Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Eestlased välismaal
Eestlased Itaalias
 
Mari 16. august 2018, kl 00.08
Tere, armsad eestlased Itaalias!

Kui paljud elavad teist Milanos, Veronas, Gironas või Pisal? Tulen augusti lõpus/septembri alguses Itaaliasse kaheks päevaks ja otsin ühte eestlast, kes mulle üheks päevaks ümbrust näitaks. Kui sul on üks päev vaba, tahaksid ühe eestlasega kohtuda ja elad ühes eelnimetatud linnas, siis anna endast märku, et saaksime sellest juba täpsemalt rääkida! :))
 
Definitsioon 25. veebruar 2020, kl 11.28
Eestlane on maskuliinne, tiheda karvakattega inimene kes elab Eestimaal maapiirkondades ja metsades peamiselt puude otsas. Ta kallistab naist ja tihtilugu Tammepuud, saab sellest kujutelma Eesti kultuuri loomiseks.Rikkuse toovad talle kratid mis harivad maad ja toodavad miskit
 
Andrew Arst 06. märts 2020, kl 15.43
Mul sugulased Eestist, nad on pidevalt sõida või sõidavad Itaaliasse. Hämmastav, kuid see on väga populaarne neil on. Olen sinuga täitsa päri, olen nendega seoses. Kui et saame piletid alati <a href="https://tickets.ee/">https://tickets.ee/</a> selle saidi kaudu, seal on odav võrreldes teiste
 
Andre 27. jaanuar 2021, kl 23.42
Itaaliasse on väga pop sõita oleks peale koroonat ainult. Minu emale väga meeldib Itaalia kultuur ja ta tahaks sinna reisida ka peale kriisi lõppemist! Nagu öeldakse üks kord oma elus peab Roomat nägema ja siis võib surra!
 
AleksShamles 31. mai 2021, kl 12.30
Good <a href="https://ru.wikipedia.org/">https://ru.wikipedia.org/</a>
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!