Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
Halvad unenäod, öösel pissil käimine ja jube joogijanu.
 
Mida teha? 06. detsember 2016, kl 13.52
Pea viimased nädal aega näen vägagi kahtlaseid unenägusid (poiss sõidab surnuks, tuttava mees sureb ära, satun mingi kummituse loosse, et olen pöhimötteliselt psühh jne), teist ööd käin öösel wc's (mina kes muidu kannatasin ilusti hommikuni ja läksin alles siis e öösiti pole varem sellist probleemi olnud ja muidugi tuleb öösel ka koos vetsuhädaga kaasa suur vee joomise vajadus ja need kaks päeva on olnud peale 04.00'i midagi.

Mida teha?
 
maniila 06. detsember 2016, kl 14.10
no nüüd tahaks küll tsiteerida meie üht kuulsat kommijat: "kas sa ni***d ka?
 
kas polnud ilmamuutus 06. detsember 2016, kl 15.23
see, mis surnute unes nägemisega seostus.

Kui mõni vana luumurd ka valutab, siis õhurõhu muutus tulemas.
 
maniila 06. detsember 2016, kl 17.34
super! mina näinud krdi huvitavaid unenägusid, kahjuks nüüd enam mitte. aga no olid ikka väga omapärased, alateadvus võib sulle mõnusa filmilindi ekraanile tuua. surnud? vana luumurd valutab? õhurõhu muutus? mida veel? ootan!
 
njahh 06. detsember 2016, kl 17.46
kontrolli veresuhkru taset.
 
mid 06. detsember 2016, kl 18.45
Jooma ja vetsus käima võib diabeet ajada, aga kas suhkruhaigus ka kuidagi unenägusid mõjutab, sellest kahtlen.
Stress ja depressioon mõjutavad unenägusid. Stress tõstab vererõhku ning see paneb rohkem vetsuvahet käima.
 
maniila 06. detsember 2016, kl 18.51
no on ikka jube küll, kui öösel korra vetsus käid ja joogijanu peale tuleb! mina käin öösel kuskal ja rüüpan vett, no siiamaani hing sees! mis jama see küll on?
 
nohh 06. detsember 2016, kl 19.30
Vetsuskäimine ja veejoomine on lihtsalt füüsiline reaktsioon, mis järgneb halvale unele. Kui uni pole nii sügav või on õudne, tunned pissihäda paremini, aga see paneb omakorda jooma. Siin pole midagi saladuslikku.
 
kontrolli 06. detsember 2016, kl 19.33
Aga ikka kontrolli veresuhkrut, selleks ei pea isegi arsti juurde minema, ka apteegis võib lasta mõõta
 
Mida teha? 06. detsember 2016, kl 22.25
Diabeet on meil suguvösas sagedasem teema küll, aga septembri alguses oli täiesti normaalne see.
@maniila - pölved tegid eile haiget, aga ei mäleta, et trauma oleks nendega olnud, hüppeliigestega ainult mõrad ja väänamised olnud ning päris huvitav küsimus, viisakamalt oleks ka saanud küsida, lihtsalt kurdan oma muret ja soovin teiste käest nõu mida teha.
 
Mida teha? 06. detsember 2016, kl 22.27
Lähen mingi päev sõbranna juurest läbi ning lasen tal ära mõõta selle.
 
lugesin 07. detsember 2016, kl 02.31
mingi b vitamiini üleküllus organismis pidavat tekitama selliseid unenägusid.
 
maniila 07. detsember 2016, kl 12.11
mida? B-vitamiini üleküllus tekitab nii- ja naasuguseid unenägusid? Mõni inimene ei näe üldse unenägusid, mõni näeb värvilisi, mõni must-valgeid. Mis need vitamiinid siia puutuvad? Nendele unenägudele pole küll vaja nii kohutavat tähelepanu pöörata - need ei tähenda midagi. Soovitan vähem K12 Jututuba vaadata, seal ikka manipuleeritakse täiega ja püütakse lihtsameelseid segadusse ajada.
 
kuule manilla 08. detsember 2016, kl 15.17
kas sa vait ei tahaks vahest olla? segane pläkutaja.
 
maniila 08. detsember 2016, kl 17.54
eelmisele soovitan puu taha minna. mingi mutt ei tule mulle ütlema, kas mina olen vait või "pläkutan". mõistad? kui sa midagi mõistad, ma saan aru, et sul psüühikahäired, sa ei pea seda kogu aeg tõestama, eks? sooda. sina, tibukene minu suud küll kinni ei pane, vastupidi - valad ainult õli tulle:) nii, et ajukääbik, anna minna:D
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!