Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
Selline väsimus
 
väsinud 03. märts 2018, kl 12.57
Ainult magada ja mitte midagi teha.Kodused tööd jäävad tegemata , sest selline uni ja magad sekundipealt raskelt ning ärgates kohutav peavalu.Katsetatud kõiksugu ravimeid, proovid korras aga meeletu uni, millest ei vabane.
 
täpsustav kysimus 03. märts 2018, kl 13.01
kas sa isegi nìkkuda ei jaksa?
kui nii, siis on surm sul silme ees
 
Võiks mingi pea uuringu teha 04. märts 2018, kl 07.28
täpsustav kysimus Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kas sa isegi nìkkuda ei jaksa? NB! Palju juba saanud. Mingi hull haigus kaugelt Reisilt kaasa toodud ?
> kui nii, siis on
> surm sul silme ees !
See pole normaalne -Kui peavalu on pikalt kestnud !
Ja küsid ikka siit abi ;; EMO-- on sinu koht
 
Ann 04. märts 2018, kl 09.51
Mks sellised seksipuuduse käes kannatavad inimesed kirjutavad oma lolle kommentaare siia mingu Fb-kki. Inimene kirjutab ja räägib ju sellest, millest ise puudust tunneb aga ärgu teisi sellega tüüdaku. Perearsti juurde võiks küll pöörduda aga EMO s ei tehta sellise probleemiga midagi. Ma mõtlen väsimust.
Helve Tamm 04. märts 2018, kl 17.47
Kontrollida kilpnááret, alatalitus teeb uniseks ja muidugi vitamiinid. Ikka D, C, rauda ja kasvòi tasulises lasta mòned náitajad ùle kontrollida. Cynlabys náiteks.
 
to teemaalgatajale 07. märts 2018, kl 11.05
...kõigepealt ava aken, ma magan aastaringselt avatud aknaga , talvel samuti, olgu kui külm tahes. avastasin enda peavalu põhjused...sain lausa kohutavad migreenihood umbses magamisest. nüüd, kui magan värske õhuga, olen migreenist priims saanud. katseta.
 
sada võimalust miks 10. märts 2018, kl 21.16
vaheta voodi kohta või proovi magada pea teises suunas. kirde suund pole justkui eriti soovitatav.
proovi erinevaid patju - tatra, hirsi, spelta jne. kuuma polüestrist padajaga ei suudaks mina minutitki magada.
hea värse õhk on ka hea soovitus. vähemalt tuuluta tuba veerand tunnikest enne magamaminekut, kui sul pole normaalseid aknaid, tuulutuspiludega, mida saab 24/7 lahti hoida.
muidugi võib asi olla ka lihtsalt lisandunud stressis, elukorralduses mida sa pole soovinud, võõrastes probleemides mille lahendamise oled võtnud enda õlgadele.
 
R 10. märts 2018, kl 23.34
Hiljuti sattusin oma problaga lugema raudsik.com
Seal ta räägib mineraliseeritud vee joomisest. Ma seda nüüd proovin.
D vitam võtan ka iherbist tellitud. Lasin mõõta ja oli 30 ringis, mis oli väga madal. Ilmselt teised vitamiinid ka. Võibolla aitab.
 
R-le 10. märts 2018, kl 23.38
kõik see nn tablades vitamiiniäri on suur pullikaka ja teie rahakoti riisumine.
ainus õnn ja rahu saabub siis, kui olete enda eluga rahul.
kuidas seda saavutada sõltub vaid teist endist, mitte tablettidest.
 
R 11. märts 2018, kl 17.58
No ma iherbist tellisin D vitamiini kordades odavamalt. Lasin d vitam mõõta 10 kuud tagasi. Oli näit 30 kanti. Täna lasin mõõta sain näiduks 215. Norm on 75 - 250.
Naine lasi ka täna mõõta ja näit tuli 25, mis on suur vaegus, samas väsinuna ta end justkui ei tunne ja kas just d vitamiin on teemaalgataja väsimuse põhjus seda ei tea öelda.
Aga energia puudus vast on.
Ja mul vast ka ja selleks et kohe ravimi-tablette võtta ja tagajärgi likvideerida üritan anda kehale seda mida ta vajab. Ehk läheb paremaks.
 
vitamiinid 12. märts 2018, kl 09.20
Vastu kevadet organism on väsinud ja suur vitamiinipuudus teeb jõuetuks. Süüa mitmekesist toitu, eriti rohelist juurde ja üldse igat värvi toiduaineid taldrikule. Võib ka apteegist midagi juurde küsida .
 
iccc 12. märts 2018, kl 11.22
...ja kust sa seda rohelist just prEgu võtad, poes on kaugelt hispaaniast või marokost veetud, pool närtsinud, oma väärtusest poole kaotanud sellise vintsutuse peale. akna peal muidugi võib ise proovida. jahh, muuta tuleb ennast, mõttemustrit, aga seda usun , et see vitamiinijutt on suur blaaablaaa. kes tahab see las usub, midagi peab ju uskuma. kes helistab jututuppa ja kuulab tund aega, mis talle kõrva puhutakse. mina sellest aru ei saa, et juba vana inimene ei oska ise oma elu elada, ootab õpetust. kas tõega elukogemusi napib. uskumatu.
 
a 12. märts 2018, kl 14.36
no apelsinid ja külmutatud marjad on suur vitamiinipomm küll. kui pole tsitruseallergiat, siis tasuks neid hulgikaupa süüa, ikka etem kui apteegist mingit platseebot või keemiat kalli raha eest osta
 
R 12. märts 2018, kl 16.13
Vat selle keemiaga on see, et ilma selleta ei ole poodides ühtki toidukaupa. Ikka korralikult äestatud ja väetatud keemiaga. Siis säilitusainetega rikastatud, lisatud värv ja lõhnaaineid. Hulganisti E-aineid, lõpuks pandud plastikpakenditesse. Et kana muneks jõulisemalt ja hakkaks varem peale, ning jõuaks kauem muneda siis selleks antakse neile jällegi keemiat. Loomaliha süües saad ka rikkalikult antibiootikume, mida nelie süstitakse te udarapõletikku ei tekiks kui nad betooni peal magavad. Keedad toidu ära kaovad ka vitamiinid. Jood kraanivett, samuti keemiaga puhastatud. Jood pudelivett, saad ikka kraanivee ja kui ei saa siis plastmassi molekule ikka. Kalad meres või ookeanis söövad jne ei viitsi pikemalt kirjutada.
Ehk sööd sa toidukaupa, saad sa selle keemiapommi ikka kätte.

Mida üldse süüa juua, seda tahaks ise ka teada.
Helve Tamm 13. märts 2018, kl 08.12
Too R jumala òige jutt. Alles ilmus topp 10 kòige saastatumad kòògiviljad ja esikohal olid maasikad. Selleks, et kaup kena válja náeks tuleb neid korduvalt mùrkidega pritsida ja seda ka meil Eestis. Nii et tòesti kòik mis me suust sisse ajame on mùrke táis ja palju seda ikka váhemaks veega loputades saab! Ei ole need toidulisandid midagi hullemad!
 
AGA Targutaja Ann --oled asjast võhik 13. märts 2018, kl 17.36
Ann Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mks sellised seksipuuduse käes kannatavad inimesed
> kirjutavad oma lolle kommentaare siia mingu Fb-kk
> i. Inimene kirjutab ja räägib ju sellest, millest
> ise puudust tunneb aga ärgu teisi sellega tüüdaku.
> Perearsti juurde võiks küll pöörduda aga EMO s e
> i tehta sellise probleemiga midagi. Ma mõtlen väsi
> must.
EMO--s No no läksin hirmsa Peavaluga ja võeti selline haige uuringule
ja kohe : Natuke pea --uuringul ikka tuli ka rahakotti kergendada :
 
helvetammele 13. märts 2018, kl 19.18
paksu koorega on apelsinid, greibid, banaanid jne. söö pähkleid lisaks, need ka paksu koorega ka väga kasulik kraam. saaks isegi ainult neist nii ära elada.
igatahes asjalikumad vitamiinid, kui tablapurgist saadud kräpp.
 
ja 13. märts 2018, kl 19.22
ja puhtaid marju võid käia metsas korjamas ning ise sügavkülmutada. ei pea keemiaga pritsitud hispaania plastikmaasikaid ostma ning hädaldama.
 
sama lugu 22. märts 2018, kl 16.36
Ma ei diagnoosi, vaid panen kirja vaid oma kogemuse. Mul on viimased 4-5 aastat hemoglobiin madal, st rauapuudus. Kui raua tase langeb miinimumini või veidi alla selle, siis ma ei jõua enam jalga ka jala ette tõsta, Võtan siis nädal paar rauatablette( koos C vitamiiniga) ja tunnen end jälle inimesena.
NIISIIS SOOVITAN, LASKE TEHA VEREPROOV, SEALT SELGUB KAS VÄSIMUSE PÕHJUSEKS VÕIB OLLA RAUA PUUDUS.
 
absoļuutselt kõik korras 22. märts 2018, kl 18.25
Kõik proovid korras.AD d ei aita.Psühhiaater määras veel igasugu ravimeid ja ei aita neist samuti mitte ükski.
 
Vaja on head meest ,,Reisile sõidate koos 23. märts 2018, kl 13.26
absoļuutselt kõik korras Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kõik proovid korras.AD d ei aita.Psühhiaater määra
> s veel igasugu ravimeid ja ei aita neist samuti mi
> tte ükski ???
Suurem Puhkus ja Ära mõtle koduseid muresid--- sest välja vaja puhata !
 
täitsa jura 23. märts 2018, kl 21.00
Võiks kasvõi kuu peale sõita aga väsimus ei kao kuhugi. Ei taha mingit meest vaid väsimuse pärast vaja hoopis tugiisikut- koduabilist.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!