Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
Meeleolu ei ole enam see
 
n54 23. juuni 2014, kl 20.45
meestega peab tegelema,vot nii ja kõik taastub.
 
Naine 47pluss 23. juuni 2014, kl 21.15
Lisan siin n54-le:
Kõik on õige selles kontekstis aga kust neid mehi siis võtta. Mulle küll keegi jalgu ei jää kuskil. tean hulka naisi,kes aastaid tsölibaadis ja peavad ka elama. Pole mehi ju võtta, sest igasuguseid ei taha ka.Ja ei usu mina, et üks mees saab minu mina taastamiseks midagi ära teha kui m ise ei saa.
 
oleks kõike nagu küllaga,aga midagi pole 23. juuni 2014, kl 21.31
armastus paneks käima küll ja tühised probleemid laheneks.soovitavalt välismaist meest.
 
n45 23. juuni 2014, kl 22.37
Taastub, kui kõik on hästi. Tekivad suhtlemisel probleemid leiad end veel suurema segaduse seest. Selles vanuses on raske kaaslast leida.
 
Mann 23. juuni 2014, kl 22.52
Teemaalgatajale, olen samas olukorras ja ehk saame meili teel jätkata ning leida piskutki positiivset . Mis arvad? Kirjuta meilile.
 
Teemaalgataja 24. juuni 2014, kl 11.06
Muidugi,Mann,jätkame meilitsi ja räägime asjad sirgeks:merikevei@hot.ee
 
Naine 47pluss 24. juuni 2014, kl 11.30
Teema algataja siin oli Naine 47 pluss, see kes kirjutab siin Teemaalgataja nime all, ei ole õige isik.
Minu meil on merikevei@hot.ee ja sinna palun kirjutada neil, kellel on soov liituda FB- grupiga Meeleolumure. Ülejäänute jaoks on siin minu poolt teema lukus, sest juba see kirjutis vahetult minu selle postituse ees, on risustaja. Pole teemaga seotud ja vajab oma tablette kindlasti.
 
n54 24. juuni 2014, kl 15.05
ma olen siin teemas paar korda sõna võtnud ja eks ma siis võtan veel.sõnavõtud olid ikka meeste teemal.me lahku läinud naised kirume mehi aga suur jama on see,et uut ei leia päriseks.aga kui ikka saaks päriseks,siis ei istuks siin arvuti taga ka ,oleks hoopis mehega.
 
n54 24. juuni 2014, kl 15.09
lisan siia oma meili adre,juhul kui keegi tahab minuga suhelda.Metsmaasikas@mail.ee.
 
abielus naine 24. juuni 2014, kl 19.36
to naine 54
imelik arusaamine abielust sul. et siis ainult ripuks mehel kaenlas ja vaataks talle suhu või mismoodi see abielu sinu arust käiks.
olen ennegi tähele pannud, et üksikutel on mingi omamoodi arusaamine abielust. nagu siis tegeldaks mingite hoopis teistsuguste asjadega kui üksi olles.
 
n54 24. juuni 2014, kl 19.51
abielus naine,kirjuta mulle.selgitan siis.
 
Teemaalgataja 25. juuni 2014, kl 11.10
Ma olen kirjutanud teile kõigile ja tänan ka teid vastamast.Teen ka vahepeal tööd,et raha saada.Elu on juba siin netis,appi.
 
n45 26. juuni 2014, kl 11.09
Ma sõidan ka teie FB-sse sisse,kõigiga ei ole jõudnud veel kontakteeruda aga teen seda varsti.
 
Teemaalgataja 28. juuni 2014, kl 08.14
Kuhu on kadunud meist osa suhtlejaid?Kas soe suve ilm meelitab randa aga arvutis saab olla ka rannas või kohvikus.Ootan ikka teid FB-s ja ka meili peale võite kirjutada.merikevei@hot.ee.Kirjadeni ,Merike.
 
Naine 47pluss 29. juuni 2014, kl 20.45
Olen selle teemaalgataja, tegime FB-s grupi-MEELEOLUMURE- sinna saab kahjuks jah, kas minule kirjutades või mõne grupi liikme sõber olles.
Keda huvitab, kiri meilile.
Ilusat suve jätku!

NB! Kohe ees olev postitus ei ole jälle minu pandud, ma ei tea, kellel see kiiks siin on aga igal juhul on ta mu meiliaadressi õigesti andnud.
 
46 30. juuni 2014, kl 00.33
Loen ja imestan. Mis abi te loodate arstidelt? Ja mida ongi arstil rohkemat pakkuda, kui tabletid. Ja vaheldus seebikatele on raadiokuulamise näol ja lõputu laterdamisega oma murest muidugi teretulnud, aga ka kõige rumalam peaks olema lugenud või kuulnud, et parim abi on enda liigutamine. Kas lihtsalt kõndimine või mingit sportimine. Sellega hakkab organism tootma nn. rõõmuhormoone e. endorfiine nii nagu armumiselgi. Ja masendus on nagu pühitud. Tean, et enda sundimine on raske, aga asi on seda väärt, et pühenduda tunnike päevas ( soovitavalt hommikul, kui energiatase on kõrgem) kiirkõnnile, jooksule vms. Hea enesetunne on tagatud kogu päevaks ja mida aeg edasi, seda helgemaks meel muutub. Lõputult soigudes või laterdades oma häda üle või pille neelates ei muutu kunagi midagi
 
eelmisele 30. juuni 2014, kl 09.05
Problema on tõesti see,et naised ei viitsi ennast liigutada.Istuvad arvuti taga,nn.suhtlevad ajavad plära ja otsivad muidugi mehi.Nüüd on siis masendus ja tulgu kõik FB oma meeleolust rääkima.
 
kahele viimasele 30. juuni 2014, kl 14.28
ja mis see teie perset torgib.
 
viimasele 30. juuni 2014, kl 14.45
Pe.se on ka siin arvuti taga laiaks istutud ja meeleolu on ka masendav.Tahaks uut ja huvitavat,siis tahan ka kolida üle facebooki.Naised ootavad mind seal.
 
viimasele ajuinvaliidile 30. juuni 2014, kl 14.59
jah ongi, sest selg on haige, seoses sellega invaliidsus ja raske puue ning liikumine piiratud.
sina õpi tühikud ära, enne kui paukuma tuled, debiilik.
 
n45 30. juuni 2014, kl 15.34
Ega elu ei ole tänapäeval lihtne,raba mitme koha peal aga kui saad ikka suhelda ja rääkida ennast tühjaks,siis on ka abi ja meeleolu tõuseb.
 
46 30. juuni 2014, kl 21.50
Kahjuks nii on. Ja on ka igaühe vaba valik, kas orjata ja masendada end hauda või võtta midagi ette. Lihtsalt ära hakkab tüütama see inimeste nüüdseks moodi läinud "tarka" panemine. Arstidelt oodatakse imet, aga ise ei kavatse keegi lillegi liigutada. Ainult lõugu liigutatakse hoogsalt. Ja lõppude lõpuks, mis seal saab nii üle mõistuse olla? 1/2 t. varem magama netis koogutamise asemel ja 1 t. varem üles. Ah, ega ma ei õpetagi ega ka arvusta. Lihtsalt halevastik on näha ja kuulda igal pool sama jama, nagu keegi teine peaks ja saaks elada ja hoolitseda kellegi eest ning lisaks ka veel vastutust kanda.
 
ARVAN KA 01. juuli 2014, kl 06.09
n45 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Pole midagi parata,sest ma ei lähe enam märjaks is
> egi kui näen alasti meest.Ei oska ka seda seletada
> .

NAINE 45+ KAS SIIS LÄHEB MÄRJAKS ????---KUI MEES IKKA
RIISTA--GA PILU JUURES JUBA NÜHIB,,
JÄRSKU ON VAJA PROOVIDA UUT MEEST JA PEENIST,
 
n45 01. juuli 2014, kl 09.03
Kõik tekitab masendust,isegi see eelmine artikkel.Kena lugeda kui keegi kaasa tunneb.Saan ka nüüd FB-s rääkida teiste naistega samadest probleemidest eriti Merikesega ehk teemaalgatajaga.Päikest kõigile.
 
tookes 02. juuli 2014, kl 11.59
ma soovin ka ühineda teie paketiga.kas ma tulen ka fb-sse või teen seda e-maili kaudu,teeme elu huvitavaks.
 
n45 03. juuli 2014, kl 22.06
Palju on seltskonna otsijaid Tallinnas?
 
n54 04. juuli 2014, kl 11.55
Mina ei ole Tallinnas aga seltskonda otsin,kellele kirjutada?
 
Teemaalgataja 05. juuli 2014, kl 10.15
Meie seltskonnaga võid alati liituda aga kirjuta mulle merikevei@hot.ee.Oled oodatud meie tiimi,teeme elu huvitavaks.Aga nüüd Laulupeole.ridi radi ralla.
 
Naine 47pluss 05. juuli 2014, kl 19.23
Kuule TEEMAALGATAJA - kas sul on peaga midagi viga, et sa siin minuna esined?
Nupust nikastanud, jumala eest!

Kes tahab meeleolu-teemaga edasi toimetada, saab paluda liitumist gruppi MEELEOLUMURE- Facebookis.
Enne tuleb tõesti minuga meilitsi kontakteeruda, meiliaadress on õige, teemaalgataja on keegi iseendast vaimustuse olev inimene.
 
Teemaalgataja 07. juuli 2014, kl 19.54
Meie programm nimega Meeleolumure edeneb.Oleme saanud uusi mures vaevlevaid naisi juurde fb-sse.Oma süda on ka kergem juba aga kui tahate veel ühineda ja oma meeleolu tõsta,siis ootan:merikevei@hot.ee.Teeme elu veel huvitamaks.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!