Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
Meeleolu ei ole enam see
 
Naine 47pluss 21. juuni 2014, kl 11.10
To .,,:
Sa ei arvagi väga valesti.
AD-sid võtan ammugi, põhjuseks pidevad hirmud ja ärevushood. Need ei lase elada. Momendil on mul peal väga väike annus, mille kirjutab mu perearst välja. Lihtsalt päris ära jätta ei julge. Kuna põhjused on küllleevendunud aga mitte kadunud.'
Algasid need asjad kindlasti kaugel lapsepõlves, olen selles selgusele jõudnud ise. Süüdistada võiksin oma vanemaid aga see ei anna enam midagi. Samas on tagajärjed teinud minust selle kes ma olen ja ka seda ei saa ma enam muuta.
Nüüd tuleb leida võimalikult parim moodus,et viisakalt elu lõpuni elada. Kui saan siis tahan ka natuke nautida. Pole seda võimalust eriti olnud.
Facebooki grupi ük nimevariant oleks: MEELEOLUMURE.
Aga ootaks ettepanekuid, sest see pole vbl kõige parem. Äkki prooviks midagi positiivsemat? Andke tulla!
 
.,., 21. juuni 2014, kl 13.17
Meeleolumuutustele on loodud terve foorum (saeioleyksi - otsige, siis leiate) ja vanadele inimestele on siin nurgake 50+.
 
see 21. juuni 2014, kl 13.54
saeioleyksi ei toimi ju enam, vaadake viimaseid postitusi, need ikka mitu aastat tagasi juba .
 
.,. 21. juuni 2014, kl 14.02
Toimib ju ikka. Ei ta surnud ole. Tuleb ainult sisse logida.
 
Naine 47pluss 21. juuni 2014, kl 22.28
Kes tunneb, et tahab "mittemidagieitaha" teha teemas kaasa rääkida, nõu küsida või ise ideid pakkuda, siis FB- on tehtud grupp MEELEOLUMURE ja me koondume siit sinna. Ma olen adminni rollis ja iga asine inimene saab heakskiidu.
Kohtumiseni!
 
... 21. juuni 2014, kl 23.00
miks pingutada ja miskit teha, kui on tuju mittemidagi ei taha teha. Kui selline tuju, siis ära teegi mitte midagi. ole lihtsalt. Ausõna ei kukku see maailma seal kolme elevandi jalapeal ymber. Isegi kahe jala peal ei kukku ymber. Yhe jalapeal hakkab lausa keksima. Aga jah, et selleni jõuda, siis alustuseks ära tee mitte midagi. Lihtsalt lase maailma enesest läbi just niisugusena, kui see sinu ymber on. Vaata, kui kaunis on hetkel kasvav rohi ja kuidas ta veel lõhnab. Fantastiline lausa.
 
to autor 22. juuni 2014, kl 00.05
ma naine 45+ ja tunnen täpselt samamoodi- nagu ebareaalne ja teistmoodi oleks kõik viimasel poolel aastal. Isegi loodus käitub ebaharilikult mu meelest... ADsid ma küll ei võta, aga olen mõelnud, ehk aitavad. Mis ma tahtsin öelda, et sinu jutt oli nii humoorikas, et kõik pole veel kindlasti kadunud.
 
n54 22. juuni 2014, kl 10.28
Lugupeetud teemaalgataja,kirjuta palun mulle,sest tahan midagi küsida:juuliaugust7@gmail.com.Ette tänades,Malle.
 
ka naine 55+ 22. juuni 2014, kl 14.34
Lihtsalt naerma ajab, appi kui palju meid on! Eilses Postimehes oli just ühe suure uurimuse tulemus. See ongi depressioon ja mida vanemaks me saame, seda hullemini see meid tabab. Muidugi võiks FB teha grupi. Aga see peaks olema rangelt kinnine grupp ja nii, et neid postitusi ei näe meie sõbrad. Pakun Mingit meeleolu ei ole. Tõesti, mina olen proovinud, isegi Aramis ei aita :) Teisest küljest, võib olla mõned, kes siin praegu sõna võtavad ei julge seda teha FB oma nime all. Mis variante veel oleks?
 
N48 22. juuni 2014, kl 15.24
FB-s on juba grupp moodustatud, nimega MEELEOLUMURE. Oled sinna oodatud. Loe postitust 21.06, kl.22.28
 
Sirje 22. juuni 2014, kl 15.54
Proovisin, aga no ei leia seda gruppi-meeleolumure. Oleksin väga huvitatud sellest grupist, aga sellist ei ole minu otsingus.
 
ka naine 55+ 22. juuni 2014, kl 17.18
No seda minagi, ei ole seda gruppi FB-s. Mina vähemalt ei suuda leida. Mina olen ka huvitatud.
 
raviarst 22. juuni 2014, kl 17.39
oh küll tahaks kah sellist naist, kes igakuiselt väikese otsekorralduse teeb. nii kuluks ära :)
mehi ei otsita mitte kusagilt. mehed on tänaval, elus eneses, lihtsalt meie ümber. oh kui palju neid on...
kohe kindlasti lõpetame selle normeerimise ära. (kõik need norm jutud) mulle aitab kohaliku söökla toidu normeerimisest juba niipalju, et nende praadide juures võib nälga surra. samuti jätaks kõrvale need usuhullused.
 
arstid ei ole enam need 22. juuni 2014, kl 19.23
Ükskõik kui aruka jutuga sa oma "asja" ei kirjeldaks,
kohe on diilerid kohal soovitades "rohte" ja ravivõimalusi.
Arstid on prostitiduudid, nagu kõik, kes riigi armul.
 
Naine 47pluss 22. juuni 2014, kl 19.47
Olen teemaalgataja:
Ma tegin grupi küll FB-s.
MEELEOLUMURE.
Panin suured tähed. Proovida äkki niipidi.
Ma natuke uurin targemate käest, miks ei ole osadel seda näha.
Aga kirjutada saab ka minu meilile merikevei@hot.ee, seal saan anda oma nime, et siis sedakaudu saame ka gruppi lisada.
Proovime.

Igasugused huvitavad artiklid ja kirjutised, pildid ja vaated , mis on silma rõõmustavad-ja mõtlemapanevad-on sinna oodatud.

Proovime edasi.
 
Naine 47pluss 22. juuni 2014, kl 20.12
Proovisime ja tuleb küll otsin gus välja. Üldiselt trükitähtedega aga annab ka tavalises kirjas kirjutatuna välja.
Kohtumiseni!
Ja muuseas-mul on plaan- kui me aastakese seal koos käime ja oleme tuttavaks saanud, siis teeme ühe kokkutuleku kusagil ilusal Eestimaal!
Aga sellest edaspidi!
 
ka naine 55+ 22. juuni 2014, kl 20.22
No ei tule otsingus välja, ei trükitähtedega ega väikestega. Panin isegi punkti taha nagu su kirjas oli. Ei tule punktiga ega punktita. Ma olen vähemalt 10 korda otsinud seda kogukonda.
 
arstid ei ole enam need 22. juuni 2014, kl 20.23
Meeleolu ei ole enam see, teema jätkuks.
Sellele meeleolule lohutust FBst otsida,
nomaeitea, kas sa oled ikka täitsa?
 
Sirje 22. juuni 2014, kl 20.29
Sama siin,ei näita seda gruppi
 
sulle-arstid ei ole enam need 22. juuni 2014, kl 20.34
Kuule, FB-st ei otsita lohutust vaid sarnaste emotsioonidega inimesed soovivad mõtteid vahetada - nii lihtne see ongi!
 
arstid ei ole enam need 22. juuni 2014, kl 20.43
Eneserahuldus, jah, me teame.
 
N45pluss 22. juuni 2014, kl 20.53
Ei tule otsingus välja see grupp, ka proovisin nii ja naa. Samas pelgan grupiga liitumist, sest nagu mainisin olen hea varjaja ja kuidagi ei tahaks, et tuttavad ja töökaaslased saaksid aimu mu probleemidest.
 
jne raviarstile 22. juuni 2014, kl 21.45
ole mureta, mina selle grupiga ei liitu. nii et usuhullus jääb ära. kui ma midagi ei viitsi ja ei taha, eks ma siis panegi parem tähele lilli väljal ja mõtiskle elu ja igaviku ja inimeste ja Jumala tarkuse ja armastuse üle. just siis kui mul pole jaksu ja tahtmist midagi teha. ja neid hetki ei olegi nii vähe. ma kogun siis rikkust oma sisemaailma tarvis ja palvetan enda ja nende eest, kelle eest tunnen vajadust seda teha. kes vajavad palveid ja ülestõstmist ja tuge. tahaks seda teha rohkem, aga eks mu jõuvarud ole üsna kesised ja eks ma pea ka iseennast aeg-ajalt laadima. aga ma siiski olen väga õnnelik, et ma selline usuhull olen, sest ma tunnen, et see hullus muudab mu elu ja mõttemaailma sügavaks ja rikkaks. eks selline sisemise rikkuse kogumine nõua ka oma aja ja südame panustamist. võib ju rääkida tühjast-tähjast, aga võib selle asemel olla osaduses Jumalaga ja kogeda midagi, mis on püha, suur, imeline. ükski teatrietendus või reis, ei anna seda tunnet, mida saab üks inimene Jumalaga osaduses olles. see on kõige ehtsam armastus. aga mis ma sellest räägin, kes ei käi sama teed, see ei mõista mu jutust muud välja lugeda kui usuhullust. aga milline rõõm see on, milline turvatunne, seda ta ikka ei mõista.
 
Naine 47pluss 22. juuni 2014, kl 22.39
Ma palusin otsida gruppi teisel inimesel, kes pole seal kirjas ja temal tuli küll välja. Tõsi küll, ta on mu sõprade hulgas. Pole jõudnuduurida, milles probleem.
Siiski tahan ära öelda, et kui keegi soovib, saab minu meilile aata infi ja siis mõtleme, kes ja kuidas gruppi saab kui ei soovi ennast isikuna avaldada. Minu poolt mingeid lekitamisi ei tule ja GRUPP ON SALAJANE ehk siis ei näe ka teie tuttavad ja sõbrad , et te sinna kuulute. Ainult need, kes grupis sees.
PALVE: Keegi siin kirjutas aadreei, soovis infot. Kõik osutus tobedaks pettuseks ja mingiks nõmeduseks, haige hing sai rahulduse. Seega lõpetan selle teema siin ja edasi saab ühendust FB-s. Keda see häirib, ei pea sinna vaatamaja ei ole ka meie sekka oodatud.
Ja FB-st ei otsi me lohutust vaidsoovime oma mõtteid ja ideid jagada ja omavahel suhelda. Kellel on sellest raske aru saada, võivad oma frustatsiooni mujale suunata.
Siin teema lõpetatud.
 
keegi 23. juuni 2014, kl 09.02
Kõigile ei sobi FB. Võiks suhelda meililisti kaudu ja proovida sedaviisi otsida väljundeid endale ja üritada aidata teisi. Kui on huvilisi, andke teada ja teen endale aadressi.
Ka ise 45, naine.
 
FB 23. juuni 2014, kl 14.26
et gruppi MEELEOLUMURE leida, tuleb kõigepealt endale FB-s konto teha ja sisse logida? kadranb neid sotsiaalvõrgustikke kus kogu maailma silme all oled...
 
n45 23. juuni 2014, kl 14.38
Mina olen n45.Tahan ka selle grupiga ühineda aga ei oska kusklit alustada.Masendus ja stress on minu kehas võimu võtnud.
 
jne 23. juuni 2014, kl 15.40
Pöörake oma raadio pereraadio lainele ja kuulake seda nende seebikate ja sensitiivide saadete vahele. Muidu te lihtsalt mandute ära. Ei ole see seal mingi usuhullus või kihutuskõne, vaid sealt võib kuulda väga sügavat ja kinnitavat sõna. Ma ei eita, et on uuema aja usuvoole, mis on väga pealiskaudsed ja segased, aga õnneks võib leida selle kõrval väga palju head ja sügavat ja tõsist Jumala sõna jagamist. Pereraadio saated on enamasti hea sisulise kvaliteediga. Kui mõni saade kohe üldse ei istu, siis võib seda mitte kuulata. Aga kui palju on kasvõi pereraadio kodulehelt võimalik üles leida tõelisi pärleid, näiteks omaaegsete suurte pastorite jutluste näol. Käige kirikus, kui väikesed palvelad ei meeldi, siis võib ju suures kirikus käia. Otsige seda, millest on meie esivanemad juba aastasadu kõigis eluraskustes ja viletsustes, sõdades ja haigustes, endale elujõudu ja tröösti leidnud. Kahju, et nõukogude aeg usku ja Jumalat naeruvääristas ja need 45+ inimesed siin veel sellest ajast oma noorpõlve kasvatuse sai. Raske on muidugi alustada täiesti tühjalt kohalt, aga millalgi peaks seda siiski tegema, et leida oma elule sisu ja sügav mõte ja eesmärk. Inimene ei ela üksipäinis leivast.
 
aga mida peab 23. juuni 2014, kl 18.32
tegema inimene 55 pluss .. . ??
 
jne 23. juuni 2014, kl 20.45
55+ peab tegema täpselt sama, mis inimene 45+. Ma ei näe siin küll mingit vahet. Mida vanemaks saame, seda tähtsusetumad tunduvad need mõne aastased vahed.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!