Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
inimene kukub
 
alu 05. juuli 2012, kl 14.40
imelik, aga vahe on ju sees. ja ikka juhtub, kõnniteed on korrast ära, puuduvad, konarlikkus.

aga kukub noor, kena sale inimene, pöörduvad kõik pilgud talle ja jälgivad selle graatsilisust nagu aegvõttes-nõtke keha kõverdub, viskleb, käsi teeb graatsilise kaare õhus, pyydes haarata, ulatades nagu käe, et pyydke nyyd mind. ja pyydjaid jagub, nii pilkudega kui ilma, appi tõttajad mõne hetke pärast kobaras ymber. ja ta tõstetakse jalule nii, et jalgu ei raatsita maha panna-ta võib ju veel kukkuda.

aga..kukub tömp keha ja nagu midagi ei toimuks. isegi aeg ei seisku seda jälgima, pilgud pööravad ära, oodatakse piinlikku mytsatust pea õlgade vahele tõmmatud ja koheselt meenuvad kõige tähtsusetumad asjad, mis kohest tegemist vajavad. nagu näiteks välja lylitatud telefoni kõnele vastamine. abi vajaja lebab maas, poris, ta silmad avanevad, vaatavad yle pea, vasakule paremale, lähevad korraks punni, seejärel tõmbuvad kitsaks ja uppuja asub ise ennast päästma. ise tehtud, hästi tehtd.

kuid mõelgem positiivselt-milline privaatsus, puutumatus. looduses, mis ei armasta tyhja kohta.

mina kah ei armasta tyhje kohti:)
 
alu 05. juuli 2012, kl 14.44
Räägin ju oma kogemustest. Purjuspeaga sai kakerdatud mööda raekoja platsi. Siis libastusin oma suure õllekõhu otsa ja nii ta läks. Isegi politsei, kes platsi äärel seisis, naeris.
Mina tundsin ennast kui tühine tõuk ja tulin delfi naistekassa lällama.
 
to alu 05. juuli 2012, kl 14.48
Jah, eks alusid ole igasusuguseid. Mõni on isegi naissoost, suure õllekõhuga ja täielikus identiteedikriisis rääkimata muudest kriisidest:)
 
Kass 05. juuli 2012, kl 15.10
Mehe erektsioonihäired on üks esimesi üleminekuea tunnuseid. Samas ei tohi unustada, et üle 40aastane mees pole enam nooruk, kellel tekib erutus iga kauni sääre peale.
Esimestel ebaõnnestumistel ei tohi lasta end rööpast välja lüüa. Peab mõistma, et keskeas ja üle selle härrasmees vajab kindlasti partneri suuremat tähelepanu, tugevamaid erootilisi stiimuleid kui seksuaalelu alustav noorsand. Kuna aga erektsiooniprobleemid saavad sageli alguse mingist tõsisest üldhaigusest, võiks masendusse langemise asemel pidada nõu arstiga. Tõrge võib olla kergelt kõrvaldatav.
 
sex 05. juuli 2012, kl 15.22
aga maaslamavale alule uut klaviatuuri, eesti keelsete tähtedega ei pakutudki? oraalsexi ja pepusexi ka mitte? väga mage kukkumine.
 
appikene 05. juuli 2012, kl 15.29
missugune jura!!!
 
hops hops 05. juuli 2012, kl 15.31
ta selle vist soome eakaaslastelt saanud, hakka nüüd ajama vanainimest arvutipoodi uue järgi, pärast tuleb sealt veel tagasi lihtne lauakalkulaator pintsaku taskus. klahvid on ja kirjutab ka. mis sel ekraani suurusel vahet, prillidega tuleb lugeda ikka.
 
alu 05. juuli 2012, kl 15.47
vabandage, väike vahemärkus, aga ikka ei näe tömbi keha kukkumises midagi graatsilist:)

ehk oskate välja tuua niisama huupi lahmimise asemel-mind see ei kõiguta!
 
piip 05. juuli 2012, kl 16.01
alukene vist omameelest avab meie silmi, mõeldes, et teatab meile mingit uudist. alukesel on vist mulje, et kui teised täiskasvanud silmad punnis koguaeg inimeste ja maailma sitast poolest tatti ei pritsi, siis nad ei tea selle olemasolust. Et täiskasvanud inimesed teevad seda enda ja lähedaste vaimse tervise nimel on alukese jaoks samasugune müstika nagu tavalise inimese jaoks porgandi külvamine oma korterisse kui horoskoop nõuab.
 
Agnes 05. juuli 2012, kl 16.03
Muidugi ei hakata mütsatuse peale hädas olijale appi tõttama - kohev polsterdus pehmendab lööki ja on kindel - ta jääb ellu :)
 
alu 05. juuli 2012, kl 16.18
võib kyll olla. optimist ilmselt suunab lootusrikka pilgu just koheva ymbermineja poole ja näeb tyhjas kotis pigem palli-äkki põrgatab pysti ise tagasi.
 
Agnes 05. juuli 2012, kl 16.22
Mhmh, sina muidugi hea meelega teeksid mutist batuudi ja tallaksid seljas nii kuidas jaksaks :)))
 
Nain 05. juuli 2012, kl 16.24
Kõlab nagu vene sotsialistlik realism. ;)
 
piip 05. juuli 2012, kl 16.30
alu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> võib kyll olla. optimist ilmselt suunab lootusrikk
> a pilgu just koheva ymbermineja poole ja näeb tyhj
> as kotis pigem palli-äkki põrgatab pysti ise tagas
> i.

sina alu näed seal tühjas kotis ilmselt üle 40a vaala aga ma pole aru saanud kas sa oled selle juures optimist või pessimist.
 
alu 05. juuli 2012, kl 16.33
Oleneb. kui ta seljas kannaks delfi naisteka logoga t särki, siis hakkaks ettevõtjaks ja rendiks ta mingil yritusel lastele välja. maitsku siis ise omi vilju lastevihkajana!:)
 
piip 05. juuli 2012, kl 16.44
kui sul pisut rohkem nutti oleks siis kannaksid säärast särki alati igaks juhuks enda kotis ise kaasas, soovitan sinu imidzi juurde säästumarketi kilekotti- rohkem neid kel jalad nõrgaks lähevad. Usu mind, kunagi saab sinust ikka ettevõtja!
 
alu 05. juuli 2012, kl 16.58
jaa. säästuka kilekott oli kunagi kõva hitt siin. kõik heal järjel koduprouad ja muidu karjäärinaised rääkisid innukalt kaasa nagu nyydki, aga muudel teemadel:)
 
piip 05. juuli 2012, kl 17.06
täitsa usutav et teil seal see nii oli
 
alu 06. juuli 2012, kl 16.07
vabandan oma pahameele pahvaku üle. Pole kaua saanud. Keegi ei taha ju mind!
 
Agnes 06. juuli 2012, kl 18.49
sama seis, saame kokku?
 
alu 06. juuli 2012, kl 18.50
ma kahjuks ei saa, mul allpool seisu enam ei ole, keskiga teeb mehega oma töö.
 
alu 06. juuli 2012, kl 18.53
aga Agnes, kui säästuka koti kaasa tood, siis see erutaks mind küll. mul on selline erootiline huvi, loodan, et sinul ka?
 
Agnes 06. juuli 2012, kl 18.55
kas sa mõtled seda tõsiselt või teed mu kulul nalja? kui tõsiselt, siis ma oleksin nõus.
 
Agnes (see õige) 06. juuli 2012, kl 19.51
Noh, liba, mõistus sai otsa või?! :)))
 
Agnes (see õige) 06. juuli 2012, kl 22.24
:D :D :D :D

kuigi et kui päris aus olla, siis ma oleks jah nõus ikka.
 
kahekümpine 06. juuli 2012, kl 22.31
Käisin eile lasteaias tööasjus, seal olid tunduvalt arukamad väikesed inimesed.
 
Agnes 06. juuli 2012, kl 22.32
Mis wärk teil nende säästuka kilekottidega on? Kas see peab schampuseid täis olema? :)
Karl Kindermacher 06. juuli 2012, kl 22.39
Ei, Agnes, selle võtad kasutusele siis, kui preskud otsa saavad. Parem ikka kui mitte midagi.
 
Agnes 06. juuli 2012, kl 22.46
Issand, nüüd ma pean küll kohe pikalt mõtlema...kas saab täpsustada...kuidas sina seda kasutanud oled K.K?
Karl Kindermacher 06. juuli 2012, kl 22.48
Ei noh, mina olen ikka sihipäraselt kasutanud: õllesid selle sees koju tassinud. Aga kuulujutud käivad, mis teha ;)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!