Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
ocean air õhupuhasti
 
maria 12. jaanuar 2015, kl 15.58
Oskab keegi infot anda selle Ocean Airi õhupuhastaja kohta? Mul käidi kodus, 2 nädalat on tagastamise aeg ja mõtlen mida teha. Väike laps on kodus ja näidud olid kohutavad. Magada on küll parem ja tolmu vähem. Aga kas ka nii jääb? Oskab keegi infot anda?
 
aga 12. jaanuar 2015, kl 16.29
tolmuta vähem, siis jääb nii
 
kasutaja 12. jaanuar 2015, kl 18.32
Igati soovitatav kui juba praegu tunned,et on parem õhukvaliteet siis kuu aja pärast on veelgi parem.
Kui sa ei usu siis võta korra need filtrid lahti ja vaata seda kõige viimast mis peaks värvilt valge olema agaaaa kas on...mul oli 2 nädalaga tumehall:)
 
Ülle 12. jaanuar 2015, kl 20.58
Meie pere on ka väga rahul. Mees ostis meile 2 masinat. Nüüd on umbes kuu olnud ja palju vähem koristamist on. Ükskord kadus elekter ära ja tolmu oli kohe näha. Tundsin kohe puudust sellest. Mul on poeg allergiline ka ja nüüd vähemalt ei pea kassi ära andma. Poeg saab vabalt koos kassiga toas olla, kuna kõik karvad ja allergeenid võtavad need filtrid ära. Nüüd nädal tagasi puhastasin esimest filtrit ja korralik sodi kiht oli peal. Igati väärt ost. Laps vähemalt ei söö enam neid allergiarohte. Minul käis Tartu maakonnas noor neiu Kerit külas. Ei määrinud midagi pähe ja leidsime ise, et meil on seda vaja. Ma soovitan kõigile. Ma annan Keriti numbri, ehk kellelgi on ka kodus allergikut või astmaatikud. Ma luban, et saate tänu masinale palju paremini elada + koristama peab vähem.
Kerit on siis Tartu müügiesindaja või kuidas neid kutsutakse. Kontakt on 56803961. Ma loodan, et nii saate ta endale koju ka kutsuda.
 
tarts21 02. märts 2015, kl 00.30
maria Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Oskab keegi infot anda selle Ocean Airi õhupuhasta
> ja kohta? Mul käidi kodus, 2 nädalat on tagastamis
> e aeg ja mõtlen mida teha. Väike laps on kodus ja
> näidud olid kohutavad. Magada on küll parem ja tol
> mu vähem. Aga kas ka nii jääb? Oskab keegi infot a
> nda?Tere ega te ei mäleta millised näidud teil oli kui müügimees mõõtis?
 
Rob 11. märts 2015, kl 15.37
Tere,
Olen Ocean Airi tartu osakonna müügiesnidaja. Kui kellegi siin lugejatest on mõned küsimused tekkinud seoses selle masinaga, siis võite julgestit ühendust võtta minuga telefonil: 56859769. Ütlen ausalt välja, et mind motiveerib kõige rohkem tagasiside klientidelt kes on tänu sellele masinale palju abi saanud. Kes annab endale võimaluse, see üldiselt pettuma ei pea. Alati leiab igas foorumite teemades virisejaid ja laimajaid, seega ei midagi uut :) Julget pealehakkamist, kallid kaasmaalased. Mitte keegi teine ei aita meid ja ei tee meie elu paremaks ja mugavamaks, kui me ise selles suhtes midagi ette ei võta.
 
Õunap 23. september 2015, kl 20.59
There Rob, mul seoses Ocean Airiga üks küsimus aga ei sooviks seda siin avalikult arutada. Kas oleks vôimalik e-maili vahendusel näiteks suhelda?
 
Salme 12. veebruar 2016, kl 13.15
Inimesed, ärge laske õhumüüjaid enda kodudesse. Kas teil pole raha tõesti enam kusagile mujale panna? Nad helistasid ka meile, et teevad statistikat. Sain jaole, kui enne tulekut saadeti sõnum, kus oli kirjas firma nimi. Tänu sellel sain neile ära öelda. Tegelikult on nende eesmärk müüa ja ainult müüa. Kõikides kodudes pidi õhk nii must olema, ei ei kannata elada. Pettus.
 
Liia 13. veebruar 2016, kl 23.39
Kas sa Salme oled ise teadlik oma õhu kvaliteedist enne kui pettuses laimad,proovi järgi kõige pealt ja siis sõima.
 
www.oceanair.ee 14. veebruar 2016, kl 16.21
"Kas oled mõelnud millist õhku sina ja su pere sisse hingate? Oled tundud, et kodu õhk ei ole nii värske ja puhas? Kas hommikul ärgates on nina kinni ja kurk kuiv? Kas su kodus esineb hallitust? Kui päike aknast sisse paistab siis avaneb ebameeldiv pilt lendleva tolmu näol ning süüa tehes jäävad ebameeldivad lõhnad tihti ka riietele?
Ocean Air pakub lahendusi kõikidele nendele probleemidele kõrgkvaliteetsete õhupuhastite ning niisutite näol."


Kui on hallitus elamises, siis tuleb see likvideerida, mitte puhastada ja niisutada õhku!
Selleks korda teha ventilatsioon, tuulutada tube. Eemaldada hallituskohad ja vajadusel kutsuda koju spetsialistid.
Parim on elukohavahetus tihti.

Tolmust saab jagu, kui elamises pole liiga palju tekstiili, voodipesu jm mis kannatab, pesta 60 kraadi juures.

Tihti pestakse pesu selliste pesupulbritega, et hoopis need tekitavad ebameeldivustunnet. Mina ise ei saa sellises kohas külas ka käia, kus n Arieli kasutatakse - kohe on "liiv" silmas ja kurgus "karvad". Mingit allergiat pole, laiad testimised tehtud, aga see haiski on jube.

Kellel on kodus õhksoojuspumbad, peaksid tihedalt filtreid vahetama. Muidu koguneb sinna ka hallitus ja inimeste enesetunne on kehv.

See "süüa tehes jäävad ebameeldivad lõhnad tihti ka riietele" on päris kummaline. Kui sundventilatsuooni köögis pole, kas siis pannakse see õhupuhasti sinna ja see peab õhu köögis lõhnatu?
Lihtsam on vist see, kui villase kampsuni ja talvemantliga köögis ei askelda.

Ei tea, kas mul on paranoia, aga tundub, et teemas osa kiitjaid on küll ise selle võrkturundusega seotud.

Eks igaühe oma asi. Kui raha on ja ruumi ka laialt, siis võib ju osta.
 
Pettunud klient 12. november 2016, kl 13.29
Meile ka suutis väga andekas müügiesindaja selle pähe määrida. Ei jõua ära kahetseda. Rääkis sellist juttu, et mitu korda mõtlesin, et kuidas ma küll varem ilma selleta elada sain.
Mõõtis ka mingi aparaadiga tolmu, meil pidavat kõige tolmusem elamine olema üldse kõikidest kodudest kus ta käinud on. Võib-olla tõesti, aga võib-olla ütleb ta seda sama igal pool. Hirmutamis taktika noh.
Luges numbreid, et kui mitu tundi inimene aastas koristab, enam täpselt ei mäleta ta numbreid, aga see oli umbes tööinimese puhkuse jagu. Ei taibanud siis talle öelda, et see aeg jaguneb ju aasta peale mitte ma ei korista terve puhkus 28 päeva 24/7. Paar korda küll mainisin, et mõnikord on koristamine täitsa meeldiv ja rahustav tegevus, aga ikka hakkas enda numbritest jahuma.
Veel ütles korduvalt et kui see masin soetada, siis ei pea enam kunagi tolmu pühkima ei aknalaualt, ei lae lampidelt ega arvutilt- puhas vale tema poolt. Peale suurpuhastust olid aknalauad paari päevaga tolmused. Ei hoidnud see masin puhtust.
Õhu ringlus jahutas talvel õhu nii maha, et hommikuks oli tuba külm ja suvel vastupidi ajas sooja õhku ringi, et palavust see ei leevendanud, lihtsalt toas oli vastik tolmune sooja õhu lõhn.
Nüüd see kast lihtsalt seisab panipaigas.
Sattus meile lihtsalt enda tööd hästi oskav müügiesindaja. Tema kasuks, meie kahjuks
Tänu sellele ostule ei kuula enam ühtegi telefoni teel tehtavat müügipakkumist lähemalt. Ütlen lihtsalt: Tänan! Ei soovi! Saime omad vitsad.
 
.... 12. november 2016, kl 16.37
see on raskelt ülehinnatud kast. ma ostaks selle max 100- 150 euri eest.

pealegi pidavat eesti inimene ullvaene olema. palgad väikesed jne.... vaadaku siis millele kulutavad.

see kast on sugulastel linnakorteris olemas, niiet tean küll millest jutt.
mina maainimesena saan elatud ilma selle kastita ja on veel palju muid nn tänapäeva linnainimeste veidrusi, mis maapoole kummalised tunduvad
 
Vozd 14. märts 2017, kl 09.44
Kui palju maksab see masin?
 
Ma näen sind läbi :-) 14. märts 2017, kl 15.21
Ülle Kirjutas:
-------------------------------------------------------
Mul on po
> eg allergiline ka ja nüüd vähemalt ei pea kassi är
> a andma. Poeg saab vabalt koos kassiga toas olla,
> kuna kõik karvad ja allergeenid võtavad need filtr
> id ära. Igati väärt ost
> . Laps vähemalt ei söö enam neid allergiarohte. Ma soovitan kõigile.

Allergiat ei tekita kassi karvad, vais kassi sülg.

Su poeg siis ilmselt üldse kassi ei katsu, vaatab ainult kaugelt, kuidas karvad masinasse lendavad?
Arvan, et sa oled ise see "noor neiu Kerit" või mõne müügimehe sõber.

Tundub jah, et "puhta õhu müüjad" on kokku leppinud või siis üks ja sama kiidab eri nimede alt oma toodet.

'
Ülitundlikkus kassi allergeeni suhtes võib tekkida siis kui kodus on kass aga ka juhul kui kassi allergeeniga on vaid juhuslikud kokkupuuted. Kassi allergeeni on kassiomanike riietel ning seda kantakse kõikjale. Kui ülitundlikkus on juba kujunenud, siis on esimene nõuanne kodus kassist loobuda ja teha võimalikult põhjalik puhastus. Uuringud on näidanud, et tavaliselt kulub kodukeskkonnas kassi allergeenist vabanemiseks paar-kolm kuud. Ülitundlikkus kassi allergeeni suhtes (positiivsed allergiatestid) võib, kuid ei tarvitse taanduda. Allergianähud (aevastamine, ninakinnisus, silmade sügelus jne) keskkonnas, kus ei ole üldse kokkupuudet kassiallergeeniga st ka mitte riiete, mööbli jm vahendusel, võiksid taanduda umbes nädala jooksul.
'
.
 
Allar 03. juuni 2017, kl 14.48
Tere oskab keegi öelda palju see masin kuus elektrit võttab kui masin iga päev taga
Ette tänades Allar
 
Hahahahaha Ocean Air 14. märts 2018, kl 22.44
Lugege läbi ja saate naerda nende rumalate üle, kes selliseid masinaid koju soetavad raha eest.
Müügimehe külaskäik ehk Kuidas mind puhta õhu teemal hariti: http://w3.ee/openarticle.php?id=2629623&lang=est
Ma soovitaks teil Norrast puhast purki pakitud õhku osta, pidi veel tõhusam olema. Pidi isegi viimases staadiumis olevast käärsoole vähist võitu saama.
 
kasutaja 18. märts 2018, kl 22.14
Ma võin küll rumal olla ja teised võivad naerda,aga ilmselt ei oska inimesed neid õieti kasutada siis kui teeb toa külmaks või suvel ei jahuta.Olin ka skeptik, aga vaatamata kallile hinnale siiski soetasin.Väikeses keskküttega magamistoas on ta mulle vägagi vajalik.Astmaatikuna on palju kergem hingata ja toas kus oli pidevalt laenurgas hallitus on see kadunud.Aga eks igaüks teab mis oma rahaga teeb.Las rumalad soetavad ja "targad naeravad"
Juri Bogdanov 14. jaanuar 2019, kl 15.59
Ocean Air on liiga kallis seade. Miinus selles, et see puhastab õhku, vaid ei eemalda CO2 !! CO2 eemaldamiseks peab olema korralik sise-välja ventilatsioon. Soovitan lugeda CO2-st ning ventilatsioonist bsi.ee veebilehelt.

Minul kodus on Xiaomi Air Purifier 2s tolmu puhastamiseks mis maksab 200 EUR mille saab ka Eestis osta ning Ballu Air Master 2 sisseventilatsiooniks, mis maksab umbes 400 sada. Saab osta Lätist (auk klasspakettis kus on paigaldatud Ballu). Ballu puhastab õhku mis tuleb korterisse, Xiaomi puhastab õhku korteris
 
Rahulolev klient 05. november 2019, kl 14.43
Võin julgelt väita et seade töötab väga efektiivselt. Uurisin lähemalt ja aparaadil on ametlik allergialiidu tunnustus ka. Ma eeldan et seda niisama välja ei jagata vaid asja eest. Tolmu on igatahes palju vähem, õhk kordades värskem.
 
mida 13. november 2019, kl 21.24
Juri, sinu aparaadil ja oceanairil on vahe sees. tollel sul ei ioniseeri ega arvesta kodu õhku. meil käis ka kunagi ja soetasime, see arvestab su hetke olukorda, mõõdab ja vastavalt sellele ka tegutseb. Lisaks ka ioniseerib õhku, mida sul ei ole. Ma pärast ostu ka ei tundnud, et midagi oleks paremaks läinud aga kui võtad seadme ära, siis kohe tunned vahet, umbne ja paks on. Mina olen rahul täna, kui inimest ei huvita enda heaolu, siis ei pea ju ostma.
Juri Bogdanov 14. november 2019, kl 15.50
Ballu ioniseerib küll. Rohkem info http://airmaster.ballu.ru/

Venemaal on ka üks hea sisseventilatsiooni agregaat Tion 3S
https://tion.ru/product/breezer-tion-3s...

Ka hiinlastel on olemas Xiaomi Air Purifier sisseventilatsiooniks
https://www.xiaomiyoupin.com/detail?gid=104643

Turule tuleb ka veel üks hea õhupuhastaja koos õhu anduriga, mis maksab 272 EUR ning saab ka Eestisse tellida
https://www.indiegogo.com/projects/wynd-halo-pur...

Samuti Ocean Air kohta on lugemist siit:
https://sakala.postimees.ee/4014311/muugimehe-ku...
Juri Bogdanov 15. november 2019, kl 20.40
Kui te ei tea mis tähendab PM10, PM2.5, PM1.0 siis siin on natuke õppimiseks:
https://www.youtube.com/watch?v=5BI83jsW05Y
https://www.afprofilters.com/pm1-airfilter...

Minu juurde käis Ocean Air esindaja ning tuli välja, et Xiaomi Air Purifier 2S ei eemalda kõige väiksed osad (PM1.0), ning Dylos DC1000 näitas numbri 1000/50 (kus töötas Xiaomi). Ocean Air seade küll puhastas ära tuba. Aga ikkagi need seadmed on ülehinnatud.

Internetis saab leida palju odavamad seadmed:
https://www.oransi.com/c/air-purifiers-for-aller...
https://www.amazon.com/Austin-Air-Allergy-Machin...
https://www.forbes.com/sites/forbes-finds...
https://breathequality.com/best-air-purifiers...
https://www.techradar.com/in/news/best-air-purif...
Juri Bogdanov 15. november 2019, kl 21.15
Juri Bogdanov 18. november 2019, kl 21.07
Leidsin veel ühe hea video mis räägib miks on vaja õhu puhastada ning CO2 eemaldada (Ocean Air CO2-t ei eemalda). Video on vene keeles, aga saab subtiitreid aktiveerida.
https://www.youtube.com/watch?v=LrAp9LUGAtg

Natuke surfisin ning leidsin, et saab tellida Lätist otse Eestisse
https://donna.lv/ru/otoplenie-i-obogrevateli...
 
Siim2 18. veebruar 2020, kl 01.07
Xiaomi üks mudel mitte vaid ei mõõda õhu kvaliteeti, vaid saad seda ka nutiseadmes jooksvalt jälgida asudes kus tahes.

https://www.photopoint.ee/kodumasinad/1317647-xiaomi-ohupuhasti-mi-air-purifier-pro?gclid=Cj0KCQiAkKnyBRDwARIsALtxe7iieYj4OEmgf-9BJ2qiQU8ZK4xrumE6M9-o8uZPgTHe4VfKqpePVZcaAgQqEALw_wcB
 
Rhonda C. Churchill 14. november 2020, kl 17.00
It does seem to keep the air in my bedroom less dry. As far as whether it is cleaning the germs, dust, and dander out of the air, I can’t say for sure. It is easy to fill, except that you can’t set the unit “in its head” when you take it off to fill because, according to the directions, that may damage the unit. Therefore, you must set it on a surface that you don’t mind getting a little wet. Also, the unit tends to slide easily. I may have to find a way to put little rubber “feet” in it.
https://homeheavenz.com/best-air-purifier-for-large-room/
https://homeheavenz.com/best-air-purifier-uk/
Jessesun 14. mai 2022, kl 11.35
Juri Bogdanov Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kui te ei tea mis tähendab PM10, PM2.5, PM1.0 siis
> siin on natuke õppimiseks:
> https://www.youtube
> .com/watch?v=5BI83jsW05Y
> https://www.afprofilte
> rs.com/pm1-airfilter/
>
> Minu juurde käis Ocea
> n Air esindaja ning tuli välja, et Xiaomi Air Puri
> fier 2S ei eemalda kõige väiksed osad (PM1.0), nin
> g Dylos DC1000 näitas numbri 1000/50 (kus töötas X
> iaomi). Ocean Air seade küll puhastas ära tuba. Ag
> a ikkagi need seadmed on ülehinnatud.
>
> Inte
> rnetis saab leida palju odavamad seadmed:
> https
> ://www.oransi.com/c/air-purifiers-for-allergies
>
> https://www.amazon.com/Austin-Air-Allergy-Machin...
> -Midnight/dp/B007PAT4BE
> https://www.forbes.com/
> sites/forbes-finds/2019/10/23/8-best-air-purifiers
> -for-your-home/#771f48842731
> https://breathequa
> lity.com/best-air-purifiers/
> https://www.techra
> dar.com/in/news/best-air-purifiers-to-buy-in-india

Juri Bogdanov, how are you?

You add so many link here. Are you a seoer? as I want to contact you, in your link above, oransi is our comperitor.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!