Feministi nurgake
Defineerime kahekümpist...
 
alu 07. september 2012, kl 23.22
unistada muidugi võib..väike pehmoravi äkki abiks?
 
Agnes 07. september 2012, kl 23.25
Kas kahekympised ka unistavad? Mõtlesin, et ikka tulevad, näevad, võidavad...et minusugune ainult unistab niisama :)
 
alu 07. september 2012, kl 23.30
Agnes,

a sa ju kah kunagi olid...deem, naised on nii yhesugused:(
 
Agnes 07. september 2012, kl 23.32
Mis ma olin?
 
alu 07. september 2012, kl 23.38
tule taevas appi-kahekympine olid:)
 
Agnes 07. september 2012, kl 23.50
Olin jah, kujutad sa ette...aga mis see yhesugune siia puutub? Eitea, mehed on küll nii erinevad.
 
alu 08. september 2012, kl 00.05
ma mehena julgeks pakkuda..et ega ikka pole kyll. a see on hea muidugi, kui naisel ikka on optimismi ja tahet avastada veel.
kahekympine tydruk hinges pole veel alla vandunud.
 
kahekümpine 08. september 2012, kl 08.45
Võib-olla peaks lihtsalt rahul olema selle heaga, mis on? Kõik eeldused selle hoidmiseks olemas, ons mõtet pidevalt tõmmelda mingi unistuste härrasmehe suunas? Oma lühikese elu jooksul olen aru saanud, et pidev ideaali suunas rassimine võib lõpuks kätte maksta... Ideaali pole olemas.
 
primadonna 08. september 2012, kl 11.57
kahekümpine,
mina oma pika elu jooksul olen avastanud, et ideaal on täitsa olemas, aga tavaliselt just seal, kust sa teda leida ei loodakski. seda ka, et ta tuleb just siis kui õige ajahetk. seni võid rassida palju tahad, ikka satud jobude otsa:p
kuigi mitterahuldavatest abieludest/suhetest saab samuti üht-teist õppida, et siis Printsi kohalekappamise päevaks ka ise ideaalilähedasena paista;)
 
Agnes 08. september 2012, kl 12.04
Kaheymneselt jah spekuleeritakse mõttega, kas püüelda või leppida sellega mis on.
Mida aeg edasi seda selgemast selgemaks saab mõte, et mittemingil juhul leppida.
Kuid sammud, mis 20selt sai tehtud kindlameelselt ja lennult võivad siiski jääda ülemõtlemise ja kahtluse (äkki ma ikkagi räägin mööda!) võrku siplema. Argus, möödarääkimised, kahtlused...ise jänes, kes jääb schampusest ilma.

Või paneks kleidi selga ...läheks nõjatuks baarileti najale :) Ei viitsi ja maandun õhtul dressipükstes, krunn kuklas koos veiniga voodis.
Magavale kassile pidi hiir suhu jooksma :) Püüdmine seegi :)

----------------

Mees palub Jumalat: "Armas Jumal, tee nii, et ma võidaks loteriiga! Noh tee ometi nii, et ma võidaks!
"Irv" kostab hääl taevast "tule mulle vähemalt poolele teele vastu ja osta lõpuks see loteriipilet…"
 
primadonna 08. september 2012, kl 12.07
kas Agnes pajatab oma isiklikust päevarutiinist?;p

Agnes Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Või paneks kleidi selga ...läheks nõjatuks baa
> rileti najale :) Ei viitsi ja maandun õhtul dressi
> pükstes, krunn kuklas koos veiniga voodis.
> Maga
> vale kassile pidi hiir suhu jooksma :) Püüdmine se
> egi :)
 
Agnes 08. september 2012, kl 12.12
Ikka parem, kui tahmas peaga käpuli mööda maad roomata, ise aravates, et oled noortega luurel :)))
 
kahekümpine 08. september 2012, kl 14.05
No nagu näha, siis sinu pika eluea jooksul õpitud elutarkused sind pole aidanud... Dressipükstes üksi veini lürpimine küll üks mu eesmärkidest ei ole. Peaks mainima, et päris labane on tahmas peaga kuskil roomata või baarileti ääres mehi sebida. No thanks!

Selle sita abielu kannatamise koha pealt on mul oma teooria - pole mõtet head asja minema visata, kui kõik suhteprobleemid on ise külge mõeldud ja provotseeritud... Olgugi, et mõnest väiksest asjast jääb ehk vajaka, kuid viimase paari aasta sündmusi analüüsides liigub asi ainult paremuse poole.

Aga sina, Agnes, võid oma printsi otsinguid jätkata. Eks näis, kuhu välja jõuad :)
 
kas nii? 08. september 2012, kl 14.05
20-selt end siduda on ülim totrus. otsi, võta, võrdle, ela ja looda, et 30-selt on too õige lõpuks käe ulatuses - nii võib suurte suhteekspertide - Agnese ja primadonna - õpetusest välja lugeda.
 
kahekümpine 08. september 2012, kl 14.08
Ühesõnaga tuleb ringi tõmmata? Pole minu teema... Jätan sellise käitumisviisi eakaaslastele, lasku aga heal maitsta.
 
appike 08. september 2012, kl 14.16
Kuula muidugi neid mõllueitesid, siis oled varsti samasugune nagu need kaks, mõlemad heietavad ja unistavad kortsus vanamoorid, ühel lihtsalt suurest tarbimisest mõned augud väljaveninud.
 
Agnes 08. september 2012, kl 14.17
kahekympine,

minu postitus ei olnud ei sinule, ega sinusugusest.
Mõtegi jäi sulle keeruliseks, ega jõudnud kohale. Seepärast haaravadki ajukääbikud kinni sõnadest "dressipüksid" ja "baarilett".
Keri minu kohad kiirelt edasi, kui nad on märgitud "kahekympine", siis võid lugeda.

Sinu silmad minu jõudmist ei näe!!! :)
 
kahekümpine 08. september 2012, kl 14.37
Ära ole nii ebalev, ise sa räägid kahekümnesest ja minu arvates on see siin avalik foorum, mitte priva :)
 
kahekümpine 08. september 2012, kl 14.42
appike, ei kuula ma midagi. Sellise käitumisviisi jaoks peab hoorageen sees olema, minu fenotüübis on õnneks/kahjuks see avaldumata jäänud.

Agnes, sa ajad primadonnaga nii sarnast juttu, et pole raske segamini ajada :)
 
Agnes 08. september 2012, kl 14.45
Sa oled lapsik :)
 
kahekümpine 08. september 2012, kl 14.48
Ma jätan endale võimaluse käituda kuidas tahan ja kuidas vaja. Mõnus tunne ;)
 
to kahekümpine 08. september 2012, kl 15.11
nad on üksteise alter egod, väga sarnased tõesti, ja hoorageen, nagu sa tabavalt ütlesid, on neis kõvasti sees.
 
Anja-Nanja 08. september 2012, kl 17.39
-



Toimetatud 3 kord(a). Viimati Anja-Nanja 26.09.2012 09.45.
 
Anja-Nanja 08. september 2012, kl 18.10
-



Toimetatud 2 kord(a). Viimati Anja-Nanja 26.09.2012 09.45.
 
kahekümpine 08. september 2012, kl 19.00
Anja-Nanja, kujutad ette jälle midagi endale seal? Võta ilusti rohukesed ära ja mine tuttu, aitab küll sulle tänaseks.
 
... 08. september 2012, kl 19.08
kes sind kahekümpine korrapidajaks määras? sa ei ole siin mingi ütleja, kes tohib siin käia, mida täpselt öelda. sinu paranoiarohud koos palderjaniga on juba ammu võtmata.
 
kahekümpine 08. september 2012, kl 19.12
Vaata, kolm punkti, kui mingi verbaalse pasanteeriaga eit tuleb siia mingeid seosetuid lauseid loopima, siis pole just patt talle teejuhiks olla :p
 
Anja-Nanja 08. september 2012, kl 19.26
-



Toimetatud 2 kord(a). Viimati Anja-Nanja 26.09.2012 09.46.
 
kahekümpine 08. september 2012, kl 19.39
Minu arust ma olen sulle juba korra maininud, et ma pole feminist. Aga ma ei imesta, et su kõõrdis silmad sellest lihtsalt üle sõitsid :)
 
Anja-Nanja 08. september 2012, kl 19.44
-



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Anja-Nanja 26.09.2012 09.46.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!