 01. september 2011, kl 10.27
lähen pubisse jooma ja piljardit taguma. naisi saab alles homme lantida.
 
usas 05. september 2011, kl 01.22
mina istun mehe vanemate juures yksi kylalistetoas ja motlen et kas olen jube ebaviisakas kui ei liitu ylejaanud seltskonnaga elutoas kellest, hoolimata seinalaiusest telekast,enamus omaette korvaklappidega oma lapparit vaatavad...
 
Kreekas 08. september 2011, kl 02.43
Tana sadas parast kolme kuud vihma ja oli aikesetorm. +24C tundub nagu talv oleks uleoo saabunud. Moteln, kas teha kaminasse tuld voi mitte. Kuna tana polnud vajadust muru, lilli ja aeda kasta, siis logelesin verandal ja vaatasin internetist Arapanija, Vosareporter, Kroonika15. Kahju, et ei osanud Kelgukoeri vaadata, vist peab maskma aga mul Eesti pankade arved nullis. Kas keegi teab kust Kelgukoeri tasuta naha saab? Oleksin vaga tanulik.
 
- 08. september 2011, kl 11.51
Minu teada TV3 ei luba ennast väljaspool Eestit näidata st. ei näitagi. Totaalne lollus, aga ju neile meeldib siis nii. mul pole üldse Eestis kontot ja noh... teleka pärast ei hakka tegema ka, ausalt. Kas juutuub ei näita klipikesi? Ei oska öelda, pole huvi tundnud.
 
Rootsist 08. september 2011, kl 23.35
TV3 saated/sarjad on kohe peale tv eetris olekut netis - vaatan köike ja täitsa olemas. ise just vaatasin täna alanud Kättemaksukontori hooaja avaosa, homme on oodata Kälimehi.
mingit maksmist, et vaadata... no pole kuulnudki. köik eesti kanalid on netis tasuta vaatamiseks!

Kelgukoerad aga on Kanal2 rida ja seal on jah need asjad nö komplitseeritud - sarjad lisatakse alles peale kahte nädalat tv eetris oleksust veebi. nii näeb hiljem nii Kelku, Pilvede all jm saateid kui samas nt VösaPets on samal öhtul veebis, nagu ka Reporter. nii on see juba olnud yle aasta.

Kelgukoerad pole ju veel uut hooaega alustanud (homme, reedel alustavad) ja kevadine hooaeg köik netis olemas nagu ka KÖIK eelmised hooaja aastate kaupa. Kelgulgukoertel on ju oma koduleht ka, kust ehk mugavam otsida ja vaadata http://www.kelgukoerad.tv/
 
Rootsist 08. september 2011, kl 23.54
lisan to:Kreekas

http://kanal2.ee/ lehel on ju rubriik Kodumaine ja selle all ju Kelgukoerad sari olemas - mida sa ei osanud vaadata?
nende kodulehelt aga leiad vanemaid hooaegu ka

ja to: -
http://www.tv3.ee/ ja vaata palju lustib ka väljaspool Eestit

P.S ETV on see, kes otse vaatamisel veebist piirab möningaid saateid välismaal vaadata, aga need ongi sisse ostetud välismaised sarjad (väike maja preerias, dokfilmid jm). Oma eesti saateid aga edastab köike, nii otse kui arhiivis hiljem nähtavad. ka ETV2 on nähtav nii otse kui järelvaadatav

et minu meelest on materjali vaadata rohkem kui kyll ja millestki ilma kyll ei jää. tundub lihtsalt, et pole inimestel infot, et köike saab veebis vaadata. mina vaatan köiki kanaleid veebis sygisest 2006 ja vahel tundub, et olen rohkem eesti telemaastikuga kursis kui eestis elavad ise ;)
 
Kreekas 09. september 2011, kl 16.01
Tanan. Vaatasinhommikuni. Ma pole kunagi olnud seebikavaataja veel enam Eesti seebikate, aga nii huvitav oli naha kuidas kulm ja kole Tallinn valja naeb.
Alguses ma motlesin, et uued osataitjad jne, et see pole enam see, aga lopuks pean utlema, et see seriaal uues kuues meeldis mulle marksa rohkem kui esialgne. Kuidagi enam voluumi ja visuaalsust. Aitah abi eest koigile siin.
 
To; eelmine 11. september 2011, kl 15.44
Siin on muid ja paremaid asju limpsida, lutsida ja imeda naiteks kreeka jaatis on imehea ja mesi ja traditisooniline vanillimaius kulma vee klaasis.
Kui sa pidasid silmas seksi, siis selle oraal variant ei meeldi mull ja ma ei harrasta uldse seksi, siin on muud ja erutavamata teha. Ja Kreeka mehed on Tarzani tasemel.
 
eestist 11. september 2011, kl 20.32
no seda ma ütlengi, et ime kreeka tarzani mune ja ära plärise.
 
Hispaaniast 11. september 2011, kl 21.42
nn eestlasele nn eestist
väga masendav elu on või? Sulle peab vist kaasa tundma, vaeseke, eks see on see külmas ja pimedas istumine, aju hakkab pehmenema sul vist.
 
soomest 12. september 2011, kl 13.24
Ah, kõiksuguseid siin ka liigub..
Mul algas puhkus, vahin aknast välja, tuleb ladinaga vihma ja ma ei saa marjule minna. Saadanas, ma ütlen.
 
viiking 18. september 2011, kl 21.32
Käisin matkamas. Nüüd puhkan jalgu.
 
Igav 19. september 2011, kl 23.41
Ootan vihma, siis on pohjust toas vedeleda, filme vaadata, lugeda ja internetis kolada, head toitu vaaritada, veini limpsida ja ei kisu shoppama, saab veidi saasta.
 
erx 20. september 2011, kl 23.09
Sõin just kodust saadetud Salvesti hapukapsapurgi tühjaks ja nüüd lõi ilgelt põhja alt ära.
 
bibi 21. september 2011, kl 00.03
Mul viinamarjade soomisest juba mitu nadalst iga paev pohi alt ara.
 
... 21. september 2011, kl 23.00
Selline dieet ongi kõige tulemuslikum !
 
Ohio 22. september 2011, kl 01.11
Mul oleks linnas piin elada, sest seal on nii palju kohvikuid, kust saab osta horgutavaid kooke. Ma kulutaksin liiga palju oma sissetulekust ja laheksin paksuks. Ongi hea maal elada, sood seda, mis hetkel valmis - talvel apelsine ja avakaadosid, kevadel muzmulaid ja kirsse, suvel meloneid ja viigimarju ja sugisel viinamarju ja pahkleid. Ja kui ukskord linna saab, siis motled, et ok, nuud ma ostan mitut sorti kooki koju nadalaks valmis. Ja parast esimest lahed aeda varsekid puuvilju korjama.
 
Ohio 22. september 2011, kl 01.11
Mul oleks linnas piin elada, sest seal on nii palju kohvikuid, kust saab osta horgutavaid kooke. Ma kulutaksin liiga palju oma sissetulekust ja laheksin paksuks. Ongi hea maal elada, sood seda, mis hetkel valmis - talvel apelsine ja avakaadosid, kevadel muzmulaid ja kirsse, suvel meloneid ja viigimarju ja sugisel viinamarju ja pahkleid. Ja kui ukskord linna saab, siis motled, et ok, nuud ma ostan mitut sorti kooki koju nadalaks valmis. Ja parast esimest lahed aeda varsekid puuvilju korjama.
 
Ohio 22. september 2011, kl 01.11
Mul oleks linnas piin elada, sest seal on nii palju kohvikuid, kust saab osta horgutavaid kooke. Ma kulutaksin liiga palju oma sissetulekust ja laheksin paksuks. Ongi hea maal elada, sood seda, mis hetkel valmis - talvel apelsine ja avakaadosid, kevadel muzmulaid ja kirsse, suvel meloneid ja viigimarju ja sugisel viinamarju ja pahkleid. Ja kui ukskord linna saab, siis motled, et ok, nuud ma ostan mitut sorti kooki koju nadalaks valmis. Ja parast esimest lahed aeda varsekid puuvilju korjama.
 
Ohio 22. september 2011, kl 01.12
Ups, ma ei tea kuidas see juthus:-(
 
to Ohio 24. september 2011, kl 11.58
muzmulate ja varsekide puuviljade üledoos äkki?
 
vaatleja 24. september 2011, kl 20.02
kas leiad alati kui kindel tahe on?
 
ly 25. september 2011, kl 16.39
Soon kupsiseid ja joon veini.varsti magama.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!