Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
Vabastav hingamine
 
Kersti 09. november 2010, kl 21.09
Kas on inimesi,kes käinud ja abi saanud.Tänud.
 
anni321 10. november 2010, kl 09.47
jah olen käinud kuid mitte eestis. see on puhastumise protsess alateadvuse tasandil. igal ühel toimib see isemoodi. mida suuremad emotsionaalsemad probleemid seda suurem puhastus. oluline on kes on juhendaja ja et tekiks usalduslik side. ta aitab ja juhendab sind sellel hingamise teekonnal kus puutud kokku tundmatuga. hiljem saad seda teha ka üksi kuid soovitus on pigem koos kellegi teisega. soovitan ja olen abi saanud
 
jajah 10. november 2010, kl 12.39
See kindlustab kõige kiirema tee hullumajja!
 
n49 10. november 2010, kl 14.38
panen kirja selle mis mul on: paanikahood, ärevus, raske menopaus, suhkruhaigus, hiiglaslik ülekaal, rahhiidist kahjustatud luustik, lampjalad, opitud on sapp, olnud haiglas südameprobladega, pankreatiidiga.tarvitan aastaid ad, mis ei aita. väga halvad on pap-analüüsid, pidevad günekoloogilised probled. naca paljukas läheb, aga siis veel unetus, peavalud, ootamatud migreenihood.ei saa päevagi peavalutablettideta.
ärritun iga väiksema asja peale.
kui lähen nendele hingamisharjutuste kursustele, kas on lootust et läheb vähegi kergemaks?
 
jep 10. november 2010, kl 14.47
sünnid uuesti!
 
Juhan 10. november 2010, kl 17.46
Tere anni, kas oled nõus sellest ka pikemalt rääkima, olen väga huvitatud.
Või lausa huvigrupile oma teadmistest ja kogemustest pajatama.
Kus kandis elad, huviline Harjus
 
to n49 10. november 2010, kl 21.59
mina soovitan,
1. alusta kaalust...peale 6-t mitte ühtegi suutäit, ainult suhkruta tee või vesi!
2. Tee endale igapäev rohejooki.....0,5-1 l päevas....blenderis purusta ükskõik, milliseid rohelisi tooreid köögivilju (idud, salat, petersell, till, kurk jne.).....see aitab tursete vastu.
3. Kui suudad, hakka lahus-toituma.
Ja sa näed, kuidas su tervis paraneb koos kaalu langemisega.
 
n49 11. november 2010, kl 08.50
olen palju kordi kopsuhaigustega haige olnud.isegi haiglasse pandi point selles.kopsud haiged suurest kurbusest.isegi kui autossse istun siis kohe on poomis/lämbumistunne.
 
griin 11. november 2010, kl 15.44
muuseas, see rohejook langetab kaalu küll, aga kõik see roheline krempel on ju pilgeni täis nitraate, eriti hullult tillis, salatites, maitsetaimedes..... iseasi, kui ise rohelist kasvatad.......
 
jajajah 11. november 2010, kl 23.30
aga, mis on siis alternatiiv? Ma vihkan ütlemist, et ega sa ei kavatse tervelt surra ja nagunii on kõik ümberringi mürk, kuid siinkohal ma ei näe linlasena muud võimalust kui osta köögivilju poest.
Ega turukaubaga ka parem seis pole.
 
n49 12. november 2010, kl 08.24
ni iei saa.söön pekist rasvast tilkuvat sealiha,pihvidest teen sada sööki,iseäranis siis kui nenende realiseerimisajast on palju aega üle läinud.oosad muidugi hakkavad selliste toitumistavade peale iiveldama.point selles mulle maitseb.isegi kuumal suvel tahan kardulast rasvase lihaga.rasv tahab rasva.selline proble
 
Liina 12. november 2010, kl 09.54
see nitraatide jutt on järjekordne alusetu hirmutamine, kui aus olla.
need uuringud, mis on hinnanud toitumise ja haiguste tekkimise seost, on krooniliste haiguste riskide vähenemise osas leidnud kõige tugevama seose roheliste lehtköögiviljade osas - mida rohkem süüa rohelisi lehtköögivilju, seda väiksem on südamehaiguste ja ka pahaloomuliste kasvajate risk.
Üldse rohke köögiviljade söömine vähendab krooniliste haiguste riski. Ning pole vahet, kas süüa mahevilju või tavalisi köögivilju!!!
Seetõttu teevad need ajakirjanduse vahendusel levivad hirmutamise ja õuduse jutud rahva tervisele täiesti karuteene.
 
mmm 12. november 2010, kl 10.19
See pidavat naised frigiidseks tegema. Ma pigem ei tegeleks sellega.
 
vabastav 12. november 2010, kl 16.38
hingamine-minu kommentaar ei ole küll eriti positiivne,aga.... köhisin verd peale neid erilisi hingamisharjutusi ja olin hull valmis.Siiani elan hirmu all,ei julge kiiresti kõndidagi.Või käib see asja juurde?
 
Juhan 12. november 2010, kl 19.40
Ma ei kujuta küll ette mida sa võid selle frigiidse all mõelda, aga ma olen veendunud, et pooled naised käivad teadlikus
hingamises sexuaalse rahulduse saamist nautimas. Kui paljud neist seda tunnistada julgevad, see on teine asi.
Aga kui sa frigiidsuse all mõtled sexuaalset jahtumist, siis paned küll väga puusse.

Selle vere purskamise kohta oskan ainult öelda, et loll saab vist ka kirikus peksa.
Millise hullu juurde sa sattusid ja mida ta sulle vabastava hingamise pähe – pähe määris?!
Kui su jutt tõele vastab, siis peaksid kindlasti selle soolapuhuja nime avaldama, et ta mõnda nõrgemat eksemplari ära ei tapaks.
 
aga 12. november 2010, kl 23.50
kõik nad ongi ju soolapuhujad. Mitu tuttavat on oma meelemõistusest peale seda jäädavalt ilma jäänud.Minul läks paremini, mõistus jäi pähe aga hakkas vohama üks kasvaja, õnneks healoomuline, millega jõudsin opile.
 
nojah 13. november 2010, kl 17.27
vabastavat hingamist õpetatakse Holistilises kliinikus, ja lisaks veel paljudel kursustel.
Aga ei pea sugugi just hingamisega tegelema,kursuseid on igale maitsele.
 
Juhan 13. november 2010, kl 23.04
Kahtlen küll, et sul paremini läks, päris lolli juttu ajad. Ja mille järgi sa mind soolapuhujaks pead?
Aga sul soovitan küll veidi valida ka, kelle juttu uskuda. Kindlasti ei olnud see hingamine, mis su tuttavate mõistuse viis ja sinul kasvaja vohama pani.
Aga midagi jõledat on sinuga tehtud küll, et nii lolli juttu ajad.
Käisid Viktori või Feliksi juures?
Holistilises kliinikus- seal on jah soolapuhujad, aga nemad midagi nii jõledat kindlasti ei tee.
Nad rohkem ulme jutustajad, aga seda on ka paljudele vaja.
 
to Juhan 13. november 2010, kl 23.57
Sina oled volitatud kedagi soolapuhujaks nimetama aga keegi teine mitte?
Sul pole seda mõistust kunagi olnudki, nii et vabastav hingamine sulle kindlasti vastunäidustatud pole.
 
parem hoiduda 14. november 2010, kl 00.16
mina imestasin et seda vabastavat hingamist propageeriti väga palju psüühikahäiretega inimestele mõeldud foorumis. seal on ju need inimesed juba niigi täitsa puntras omadega, aga ikka käib mingite müstiliste ja kallite soolapuhujate propaganda. kusjuures psühhiaatrid on hoiatanud depressiivseid inimesi igasuguste auratransformatsiooni ja hingamiste eest. eriti ohtlikud võivad sellised asjad olla skisofreenikutele ma kujutan ette.
 
pealik Liikuv Lehk 14. november 2010, kl 00.39
meie suguharu kasutab tagumikuhingamist - see vabastab ja teeb teistel meel heaks. lapsed lausa rõkatavad naerma vahel.
 
nojah 15. november 2010, kl 10.55
vabastav hingamine ja seksuaalne rahuldus, vot see on ulme, Juhan.
Või arvad sa, et vabastavat hingamist tehakse suust suhu? Juhan, see oli kunstlik hingamine ning seegi ei rahulda kedagi....aitab ainult ellu jääda.
 
Juhan 16. november 2010, kl 10.54
nojah - sul on veel arenguruumi
to-
Kas nüüd volitatud, aga oma arvamust võiks ju olla õigus avaldada.
Mina nimetan soolapuhujaks ainult neid, keda tunnen ja kui nad seda on, mitte kõiki tegijaid. Talvi Ausmaa näiteks ei olnud soolapuhuja teadliku hingamise vallas.

parem hoiduda -
kusjuures psühhiaatrid on hoiatanud depressiivseid inimesi hingamiste eest.

Ehk annaksid ka viite, kust selline inf pärit on või mõne nime, kes seda väitnud on.
 
parem hoiduda 16. november 2010, kl 11.34
minu enda arst ütles mulle. ta on väga tunnustatud arst eestis. psühholoogide seas on muidugi ka selliseid kes aina inglitest räägivad või lausa viilma õpetusele tuginevad, aga see on kaugel professionaalsusest. need inimesed ei sobi sellele kohale.
tegemist on tõepoolest soolapuhumisega, nagu see hingede rännak ja ma ei tea mis veel - läks ju Henri Lakski selle tõttu peast segi. neid näiteid on küllaga. minna mingisse ennesünniaegsesse hetke tagasi, hakata uuesti sündima jne - noh see ei ole ju täisaruga tegevus. meenutab pigemini psühhoosi.
 
aura 16. november 2010, kl 11.55
tõesti ärge käige nende ennustajate ja kaardimooride juures.ise nägi just hiljuti,kuidas see on mõjunud mu oma tütrele.tekkinud on väga uskumatud muutused .käib pidevalt vist.nüüd tahan kuidagi aidata aga kuidas kes oskab anna nõu.lapsel korralik kodu tublid lapsed hoolitsev mees,hea töökoht.aga närvid täitsa nässus.
 
Juhan 16. november 2010, kl 12.08
parem hoiduda, loe veel korraks minu jutt läbi, sellest jamast mis sa kirjutad, ei ole mina poolt sõnagi rääkinud.
Ma räägin teadlikust hingamisest, mitte inglitest ega uuesti sündidest, ürita enne räuska hakkamist teemale pihta saada.
Sinu loogika on selline, et kui sinu mees sind peksab, siis kõik mehed peksavad, ürita areneda.

Teadlikku hingamist kasutavad igapäevaselt väga paljud inimesed, kõik lauljad, sportlased. Muidu ei saaks nad mingeid tulemusi. Kas nad seda
endale tunnistavad või hingavad õigesti loomulikust intelligentsist, see on iseküsimus.
Tavaolukorras elavatest ja töötavatest inimestest enamus hingavad valesti. Aga pole minu asi sind harida.
See millest sina vahutad, on hoopis teine teema, isegi nimed on teised, sünni hingamine, vabastav hingamine jne.
 
parem hoiduda 16. november 2010, kl 14.03
kulla Juhan
ma siin avaldasin oma arvamust vabastavast hingamisest. see on antud teema pealkiri. see on soolapuhumine, ei muud. igasugused hingamisharjutused, lõdvestusharjutused jne. on täiesti tavaline asi, ei kuulu müstika valdkonda. loe pealkirja ja loe, millega tegeleb vabastav hingamine. ehkki ka see meetod võib kellelegi tõepoolest hästi mõjuda, ei poolda ma selle promomist. olen lugenud foorumitest ka inimeste kogemusi, näiteks üks lihtsameelne küsib aga oma emalt raha ja käib kõik vesihingamised jne läbi. temal on haiglaslik tähelepanuvajadus ja natuke arengus mahajäämust, nii et see on ikka super hea klient nende jaoks. ja kuna laps ei suuda (väidetavalt) ilma vabastava hingamiseta enam kooliski käia, siis muidugi ema on sunnitud selle raha välja käima. peale selle on ta väga solvunud oma ema peale, et see püüdis talle selgeks teha, et see on üks soolapuhumine. aga vesihingamises teda siis toodi veest välja ja mähiti linadesse nagu vastsündinu ja niimoodi püüti talle anda turvatunnet, millest väidetavalt me kõik sünnimomendil ilma jäime, sest meid ei antud kohe ema rinnale, vaid viidi hoopis ema juurest ära (vene aeg oli see tõesti nii) ja nüüd tulenevad kõik meie probleemid sellest. tuleb see sünnimoment uuesti läbi mängida ja voilaaa - ime on sündinud.
psüühiliselt tasakaalutu, kergelt haavatav, võib sellise müstikaga oma psüühilise tasakaalu kaotada sootuks ja jääda omakorda igasugustest müstilistest kogemustest sõltuvusse - nagu narkomaan oma laksust.
 
oijeerum 16. november 2010, kl 21.20
Juhan on alles puu otsast alla tulnud? Teema on VABASTAVAST HINGAMISEST!
Samaväärslet hullusti mõjuvad psühhikale igasugu regressiooniteraapiad, psühhodraama jne.
 
Juhan 17. november 2010, kl 17.53
kallis parem hoiduda
ma ka ainult oma arvamust avaldasin,
ja küsisin; millised psühhiaatrid on hoiatanud depressiivseid inimesi hingamiste eest, mis sellest nüüd leili minna.
Ja kuna siin pandi kõik ühte patta, et kõik on soolapuhujad, siis tahtsin teadliku hingamist sellest soolapuhujate seltskonnast eristada, kas see siis patt.
oijeerum, mina tulin tõesti hiljuti puu otsast alla, aga sinu sugupuu paistab lõppevat seal, kus minu oma alguse sai.
Ja sa ürita nende mõistete sisust veidi ka aru saada, milledest kirjutad.
 
to Juhan 17. november 2010, kl 18.22
Näedsa, su areng on lausa märgatav, juba sai aru, et siin räägiti aiast, mitte aiaaugust:)
Mina tean väga täpselt, mis need muud "teraapiad" tähendavad.
"Teadliku hingamise" jaoks peaksid uue teema tegema, saaksid ise ka aru:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!