Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
Mis annab ühele sellist õigust?
 
Tüdinenud 27. detsember 2019, kl 22.52
Eksmees on võtnud endale keelata lapse emal oma vanematega suhtlemist keelata ja orgunnib pidevalt naise elu ja sunnib teda kodus ainult nelja seina vahel istuma. Lisaks käseb lapsel seda lapse ema mõnitada , lüüa ja muidu alandada. Käseb lapsel riideid pidevalt mustata , et jääks mulje hoolitsemata lapsest. Kõne alla tuleks ainult salaja põgenemine sellisest elust aga ikka mõtled , et ei saa hakkama jne. Praeguseks raisatud aastaid juba üle 10 ne ja enam lihtsalt ei jaksa. Kauem selliselt elades peab hooldekodus lõpetama. Kuidas te naised olete suutnud suhte lõpetada ja kas on keegi mehe sunnil ka lapsed siis mehele jätnud?
Agne Tamm 29. detsember 2019, kl 17.38
Tal polegi õigust! Ta võtab selle õiguse! Tugevama õiguse! Ja Sina võta nüüd õigus ja mine sealt ära! Kas lapsega või lapseta!
Agne Tamm 29. detsember 2019, kl 17.42
Riided selga ja laps käekõrvale ja kõps kõps minema! Lähimasse turvakoju, või kaugemasse!
 
Agne , sul õigus 30. detsember 2019, kl 06.31
Last see mees mulle nüüd küll ei annaks aga , mis siis ikka , parem õudne lõpp, kui lõputu õudus. Siis üksi aga see suur vihamull peab ükskord lõhkema. Nii lihtsalt enam edasi kesta ei saa. Elu raiskamine nii öelda.
Agne Tamm 08. jaanuar 2020, kl 23.08
Võta laps, ära küsi!!! Kui läksid üksi, siis austan ka seda!!!
 
Agne 09. jaanuar 2020, kl 11.22
Laps tahab isaga olla.
Agne Tamm 10. jaanuar 2020, kl 06.05
Kui esialgu tahabki isaga olla, siis hiljem ka sinuga!
Agne Tamm 10. jaanuar 2020, kl 06.30
Sina oled selle lapse ju lõppude-lõpuks sünnitanud!!! Ja jutul lõpp!
 
Ma ei saa Agne 10. jaanuar 2020, kl 11.36
Ma ei saa sellest lapsest jagu ja me ei saa ka teineteisega läbi. Ta sobiks ainult isaga. Ju siis isa tahaks ka ainuhooldusõigust. Mul krooniline depressioon, ravimatu!
 
??.... 10. jaanuar 2020, kl 18.45
sul on vale ellu suhtumine, mitte depressioon..
 
Miks vale? 10. jaanuar 2020, kl 21.24
Kas isal pole õigust oma last kasvatada , kui lapse ema ise sellega hakkama ei saa. Depressioon on arsti poolt diagnoositud ja ka veel vaimne alaareng.
Agne Tamm 12. jaanuar 2020, kl 21.18
Ärge nüüd nii Hulluks ka minge! Mina ikka pooldan, et jääks järgi kaks enam-vähem normaalset inimest ja laps, kui ka sõbralikult lahku minnakse! Kui laps jääb isaga, siis isaga, kahju küll! Aga päästa ennast! Kas sul pole kuhugi minna, üüri ühikatuba, vaheta töökohta! ISS
Agne Tamm 12. jaanuar 2020, kl 21.26
Pole vaja lapsest jagu saada! Mis sa pärast peale hakkad passiivse lapsega? Püüa sõbralikult! Las talle jääb oma iseteadvus! Sina vaata, et ta enam-vähem Korras oleks ja kõik!
 
Agneke 12. jaanuar 2020, kl 21.57
Mina olen siin ju ainult koristaja ja laps tegeleb minu mõnitamisega ning sõna ei kuula , kool ei huvita. Ma ise varsti teovõimetu ja mind vaja hooldada. Keegi neist ei taha minu hooldekoduarveid tasuda.
Agne Tamm 12. jaanuar 2020, kl 22.49
Lapsega vaja lõputult rääkida, et millist elu ta elada tahab! Kõik sõltub teamast enesest! Vii psühholoogi või psühhiaatri jutule! Kahjuks ei oska muud nõu anda! Kus sa koristaja oled ?Maximas?
Agne Tamm 13. jaanuar 2020, kl 00.04
Äärmisel juhul erikool, kui Miski muu ei aita! Kuidagi peab ju inimeseks saama!
 
Agnele 13. jaanuar 2020, kl 11.54
Ma olen lapse isa juures koristaja , mitte Maximas. Lapse isa tahab üksi last kasvatada. Mina aga üksi elamisega hakkama ei saa. Mul vaimupuue.
Agne Tamm 15. jaanuar 2020, kl 00.33
Kas lapse isa maksab ka koristamise eest? Ja Sina natuuras! See laps ärgitab Sind elule! Misasja!
 
Ei Agne 15. jaanuar 2020, kl 10.09
Ei maksa ja me pole paar, ei jaga ühte voodit. Mehel ammu teine elu. Lapsega ma hakkama ei saa.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!