Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Millised on üldse visiitsuhtluse reeglid?
 
Melilotus 09. november 2014, kl 21.54
Ei pruugi olla midagi ja mitte kellelgi valesti.Vajadused ja soovid on lihtsalt erinevad.Keemiat peab otsima ,kui soovida püsisuhet.Aga kui keemiat ei ole siis ikka voodisse ei kiirusta.halastus seks pole midagi väärt ei ühelt ega ka teise poolt.
 
ilus naine to ang 09. november 2014, kl 21.59
Kui iga kahe kuu tagant suhe ära lõpetada kui lootusetu, siis koguneb lõpuks neid läbi kepitud mehi ikka tunduvalt rohkem kui visiitsuhte kõrvalt ringi vaadates.

Vot selline elu muutuks lõpuks isegi mulle kes ma olen avatud ja elurõõmus inimene, vastikuks.
 
ang to Melilotus 09. november 2014, kl 22.00
No aga kuidas siis midagi valesti pole, kui koos on mees, kes tõsist suhet ei soovi ja naine, kes soovib? Ja naine, teades, et mees tõsist suhet ei soovi, selles suhtes ikkagi edasi on? Mismoodi ei ole midagi valesti? Naine praegu toimib oma eesmärgile vastu, seega toimib ta valesti. Iseenda suhtes valesti.
 
ang to ilus naine 09. november 2014, kl 22.02
"Kui iga kahe kuu tagant suhe ära lõpetada kui lootusetu, siis koguneb lõpuks neid läbi kepitud mehi ikka tunduvalt rohkem kui visiitsuhte kõrvalt ringi vaadates."

Iga kahe kuu tagant? Me ilmselt elame erinevates maailmades. Sa kõigepealt poed sängi ja siis alles küsid, millised elueesmärgid teisel ka olla võiks? Kui küsida tohib, siis kas oled hetkel suhtes või vaba?
 
piripiiga 09. november 2014, kl 22.04
mis kahe kuu tagant? miks peab neid mehi läbike**ima? see, kas sobib või ei sobi või kas inimestel on samad eesmärgid suhete loomiseks, selgub ju ikka palju varem ja selleks ei pea voodisse minema.
 
ilus naine to ang 09. november 2014, kl 22.09
Kas siis kõik inimesed räägivad suhte alguses oma kavatsuste kohta tõtt, ainult tõtt ja mitte midagi muud kui tõtt, :D?. Kavatsused ei muutu kunagi mis kunagi öeldud, jääb paika alatiseks? Oleme ju siitki lugenud halamist et mees lubas seda ja toda, aga nüüd on hoopis kadunud.

Hmm...tahaks tõesti teada kus selline imemaa asub. Või on sul lihtsalt elus vedanud. Vedamine on elus oluline asi mida keegi ei saa ignoreerida.

Suhtes.
 
piripiiga 09. november 2014, kl 22.14
sellest ei pea ju rääkima. see paistab üldiselt päris kenasti mehe käitumisest välja. jutt on lausa teisejärguline selle juures tegelikult.
 
ilus naine to ang 09. november 2014, kl 22.15
Tahtsin veel seda öelda et isegi kui kellelgi on elus vedanud ei anna see talle õigust teisi patroneerida. Ära togi oma õnne nagu kultuurkeeles öeldakse, :D.

Oluline on inimesena kasvada ja selleks annavad nii õnn kui ebaõnn ühtemoodi võimaluse.
 
ilus naine to piripiiga 09. november 2014, kl 22.19
ja käitumine ei muutu ka kunagi? Kõik mis kord oli jääb paika.

Kellestki ei saa iial joodikut, halba ema, varast ja kui saab siis see oli juba ette näha.

Ohhh...naiivitarid.
 
Melilotus 09. november 2014, kl 22.19
Räägin ainult oma kogemuste põhjal.Tutvumisel ei ütle keegi ,millist suhet või nn.tutvust ta soovib .Ta ei saagi seda ju teada ,sest ei tea, kas sobimegi.Soovitakse siiski ju esialgu tutvuda .Ah tegelikult võib olla ka 100 aastat abielus ja ikka mitte inimest tunda.Võib ju ka nii olla.
 
ilus naine to Melilotus 09. november 2014, kl 22.22
Jälle nõus.

Kui inimesed elavad kogu aeg tulevikus siis võib elu paraku elamata jääda. Lihtsalt mine koos vooluga ja võta vastu mida antakse sel hetkel.
 
piripiiga 09. november 2014, kl 22.26
igale oma. kes tutvub mehega enne intiimsuhte loomist lähemalt, kes mitte. kui sellega kvalifitseerub naiivitariks, siis ma seda olen.
 
ilus naine to piripiiga 09. november 2014, kl 22.27
Kas sa oled suhtes või mitte?
 
ang to ilus naine ja Melilotus 09. november 2014, kl 22.32
"Kas siis kõik inimesed räägivad suhte alguses oma kavatsuste kohta tõtt, ainult tõtt ja mitte midagi muud kui tõtt, :D?"

Kui keegi sulle iga kahe kuu tagant oma motiivide kohta valetab ja sa iga kord alt lähed, kas selles saab tõesti keegi muu peale su enda süüdi olla?

Ma ei ütleks, et mul vedanud on. Ma lihtsalt tegutsen veidi konkreetsemalt, mis aitas leida mitte mingit jutumeest, vaid kaaslase, kes otsis elust sama.

Melilotus, kas sa ise ütled tutvudes, mida sa põhimõtteliselt otsid? Mitte tingimata just konkreetse inimesega, aga just põhimõtteliselt ja üldiselt? Kui ei, siis pole imestada, et keegi teine sulle ka ei räägi.

Samas ei leia ma, erinevalt ilusast naisest, et ma kedagi patroneeriks. Igale oma. Kellele meeldib seigelda, seigelgu. Kellele ei meeldi, aga siiski seikleb - neil soovitaks lihtsalt natuke mõelda (vnemale inimesele ei saa pahaks panna, kui ta sekka miskit soovitab, eks, ja selle peale ei pea kohe solvuma). Aga kui nad seda ei taha, ei tee see neid halvemaks ega midagi, lihtsalt eesmärgile lähemale nad nii ei jõua.
 
piripiiga 09. november 2014, kl 22.32
hetkel mitte. kuigi sel pole ju tähtsust tegelikult. me oleme teemaalgataja probleemist üsna kaugele läinud oma juttudega.
 
ilus naine to ang 09. november 2014, kl 23.02
Ilmselt sa said ise ka aru, et see oli teoreetiline
olukord. Vanainimene, nagu sa oled, :D. Asi ei olegi valetamises enamasti, vaid elu muutub, plaanid muutuvad.

Seda, et oma ootused tasuks välja öelda sellega ma olen muidugi nõus, aga loota et teinepool hakkabki sinu ootuste järgi käituma on naiivne. Veelgi naljakam on kujutada ette, et kaks inimest nt. teist korda kokku saades istuvad teetassi taga ja otsustavad, et nüüd on neil tõsine suhe ja siis ongi nii. Elu lõpuni. Seda ei juhtu päris elus.

Inimesed kellel on vedanud peavad seda tihti oma suurepärase mõtlemise ja tegutsemise tulemuseks. Seda kindlasti aga oldi ka õigel ajal õiges kohas.
 
Melilotus 09. november 2014, kl 23.09
Ilus naine,olen täiesti sinuga nõus.Just nii ma ka mõtlesin.
 
ang to ilus naine 09. november 2014, kl 23.16
Esiteks, ma ei ole ennast "vanainimeseks" nimetanud.

Teiseks ei saa sa aru, milest ma räägin. Inimene peab ise enda jaoks kõigepealt selgeks tegema, mida ta tahab. See tähendab seda, et mõeldakse läbi, mis on eesmärk. Ja kui uue ning huvitava inimesega tutvutakse ning peale paari- ehk mõnekordset kokkusaamist huvi mõlemapoolne on, siis räägitakse justnimelt sellest eesmärgist. Näiteks, naine ütleb, "tahan püsisuhet." Mees selle peale kostab, "mina mitte." Sellisel juhul minnakse lihtsalt laiali, sest inimestel on erinevad eesmärgid, kuigi ehk oli tõmme ja mis iganes.

Teise inimese sinu ootuste järgi käituma panemine ei puutu absoluutselt asjasse. Ei ole vaja otsida inimest, keda saab oma vajaduse järgi muuta, vaid inimest, kes soovib sama.

Tõsise sooviga inimene lihtsalt kohe voodis ei maandu, sest ta teab, et ta pole tõsiseltvõetav.

"Veelgi naljakam on kujutada ette, et kaks inimest nt. teist korda kokku saades istuvad teetassi taga ja otsustavad, et nüüd on neil tõsine suhe ja siis ongi nii."

Teetassi tõesti ei olnud. Aga muidu just nii asjad vahel juhtuvadki. Loomulikult mitte tingimata esimese vastutulijaga.
 
ilus naine 09. november 2014, kl 23.17
Ohh...ma võiks veel palju lisada, aga ei viitsi.

Mõne "elutarga" proua arvates on inimene, kellele valetatakse ise süüdi. Super loogika ma ütleks. Mõnikord inimene tõesti tahab ilusaid valesid uskuda, aga kui inimene ei saagi aru et talle valetatakse siis milles tema süüdi on.

Ma ei usu, et sellised prouad ise midagi eriti teisiti teeks või oleks teinud kui teemaalgataja. Lihtsalt nagu öeldud, juhtusid olema õigel ajal õiges kohas. Pole sugugi välistatud et ühel päeval jõuab sinna ka teemaalgataja.

Mitte miski maailmas ei ole kindel ja palju suuremad on need inimesed, kes on ebaõnnest eduga välja tulnud. Nemad ei kipu jutlustama kui ise ei saagi aru, millest.
 
ang 09. november 2014, kl 23.19
Ei ole vaja otsida inimest, keda saab oma vajaduse järgi muuta, vaid inimest, kes soovib sama kui sina.*

Tõsise sooviga inimene lihtsalt kohe voodis ei maandu, sest ta teab, et siis pole ta tõsiseltvõetav.*

Arvestades sellega, kui mööda siin asjadest aru saadakse ka siis, kui ma ise end poolikult ei väljenda, tekkis soov täpsustada. :)
 
ilus naine to ang 09. november 2014, kl 23.20
Kui aga mees vastab, et mina ka ja paari kuu pärast muudab meelt?

Ma vist juba aiman vastust ette. Naine oleks pidanud röntgenikiirte abil mehe peast läbi vaatama ja aru saama, et kahe kuu pärast mees muudab oma meelt.
 
ilus naine 09. november 2014, kl 23.22
Inimest ei ole vajagi muuta, inimene muutub ise. Alati mitte sinna suunda mida tema mees või naine ootab.
 
ang 09. november 2014, kl 23.23
"Mõne "elutarga" proua arvates on inimene, kellele valetatakse ise süüdi."

Vaata, sina rääkisid mehevahetusest iga kahe kuu tagant. Ilmselt usud sa siis pidevalt ilusaid valesid erinevate meeste suust. Kelle süü see on, et sa ei õpi?

Teemaalgataja puhul aga pole valetamise teema aga üldse oluline, sest tema puhul on kaks varianti - kas ei ole suhte olemus tal kaaslasega jutukski tulnud või on talle juba ära öeldud, et kooselu ei tule. Mitte millestki ei jäänud teemaalgatuses muljet, et talle hämataks.
 
ang 09. november 2014, kl 23.24
"Kui aga mees vastab, et mina ka ja paari kuu pärast muudab meelt?"

Ei usu, et mees selle koha pealt meelt muudab, mida ta elust otsib. Pigem võib ta leida lähemal vaatlusel, et selle naisega ta pma eesmärgini ei jõua.
 
ilus naine 09. november 2014, kl 23.30
"Ilmselt usud sa siis pidevalt ilusaid valesid erinevate meeste suust. Kelle süü see on, et sa ei õpi?"

See on absoluutselt vale järeldus millega ei ole minu elul mitte midagi tegemist. Ma olen väga ratsionaalne inimene aga selle konksuga, et ma ei oota et kõik peaksid sama ratsionaalsed olema. Mõistan neid ka kes on hädas.

Kas sisulised argumendid said otsa või millest nüüd õelaks muututi?

Isegi kui teemaalgataja küsiks mis mehe plaanid on, ei pruugi ta saada ausat vastust või mis loogilisem, mees ei pruugi isegi teada mis tema plaanid on. Pole välistatud, et järgmise mehega sama ei kordu ja teemaalgajal ma siin süüd ei näe kui ta just Hollikast ei käi meest otsimas.
 
ang 09. november 2014, kl 23.32
No kus sa nüüd õelust nägid? Ma ei tea sinust mitte midagi peale selle, mis sa ise siia kribanud oled, nii et ära üliisiklikult võta.

"Isegi kui teemaalgataja küsiks mis mehe plaanid on, ei pruugi ta saada ausat vastust või mis loogilisem, mees ei pruugi isegi teada mis tema plaanid on."

No aga võiks ju siis küsida ja kui vastus on puudulik või ebasobiv, siis edasi liikuda või mis?
 
ilus naine to ang 09. november 2014, kl 23.35
"Pigem võib ta leida lähemal vaatlusel, et selle naisega ta pma eesmärgini ei jõua."

Las ma arvan, selles on loomulikult süüdi naine. Lisaks oleks ta pidanud kaks kuud tagasi ette nägema et x aja pärast mehe ta ootustele ei vasta ja mehe ettenägelikult sinnapaika jätma. Lahkudes otsima seda ainsat ja õiget, kelle ootustele ta 10 aasta pärast kindlasti vastab.

Irw. Suured nõudmised surelikele inimestele.
 
ilus naine to ang 09. november 2014, kl 23.40
Oma elust ei ole ma siia küll kirjutanud muud kui et olen suhtes, :D.

Tulles tagasi teemaalgataja mure juurde siis mina soovitaksin küll mehe peale mitte loota, samas suhet mitte lõpetada, aga silmad lahti hoida. Parem pool muna kui tühi koor.
 
ang 09. november 2014, kl 23.41
No kulla inimene, KOHE ei abiellutagi (kolita kokku) ju. Algul vaadatakse, kas inimene üldse huvi pakub. Siis arutatakse läbi eesmärgid. Kui need kattuvad, hakatakse teineteist tundma õppima. Selle käigus võib selguda, et naine ei meeldi mehele või mees naisele. Inimese tundmaõppimine võtab aega, aga seda aega ei ole mõtet üleüldse kulutada kellelegi, kellel on teised eesmärgid.

Su jutt on ratsionaalsest kaugel.
 
ang 09. november 2014, kl 23.44
"Parem pool muna kui tühi koor."

Ja sellega on inimene oma väärtushinnangud paika pannud. Peaasi, et mingigi suhe on, mis siis, et ebarahuldav. Kõlab kuidagi meeleheitlikult. Loodetavasti ei ole su oma suhe selline. Edu!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!