Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Perekond
Vanusevahe mehe ja naise vahel
 
Gretely 08. veebruar 2017, kl 20.03
Tere, tõstataks sellise teema,nagu seda on mehe ja naise omavaheline vanusevahe!
Kui suure vanusevahega elatakse tänapäeval koos, olen ise 26 ja oletatav mees oleks 38, 12a vahet, ise ma sellest niiväga probleemi ei teegi, aga ikkagi tundub kuidagi pikad aastad vahel, mõlemad lastetud veel hetkeni!
Et jään huviga teemaarendust ootama..
Aitäh!
 
fkd 08. veebruar 2017, kl 20.13
Mul oli elukaaslasega 12 aastat vanusevahet. Tutvusime kui mina olin 15 ja tema 27. Probleemid tekkisid siis kui mees oli 51 ja mina 39. Meestel vist mingi üleminekuiga selles vanuses, muutus hullult armukadedaks, enne sellist asja ei olnud. Ei viitsinud pidevalt vingumist kuulata ja hakkasime eraldi elama. Nüüd saab eksiga jälle normaalselt suhelda.
 
eksiga ? 08. veebruar 2017, kl 20.54
ja kui noorelt see sul siis oli . . . ?
 
fkd 08. veebruar 2017, kl 21.20
 
sul parimad aastad, aga mehel ei seisa enam 08. veebruar 2017, kl 23.26
sul kolmekümneselt naise sexikamad aastad, mees sellks ajaks juba ära vajunud. ses mõttes hakka sis jälle uut meest otsima.
 
oot-oot 08. veebruar 2017, kl 23.58
Mis asi see nüüd ära vajunud on? Võtame 20 aasta pärast. Naine 46, mees 58. Selles vanuses normaalne mees küll ja veel, probleemiks võib saada hoopis 46 aastane naine. Keegi pole kaitstud mingite psühholoogiliste ja tervislike jamade eest. Stress ja muu. Kui mõlemad terved, siis julge 20 aastat sahiseks linad rahulikult ja murevabalt. Üle ei maksa ka mõelda:).
 
jah eks jõuab ka siis 09. veebruar 2017, kl 00.43
jah, kui mehel vanus käes, mees üle 50-ne jõuab alati jalaga anda.
 
yxikmees 09. veebruar 2017, kl 00.46
Normaalne oleks kui naine oleks mehest vähemalt 10a noorem.
Siis on väiksem oht, et keskeas mees naist noorema vastu välja vahetama kipub.
 
oot-oot 09. veebruar 2017, kl 01.06
No kui kedagi hoiab tagasi või tõukab edasi kellegi vanus, siis andke minna. Mina vaatan ikka inimest. Kui ta on minu jaks ahvatlev, tema olekus on see salapärane miski, figuur on innustav (ei pea kaugeltki olema sale) ja mis peamine... see naine tahab mind, siis ei loe küll ükski number passis. Nii lihtne see ongi.
 
yksikmehe naised 09. veebruar 2017, kl 01.55
vana mees ei taipa, et asi on tema kõlbamatuses, olenemata naiste vanusest.
 
yxikmees 09. veebruar 2017, kl 02.51
oot-oot Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> No kui kedagi hoiab tagasi või tõukab edasi kelleg
> i vanus, siis andke minna. Mina vaatan ikka inimes
> t. Kui ta on minu jaks ahvatlev, tema olekus on se
> e salapärane miski, figuur on innustav (ei pea kau
> geltki olema sale) ja mis peamine... see naine tah
> ab mind, siis ei loe küll ükski number passis. Nii
> lihtne see ongi.
Oled kindlasti noorem mees. Keskealisena on sulle kindlasti ahvatlevamad nooremapoolsed naised. Miks muidu üsna märkimisväärsele osale keskealistest meestest tekib uus armastus just noorema naise vastu.
 
Gretely 09. veebruar 2017, kl 09.39
Nii ongi..eelnevatega nõus, praegu ma nr't ei teegi aga mõtlengi 20-25a hiljem, enim mõtlen lastele, vähemalt on "noor emme", elatakse ka 15a aastat vanusevahega ja pole ka nagu midagi hullu.
Nõks alla 20a, siis oleks midagi, generatsiooni vahe juba.
 
oot-oot to yxikmees 09. veebruar 2017, kl 10.01
"Oled kindlasti noorem mees. Keskealisena on sulle kindlasti ahvatlevamad nooremapoolsed naised. Miks muidu üsna märkimisväärsele osale keskealistest meestest tekib uus armastus just noorema naise vastu."

Ei maksa lahmida, mees. Sinust olen vanem ja tean küll, et enamasti vahivad 45+ nooremaid. Eks isegi vahtinud, aga... mida vanemaks saad, seda rohkem jõuad arusaamisele, et midagi püsivat võiks lõpuks või uuesti tekkida. Ei viitsi sedasi ringi tuuseldada.
 
yksmehele 09. veebruar 2017, kl 10.03
Parem ikka noorem mees,siis kergem tast lahti saada,kui isu tuleb.Kes see elupõlist armastust veel usub?
 
Liina 09. veebruar 2017, kl 12.12
12 a on juba peaaegu 1 generatsioon. Generatsioonide vahe määrab tihti tutvusringkonna ja mõtlemise.
Enamus inimesi jääb natuke kinni oma noorusaega. Mingil hetkel võid tunda, et sul pole oma mehega eriti midagi ühist - ta muutub sinu jaoks targutavaks vanainimeseks, kellega sul millestki rääkida pole.
 
naine 09. veebruar 2017, kl 13.11
ühel hetkel hakkad tundma "vanainimese lõhna" - räägin seda oma kogemusest. olen suhtes 21 aastat vanema mehega... ja tegemist on inimesega, kes hoolib enesest ja oma tervisest ja välimusest väga. see vanainimese lõhn tuleb kuskilt sisemusest.. ja see on nii meeletult häiriv ja öökima ajav..
 
sponsor 09. veebruar 2017, kl 13.51
sa, oma 26 aastaga oled täpselt paras 40sele mehele.

40+ mees otsib noort, nii 20-30 aastat nooremat neiut. võimas kaunistus mehe kõrval, kasvõi ajutiselt.
laps või registreerimine annab naisele kindluse, et peale suhte lõppu on ta rahaliselt plussis.
 
naine 09. veebruar 2017, kl 15.56
ma just olingi 27 kui alustasin suhet 47 aastase mehega. nüüd ca 10 aastat hiljem tunnengi mehel seda vanainimese lõhna...

jah, selline suhe sobib ajutiselt noorele naisele, kes vajab vbl hetkel elamispida, raha, õppimist - ja iseseisvaks muutumist. et siis nt ca 10 aasta pärast vananem mees maha jätta. ainus probleem on selles, et see vananev mees ei lase naisest lahti...
 
ebakindlus 09. veebruar 2017, kl 20.32
eks need kobad sexis ja muidu saamatud otsivadki noort naiost, et sel vaesekesl ometi võrdlusvõimalust poleks.
need siis kõik läbikukkunud mehed ju naistele, kes sexis midagi ka hindavad peale selgaronimise ja maha- taha stiilis..

kui yksikmehe sex nii vastupandamatu oleks, ju mõni moor ka pidama oleks jäänud.. aga ei jäänud ju.. ei noor, ei vana..
 
kuulge 09. veebruar 2017, kl 20.55
Ega sa mõnd eset osta,et siin nõu küsid.Armastus vanust ei küsi.Kui armastad,siis armastad ja elad,kas mees 20 aastat vanem või noorem.
 
eelmisele 10. veebruar 2017, kl 16.54
egas kõik armastuse pärast koos ela, totuke ;)
mõni elab raha pärast, mõni staatuse pärast, mõni niisama esimese ettejuhtuvaga, et mitte üksi olla.
ja teemaalgataja elab nii nagu teised arvavad ja ütlevad. ta enda isiklik pea on põhust
 
totuke 11. veebruar 2017, kl 20.29
Ega minagi armastuse suhtes ole aga vahel armutakse lihtsalt veidi valesse inimesesse täiesti planeerimatult.
 
JAAN 1957,sündinud ja KÜLL seisab 12. veebruar 2017, kl 07.16
sul parimad aastad, aga mehel ei seisa enam Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> sul kolmekümneselt naise sexikamad aastad, mees se
> llks ajaks juba ära vajunud. ses mõttes hakka sis
> jälle uut meest otsima. VÕI PANNAKSE SEISMA::
TÄNAPÄEVA EESTIS --MEESTE--ARST AITAB NEEST KOHE--- PANEB vända SEISMA JA JÄLGI--GE NAISED MÄNGU JAAN TOOTSIST ----JA LUGEGE IKKA EESTIMAA ELU KA ? KUI EVE KIRS --KA MITTE ENAM NOOR EMA ,, SAAVAD
JAANIGA SEKSIDES VEEL LAPSE,!
AGA KÕIK SEE SEKSI ELUKE --KÄIS JUBA ENNE MEID NII, KA MINU SÜNDIMISE AJAL--VANEMAS EAS --OLEVAT ERITI IMELINE JA VAJALIK TÕMME ::
2:::: KUI OLEKS MINU TEHA RIIGIKOGUS UUS SEADUS EESTIMAAL---
EI LÄHEKS KOOLITÜDRUK - VEEL 14 NOOR --TÜDRUK --MEESTEGA VOODI? VOODIRÕÕMUD JÄÄVAD HILJEMAKS --KES MUIDUGI SUUDAB,,OODATA.
LOODUS PANEB PAIKA ,,TÜDIKU ARENG PANEB PAIKA VÕI-KUI SIIS TEKIB VAJADUS----
UURING:: ENAMUS TÜDIKUID --ALUSTAB SIIS --- KUI KOOLI LÕPP ON KÄES , VÄHEMALT 17+ VANUSES..
TEIE TÜDRUKUD --ÄRGE ISE RIKKUGE --JUBA LASTENA -- SEKSIELU ÄRA,
ON KA AEGA-- 40+ ELUS MIDAGI ILUSAT VEEL PAKKUDA-- NAUTIDA ELU
 
JAH --pole veel hilja. midagi 12. veebruar 2017, kl 07.21
kuulge Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ega sa mõnd eset osta,et siin nõu küsid.Armastus v
> anust ei küsi.Kui armastad,siis armastad ja elad,k
> as mees 20 aastat vanem või noorem.
JA SEE VANUS --POLE KA TÄHTIS.
ÕIGE JUTT :: EVE KIRS --42 aastane
Vanem mees Jaan Toots--sündinud 1957
tõstavad veel eesti rahva arvu.!
 
Taipab vanem mees kõike 12. veebruar 2017, kl 07.23
yksikmehe naised Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> vana mees ei taipa, et asi on tema kõlbamatuses, o
> lenemata naiste vanusest.

LOE ---MIDA TEEB ÜKS TÕSINE J. TOOTS NAISTEGA,
 
no VALINUD MEES --JUBA KOOLIST VÄLJA 12. veebruar 2017, kl 07.29
naine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ühel hetkel hakkad tundma "vanainimese lõhna" - rä
> ägin seda oma kogemusest. olen suhtes 21 aastat va
> nema mehega... ja tegemist on inimesega, kes hooli
> b enesest ja oma tervisest ja välimusest väga. see
> vanainimese lõhn tuleb kuskilt sisemusest.. ja se
> e on nii meeletult häiriv ja öökima ajav..
KAS KLASSIVEND POLEKS SIIS LASTE ISAKS KÕLBANUD JA TÄPSELT OLEKSITE OLNUD --ÜHE VANUSED 45-55 ,,
SIIS OLEKS VIST JÄLLE UUS VINGUMINE SIIA ÜLES RIPUTATUD ,,ET VAJAKSID 10, AASTAT --NOOREMAT MEEST-- NOORT ISAST
 
12. AASTAT --ON PALJU:3-- 5.on viimane 12. veebruar 2017, kl 07.46
Gretely Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tere, tõstataks sellise teema,nagu seda on mehe ja
> naise omavaheline vanusevahe!
> Kui suure vanuse
> vahega elatakse tänapäeval koos, olen ise 26 ja ol
> etatav mees oleks 38, 12a vahet, ise ma sellest ni
> iväga probleemi ei teegi, aga ikkagi tundub kuidag
> i pikad aastad vahel, mõlemad lastetud veel hetken
> i! Aitäh!
> Et jään huviga teema--arendust ootama..
TEEMA OLEKS SINU --JA NAISTE KÕRVADE VAHEL,, KUI TÄNA TEIL 23-- 26 NAISTEL SEDA ON
// LUGU POLE ÜLDSE LIHTNE -AGA ON KOHE VAJA MÕTELDA --KES ISAKS SAAB,,,
OMA NAISE PEAGA((LASTE KAVATUSE PEALE KA--ENNE SÜNDI MÕTELDA--KUI LAPSED JUBA TEHTUD ,, SIIS POLE AEGA ARUTADA--KUI VANA OLI MEES.,,,
___ AGA ÜKS VIGA 38-40+. MEESTEL,,--KUI MEESTE TERVIS --JÄRSKU ÜLES ÜTLEB JA SINA VÄIKESTE KOOLI--PÕNNIDEGA RABELED,,ÖÖD KUI PÄEVAD:: JA haigestunud ISA SIIS JUBA50+ ...ON ISAKE AINULT LASTELE ----NAGU JUBA VANAISAKS SAAB::
,,, TEIE LAPSED
VAJAVAD ROHKEM---ISADE TUGE--NO 20.aastat küll,,
ARVUTA AASTAD KOKKU --EHK SAAD SIIS ISE TÄNA KA ARU,
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!