Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kööginõu
kuidas "lahjendada" liigvürtsikat pilaffi?
 
mamma 26. september 2014, kl 11.19
läksin hoogu, lisasin Felixi kastet nimega "vürtsikas" pilaffile ja oi oi , liiga vürtsine sai, mida lisada ( ise arvan et riisi :) et söögikõlbulikum oleks ?
 
ma 26. september 2014, kl 11.39
arvan ka, et riisi
 
irooniapõõsas 26. september 2014, kl 12.49
oioi, ükski Felixi kaste ei saa olla liiga vürtsikas:D aga see on mu isiklik maitse.
Jah, riisiga saad mahedamaks:)
 
mamma 26. september 2014, kl 13.00
irooniapõõsale: ma töö juures, aga kirjutan sulle kui kodus olen vaadanud selle kastme täieliku nime, osta ja proovi, mulle täitsa pakub huvi, KUI vürtsikat inimesed söövad, nõus ? :)
Maaks 26. september 2014, kl 13.40
Kui pilaff, siis riisi lisamisega läheb tasakaal riisi poole paigast ära ju :-) pane ikka liha juurde!
Tahaks kah teada selle Felixi vürtsikakastme nime!
Aasias käigust mäletan, et vürtsika asja pesi piim kõige paremini maha. Aga ära pilaffi piima pane :-)
EDIT: Kas see oli või?
http://www.felix.ee/?op=body&id=14...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Maaks 26.09.2014 13.45.
 
mamma 26. september 2014, kl 14.09
see kaste jah :) no ma ei tea, suured inimesed ehk kannatavad ära, lastele ehk liig äksa :)
 
mamma 26. september 2014, kl 14.11
õige küll, eks liha peab ju siis ka lisama kui riisi juurde uhan :)
 
irooniapõõsas 26. september 2014, kl 14.17
Ostan ja proovin ära:) Ma olen Mehhikos elanud, sellepärast ärplengi oma vürtsikusetaluvusega;)

piima vist ei tasu lisada jah, aga võib ju pilaffist risottolaadse toidu teha, siis võib ju kohvikoort või vahukoort lisada ja see võtab ka mahedamaks.
 
mamma 26. september 2014, kl 14.34
nalja kui palju, aga jah, see risotto laadne värk tuleks ka kõne alla, äkki sobiks kookospiim ( vai on ta koor ) ... mul on kogu aeg selle kastme köögiviljade variant olnud, noh siis poes vaatsin, et ok, võtaks ikka selle vürtsikama :) , ja ma eriti purgi silti ei lugenudki, vana kombe kohaselt uhasin sisse ja kui ma ainult seda lusikat maitsesin , siis ehmusin ära :)
 
njahh 26. september 2014, kl 17.50
oi-oi, ja kes teeb pilaffi mingi tomatimöginaga? Kas ükskord sellest töölissöökla kombest üle juba ei saa?
 
porgandikaupnaine 27. september 2014, kl 15.05
Jood lihtsalt külma piima kõrvale ja seda läheb tasakaalustamiseks natuke rohkem, muud polegi vaja.
 
rivo 27. september 2014, kl 15.10
pese pilaff sõelal veega läbi
 
noh 27. september 2014, kl 16.07
millega siis. pilaff on ikka tomatimöginaga.
 
selle 27. september 2014, kl 18.01
tomatimöginaga on plof. õigele pilafile(tehakse muide AINULT lambalihaga) annab värvi porgand.
 
just 27. september 2014, kl 20.48
ehtsal pilafil ei käi kunagi tomatipasta või mingi muu tomatiollus sees. mis muidugi ei tähenda, et riis tomatiollusega hea ei tuleks, aga siis ei ole see pilaff, vaid riisisroog. Ja mahedamaks tegemiseks võib lisada mida iganes, usun, et kookospiimaga tuleks huvitav, riisi keedaks ka juurde veel, kui mahedamat tahta. no ja lihapoolt ka, saab riisiroale lisamiseks eraldi tilgas ülis kuumutada ning siis juurde segada.

aga mina ka ei usu, et minule ükski felixi kaste liiga tuline oleks, saati veel riisiga segatult :)
 
himma 28. september 2014, kl 10.04
Pilaffi sisse ei panda selliseid asju, aga ok, igaühe oma valik, kuidas ta oma keeduseid nimetab. Maitsev võib ta olla niikuinii.

See Felixi kaste on päris maitsev, mul kuuesed kaksikud armastavad seda niisama teraleiva peale määrida ja süüa.
 
Helle 29. september 2014, kl 13.18
Kui arvad, et laste jaoks on su tehtud pilaff liiga vürtsine, aga sulle endale meeldib, siis ära lahjenda kogu portsu vaid ainult lastele mõeldud osa juurde keedetud riisiga. Aga minu arust see kaste ei ole liiga vürtsine - võibolla sa maitsesid liiga ruttu ja kaste polnud veel jõudnud riisi imbuda, roog läbi maitsestuda. Jäta toit mõneks ajaks seisma ja proovi uuesti. Minule näiteks meeldibki soojendatud pilaff ja plof teisel päeval - siis kui kõik maitsed on omavahel seguneda jõudnud.
 
mamma 29. september 2014, kl 14.19
kokkuvõte :)
viimati kommenteerinud Helle võttis tegelt kõik hästi kokku juba ja oligi nii, sõime siis õhtul seda riisirooga ( ma ehk tõesti nimetasin algul vale nimega seda rooga :) koos Felixi kastme ja kanafilee tükkidega ja uka uka, ei olnudki nii vürtsikas, noh ok, mainiti , et oi , päris tuline ( 5.a. ) aga kõik sõid ja olid rahul
nii et, sry kui ilmaasjata tolmu üles keerutasin:)
aga vahva oli arvamusi lugeda, tnx!
 
õunauss 30. september 2014, kl 15.04
riivitud porgandiga saad ka mahendada või liha juurde lisamisega,suts suhrut jne..
ka feliksi kaste pole minu jaoks vürtsine(ja tomatit ei panegi pilafi sisse vaid porgandit -annab värvi ja maitset)
 
jaah 30. september 2014, kl 20.42
mina kui nõukaaegne inimene, mida mina ka tean, olen alati teadnud, et plov või pilaff on üks ja sama roog, milles kasutatakse nii porgandit kui ka tomatimöginat. siin kõik teavad nagu ühest suust rääkida, et erinevad toidud on need ning pilaff on ainult porgandiga. küll mina googeldan ning otsin. ikka leian aina sama: plov või pilaff - ikka üks ja seesama, retseptid kõik puha sarnased, kõigis nii porgand kui tomat. no ehk viitsib keegi seletada vanale lollile kust kogu teie tarkus pärineb ja millel põhineb. ehk ma ei viitsinud korralikult otsida.
 
:) 01. oktoober 2014, kl 09.02
Heal lapsel mitu nime:)
Lisaks pilav, plov, pulao, polu, palaw, pilau. Plov on venepärane ja jäänud meile nõuka-ajast. Sellest ajast on levinud ka retseptid tomatimöginatega. Eks igal maal ole ka oma nüansid, kuidas seda tehakse, ei olegi seda ühte ja ainsat "õiget" varianti. Esimest retsepti teatakse juba 10. sajandist! Ja kahtlemata kasutatakse Indias hoopis teisi lisandeid kui Tadžikis või Armeenias.
 
mammale 03. oktoober 2014, kl 01.52
ma huvi pärast küsin, et kas sa koolis ei käinud? või mis jama see on, et inimesed ei tea, mis on järgarv?

vaata nüüd oma lauset: päris tuline ( 5.a. ) aga kõik sõid ja olid rahul

ehk siis 5. = viies, 5 ilma punktita on viis. seega sul on kirjas viies aastane. saad ju aru? nii elementaarsed asjad peaks ikka selged olema.
 
50-aastane 03. oktoober 2014, kl 20.19
Mul on hea meel, et keegi õigekirjale tähelepanu pöörab - eriti neile, kes 5aastaseid lapsi kasvatavad, on see oluline eeskuju näitamise viis(nii sidekriipsuga kui ilma on õige).
Hea, et toit maitses.
Riisiroa puhul ei oska oletada, aga ülesoolatud toidu puhul aitab ka toore kartuli natuke aega kuumutamine toidu sees, see imab soola sisse.
 
oh 03. oktoober 2014, kl 20.44
mis sest toidust. peaasi on järgarv ja sidekriipsud. vot nendel elu põhinebki.
 
mamma 03. oktoober 2014, kl 22.43
vigade parandajale 03.10.2014 kell 01.52:
tänan :)
 
ants 08. oktoober 2014, kl 18.33
Üks hea asi igasuguste üledoseeritud toitude jaoks on tavaline purustatud tomat. Aga kui palju seda möginat sinna pilaffi sisse panna,peab katse-eksituse meetodil proovima.
 
njahhhhh 01. detsember 2014, kl 16.17
Olen Kesk- Aasias reisinud ja lisaks on tutvusringkonnas pilafimeistreid. Sealt siis minu teadmised pilafist, plofist.

Vürtsi võtan maha kartuliga, toores kartul toidu sisse lisatuna tõmbab vürtsid sisse, päris valmis ja hautamist mittekannatava toidu puhul see muidugi ei sobi kuid üldiselt saan selle nipiga isegi metsa läinud habanerodoseeringu sousti sees talutavaks.
 
Kai 01. detsember 2014, kl 19.12
Minuteada tõmbab toores kartul soola sisse kuid vürtsi mitte. Panin ise ükskord maitsestamisega puusse või täpsemalt kambapeale - igaüks lisas midagi, teadmata , et teine juba pani:), hiljem maitstes tõusid juuksed peas püsti:) Pistsin siis mitu suurt toorest kartulit potti ja soolaga sai normi kuid pipar ei kadunud kuhugi.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!