Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
Kroonilisest põiepõletikust tervenemine
 
B 24. mai 2011, kl 22.16
Joogasse pole tõesti viitsinud minna, aga tai jalamassaažis kadaka pulgaga olen käinud. Ulme on see, et mõjus isegi:D mitte päeva pealt, aga järgmisel nädalal avastasin, et nagu vähem tunnen põit.
Vahepeal jälle tuli see tunne tagasi, nüüd leebem. Täiesti müstika. Paari päeva pärast uuesti massaaži.
 
Peptiidid 26. mai 2011, kl 13.28
Tervenemine on võimalik . Need on tooted elus peptiididega.

ПК-11.

Код товара: 100400

10мл.

Пептидный комплекс для мочевыделительной системы (почек).

Область применения:

профилактика преждевременного старения,

хронический пиелонефрит,

интерстициальный нефрит,

гломерулонефрит,

мочекаменная болезнь,

профилактика развития хронической почечной недостаточности .


ПК-15.

Код товара: 100440

10мл.

Пептидный комплекс для почек и мочевого пузыря.

Область применения:

Профилактика преждевременного старения,

Профилактика почечной недостаточности

Хронический пиелонефрит, цистит

Гломерулонефрит

Мочекаменная болезнь

Аномалии развития мочевыводящих путей

Нефроптоз.
 
mina 05. juuni 2011, kl 12.13
Tere !
Mis need PK (kirillitsas) 11 ja 15 on ?
 
L 12. juuni 2011, kl 18.25
dr oz-is rääkis, et piparmünditee ja mädarõigas on ka abiks põiepõletiku puhul:) et piparmündi tees on mentooli ja see on puhastava ja rahustava toimega
 
kroonik 12. juuni 2011, kl 19.56
Mul aitab päris hästi see apteegis saadaval põietee.
 
Miriam24 25. august 2011, kl 11.58
Tere kõik ilusad naised.
Olen ka samadel põhjustel siin foorumis. Tekkis küsimus... millal krt te siis seksida saate kui koguaeg põletik? Ma seksiks küll, aga kui ikka ägedad valud on, siis üldse ei taha... :(
Kas põhimõtteliselt põiepõletiku ajal seksimine on keelatud?
 
B 27. august 2011, kl 11.48
Minul oli põis vahepeal lausa perfektne, aga siis sain veits külma ja ebamugavustunne oli tagasi, nüüd jälle parem ja lihtsalt vahest lööb imelik tunne põide, aga saan normaalselt elu elada :)
Ostsin vahepeal erinevaid massaaži vouchereid ja käisin nendes ka ja trenni läksin, arvan, et sellel on olnud oma osa paranemisel :)

Aga see on küll, et kuna mul põie jamad tulid esimeste vahekordadega, siis siiamaani olen vältinud mehi..

To Miriam24: Ei ole keelatud, aga kuivõrd nauditav see on põiepõletikuga? Ning mõnikord põletiku allikaks võibki olla bakter, mille oled hoopis mehelt saanud. Niiet siis ei piisa sellest, et naine hoiab ennast väga puhtana, joob igast teesid jnejne :)
 
põiepõie 29. august 2011, kl 14.00
mina vist sain siit teemast abi: hakkasin probiootikume sööma (Protexin Balance) , kempsus teistpidi pühkima ja rohkem vett jooma. Nüüd laseb põis jälle elada, kuigi annab tunda.
 
hmh 29. august 2011, kl 23.30
nii, olin mitu kuud ravita ja kuna arst saatis mind CATScan'i ja MRI-sse, siis tuvastati, et sagedaste urogenitaalinfektsioonide tõttu on tekkinud lümfotsüstid, üks neist pirakas ja pean vist lõikusele minema, kuna teevad valu (metalltorude tunne alakõhus)

ent günekoloog (seekord olude sunnil teine) oli üllatunud, kui minu kaebuste peale nägi ta, et tupe sisu on vägagi okei (ent mul polnud meeles talle öelda, et kuna valud olid talumatud, jõin pikema aja jooksul isetehtud küüslauguviina iga õhtu ja hommik, kui vähegi alla suutsin kugistada - EHK SELLEST SAI PAREMAKS? günekoloog ütles, et ureaplasma ongi sihuke, et läheb ab eest peitu ja võib mõnel proovil jääda nähtamatuks, nii et jääb mulje, et on välja ravitud - ja siis võib mingi aeg kapseldumisest taas välja lüüa (ma ütleks, nagu klamüüdiagi?)

igatahes joon nüüd siin hoopis vett ja kaalutlen küüslauguviina edasi joomist, vänge värk, aga peaks toimima igasuguse põletiku korral
 
mina 15. oktoober 2011, kl 21.41
Tere !
Mul jälle e. coli. :((( Ravi käib. AB-ga. KÕRINI !!!
 
nii 16. oktoober 2011, kl 18.33
elu on ilus. keegi siin ütles, et coli pole suguhaigus, kahjuks levib see sugulisel teel vägagi
 
tahan ka 20. oktoober 2011, kl 23.46
mõistus otsas Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> to B
> sain endale ka selle villase seljavöö osta
> , väga asjalik asi. Enam õues neerude ja alaselja
> piirkond ei külmeta.

Soovin selle villase seljavöö kohta infot, et kust osta ja mis maksab? Tänan
 
liine 21. oktoober 2011, kl 09.41
Lugege seda artiklit ning kommentaare: http://www.naine24.ee/570242/com/seksijargne-poiearritus-ei-tahenda-alati-poletikku/?t=728#k7563610

Kui selline põiepõletik pidevalt kimbutab ilma kondoomita seksi tõttu, siis proovige üht: ALATI PEALE seksi käige kõigepealt pissil (laske kasvõi pisikene sorts) ning peske kasvõi ainult puhta veega välissuguelundid puhtaks.

Uriin uhab kusejuhadest bakterid välja ning pesemine takistab uutel bakteritel sinna sattumise. Need bakterid võivad olla täiesti tavalised nahabakterid, mis lihtsalt iseärasuse tõttu põies põletikku põhjustavad.

Naine ei pruugi üldse olla lohakas hügieeni suhtes, kui aga on kalduvus põiepõletiku tekkeks, siis tuleb see peale kirglikku seksi eriti kärmelt.

Mina olin ikka väga kaua pideva põiepõletikuga hädas, aga kui enam mitte kunagi pissimise-pesemise reeglit ei eiranud, pole ka ühtegi põletikku olnud!

Muidugi tuleks eelnevalt lasta teha korralik külv perearsti juures (kui ribatest ei näita midagi, siis lausa NÕUDKE ka laborisse saatmist, mul üks perearst tegigi ainult ribateste ja alles perearsti vahetuse järgselt läks proov laborisse ja oligi tekitaja sees). Ravige oma põiepõletik korralikult kõigepealt välja ning siis järgige pissimise-pesemise reeglit. Mind aitas!

Kahju muidugi, et arst mulle seda meetodit ei õpetanud... Minu arust oleks võinud siin artiklis ka olla see mainitud.
 
liine 21. oktoober 2011, kl 09.42
Autor nii: seda ei saa nimetada suguhaiguseks. Seksuaalvahekorra käigus ta lihtsalt levib nahalt põide.
 
tahan ka 21. oktoober 2011, kl 20.00
lugesin kõik postitused läbi ja sain loodetavasti häid nippe, kuna mul see teema juba 6aastat kestnud ja pole ka midagi aidanud. Lugesin siit eespoolt, et keegi soetas villavöö. Ootan huviga, et kust täpsemalt seda osta saab ja milline on koostis, kas 100% vill ning kas on õhuke ja saab ka riiete all kanda või mingi ülepaks asi, et saab kasutada ainult kodus riiete peal?
 
B 23. oktoober 2011, kl 16.55
http://lammas.nummi.pri.ee/latele/ seal on siuke ülipaks seljavöö. Tean, et rasedatele on ka spets siuksed vööd, need siis õhemad. Endal on mul päris vana seljavöö, arvan, et pärineb kuskilt 80ndatest vms:D

Jah siin eespool toodud välja õige asi, nimelt need bakterid võivad olla täiesti tavalised nahabakterid, mis lihtsalt iseärasuse tõttu põies põletikku põhjustavad.
 
tahan ka 24. oktoober 2011, kl 11.10
Tänan väga info eest!
 
naine- 6 aastat staazi 24. oktoober 2011, kl 13.39
peale kõiki analüüse ja ab kuure ja partneri kontrolli soovitas keskhaigla uroloog- 1 tbl nitrof peale iga vahekorda. Ja see toimib. Kui ununeb siis suur tõenäosus et batsill asub toimetama. Vahel väga harva lööb välja ka niisama, ilmselt siis kerge külmetus. Tore nali küll seksi vastu tabletti võtta! "Õnneks" vanus juba selline et piisab korrast nädalas umbes.
 
hmm 24. oktoober 2011, kl 20.30
nitrofit võtta? vaid tõrjeks? see ju ei ravi, isegi ei hoia nakkust ära, vaid leevendab sümptomeid, nagu ka näiteks valuvaigisti! seega, mõttetu! võta parem juba misse oli see küüslaugusegu
 
naineK 26. oktoober 2011, kl 21.54
Tere. Tahtsin neid aidata, kes on vaevelnud aastatepikkuste põiepõletike käes (just nimelt minist bakterit tingitud põletikud). Nimelt kui arstid soovitavad teil süüa jõhvikakapsleid ja muid jõhvikaga seotud kapsleid, siis ÄRGE TEHKE SEDA, sest see on nii öelda toit neile bakteritele , erti e.colile ja kokkidele. selle asemel hakake sööma küüslaugukapsleid (apteegist). kindlasti loobuge tooretoidu söömisest( puuviljad, köögiviljad) neid süüa ainult hautatud ,kuumutatud kujul. sööge peedi-küüslaugu salatit. Samuti vältike antibiootikume, mis nõrgestavad immunsüsteemi üldselt ja tervenemine võtab palju rohkem aega. Tehke läbi teekuur skeemiga 9 päeva: 1-3 päeva jõõge põieteed 4-6 päeval jooge südameteed ja 7-9 päeval jooge bronhhiteed. edasipidi jooge suvaliselt neid teid igapäev. Samuti tehke õhtuti jalavanne(kuumaveega) kuhu lisatakse 2 supilusiktäit jämedat soola( sool kisub põletikke välja) hoidke kere soojas, eriti jalgu ja käsi ( käed ei tohi ka külmetada). liikuge( aeglane kepikõnd) nii liigutate lihaseid ja mõjutate põit tühjenema) Tervenemine võtab aega kuskil 4 kuud, kui neid asju järgida. Sümptomid võivad juba varem ära kaduda, kuid soovitan siiski neid edasi järgida. Mina sain enda põiepõletikust lahti mis kest terve aasta ( iga kuu oli külaline vahest tihedamine, eriti ägenes peale päevi). Hetkel täiesti prii ja nii mitu aastat juba. Kui kellegi on olemas kodus ussiviin(kes teab see teab mis see on ) siis sellega võib ka kõhtu kokku määrida õhtuti ja paremat külge). Head tervenemist teile.
 
naineK 26. oktoober 2011, kl 22.05
lisaks veel niipalju et südametee peaks sisaldama põldosi( et võib ise teesegu teha südameteest ja põldosist)
 
to tahan ka 26. oktoober 2011, kl 22.16
ostsin tavalisest apteegist selle soojendusvöö. Mina kannan riiete all. 100% vill see kindlasti ei ole, toode on sissekootud kummiga, elastne, teine pool puuvillane. Muidugi võib liikuda erinevaid.
 
tahan ka 27. oktoober 2011, kl 19.06
selle B soovitatud vöö kohta uurisin, see on paks ja väljaspool kodu kanda kahjuks ei saa, seega lähen ka siis nüüd apteegi poole ja seda õhukest vööd otsima. kui viimane kirjutaja veel seda teemat lugema stud, siis oleks ehk abi, kui annad teda, millisest apteegist selle soetasid.
 
Castaneda32Hallie 09. märts 2012, kl 10.14
freelance writer
 
ChelseaBooth 09. märts 2012, kl 10.21
freelance writer
 
to tahan ka 09. märts 2012, kl 21.33
konkreetselt ostsin selle vöö Euroapteegi keti apteegist.
 
no 11. märts 2012, kl 22.34
mina ostsin endale angooravillased trussikud ja seljavöö ja olen ülirahul. ja müüdi neid magdaleena tervisepoes ja sain 20 prossase allahindlusega, mingi pakkumine neil
 
mina 21. juuni 2012, kl 18.50
Mul tekitasid AB-d mingi uue bakteri. Nüüd loobusin uroloogi teenustest ja pöördusin alternatiivi poole. Eks näib...
 
tirtsik 02. aprill 2013, kl 14.53
Minul oli pissides sügelus, mis läks aina hullemaks ja tihtilugu oli hoopis nii,e t oli pissihäda, aga pidin hirmsasti punnitama, et saaks häda tehtud-vahest ei saanudki. Külv näitas, et uriinis on enterococcus faecalis. Arst kirjutas nitrofurantoini. Pole veel sööma hakanud neid. Hirm tuli peale seda teemat siin lugedes. Aga mis see seen uriinis on-kas see ka äkki mingi see baakter? Mõned aastad tagasi mul uroloog väitis, et uriinis oli seen ja siis sõin seenerohtusid. Aga ega see kerge häiriv tunne jäi ikka alles, kuniks nüüd siis hullemaks läks. Kas mul siis äkki kogu see aeg seal mingi bakter olnud.
 
t. 25. september 2013, kl 12.38
Kõij, kes lõputu põiepõletikuga hädas on ja proovid midagi ei näita.. selle nimi on intertsistiaalne tsüstiit ja eesti arstid sellest suurt midagi ei teagi ega eesti keeles ka suurt midagi ei leia. Kes vähegi inglise keelt oskab, lugege siit foorumitest IC kohta:

http://www.ic-network.com/forum/forum.php

IC kindlaks tegemiseks on oma meetod põide sisse vaatamisega ja venitamisprotseduuriga narkoosi all, aga siin on spetsiaalsed dieedid, toidulisandid jms ära toodud, mis ehk midagi leevendab, haigus ise on seni ravimatu. Ravimid on ka olemas, aga ka neid Eestis olemas on, ei teagi, pole küsinud. Ravimi nimi on Elmiron. Aga lisaks on inimesed tervenenud pikaajalise antibiootikumikuuriga ja radikaalse toitumise muutmisega, sh toortoit ja rohelised smuutid. Kõigepealt tasuks teha ikka laboris uriinikülv, siis põide sisse lasta vaadata, alguses proovida IC dieedi ja toidulisandutega ja kui kuidagi ei saa, siis ehk minna tablettide peale. Muidugi tuleb ka naistearstil lasta uurida, ega pole urea-või mükoplasma või seen, need võivad ka sama tunnet tekitada.
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!