Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
Tutvusportaal puudega inimestele ja neile, kes ei karda.....
 
ARTRIITIK 02. juuni 2012, kl 15.32
mina ka!kuigi mu puue ei paista silma-kogemusi tahaks ikka vahetada....
 
Sõna sekka 03. juuni 2012, kl 11.40
See oleks parem, kui oleks OMA portaal.

Siin delfi nurgakeses peab kõrge "valulävi" olema, sest igal tatikal on tänapäeval arvuti ja ikka mõni vaimust vigane tükib sellistesse kohtadesse "vaimukusi" kirjutama, sest ei saada aru, et keegi pole igiterve ega haiguste ja õnnetuste eest kaitstud.

Mina usun küll, et enamus inimesi on normaalsed ja kui tunne ikka tõeline on, siis mingi puue ei loe. Ehk on seda raskem ette kujutada, et elad invaliidiga, aga kui nii peaks minema, siis mõtled tagant järele, et kui rumal võisid olla.


*** Aga võiks ju proovida - käia see idee välja siinsele naisteka toimetajale (?) - ehk panevad siia lisaks ühe rubriigi?

*

to:
"naiiviku küsimus -29. märts 2012, kl 10.52 -kui siia e-posti aadress lisada, kas see jääb kõigile nähtavaks? ilmselt kasutaks suheldes privaatsemat kohta, aga kuidas? kas on üldse võimalik vastata siin otse e-postile või peab olema enne ennast reganud?"


Polegi nii naiivne küsimus. Minu meelest ka registreerimisel on e-post nähtav.
Aga kui tahad anonüümsem olla (täiest loomulik ju), siis tee mingi muu aadress endale, näit. xxxxxx@gmail.com.
Otse teksti vist soovitatakse @ asemel ät kirjutada, et neti pahalased üles ei leiaks.
 
jan 18. veebruar 2013, kl 18.00
selliseid välismaiseid tutvumisportaale jagub. Dating4disabled, whispers 4 you jne. Sisestage lihtsalt googlesse vastav märksõna. Muidugi seal on kõik välismaised, eestis oleks ka neid vaja.
 
Vassili 11. aprill 2014, kl 15.52
jan Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> selliseid välismaiseid tutvumisportaale jagub. Dat
> ing4disabled, whispers 4 you jne. Sisestage lihtsa
> lt googlesse vastav märksõna. Muidugi seal on kõik
> välismaised, eestis oleks ka neid vaja.

Mul on olemas kuskil varufailide vahel üks veebiportaal. Ta on üsna suur ja mahukas, kuid väga ilus. Ise niiväga parandada ei oska, kuigi programeerimist õppinud. Ma võin panna soov.ee, kuulutuse, et mõni programeerija aitaks hooldada lehte ning teha midagi põnevat. Saaks hakkama, kui oleks usaldusväärseid inimesi, kes aitaks üleval hoida seda veebilehte puuetega inimeste jaoks.

Ma olen 26 aastane Psüholoogilise puudega noormees. Mul on epilepsia, kuigi ma ei mäleta, et mul kunagi oleks sellist olnud. Perearst ütleb, et kui ole veel mõju avaldanud, siis vast see kunagi ammu ära ravitud. Ta võib avaldada mõju aga ei pruugi. Olen närviline inimene, ei suuda üheskohas paigal püsida. Tahaks liikuda ja suhelda. Olen alakaaluline 50 kg 1.87 pikk umbes. Jõudu vähe, ei saa pärismehe töid teha. Ajud on, jõudu pole. Oleks hea, kui leiaks kaaslase, kes mind mõistab.

Kui keegi näeb, seda postitust ning tahab, et oleks selline puuetega tutvumise veebileht, siis palun andke mulle teada, see teema on küll väga vana, aga loodan, et keegi märkab. E-mail: vassu500@gmail.com
 
Jan 17. veebruar 2015, kl 16.46
Väga hea mõte. Mul on oma blog ja olen ka mõelnud sellise portaali tegemisest. Otsin vaid kohta, kuhu seda kõige parem teha oleks.
 
Janek 19. mai 2018, kl 23.20
Täpselt minu mõte. Olen juba ammu plaaninud teha tutvumisportaali puuetega inimestele. Pole lihtsalt leidnud sellist kohta kuhu seda saaks tasuta teha. Selles osas on Eestis tühi koht. Oleks esimene. Kellel on veel sama plaan võtku minuga ühendust.
 
Janek 26. detsember 2019, kl 15.40
Välismaiseid tutvumisportaale puuetega inimestele on küll mitmeid. Wishpers For you ja Dating Ford disabled. Peamiselt Inglismaal ja Ameerikas. Kes inglise keelt oskab, võib sinna vaadata.
 
Deff 12. jaanuar 2020, kl 22.56
Peab vaatama ennekõike neid portaale kus ei ole vaja raha maksta et saada tutvumise teenust. Seal tavaliselt käivad need inimesed kellel on mingid probleemid (finants, ei suuda tööl käia, tervise või suhte probleemid), üks nendest on www.meitla.com seal on mõned inimesed kuulutavad kuude ja aastate kaupa aga tulemust ei ole, ühed ja samad inimesed, näiteks üks 27-28a noor naine kes oli ennast metsikult paksuks üles söönud (topelt lõug) ja nüüd soovib tuvust teha, äkki veab vä?
Agne Tamm 13. jaanuar 2020, kl 00.00
Arvan, et üksikuna Olen ikka normaalsem inimene! Austan enda mõistust, ei taha tunnetel üle pea kasvada lasta! Jokk!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!