Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
Millist naistearsti Võrust?
 
Kaisa 02. oktoober 2006, kl 18.16
Millist naistearsti soovitate Võrust?
Kas siis haiglast või polikliinikust? Kellega teil on jäänud positiivsed muljed. On siis minek esimest korda naistearsti juurde aga ei oska kedagi valida.
Valikus on:
dr. L. Kolomijets
dr. H. Rattasep
dr. R. Küüts
dr. K. Org


Oleksin väga tänulik abi eest!
 
emme 18 02. oktoober 2006, kl 18.22
Minul on dr.Kann polikliinikust...v2ga tore ja s6bralik arst,dr. kolomijetsisiga ei ole kokku puutunud aga olen temast ainult halba kuulnud,Dr. Rattasep oli esimese synnituse juures,tema on v2ga halva ytlemisega ja ylbe,teistest ei ole midagi kuulnud.
 
lala 02. oktoober 2006, kl 18.26
minul ka dr.Kann polikliinikust ja olen väga rahul,soovitan.
 
Kaisa 02. oktoober 2006, kl 18.54
Aga kodulehel ei olnud kirjas, et Dr. Kann vastuvõtte veel teeb.
Ei tea.
Ainult noortenõustamis kabinetis pidi olema.
 
ka Võrust 02. oktoober 2006, kl 18.58
on küll dr. Kann ka olemas veel ta võtab vastu PMA s see asub ka polikliinikus,aga antud nimekirjast julgeksin soovitada ka dr.Org.
 
Kaisa 02. oktoober 2006, kl 19.19
Kas Dr. Kanni juurde saab aja panna kinni polikliiniku kaudu? Või mingi eraldi number on vajalik?
 
lala 02. oktoober 2006, kl 19.29
Polikliiniku registratuuri numbrid : 7821287 ja 7821485 helistad sinna ja ütled et soovid dr. Kanni juurde aega ja siis ta annab sulle mingi aja.
 
... 02. oktoober 2006, kl 20.03
Ma olen Õnne Kanni juures käinud Polikliinikus. No mulle ta eriti ei meeldinud, selline napisõnaline ja pealiskaudne või nii. Katrin Oru kohta olen ainult kiitvaid sõnu luulnud. Helve Ratassepa juures ei ole käinud, ühte ei teagi.
 
b 03. oktoober 2006, kl 10.01
Doktor Küüts on parim.Päästis minu pisikese vastsündinud lapse ja ka minu!Olwn talle elulõpuni tänulik ja võlgnen talle kaks elu!
 
kiks 03. oktoober 2006, kl 11.09
Sünnitasin Kolomijetsi all,selline suure labidasuuruse käega julm ja sooda arst-ei soovi vaenlaselegi sellist.Lükkas lapse 3 korda sünnituse ajal tagasi,sest ma ei sünnitavat 5,5 kg last ära,kui sündis,oli tütreke vaid 3,6 kilo-mees viis mu peale nii traumaatilist kogemust kolmandat last sünnitama lausa välismaale...Võrus polegi normaalset naistearsti,kõik,kes teavad olukorda lähevad kas Põlvasse või Tartusse.Ise käin Tartus dr.Sekavini juures ja olen ülirahul.
 
ka Võrust 03. oktoober 2006, kl 13.48
selle Kolomijetsiga on jah nii ja naa pidiseid kogemusi kuulda olnud ...mina sünnitasin viimati aprillis sel aastal ja sattus tema just valves olema ....no ega ikka plehku enam ei pane kui ikka asjaks on juba läinud ...ja oh imet ta ei seganud ennast üldse sünnitusel vahele,korra ainult vaatas mind läbi ja edasi istus ta ainult eemal voodi veerel ja andis ainult soovitusi :pressi ,pressi ja kui tita oli käes siis sain ka isegi kiita :oi ilus laps ja oligi kogu kogemus Kolomijetsiga.
Pole ta ikka nii hull midagi ei maksa hirmutada sellepärast tõin oma meeldiva kogemuse siia kõrvale :)
 
Kadri 09. oktoober 2006, kl 22.33
Huvitav, kas Tiganik ka veel töötab või on ära pensionile läinud? :)
Luges küll moraali, aga samas oli selline hea tark vanatädi. Kogu aeg ootas, et kuna ma küll rasedaks jään. Ei tahtnud vanatädi kurvastada ka ja öelda, et mul seda plaani polegi, keerutasin end ikka kuidagi umbmääraselt välja :P
 
sinimütsike 15. oktoober 2006, kl 11.53
Tiganik suri sel suvel :(
 
Maire Olen 30. aprill 2014, kl 10.52
Tere ,soovitage head naistearsti võrus?Ei ole hetkel kedagi.
 
Naine 30. aprill 2014, kl 11.54
Käisin üleeile K.Sissase vastuvõtul, polnud varem tema juures käinud, jäin rahule.
 
Siröe-Merle 09. jaanuar 2022, kl 17.16
tere

Kas Võrus on naistearstiks ka mõni mees kui on kas soovitaksite teda
 
Sirle-Merle 09. jaanuar 2022, kl 17.17
Kas Võrus oleks mõni mees ka naistearst
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!