Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Perekond
DNA test
 
tasub 04. juuni 2011, kl 07.16
juhtusin taas siia lugema..

ei, ei testi soovis ikka mees ja kuna see oli positiivne, laps loomulikult tema oma, sest mul pole olnud ühtegi meest tpeale tema tänase päevanigi. Kuid tookord otsustasime selle testi maha vaikida, kuna asjalood olid niigi keerulised ja testi avalikustamien mehe sugulastele, eriti ta emale poleks teinud elu lihtsamaks, vaid ajanud suhted veelgi segasemaks.
Jah neil inimestel olid eelarvamused lastekodust tulnud laste suhtes.Lastekodusse aga sattusin seetõttu, et mu vanemad hukkusid kui olin veel laps.

Praeguseks on mu tütre ja tema isa ja nende sugulaste suhted normaalsed, käivad läbi ja on nagu üks pere.
 
naistekas ka teema üleval dna test 07. juuni 2011, kl 11.04
Naistekas täna ka see teema üles võetud: http://naistekas.delfi.ee/perekond/peresuhted/kodust-isadustesti-salaja-teha-ei-saa.d?id=47311005

Vaatasin seda lehte ka www.dnatest.ee :D mida kõike teha ei saa tänapäeval kodust lahkumata :D kuhu edasi
 
eelmisele 08. juuni 2011, kl 05.56
no las teeb siis kahtleja mees selle testi salaja ära ja elabki edasi selle teadmisega mida sealt sai kui ikka mina kui naine olen oolnud aus ja mees kahtleb ja kui ta peaks juhtuma mulle veel sellest ka rääkima, et testi tegi salaja või kui see kuidagi välja tuleb siis võib ta rahus omad asjad pakkida - minu jaoks maksab usaldus palju rohkem
 
Tõnu 08. juuni 2011, kl 06.56
See pole asi milles pimesi usaldada!
 
pimesi usaldaja 08. juuni 2011, kl 22.43
nonii oli meil kena kodu ja probleeme nagu polnud, lapsed tublid ja tragid. sai siis müüdud see korter mille olin kunagi saanud kingiks , sai võetud veidi laenu, ostetud maja ja elu oli igati kena. Teadsin, et kogume raha meie 2 lapse elu alustuseks ja ametikooli ajaks. Kandsime selleks raha mehe tähtajalisele kontole.

Juhtus aga see,mida ei osanud oodatagi, meest enam pole, kuid ilmusid eitea kust välja 2 noort inimest, kes tuid nn oma osa nõudma, võrdselt minu lastega. krahmasid osa mu lastele kogutud rahast, nõuavad majastki oma osa...
 
aaa 29. juuni 2011, kl 01.30
No sellel Dnatest.ee lehelt testi koju tellides, on vaja ikkagi pabereid täites ema luba( kui laps alla 18a), seega jääb salajaseks ikka ainult see soome variant... Iseasi kui selle ema poolse paberi ka isa ise salaja täidab, vaevalt et nad seda kuidagi kontrollida suudavad ja et seal ema digiallkirja just küsitakse!
 
alar 29. juuni 2011, kl 13.57
25 aastat täiesti normaalset elu ja siis teavitatakse sind sellest, et sa polegi oma poja bioloogiline isa.No öelge mida sellisest jamast arvata.
 
jänku 29. juuni 2011, kl 16.31
mis siin ikka arvata, sind on siis metsikult petetud ja võid petise kelmuse eest eriti suures ulatuses kohtusse anda.
 
Uugametsa DNA doonor 01. aprill 2020, kl 23.31
Sai antud kolm tilka verd geeniuurijatele pidime saama abi ravis. Uue kampaania ajal küsisin mind apteegis peatanud geenikülvivolinikult et kus mu vanad andmed on. Soovitas pöörduda e mailiga sinna tänna. Pöördusin, aga ilmselt elutusse kosmosesse vastust eikuskilt. Mis vandenõuteooria kui vandenõupraktikud hullemad Andsin kolm tilka verd märts 2007. Kätte jõudis aasta 2018 püha vaikus. Läksin Tartu geenilaborisse asja uurima. Sekretär ehmus poolsurnuks küsides väriseval häälel: "Kuidas te siia sisse saite võõrad meie hoonesse ei pääse." Vastasin talle, et mingi koristajatädi pistis kaardi uksel olevasse pilusse ja kui tema ees uks avanes siis tormasin ka mina tema selja taga sisse. Mõned päevad hiljem kutsuti mind ametlikult vastuvõtule kus anti mulle isegi DNA uuringu tulemused paberkandjal lausa värviprinteriga tehtud. Tulemustest sain teada et geneetiliselt põhjustatuna on mul laktoositaluvus (võin juua piima otse lehma udarast ja kitse nisast) mind ei kimbuta suhkrutõbi (võin suhkrut kühveldada suhu kahe lusikaga korraga) OK jäin tulemustega rahule
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!