Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kööginõu
kartulisalat
 
millist hapukoort kasutate? 30. märts 2015, kl 20.35
kas kasutate 20%-list või 10%-list hapukoort? millist majoneesi eelistate?
 
lahja 30. märts 2015, kl 21.03
Kerge majonees 3%.
Hapukoore asemel maitsestamata 5% jogurt.
Tuleb valida lahjemaid toiduaineid, et kehakaalu kontrollida.
 
loore 30. märts 2015, kl 21.04
30%hapukoor ikka!!!
 
õigus, Loore! 30. märts 2015, kl 21.13
kaalu tuleb jälgida,et see ei kaoks! Üks hää soustiretsept on selline...ära koorega koonerda!
 
loore 30. märts 2015, kl 21.40
lahja Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kerge majonees 3%.
> Hapukoore asemel maitsestama
> ta 5% jogurt.
> Tuleb valida lahjemaid toiduainei
> d, et kehakaalu kontrollida.


kehakaalu hoitakse füüsilise tegevusega kontrolli all!
 
kõhtjalgne kaunitar 30. märts 2015, kl 22.19
30% kindlasti, siis ei lähe kartulisalat "lödiks". Ja süüa ei tule pangede kaupa, vaid parajalt. Liikuda ka parajalt. Elust tuleb mõnu tunda.
 
piii 30. märts 2015, kl 22.44
20%, provanssaali majoneesi. Lahja kartulisalat ei ole kartulisalat.
Süüa mõõdukalt ja liikuda piisavalt.
 
mida 30. märts 2015, kl 23.48
kes see teeb jogurtiga salatir, haige
 
lugupeetud paksud 31. märts 2015, kl 00.13
Jah, kujutage ette, on tõesti võimalik 10% hapukoore ja lahja majoneesi või selle aseainega kartulisalatit teha. Pärast ei pea vinguma, et geenid ja aeglane ainevahetus paksuks teevad.
 
Ärge solkige rahvustoite! 31. märts 2015, kl 01.41
Ega veega võib ka !
Kas te pole tõesti lugenud, et kõik "light" tooted on saast ja tervisele väga kahjulikud. Sööge aga edasi oma toiduLAADSET p-ska ja imestage, miks pekkis olete!
Aga majonees peab ikka Hellmann's original olema ja hapukoor mitte alla 20 %.
 
suitsupääsuke 31. märts 2015, kl 02.37
Mis sa kraaksud, keegi pole käskinud veega teha. Ühegi asjaga, sealhulgas light toodetega, pole mõtet liialdada. See ei tee hapukoorest veel saasta, et eksisteerib ka vähema rasvaga toode. võid ju lugeda kui hirmsad on light majoneesi lisaained, aga kui lähemalt vaadata, siis mis on tärklises või paksendamiseks kasutatud puukoores nii hirmsat? Ka lugemisel võib aju kasutada.
 
mhhh 31. märts 2015, kl 08.24
Lahe vaidlus, aga äkki proovida keefiri ja sinepiga, tuleb veel lahjem. Olen korra külas seda kooslust proovida saanud ja oli isegi söödav.
 
milli 31. märts 2015, kl 17.40
hapukoor 10%line ei ole veel saast, see on ok. aga viimseni light majonees on küll saast. see rikub salati ja rikub tuju. ja ma ei pea silmas mitte lisaaineid ega keemilist koostist, vaid maitseomadusi. inimene peab sööma, nautima, elama, liikuma. see visisemine ja vindumine ei ole elu.
 
eelmisele 31. märts 2015, kl 17.48
10%hapukoorega võid ennast sealt alt määrida siis ei tekki paksukestel seal all punetust suurest rasvast ja higistamisest.
 
aule 01. aprill 2015, kl 17.01
Kui teed 10 lisega ,siis jääb salat väga vedel.
 
Lisa postitusele link, pilt või video! 01. aprill 2015, kl 21.13
10% see ei sobi mitte millegi jaoks.
 
piii 02. aprill 2015, kl 21.20
Kinnitan, et söön võid, hapukoort, vahukoort, sealiha jms mõõdukates kogustes ja olen 50 a, 160 pikk ja 52 kg, s.t pole ikka põhjust pakuks nimetada.
 
piii 02. aprill 2015, kl 21.20
 
damn 02. aprill 2015, kl 21.24
ja kuidas see teadmine mõjutab kartulisalatit?
 
:) 02. aprill 2015, kl 22.56
aule Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kui teed 10 lisega ,siis jääb salat väga vedel.

Minu kogemus on, et just vastupidi. 10%-sega tehes jääb salat normaalne, 20%-sega väga kuiv.
Aga eks see sõltu salati komponentidest ja ku palju need mahla eraldavad. Ja kas kasutad salatikartulit või suvalist kartulit. Pudrukartul imeb kõik sisse:)
 
... 02. aprill 2015, kl 23.44
20% line ja mädarõikamajonees.
 
ohpekki 03. aprill 2015, kl 14.22
30%, see on maitsvam ja majoneesi ei kasuta, siis jääb see rasvapomm lisamata. Kasutan sinepit!
Majoneesile annabki maitse sinep ja munakollane. Salatisse panen muna niikuinii, aga õli panna pole vaja, see ei anna maitset, vaid tõstab kalorsust.
alissandra 04. aprill 2015, kl 19.33
Kasutan 10%-st hapukoort aga just vaid seepärast, et paksemat muudkui lisa ja lisa, aga ikka on salat liiga kuiv. Majoneesiks kasutan Felixi klassikalist.
 
kokk 05. aprill 2015, kl 13.08
paksukesed ja köögis oskamatud kasutavad ikka 10% hapukoort. naised kes pakuvad siin 10% hapukoort salatisse võiksid häbeneda enese oskusi ja muud juttu, õppige süüa tegema laiskvorstid!!!
 
kokad lisavad 05. aprill 2015, kl 14.32
ka kurgimarinaadi. vot nii.
 
libanōid 05. aprill 2015, kl 15.19
no küll on mōnus, kui ikka torgata saab, eksole kokk!
minul isiklikult on küll täiesti ükskōik, millise hapukoorega kellegi kodus salat valmib ja kui see perele süüa kōlbab, siis ei näe ma ühtegi pōhjust, miks keegi häbenema peab.
alissandra 05. aprill 2015, kl 15.44
Kokk, huvitav küll, 10%-ne koor ei kõlba, aga jogurt ja kefiir jms kõlbab?
Mingi enda kehakaalu ja saamatuse pärast ma küll lahjemat koort ei kasuta, aga on krdima suur vahe, kas ma panen salatisse 1 kg 10% hapukoort või 1,5 kg 20%-list. Ma ei ole miljonär, et iga asja peale liigseid summasid kulutada, eriti söögi peale.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati alissandra 05.04.2015 21.44.
 
kokk 05. aprill 2015, kl 16.41
siis söö kartuleid paljalt kuiraha napib ja ära soga siin korraliku salatit! kahju on nendest inimestest kes ei saa elus korralikult süüa vaid peavad saamatu pereema vabandusi kuulama.
 
kokk 05. aprill 2015, kl 16.44
< Ma ei ole miljonäär, et iga asja peale liigseid summasid kulutada, eriti söögi peale>

see lause räägib sinu kohta väga palju ja isegi kahju pole sellise arusaamaga peetustest.


inimene elab korra ja selle niigi lühikese elu jooksul tasub kindlasti head toitu nautida ja mitte iriseda ja koonerdada.
 
nohh, siis naudi, söö 05. aprill 2015, kl 16.51
ela ja õitse kuniks antakse. milleks siis tigetseda? ehk leiaksid midagi uut ja huvitavat ka vahelduseks. muidu üks ja seesama kartulisalat. midagi tõeliselt mõnusat, klaas head veini sinna juurde. elu on hea.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!