Eestlased välismaal
kui kallid on sigaretid teie maal?
 
iirlanna 17. juuni 2012, kl 16.58
iiris on yle mõistuse hinnad!9.50 sigareti pakk.Kui oled ahel ,siis isegi oht puru vaeseks jääda .Kuidas teie maal olukord on?
 
:D 17. juuni 2012, kl 18.01
apppi :D:D ma ise ei suitseta, aga on nagu silma jäänud, et Marlboro oli vist midagi 6-euriga. Holland
 
jan 17. juuni 2012, kl 18.44
MARLBORO MESS olen - soomes 5 euri, ostan eestist või laevast - 3,20 või 2,50
 
kiiritusravi osakond 17. juuni 2012, kl 18.53
kallis on suitsetamine, kallis on. aga vähk on mõnus, laske edasi!
 
Mina 18. juuni 2012, kl 07.15
näen poes käies Winstonit, mis maksab 1€. Ei suitseta ja sellepärast ei paku huvi.
 
UK 18. juuni 2012, kl 17.41
Meil Marlboro peaks olema kuskil 7 - 7,5 naela kanti vist.Saigi selleparast suitsetamine pea kolm aastat tagasi maha jaetud, kuna vaga kulukas hobi oli :)
 
??? 18. juuni 2012, kl 20.58
iirlanna Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> iiris on yle mõistuse hinnad!9.50 sigareti pakk.Ku
> i oled ahel ,siis isegi oht puru vaeseks jääda .Ku
> idas teie maal olukord on?

Kuidas sellest kalkunikitkumsipalgast veel suitsuraha üle jääb, ei saa aru? Muuks selline kirjaoskus ei luba sind arvata, kaunis teemaalgataja, kui lihttööliseks, sest su emakeelgi on kohutav.

4 lauset, vigu sain kokku 6.
Kurb.

Vastus küsimusele - sigaretipakk maksab 5€ ja kuna sellist kallist hobi harrastan, siis olen teadlik summast, mida sinna alla matan. Palju jah, kuid venelaste toodud salasigarette ei tarbi põhimõtteliselt. Tahan sünnimaale ikka makse maksta.

* Sündinud Soomes, elanud siin 23a., eesti keelt loodetavasti oskan ja kirjutan arusaadavalt, kuna ema on püüdnud mind hästi õpetada.
 
Kreekas 19. juuni 2012, kl 02.16
On koige odavam Leader kohalik toodang 2.70 eur.
Enamus on 3-4 eur, aga siin on paljudel markidel pakis mitte 20 vaid 25 sigaretti ja vaga levinud on ka nn Roll Your Own aka Rolling Tobaco tubakas. KOige odavam on L&M 2.60 20 gr ja paber lisaks 0.60 senti.
Yldiselt on siin valik ikka vaga vaga lai ja enamus on sellised, mida Eestis ja Pohja Euroopas ei ole.
 
to ??? 21. juuni 2012, kl 12.42
Jummel, kuidas mind ärritavad sinu taolised inimesed.Nyyd ruttu-ruttu vigu otsima, vinguma ja ennast kiitma, marss!!
 
!!! 28. juuni 2012, kl 04.37
Oi, aga ??? on oma sünnimaa patrioot. Ärgem mõistkem hukka. Ja suitsetab ka sellepärast, et saaks sünnimaale makse maksta. Mulle nii väga meeldivad sellised inimesed. Pealegi on ta kirjaoskaja. Hoidkem! Kiitkem!
 
mai 28. juuni 2012, kl 14.03
Malrboro Light Kyprosel EUR 4.50
 
ema 29. juuni 2012, kl 22.30
miks see ??? arvab, et kui eestlane iirimaal, siis kohe kalkunikitkuja.Mu poeg 12 aastat iirimaal ja mai teagi ,kas ta kunagi üldse kalkunit näinud on:))
 
viimasele 30. juuni 2012, kl 00.28
No siis ta kitkub kanu.
 
M.O.T.T. 30. juuni 2012, kl 10.40
Muidugi on kõik Iirimaal elavad eestlased kalkunikitkujad ja muidugi on kõik UK eestlased vanadekodudes tööl ja kõik kes Soomes ainult koristavad ja ehitavad, Austraalias orjajatest ei maksa rääkidagi. Ja 23 aastat tagasi läks Eestist tavaliselt põdrale naiseks vaid prostituut. Aga tore, et nende hulgas kirjaoskajaid leidus ja olid võimelised oma lastele eesti keelt õpetama.
 
Teemast eemal, aga ... 30. juuni 2012, kl 14.05
Kalkuni- ja kanakitkumises, koristamises ja ehitamises ei ole absoluutselt midagi habivaarset ja halba.
Ja keelt (mitte ainult eesti keelt) ei pea perfektselt oskama need, kes ei ole filoloogid, tolgid voi opetajad.
Ma ei yldista, aga igatahes kuulub minu isiklik sypmaatia pigem lihttood tegevale ja keeleoskuses komistavale inimesele, kes teenib oma leiba palehigis kuid ausalt ning elab om elu tagasihoidlikult, kui sellele, kes on millimeetri vorra rohkem koolipinke nyhkinud ka seetottu peab end yhiskonnas eelistatumaks.
Kui teha yks korralik emakeele test, siis nendest keeleoskuse kritiseerijatest ja lihttooliste alandajatest 99,9% ei saavuta maksimaalset taset.
Toelised keeleprofid ei kritiseeri IIALGI teiste keeleoskust muide.
 
kallis 01. juuli 2012, kl 19.42
pakk punast Marlborot Prantsusmaal - 6.30 EUR.
 
Soome, 13 aastat 03. juuli 2012, kl 22.50
M.O.T.T.
30. juuni 2012, kl 10.40
&
Teemast eemal, aga ...
30. juuni 2012, kl 14.05
___________________________
Mina siin sõna võtnud pole, suitsetaja olen küll, aga täpset hinda ei teagi - maksan ostude eest koos kaardiga, tean ainult, et 5€ ringis ja seda pa..ka poleks vaja osta.

Tahtsin teid lihtsalt kiita toreda ja õige kommentaari eest.
 
Annemasee, Genva 23. juuli 2012, kl 15.59
Elan Prantsusmaa piiril šveitsiga, prantsusmaal on pakk 6.30 eurot , kõige odavam on 5.70 eurot
Genfis on 7.70 franki ja kõige odavam 6 franki. Kallis on oigaljuhul
 
Valgevene 23. juuli 2012, kl 16.00
0,70 euri pakk
 
eestlane kommib 26. juuli 2012, kl 23.24
to Teemast eemal, aga ...
Väga hästi, lühidalt ja tabavalt õeldud.
Tänapäev on näidanud, et haridus pole mingi määraja, mats saab ka kõrgharidusega olla (teine kord isegi rohkem).
Ise olen keskeriharidusega, ja suudan näiteks teenindavatesse töötajatesse lugupidavalt suhtuda (mitte, et ma teistesse ei suhtuks),kuna olen ise seda tööd teinud, tean mida nad tunnevad ja millist vaeva nad nägema peavad, selleks et saada palka (mis Eesti mõistes kulub vaid maksudeks). Võin 100%-liselt õelda, et ma pole üheltki teenindavalt persoonilt ühtki halba märkust saanud. Kõik naeratavad ja on rõõmsad. Kui on viivitus (mis neist ei sõltu), siis tuleb aru saada, tema on vaid selle kõige (mis iganes olukorras) vahendaja.
Samas mu abikaasal on vaid 9 klassi haridust, õigekiri õige harva tal vajab parandust, tööd teeb austuse ja lugupidamisega kliendi ja töö ees (ehitaja). Tänaseks edukas ettevõtja, mida iga teine kõrgharidust omav inimene ei saa õelda. Ei ole meid ka "hea otsaga välismaal" õnnistatud, kui keegi nii peaks arvama. Endal peab olema tahtmist ja osavõtlikust elus edasi liikuda, kindlasti peab olema avatud uutele asjadele (mis iganes) ja aus peab olema. Eneseväärikuse säilitamine ei tee ka paha (aga paljud, kel raha hakkab silme ees virvendama, unustavad selle).
Mina pean isklikult rohkem lugu neist, kes teeva tööd armastuse ja austusega, mitte neist kes oskavad ülikonda kanda ja palka vastu võtta, ise samas mitte midagi tegemata (osad poliitikud näiteks, mitte kõik)
Ja lõpetuseks teemast...Norras vanasti oli kohalik suits kõige odavam (jube pahn suitsetajate arust), maksis 55.-nokki, ehk 110.-eeki pakk. Täna selle suitsu hinda ei tea, aga tean, et marlbro maksab 85.-nokki, ehk 170.-eeki (vanas vääringus).
 
Hispaania 04. august 2012, kl 15.52
4.5 eur keskmiselt Camel ja Marlboro
 
Kasslane. 17. august 2012, kl 19.38
Jatsin suitsetamise maha iirimaal. Tohutu kui palk kulus sigarettidele . Ma muidugi samal ajal ka korjasin raha , soin ja maksin makse...pluss siis suitsetasin. Poe palga peal ma suitsu teha ei jouaks. Uhseonaga 9.50 pakk jah. Jata maha kallis teema algataja.
Ja siin vahepeal sellelel ???? no tosi on, ajab vihaseks ja narvi.. Nagu koik eestlased oleksid pidanud koolis emakeele grammatika ainult 5le tegema. Koik kes seda ei tee enam eestlane olla ei tohi ja kirjutatada ammugi mitte. Mis sellega on, ma ka ei oska kirjutada oigesti. No aga aru sa ju saad, miks kohe vigu otsida.
 
Van,Der,Valk, 18. august 2012, kl 16.00
Sari ,komataja, hakkab ,küll, ära ,tüütama.Oleks, siis ,peale ,komade ,veel ,midagi, ütelda.Koma ,koha, tundmisel, ei, ole, mitte, mingisugust, praktilist ,väärtust ,peale, selle ,et saad, teisele, nina ,alla ,hõõruda.
 
kuldkuu 26. august 2012, kl 09.44
proovisin ka kas saan suitsetamist maha jätta,nyyd akkes kuu aega vaba sellest pahest. Meil siin Rootsis minu suitsud maksavad 42 seki ja tugevama toimega alla 40 seki.
 
Marco-fin 11. juuni 2019, kl 15.32
Tere.
Tallinna B-terminalis on müügis soodsa hinnaga sigaretid -
- WINSTON BLUE -
Mitte originaalid aga hea kvaliteediga.
Hind - 25 eur/blokk. Kampaaniahind kuni 30.08.2019
Võta ühendust nende müügimehega - jujurik1968@mail.ru
Marco,
 
Marco-fin 11. juuni 2019, kl 15.39
jan Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> MARLBORO MESS olen - soomes 5 euri, ostan eestist
> või laevast - 3,20 või 2,50
Tere.
Tallinna B-terminalis SADAMARKET-is on müügis soodsa hinnaga sigaretid -
- WINSTON BLUE -
Mitte originaalid aga hea kvaliteediga.
Hind - 25 eur/blokk. Kampaaniahind kuni 30.08.2019
Võta ühendust nende müügimehega - jujurik1968@mail.ru
Marco,
Carl Nedved 02. august 2019, kl 18.45
Ei tea, ma harva ostan sigaretid, ainult kui sõpra. Kuid mul on alati raha, et see on sellepärast, et vahel reisivad ulatuslikult ma ostan piletid https://avia.tickets.ee/direction/tallinn... - see on väga tulus!
 
Browning 20. juuli 2021, kl 21.30
2018 käisin Austraalias ja seal oli kõige odavam suitsupakk 18 kohalikku. Uus-Meremaal 14.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!