Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Ilusalong
Arutelu: nafta jm sodi vabad tooted
 
Helen 13. mai 2009, kl 16.39
To JJ

Ingli Pai tootja FIE Tiina Lillep inglipai@hot.ee Kui viitsid sinna kirjutada siis anna siia ka koostis teada :)
 
eh 13. mai 2009, kl 17.22
mina rääkisin ingli pai näoõlidest(baasõli, eetrelikud õlid) ja näovetest(vesi, eetrelikud õlid).
nende kreeme ei oska kommida.
 
k 14. mai 2009, kl 11.31
kust kookoserasva saab?
 
Helen 14. mai 2009, kl 11.43
Oleneb kus kandis asud, osadest toidupoodidest ja ökopoodidest. Kuna ma Pärnust kuskilt ei leidnud siis tellisin netist, pärast avastasin ühest hulgilaost ka.
 
Liis 14. mai 2009, kl 12.45
Tallinna kaubamaja toiduosakonnas 250ml pudel 45.- Kindlasti on muid variante ka.
 
to helen 14. mai 2009, kl 13.41
millisest pärnu hulgilaost?
 
Helen 14. mai 2009, kl 13.49
Kaupmehes (Ringtee hulgikaup) nägin, oli õlide letis, purgi suurust täpselt ei mäleta aga päris norm suurus oli, ikka mitusada ml ja hind oli miski 80.-
 
JJ 14. mai 2009, kl 16.29
Kirjutasin, vaatame, mis saab:)
 
huviline 14. mai 2009, kl 16.43
aga l'oreali tooted sisaldavad neid asju v? lugesin kyll koostist, aga seal nii keerulised s6nad, mina nende t2hendusest aru ei saa :S
 
looduslik 14. mai 2009, kl 18.37
Selliseid tooteid polegi olemas, mis oleks täiesti looduslikud, selleks tuleb ise korjata ravimtaimeid ja siis nendest teed valmistada või muud, et siis nahka hooldada.
 
JJ 14. mai 2009, kl 18.45
L'orealil on ikka tavalised naftapõhised tooted jah.
 
kk 14. mai 2009, kl 20.18
Salonsystemi sari "Thai" ei sisalda naftasaadusi, sünteetilisi aineid, parabeene jne.
 
VIdevik 14. mai 2009, kl 23.49
Introducing the world's first comprehensive range of products to be CERTIFIED ORGANIC to food industry standards – products so pure they are literally edible!

MIESSENCE

http://www.chooseorganics.com/
 
betti 15. mai 2009, kl 02.39
Ei mõista kuidas on võimalik teha orgaamilist ripsmetušši. Kui seal muud pole siis säilitusaine ikka on.
 
pirip 15. mai 2009, kl 13.39
Siin on nii targad naised koos, kui keegi viitsiks lugeda minu kreemi koostist ja öelda, kas see on siis looduslik või mitte. Ise mitte aru ei saa.
Tänud ette:
Active Ingredients: Avobenzone 3.0% W/W P/P, Octinoxate 7.5% W/W P/P Other/Non Medicinal Ingredients: Water/Eau, Octinoxate, Caprylic/Capric Triglyceride, Phenethyl Benzoate, Avobenzone, Butylene Glycol, Arachidyl Alcohol, Behenyl Alcohol, Glycerin, Squalane, Glyceryl Stearate, Isostearyl Palmitate, Peg-100 Stearate, Tocopheryl Acetate, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Cetyl Alcohol, Arachidyl Glucoside, Methylparaben, Benzyl Alcohol, Chlorphenesin, Ozokerite
Dimethicone, Fragrance/Parfum, Hydrolyzed Rice Protein, Polysorbate 60, Glycine Soja (Soybean) Oil, Tocopherol, Panthenol, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Tetrahydrodiferuloylmethane, Phospholipids, Disodium Edta, Bioflavonoids, Citrus Grandis (Grapefruit) Peel Extract, Stearyl Glycyrrhetinate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Glutathione, Glycine Soja (Soybean) Protein, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Extract, Tetrahydrodemethoxydiferuloylmethane, Proline, Superoxide Dismutase, Lecithin, Tetrahydrobisdemethoxydiferuloylmethane, Camellia Sinensis Leaf Extract, Palmitoyl Hydroxpropyltrimonium Amylopectin/Glycerin Crosspolymer, Sodium Hyaluronate, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Hydrogenated Lecithin, Ceramide 3, Beta-Sitosterol
 
Kammonnn.. 15. mai 2009, kl 14.20

Pikk jutt - @!#$ jutt... Kui sa selle purgisisu kavatsed endale peale möksida, siis võid kindel olla, et 20a. pärast vajad ilukirurgide abi...
 
Helen 15. mai 2009, kl 14.27
Looduslik saab ka siis öelda kui on paar looduslikku koostisosa. Esimesean torkavad silma kohe parabeen, alkohol, silikoonid, parfüüm jne. Kui neid "ime sõnu" vaadata siis peaks juba kohale jõudma, et paras keemia on sees.

Toon näiteks ühe kreemi koostise mida kavatsen tulevikus osta, väga palju kiidetakse ja nagu näha väga kasulikud õlid sees.

Ingredients: Rosehip Seed Oil (Rosa moschata), Golden Jojoba Oil (Simmondsia chinensis), Organic Beeswax (Cera alba), Raspberry Seed Oil (Rubus idaeus), Pomegranate Seed Oil (Punica granatum), Rose Otto Essential Oil (Rosa damascena), Organic Ylang Ylang Essential Oil (Cananga odorata), Lavender Essential Oil (Lavendula angustifolia).
 
to Helen 15. mai 2009, kl 14.33
Mis kreemiga tegemist on? Kas see on äkki midagi Akamuti lehelt? Oled oma tellimuse ka juba kätte saanud?
 
Helen 15. mai 2009, kl 14.46
Akamuti lehelt jah. Tellimus käes, Castille seep peapesuks mulle siiski ei sobi, arvatavasti mul liiga blondeeritud juuksed selleks (jätkan avaloniga), kuid kehapesuks on see väga hea, üldse ei kuivata nahka, lisasin sellele veel u 75 tilka eeterlikku apelsini õli. Kookosrasv nagu ma enne juba mainisin on supper, kasutan ka juukse seerumina lisaks kehaniisutamisele.
 
aga 15. mai 2009, kl 14.49
Selles kreemis peab ikka midagi muud ka olema peale nende õlide, kuidas ta muidu valge ja kreemjas on.
 
Helen 15. mai 2009, kl 14.53
Aaa vaarikaseemne õli unustasin, sellega olen ka väga rahul, päikese käes pole veel UV kaitset testimas käinud aga niisama niisutajana on mõnus, kulub umbes 2 tilka korraga. Alguses kartsin, et on äkki liiga tugev/kontsentreeritud aga mulle sobib ja imendub ka kiiresti, poore pole ka ummistanud(kasutan koos Dalacin T-ga).
 
Helen 15. mai 2009, kl 14.57
To aga:

Aga kust sa tead, et ta valge ja kreemias on?

Läbi klaaspurgi tundub pigem pool-läbipaistev kollakas, kreemiaks teeb ta beezwax.
 
myy 15. mai 2009, kl 15.05
Mind huvitas ka kõige rohkem see vaarikaseemne õli, just UV-kaitse pärast. Pean ka vist ikka tellimuse ära tegema ja selle huvitava õlidemaailmaga tutvust tegema.
See on siin üks viimase aja huvitavamaid teemasid, olen palju uut ja põnevat teada saanud. Aitäh kõigile!
 
Kristi 15. mai 2009, kl 17.02
Tere,

tahaksin paari toote kohta oma kogemust jagada, võibolla kulub kellelgi ära:)

Kõigepealt ütlen kohe, et kuna olen tooteid väga lühikest aega kasutanud, siis pikemaajalise mõju kohta ma midagi öelda ei oska.

1) Näogeel http://organicapoteke.com/facecare/acne-prone-skin/10/
Suhteliselt vedel ja hästi kerge koostisega. Paraku jätab nahale kihi, justkui oleks kilemask näos. Isegi kui kogusega mitte liialdada. Ma ei ole proovinud ja ilmselt ei proovi ka, kas geel üldse meigi alla sobib, kuid vähe usutav, sest ma oletan, et nahka uuesti töötlema hakates, kipub see geel rullima.

2) Silmakreem http://organicapoteke.com/facecare/younger-looking-skin/5/
Koostiselt sama, mis eelnevalt kirjeldatud näogeel, mistõttu kreemiks on seda raske nimetada. Intensiivse lõhnaga, imendub väga aeglaselt ja jätab ka natuke nagu kleepuva kihi. Tundlike silmadega peaks väga ettevaatlik olema, sest minul ajas see silmaümbrusnaha väga kipitama, tulitama ja punetama. Meigi alla ei sobi kindlasti, sest hakkab rullima (vähemalt minul juhtus nii, kui silmi hõõrusin/sügasin).

3) Käte ja keha emulsioon http://www.theorganicbodycareshop.com/product-details.asp?PID=346&Brand=Essential_Care&Product=Hand_&_Body_Lotion
Väga mõnus kätekreem. Kahtlesin algul kreemi vedela oleku tõttu selle niisutavas toimes, kuid tegelikult on see väga mõnus. Õige pisut häirib intensiivne lõhn, selline nagu Decleori toodetel. Lõhna pärast ma ise ei kasutaks seda ka kehakreemina, minu jaoks oleks liig. Aga kätel on hea, imendub kiiresti, käed rasvaseks ei jää ja mingit kihti ei jäta. Julgen soovitada!
 
Kristi 15. mai 2009, kl 17.06
Uh, et otsingust kunagi abi oleks, peaks tooted ikka ilusti lahti kirjutama:D

Jutt käis nende toodete kohta: Organic Apoteke Active Face Hydrating Gel, Organic Apoteke Rejuvenatic Eye Cream ja Essential Care Organic Hand & Body Lotion.
 
naine 16. mai 2009, kl 12.49
Vaadake minu juuksepalsami koostist:

Water, cetearyl alcohol, cetrimonium chloride, mineral (paraffinum liquidum) oil, panthenol, matricaria (chamomilla recutita) extract, sweet orange (citrus dulcis) oil, tocopheryl acetate, fragrance (parfum), benzophenone-3, glycerine, butylene glycol, benzyl alcohol, methyl chloroisothiazolinone, methyl isothiazolinone, magnesium nitrate, magnesium chloride, citric acid, fd&c red no 40 (ci16035), fd&c yellow no 5 (ci19140).

Pole SLS-i ega parabeene, okei alkohol on küll sees, aga on siis see palsam looduslikum ja mitte nii kahjulik kui need mis parabeene ja SLS-i sisaldavad või siiski mitte?
 
to naine 16. mai 2009, kl 13.16
Parafiiniõli on sees, minu juustele teeb see igatahes väga halba.
 
Helen 16. mai 2009, kl 13.37
To naine:

Ega palsam ei peagi SLSi sisaldama, sulfaadid on pesemiseks mitte niisutamiseks. Palsamis esimesed koostisosad peale vee on juba sünteetilised.

Vaata ise mürgiseid aineid oma kosmeetikas:
http://www.alkalizeforhealth.net/Ltoxiccosmetics.htm
 
JJ 17. mai 2009, kl 02.33
Kaks silikooni ka sees. Silikoonid tunned ära -one ja -ane lõpu järgi.
 
mex 18. mai 2009, kl 01.59
Sweet orange ja chamomile nüüd küll pole keemilised seal palsamis.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!