Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
Tõhus abi hemorroidi puhul?
 
NN 09. juuli 2014, kl 20.16
Head inimesed,
kes oskavad anda head nõu, kuidas tulla toime selle ebamugava vaevusega. Esialgu veel arstile ei kiirustaks, kuid piinav on küll, eriti käies ja liikudes kuuma ilmaga. Veidi veritseb ja kipitab. Millest olete saanud kiiret abi?
 
abit 09. juuli 2014, kl 20.25
LÕIKUS on kõige tõhusam abi, nii et soovitan ikkagi arstile minna.
 
apteeker 09. juuli 2014, kl 23.14
Ikka arstile jah. Käsimüügi preparaatidest võid kiirelt,ajutiselt leevendust leida Mastu/Eulatin/Preparation H suposiitidest või kreemidest.
 
apteeker 09. juuli 2014, kl 23.18
Välise hemorroidi puhul ka troxevasin geel sobib hästi, on üks odavamaid ning peaks igas apteegis saadaval olema.
 
ka piinleja 10. juuli 2014, kl 00.34
Mul ka sama jama.Kusjuures iga suvi korra pöördun perearsti poole.Kirjutab mingid küünlad välja.Muud abi ära looda, asi läheb järjest hullemaks ja ära ta ei kao.Võib ka sõrmega tagasi lükata, aga ega tuleb välja uuesti.
 
lihtne 10. juuli 2014, kl 00.56
Mine arstile ja lase ligam meetodiga ära võtta paar päeva sööd valuvaigisteid aga pärast kõik ok ja probleemi pole.[Pannakse hemoroidile kummi rõngas peale]
 
äkki see 10. juuli 2014, kl 01.13
Nägin seda Tallinnas Aia tänava Rimiga samas hoones asuvas apteegis.
http://www.preparationh.com/

http://www.mondialpharma.net/preparation-h-creme-pour-hemorroides.html
isemaag 10. juuli 2014, kl 01.41
jumaljumal kui lollid normaalsed, 1teisi sandimaks avitamas. Ja teil kõigil on euroopa tasemel haridus või isegi ülikooliharidus. Vanarahvas sööb küüslauku ja kasvõi tammekoort kui väga vaja. Isemaag on rääkinud~!
 
Ehh 10. juuli 2014, kl 06.41
Hemorroidi parim ravi on külma veega pesemine peale vetsus käimist.aitab kiiresti.kui hemorroid on välja tulnud, siis on vaja ta enne sõrmega sisse lükata.
 
seda et 10. juuli 2014, kl 09.24
siin pakuti õigesti küüslauku. seda tuleb süüa järjepidevalt alguses iga päev ja küll ta tasapisi taandub.
mina ravisin ka alguses aastaid küünaldega, siis perearst soovitas küüslauku ja tõesti aitab.
 
NN 10. juuli 2014, kl 09.47
Tänan kenasid vastajaid!
Küüslaugu kohta kuulen küll esmakordelt- ja kui palju seda sööma peaks, et oleks abi? Sobib ainult toores küüslauk või ka töödeldud?

Minu enda abivahend on olnud ikka astelpajuõli, tundub ka, et leevendab, kuid suviti ikka ägeneb.
 
lugesin 10. juuli 2014, kl 09.54
kuskilt et aitab toores kartul - vist et riivid ja paned marlitutsu sees peale.
 
xxx 10. juuli 2014, kl 16.39
Minu arust apteegiasjadest on kõige parem Preparation H - aga vist ka kõige kallim. Keskturul putkas müüakse ka astelpajuküünlaid, need ka head, ja palju odavamad - miinuseks see, et kehasoojusega lähevad liiga vedelaks ja kipuvad määrima. Üldiselt astelpaju sobis väga hästi, nii õli kui salvi kujul - eesti tooted, apteegis saadaval. Aga õnneks mul polnud nii karm variant ka, kui teema autoril.
 
ei ole hea 10. juuli 2014, kl 17.46
mina ei pea heaks rohtu, mille tarvitajaks sa jäädki aastateks. mis hea ta sel juhul on, kui terveks ei tee, vaid rohkem nagu sõltlaseks. see on selle preparation h kohta siis.
 
Ja-jah 11. juuli 2014, kl 12.43
Kõik pakutavad variandid on ju head, kuid mitte üks nendest ei likvideeri PÕHJUST. Põhjuseks on vere mitteliikumine istmiku piirkonnas ja veresoonte haprus. Veresoonte elastsemaks muutmiseks selles kitsas piirkonnas võite ju neid määrdeid kasutada + terve keha veresoonte jaoks veel ka ascorutini tablette, kuid põhjuse likvideerimiseks on vaja taguotsa TREENIDA.
1. harjutus. Tehke turiseisu. Kui jõudu pole piisavalt, siis tehke seda kuskil diivani ääres, et selg saaks toetuda vastu diivani äärt, ning JALGADEGA tehke "kääride liigutusi" - suure amplituudiga.
2. harjutus: Istuge põrandal, jalad ees sirgelt koos ja painutage pead vastu põlvi - see tähendab "koogutage" ka suure amplituudiga üles-alla ilma peatusteta.
3. harjutus. Tehke "pepukõndi". Istuge jälle maas, töstke üks "kannikas" natuke maast lahti ja nihutage ettepoole, siis tõstke teine kannikas ja nihutage ka seda ettepoole, ning jätkake oma sikk-sakk liikumist mööda põrandat.
4. harjutus. Siinsamas kompuutri taga istudes pingutage/lõdvestage keskmise sagedusega oma "sulgurlihaseid". Seda on suhteliselt raske teha ilma, et seejuures ei pingutuks ka alakõht, kuid see on SUUR BOONUS, sest sellega liigutate ka diafragmat, mis aitab alakehas liigutada lümfi ja venoosset verd.
Igat nendest harjutustes tehke päeva jooksul paar-kolm korda ja iga kord 9-12 minutit.
 
elvakas 11. juuli 2014, kl 13.22
isemaag Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> jumaljumal kui lollid normaalsed, 1teisi sandimaks
> avitamas. Ja teil kõigil on euroopa tasemel harid
> us või isegi ülikooliharidus. Vanarahvas sööb küü
> slauku ja kasvõi tammekoort kui väga vaja. Isemaag
> on rääkinud~!


Sul on aju kimaroi, vahur :))
 
NN 11. juuli 2014, kl 14.00
Lisan juurde, et joogaga tegelen juba ligi 10 aastat, käin usinalt õpetaja käe all harjutamas 1x nädalas ja iseseisvalt saab ka tegeldud( tund on siiski spetsialistil ju kallis, ei jõua maksta rohkem)!
Tõesti oli tuntavat abi küll ja mitte ainult selles osas- jooga on väga hea nii kehale kui meelele!
Kuid mitmendat suve( huvitav, et just suvel!) tuleb ägenemine.Kas tõesti seetõttu, et ei käi tundides suvel?
 
xxx 12. juuli 2014, kl 10.07
Aga kuidas sul seedimisega on? Kui kõht kinni ja pead punnitama, siis nad tõesti ei saa ära paraneda. Toitumisega peaks üritama kogu aeg "kõht pehme" hoida (loll väljend, aga said aru, mida ma mõtlesin :)))
 
ex ädaline 12. juuli 2014, kl 21.56
pese igakord peale WC käimist. vahet ei ole , kumba häda teed. Kanna selleks spetsiaalselt pudelit veega kaasas. Tupsutat paberiga kuivaks ja siis preparation H kreem peale. Paranemise märke märkasin nädala pärast ja kuu pärast olid kadunud kõik vaevused.
 
minu kogemus 12. juuli 2014, kl 22.32
mind aitas tiigrisilm kreem hemorroididele.raviminfo.ee
 
soovitan 12. juuli 2014, kl 23.59
Keegi kunagi soovitas siinsamas Aescuven tablette. Sry vb on kirjapilt vale. Aitas tõesti, sest see tugevdab veresooni, nagu ka ascorutin.
 
Oo 16. juuli 2014, kl 15.45
Üks küsimus: kust võiks osta seda eelpool mainitet tiigrisilma salvi, Tallinnas?
Mõnest apteegist olen küsinud, kuid neis pole olnud.
fd8002044 17. august 2020, kl 10.25
Tõhus abi hemorroidi puhul - http://hespac.com/hemor.htm
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!