Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Miks osad naised valivad omale mehe, kellel juba naine olemas?
 
ang 29. oktoober 2013, kl 21.37
Alati on variant, et ei taheta rikast meest, suhtes meest, tarka meest, tavalist meest, vaba meest, nooremat meest, vanemat meest, vaid justniment SEDA meest. Armastus ei pruugi perekonnaseisu küsida.
 
tark 29. oktoober 2013, kl 22.05
Täkk ei karga kui mära ei indle. Vot selline vanasõna naistele, kes "kriisis suhtesse" vahele trügivad.
 
naine 29. oktoober 2013, kl 22.09
kui ma mehesse armun, siis mind küll ei huvita, kas tal on naine või ei. see on nende omavaheline asi. mees, kes ei taha uut suhet, seda ka ei loo. mehed teavad väga hästi, mida nad teevad, ja mulle on täiesti arusaamatu, kuidas mõned naised oma mehi asjadeks peavad, keda teine naine saab "ära võtta". ühtki meest ei saa vägisi voodisse vedada või endasse armuma panna. meestel on mõtted ja tunded endal ka olemas, isegi siis, kui nad on abielus :)
 
viimasele 30. oktoober 2013, kl 08.28
kus on eneseuhkus? Kui sinu partnerisse keegi sinusugune, kes ainult instinkte j"argib armub, laulad teist laulu, usu mind.
 
to viimasele 30. oktoober 2013, kl 12.03
Siiras huvi, olen alati imestanud sinumoodi suhtumist. Siit ka küsimus- kas sinu eneseväärikuse pihta ei käi, et mees on vaid selle pärast sinuga koos, et keegi teine ei ole mehe vastu huvi tundnud? Minule käiks see küll väga au pihta ja mingisuguse teovõimetu idioodiga elamine täpselt samuti.

Ja pole mõtet hakata lahmima, olen abielus, ema, mitte enam noor.
 
sol 30. oktoober 2013, kl 14.42
kuulge naiivitarid. näidake mulle palun kasvõi ÜHTE meest, kes julgeb ihaldusväärsele naisele öelda, et ta on tegelikult suhtes??? seda ütlevad mehed vaid siis, kui naine neile ei meeldi või kui mees on truu ega soovi uut suhet. mehed valetavad naise olemasolu kohta vaid siis, kui oma suhtes on midagi puudu või see on juba (pool)surnud ja uus naine on PAREM. istuge sisse omale see "ülelöömisjutt". sellepärast te oma mehest ilma jäitegi, et teda mingiks mõtlemisvõimetuks tundetuks olluseks pidasite!
 
liisa 30. oktoober 2013, kl 15.51
Minu meelest on naiivitarid jälle need, kes arvavad, et väga heast suhtest ei ole võimalik meest kõrvale meelitada. Kuigi on olemas ka väga monogaamseid mehi, on nad siiski haruldus ja mina väidan, et tark, osav ja ilus naine saab suuremale osale meestest käpa peale ükskõik mis tingimustel, kui ta selle endale südameasjaks teeb.
 
to liisa 30. oktoober 2013, kl 16.08
No ja siis? Niimoodi eladki teiste naiste armust, et äkki nad ikka ei taha su nässile käppa peale panna?
Päris alandav ju, või mis?
Kui keegi mu mehe minult üle lööb, ju siis meie suhe ei toiminud, punkt. Miks ma peaksin tahtma suhet hoida kellegagi, kellega see tegelikult ei tööta. Mingisugune masohhist peaksin olema või? Ei usu sellist ühepoolset õnne, kus üks osapool on nii kohutavalt õnnelik ja rahul ja teine vaikselt kõrval kannatab. Sellistel soovmõtlejatel on tegelikult ammuilma suhtes pinged ja ei ole keegi päriselt õnnelik. Kui suhe on õnnelik ja mõlemad on rahul, ei hakka keegi niisama heast peast kedagi välja vahetama, eriti mitte veel mehed, kes on oma mugavuse poolest tuntud ja lähevad ikka siis minema, kui asi täiesti väljakannatamatu on. Vaadake lahutuste statistikat, suurema osa lahutusi algatavad just naised.
Alati on olemast teist targemaid, ilusamaid, huvitavamaid inimesi, päris kole, kui peaks kogu aeg nurgas värisema, et äkki keegi ikka tahab selle iseloomutu meeskallerdise minema tassida. Väkk.
 
jtv 31. oktoober 2013, kl 10.49
kasumi pärast valitakse mees kellel naine juba olemas

Loomkatsetuste peatamiseks või vähendamiseks on hääled puudu - osad hääled osutusid kehtetuks,sest need olid valed või valesti vormistatud siis on veel aega on ainult 1 päev , vaja on veel allkirjasid
web lehekülg häälte andmiseks


https://ec.europa.eu/citizens-initiative/ECI-2012-000007/public/index.do?initiativeLang=et
http://www.stopvivisection.eu/et
http://www.stopvivisection.eu/en
https://ec.europa.eu/citizens-initiative/ECI-2012-000007/public/index.do?lang=en
 
targutav punapea 31. oktoober 2013, kl 11.21
iga mees on meelitatav. muidugi on erandeid, kuid meest on võimalik igast suhtest kätte saada, kui tahtmist on. ainuke asi, et endast ja teisest naisest lugupidav naine seda ei tee. ta lihtsalt tunneb end viimase kaltsuna, kui läheb teise pere vara või meest endae meelitama. ta lihtsalt ei lange nii madalale, kuidi tunded on laes ja meeletu igatsus mehe järele. ta lihtsalt astub sellest madalast instinktist oma peene jalaga üle:D minu jaoks ei saa olla väärtust mehel, kes hülgab oma pere mingite odavate nõksude pärast. see mees lihtsalt pole väärtuslik, keda püüda. palju keerulisem on vaba meest oma sõrme ümber kruttida:D
 
alexa 31. oktoober 2013, kl 11.41
no tark naine valib endale mehe, kes ei lituta minema kui mõnigi kena naine otsustab mehele käppa peale panna. kui valid omale targalt mehe ja oled ise Naine suure algustähega, siis ei suuda mitte ükski vägi meest minema peletada. aga eks endale ei taheta ju tunnistada, et ollakse end käest lasknud, näägutatakse jne. ma tean oma suurest tutvusringkonnas ainult ÜHTE! meest, kes naise juurest minema pani. järjelikult on viga konkreetses mehes või naises.

ja kui mingi naine võtabki eesmärgiks su mehe endale saada? mis siis? las parim võitku! mees pole sinu omand ja see, et ta esimesena sinu otse koperdas, mitte tolle naise, oli lihtsalt halb juhus äkki? oleks ta kohe selle õige naise otsa komistanud, oleks sinu-staadium olemata olnud. ma tean väga hästi kuidas paljud naised tahavad end kohe mehega siduda kolides kokku ja üritades rasedaks jääda. mees pole saanudki õieti ringi vaadata.alati on kuskil keegi sinust parem. kui see sinust parem naine sinu mehe teele ei satu, siis võitegi elulõpuni koos elada. kui satub, siis jääd temast lihtsalt ilma. selline ongi elu!

iga normaalne inimene teeb armastuse pärast mida iganes. kui ikka armastus peale tuleb, siis ei huvita ühtegi naist, et mehel on naine olemas või ühtegi meest, et tal on kodus mingi krõhva olemas. keegi pole kellegi omand ja on vaba liikuma sinna ja selle juurde, kelle juurde iganes tahab.
 
ahh 31. oktoober 2013, kl 11.57
ärge lihtsalt nutke ja arutage, vaid elage.
 
targutav punapea 31. oktoober 2013, kl 12.03
"iga normaalne inimene teeb armastuse pärast mida iganes. kui ikka armastus peale tuleb, siis ei huvita ühtegi naist, et mehel on naine olemas või ühtegi meest, et tal on kodus mingi krõhva olemas. keegi pole kellegi omand ja on vaba liikuma sinna ja selle juurde, kelle juurde iganes tahab."
-----------------------------------------------------

mind küll huvitab. ma nimelt suudan mõelda suure armastuse juures ka kainelt, kuigi see on krdima raske, peb tunnistama. mingi üldsõnalise "armastuse" pärast ei hakka ma ei enda, mehe ja tema laste ega ka tema kodus oleva "krõhva" elu ära rikkuma. ma parem valin vaba mehe ja küll see armastus jälle pea segi ajab, ilma et ma peaksin oma suures "armastuses" kellelegi liiga tegema.
ja mis puutub omanditundesse, siis see tunne võib tekkida ainult sellel, kes arvab, et "suur armastus" kuulubki ainult talle:D
 
alexa 31. oktoober 2013, kl 13.22
ma räägin sellest, kui mees tunneb sama! kui mees abiellub ja saab naisega lapsed, ei tähenda see seda, et mees ei võiks kunagi ühtegi teisse naisesse armuda! kui mees sinuga lihtsalt oma pere kõrvalt lollitab, on see teine asi! aga kui tunded on vastastikused, siis ei näe ma mingit probleemi. rumal naine jätab oma armastatu kellelegi teisele. sina pead võitlema ja seisma enda eest, mitte teise naise ja laste huvides! kui mees on oma perega õnnetu, siis pole sa mingi heategija, vaid nõrk ja allaheitlik naine, kes ei saa iialgi õnnelikuks!
 
targutav punapea 31. oktoober 2013, kl 14.46
kindlasti ei saa sellise mehega ma õnnelikuks. teise naise mees pole minu jaoks mingi õnne sümbol:D sel juhul annan alla ja loobun, sest tean, et teise õnnetusele ma oma õnne ei raja. minugi poolest võin ma olla ses suhtes nõrk, aga sellise mehe armastusse, kes oma naise ja lapsed õnnetuks teeb, ma ei usu. eelistan vaba meest, kellega end õnnelikuks pean ja pole kedagi, kes minu pärast pisaraid valab - see on õnn ja õnnetunne, mida armastus pakub.
 
targutav punapea 31. oktoober 2013, kl 15.02
ja seda väidet olen ma ennegi kuulnud, et oma armastuse nimel peab võitlema. õige - ma võitlengi oma armastuse nimel, mitte "armastuse". mehe nimel teiste naistega (mehe naisega) võitleb ainult väga rumal ja kompleksides naine, kes pole võimeline ise õnne leidma ja tahaks seda teistelt näpata. minu meelest mees, kes on oma naisega õnnetu, teeb ka järgmise naise õnnetuks, varem või hiljem. selline mees on igas mõttes väärtusetu. aga te võidelge, mis teil muud üle jääb, õnnetud!:D
 
blondiin 31. oktoober 2013, kl 15.27
Häh, mis eneseväärikuse puudumine? Huvitav, kas siis kõik need, kelle abi(või koos)elud on lörri läinud ja kes on endile uue armastuse leidnud, on eneseväärikuseta inimesed või? Kui targutava punapea juttu vaadata, siis nii tundub küll. Samas kui mõnda mu tuttavat paari vaadata, siis ei näe ma seal küll mingisugust nartslikkust või enese mitteväärtustamist. Kuigi päris paljudel ( jajah, oleme juba parajas keskeas, mitte enam alla 30) on käsil teine kooselu. Ja päris mitu paari ongi kokku saanud siis, kui nö ametlik kooselu eelmise kaasaga veel kehtis.
Elu ei ole must ja valge ning aastatega tuleb ka teatud leppimine või silmade avanemine. Olen samuti seda meelt, et kui inimene ISE ei taha enam koosellu panustada, siis ei maksa küll süüdistada seda teist, nö sissetungijat. Kui paljuke meil ikka neid päris agressiivseid mehelohistajaid on. Ja kui mõni naine ongi seda tüüpi, et vot läheb ja nimme kohe võtab selle abielumehe ära, siis .. minul oleks vaid hea meel sel juhul selle mahajäetud naise üle. Tema ju lõpuks ometi pääses ebavõrdsest suhtest. Mees EI ole narts, kui ta ise ei taha narts olla. Meest (ega ka naist) ei saa väevõimuga mingisse utoopilisse abielurikkumisse sundida kui ta ise ei lase ennast sinna mässida. Kedagi ei saa ära näpata. Näpata võid naabrimehe koera või kassi või jalgratta, aga kui mehe enda ära näppad, siis peaks asi olema suisa kriminaalne ju. Inimrööv.
 
targutav punapea 31. oktoober 2013, kl 15.41
ära mine kontekstist välja, blondiin. jutt on teise naise mehest. kui nad oma suhte lõpetanud on ja sina selle mehe leiad või leiab tema sind, siis on see mees ju vaba, mitte teise naie mees. kuigi jah, lahitatud, mis pole samuti kuigi atraktiivne, sest n-ö see wc pott on s.. täis:D
 
keegi 31. oktoober 2013, kl 16.05
targutav punapea,
sa kirjutad väga selgelt ja hästi, just minu mõtted.
Teatud tegude jaoks endale õigustuste otsimine, ei rahusta maha valede tegude süütundeid.
 
tiibadega kurat 31. oktoober 2013, kl 16.09
***



Toimetatud 1 kord(a). Viimati tiibadega kurat 02.03.2014 07.04.
 
targutav punapea 31. oktoober 2013, kl 16.25
teise naise mees on teise naise mees, tema mees, kellega on ta oma elu ja vara sidunud-jaganud, mitte tema omand. ma pole nagu sõna "omand" kordagi kasutanud. minu meelest kasutavad seda pidevalt need, kes teise naise meest enda omaks peavad:D
 
keegi 31. oktoober 2013, kl 16.32
... ja mina arvasin, et olen ainuke siin mailmatumailmas, kes selliselt mõtleb. aitäh sulle, targutav punapea!
 
targutav punapea 31. oktoober 2013, kl 16.36
võta heaks;)
 
Alma 31. oktoober 2013, kl 19.22
Järelikult pole kõik kodus korras, kui mees kõrvale vaatama hakkab.
 
ingel 31. oktoober 2013, kl 19.27
minu arust abielumehed ajavad naisi taga. valetavad,et on vabad ja kui naine teada saab,et mees hõivatud siis kehitavad õlgu . mehed nagu süüdimatud.ei ole need abielumehed midagi nii süütukesed.
 
keegi 31. oktoober 2013, kl 19.33
Nii nagu ma tutvustes juhtumisi ühes teemas kirjutasin, siis siia sobib see sama tekst: varastatud asjad on minu jaoks alati olnud halvamaigulised ning lõhnavad väga ebameeldivalt ja mida puutuda ei taha. Ükskõik mis vabandavaid vabandusi inimesed enda jaoks- enese pettuse pärast välja ei mõtleks.
 
alexa 01. november 2013, kl 09.45
kindlasti ei saa sellise mehega ma õnnelikuks. teise naise mees pole minu jaoks mingi õnne sümbol:D sel juhul annan alla ja loobun, sest tean, et teise õnnetusele ma oma õnne ei raja. minugi poolest võin ma olla ses suhtes nõrk, aga sellise mehe armastusse, kes oma naise ja lapsed õnnetuks teeb, ma ei usu. eelistan vaba meest, kellega end õnnelikuks pean ja pole kedagi, kes minu pärast pisaraid valab - see on õnn ja õnnetunne, mida armastus pakub.
----

sa ei saa ikka üldse asja pihta. mis teise naise mees? mees pole kellegi omand. ta on vaba isiksus! kui sa arvad, et mees teeb nooruses lolli vea ja abiellub mingi naisega, keda ta hiljem enam ei armasta, siis on see vaene mees elilõpun kohe selle naise mees ega saagi vabaks?

kes oma naise ja lapsed õnnetuks teeb? a miks sa arvad, et naine ja lapsed kohe õnnetud on? võibolla tahab naine ka ise võimalust uuele suhtele kui praegune ei rahulda ei meest ega naist? milleks see kummivenitamine??? kas lapsed on õnnelikud kui nad näevad iga päev pealt kuidas tema vanemad kraaklevad ja õnnetud on? vaevalt! ära aja niirumalat juttu!
 
üliõpilane 01. november 2013, kl 10.16
Siin arvamusi seinast seina, palju teil ka reaalseid kogemusi on? Minul on hulganisti kogemusi abielus ja/või kooselus meestega, nii lastega kui lastetutega. Ma võin teile kinnitada, et mitte ÜKSKI neist ei maininud mulle oma "staatust". Minu meelest peaks see iga suhtes oleva mehe kohus olema. Kas vallaline naine peab mehe tausta uurima kui teda kuskil kohtab? Miks mehed seda ise varjavad ja valetavad? Paljud abielumehed võtavad sõrmusegi sõrmest, paaril korral olen näinud nii süüdimatuid mehi, et sõrmused on sõrmes olnud ja rahakoti vahel vilksatab perepilt lastega. Ja mis mesijuttu nad võõrastele naistele ajavad, õudne! Sellistega pole muidugi minul midagi peale hakata. Uskumatu, millega suhtes olevad ja abielus olevad mehed tegelikult tegelevad ja kuidas nad valetavad oma perele suud-silmad täis. Naljakas mõelda, et nende meeste naised süüdistavad hoopis võõraid naisi, kes nende vaese mehe minema lohistasid. Aga see on okei, et mees käib ise klubides-pubides ilma abielusõrmuseta noori naissi nillimas, neile mesijuttu ajamas, välja tegemas ja varjamas, et nad on vallalised! Tehke silmad lahti ja tunnistage endale, et sellised asjad ei juhtu nii lihtsalt ilma mehe kaasosaluseta. Kui mees läheb klubisse ilma abielusõrmuseta ja väidab, et on vallaline, siis on esimese sammu teinud mees, mitte võõras naine. Sageli lollitatakse ka võõrast naist kuid ja võõras naine saab mehe pere või elukaaslase olemasolust puhtjuhuslikult kuid hiljem teada. Aga siis on võõras naine jõudnud ehk juba mehesse ära armuda. Ja see, kuidas armunud naine edasi käitub: kas põgeneb ja unustab või hakkab võitlema, juba konkreetsest naisest ja mehest.
 
moraal 01. november 2013, kl 11.17
eestlased on üks l*tsi rahvas, neile pole miskit püha, aga andke minna!
 
to üliõpilane 01. november 2013, kl 13.43
Miks sa selliste kahtlaste meestega korduvalt voodisse ronid? Natukene eeltööd teha ja saad tema perekonnaseisu teada. Sul ikka päris lõtv püksikumm peaks ütlema ja näib nagu oleks ise veel uhke selle üle.
Tundub, et sa käidki klubides neid kibestunud abielumehi või lahutatud mehi jahtimas, et saaks enda kibestumust omakorda välja elada?

Haige värk, mõtle natukene, enne kui midagi tegema hakkad. Mis sa võidad tuimalt kedagi keppides?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!