Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
prostituudid
 
... 14. jaanuar 2012, kl 20.35
selline nüanss on mulle arusaamatu et kuidas küll mees saab nautida seksi mida naine pakub talle raha või asjade vms eest ise seda nautimata
 
nojah 14. jaanuar 2012, kl 21.18
...
aga ega täie mõistusega mees ei lähegi prosti juurde. seal käivad ikka alaväärtuslikud vennad, kel päriselus seksi ja lähisuhetega raskusi.
nagu näiteks see õnnetu poolseniilne papi sealt "võsareporterist"
 
nojah 14. jaanuar 2012, kl 21.25
prostidepost
loodan, et sa ei hakka nüüd eesti riiki ja eestlasi selles süüdistama, et venelased meil prostid on.
eesti venelased põlvenevad sellest rämpsrahvast, keda nõuka ajal meile peale sõda sisse veeti. ega ikka sitast saia ei tee.
tõeline vene intelligents õnnestus stalinil suures osas hävitada.
nii et sihuke käitumisnorm on sel massil juba geenides.

Agnesega täiesti nõus.

Agnesele
aga sul, näib, et on ajud siiani saamata.
 
M24 15. jaanuar 2012, kl 21.16
Prostituudid on hea lahendus tegelikult. Naisi sebida ei oska, siis hea variant kasutada. Kuus korra ikka saab käidud ja jälle on OK.
 
Meg 15. jaanuar 2012, kl 23.04
Mul oli Itaalias huvitav kogemus prostituutidega natuke vestelda. Nimelt kirjutas yks tuttav selle teemaga seotud uurimistòòd ja siis yhel òhtul làksimegi rannapromenaadile neiudega juttu puhuma. Oli neid, kes meid kohe pikalt saatsid meie viisaka vestlussoovi peale, aga minu yllatuseks oli rohkem neid, kes hea meelega meid oma lòkke ààrde istuma kutsusid ja isegi meelitatuna tundsid end meie huvist. Enamus olid yle mere rumeenlased ja albaanlased ning vàga palju aafriklasi. Enamus tulid Itaaliasse siiski m6ttega ausa tòòga raha teenida, aga tòòkohtadega on nagu on ja nt. koristajatòòga ilmselgelt piisavalt ei teeni, et ka kodustele, kes suures vaesuses elavad, midagi saata jne, seega valiti alternatiiv...
Kysimusele, et kas te nyyd nt poemyyjaks v ettekandjaks ei tahaks minna, kui vòimalus avaneb, vastas enamus eitavalt. Ainult aafriklased vastasid eranditult jaatavalt.
Meie tagasihoidliku kysimuse peale, et kuidas siis teenistus ka on, saime teada, et suvekuudel saab pàevas
Rumeenia miinimumpalga (ma ei tea kui palju) vabalt k2tte.
Eriti hàsti jài mulle meelde yks piltilus noor tydruk, kes vaatas meid trotsi tàis pilguga ja teatas, et vòib ju elada nagu hoor Itaalias, aga yhel ilusal pàeval làheb ta tagasi koju ja seal saab lubada endale inimvààrset elu.
 
crazydeal 17. jaanuar 2012, kl 00.35
http://www.youtube.com/watch?v=SHYPoSgfRTo
 
autorile 20. jaanuar 2012, kl 15.46
Prostituudile makstakse lahkumise mitte seksi eest.
Ning meil on valikuvabadus-kui välimust on ja palju makstakse siis miks mitte
 
ilus prostituut 22. jaanuar 2012, kl 17.15
see vist küll päris tõsi ei ole, et selle ameti pidamiseks peaks ilus olema. Ilusad saavad võibolla rohkem teenida, mõni korjatakse võibolla ka rikka mehe poolt üles. Hinge laastav töö, muud ei midagi.
 
seda küll 22. jaanuar 2012, kl 17.58
Minul käis mees vahepeal Tai proste limpsimas, ega nad polnud suurt ilusad midagi kõik pidid seal nii ühtenägu olema.
 
Kalvi 23. jaanuar 2012, kl 23.59
Viimased viis aastat külastan regulaarselt kolme prostituuti, tean mida nad suudavad pakkuda, seega valiku teen vastavalt enda meeleolule.
Kõiki kolme tunnen hästi, viskame nalja ajame sõbralikult juttu. Nad töötavad oma kodus, ei ole ei ahistatud ega tööle sunnitud.
Nii pika tutvuse peale on tunne, et maga nagu oma naisega. Ise olen vaba ja vallaline, seega kedagi ei peta. Miks ma nii teen? Ei taha, et ühelgi naisel tekiksid minu peale mingid õigused. Prostituutidega seda muret ei ole, nad teavad, kustkohast piirid jooksevad.
 
bibi 24. jaanuar 2012, kl 09.59
Paljukse neid on, kes tõesti vabatahtlikult selle tee valinud ja kes ise ka kliente saavad valida? Enamasti sutenöörid muudavad nad sõltlasteks ja edasi on tee vaid allamäge.
Mingil määral on mõistetav muud elu planeeriva ja selle nimel tegutseva (õppiva) naise ajutine tegevus, kel tõesti vaid mõni kindel partner, kes lisasissetulekut annavad. Kui need partnerid on vastuvõetavad, siis ehk jääb hing suures osas kahjustamata.
Sõltlaseks muudetud prostituudi, olgu vägisi või poolvägisi (niiöelda vabatahtlikult, sest ilma uimas olemata ei suudaks) ellu tagasitulek on juba ütlemata keeruline, sageli võimatu.
 
Agnes 24. jaanuar 2012, kl 10.40
"Ei taha, et ühelgi naisel tekiksid minu peale mingid õigused."

Järjekordne 30 aastase mehepoja paranoia :)) Väga hea, et sellise "hirmuga" mehed on (rahvakeeli)litside poolt kenasti hoitud ja kahjutuks tehtud :)
Kalvin, vanemaks saades kaob hirm, et keegi tahab ilmtingimata sinu üle võimu omada ;)
 
Livia 24. jaanuar 2012, kl 11.16
Agnes
vanemaks saadeks kaob kalvikesel ka vajadus prostituuti külastada, kuna lihtsalt noks ei tõuse enam.
prosti juures võib saada ühekordset sugutungi maandamist. aga üksikud hädised vanamehed komberdavad kurvalt ringi, ilma lasteta, ilma naiseliku hoolitsuseta, ilma armastuseta.
kõik ainult sellepärast, et põdesid püsisuhte ees paranoiat. kahju on meestest, kelle suhe vastassooga piirdub vaid paugu lahtihõõrumisega. püsisuhtega kaasnev vastutus ja kohustused tunduvad nii hirmutavad, et terve elu pihku peksta või prosti juures käia ongi nende seksuaalsuse ainuke väljendusviis.
kui selline mees peaks kogemata isaks saama, siis tõenäoliselt jätab ta esimeste eluraskuste ilmnemisel naise-lapse sinnapaika ja hoiab ka lapsele söögiraha maksmisest meelsasti kõrvale.

kustkohast küll sellised nannipunnid, egotsentrilised argpüks-mehed tulevad? miks on eestis neid nii palju, et pereloomiseas naised on sunnitud massiliselt välismaalastega abielluma turvalise suhte loomiseks?
kas sovjetiaegsed mõjud? või kas meie, eesti naised, oleme ise nad sellisteks vastutusvõimetuteks tolgusteks kasvatanud, liigselt ära hellitanud? kurb igatahes.
 
tttammile 24. jaanuar 2012, kl 11.28
kes erinevate nimede alt oma viha, tigedust ja kurjust välja elab
mis voli on sinul nimetada naist "litsiks" ( kell 10.40).
las inimene teeb oma tööd.
vähemalt ei osuta ta rahahanusest teeneid pedofiilidele, ei labatse laste kallal oma roppsuuga, nagu sinusugusel kombeks on.
meeleheitel väljaandmise tydryku staatus on pannud sms -laenuga egiptusesse lendama. kuidas sealsed su "head" välimust ja " ingli" iseloomu ei osanud hinnata? neil oli suuri raskusi rasvavoltide vahelt otsimisega?
peale aidsi ei toonud sa eestimaale mitte midagi?
 
Kalvi 24. jaanuar 2012, kl 20.48
Kallid Agnes ja Livia!

"30 aastase mehepoja paranoia"

Ei läinud täppi, 50 olen juba.

"vanemaks saadeks kaob kalvikesel ka vajadus prostituuti külastada, kuna lihtsalt noks ei tõuse enam"

Pikkisilmi ootan seda aega, siis saab rahulikult tööle keskenduda ja ei pea kogu aeg seksile mõtlema :)

"püsisuhtega kaasnev vastutus ja kohustused tunduvad nii hirmutavad"

Ei tundu hirmutavad, 20+ aastat olin abielus. Ei viitsi enam teist korda katsetada. Oma lapsed olen ka kenasti suureks kasvatanud.
 
Agnes Kalvile 24. jaanuar 2012, kl 20.59
vabandust, võtan sõnad tagasi. oletasin, et mõne järjekordse naistes pettunud poisi keksimine.
 
Lucina Kalvile 26. jaanuar 2012, kl 02.59
Ikkagi on kurb tõdeda, et kasvatatakse lapsed suureks ja siis lõpetatakse suhe. Minu ema ja isa elavad koos ja nüüd on neil lapselapsed. mäletan, et mu ema ja isa on ka omavahel mõttetute probleemide ja pisiasjade pärast tülitsenud aga lahku nad pole läinud. Kuna mehed ja naised on erinevad siis peabki olema abielus kompromissid ja üksteistega arvestamine. Minu vanemad on osanud seda teha ja enamust ajast saavad siiski hästi läbi! Vahel ju nii tore emmele ja issile maale külla minna ja midagi koos teha :-)tunnen oma vanemate üle uhkust ja ei kujuta ette, et isa jätaks ema maha ja hakkaks litsimajades käima... Aga kuidas sinu lapsed emmesse ja ississe suhtuvad. lahutatud, üks ei tea mida teine teeb? Nii kurb ju ...
 
nii on ja jääb 26. jaanuar 2012, kl 10.11
Maailma vanim amet,ei see kao kuhugi,küll on selle vastu võideldud ja kaotajaks jäädud. Naised on alati tahtnud olla mehele ihaldusobjektiks. Kui mees tuleb naise juurde,et raha eest sexida,siis andke andeks, ükski sexiv naine ei ütle ära mehe rahast.Ja päris aus olles suurem osa abielus olevast sexist oleneb ka sellest,kui palju mees naise peale panustab,nn varjatud sex raha eest.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!