Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Miks on nii?
 
huvitav 08. juuli 2012, kl 18.37
Miks on nii, et Eestis peavad naised üliväga pingutama, et mehele saada, aga välismaal pingutavad mehed, et endale naine saada?

Pole ime, et naised välismaale lähevad.
 
jah 08. juuli 2012, kl 18.50
Eestis peavad naised olema õnnelikud, kui üldse mõni mees tähelepanu pöörab. Iga mees võib endale võtta 2 pikakoivalist saledat modelli. Seega naised peavad olema tänulikud, et üldse mõni mees tähelepanu pöörab ja moka maas pidama meeste nõrkuste või negatiivsete külgede suhtes. Iga mees leiab endale kergelt naise või mitu naist, seega on kapriisitsev või muidu närvidele käiv naine imelihtne välja vahetada.

Eestis ju naised kaklevad ükskõik kui suure jopski peale ja konkureerivad omavahel. Ükskõik milline mees on, kohe karabatakse ära, kui ta on vallaline. Igal mehel on ukse taga järjekord naistest. Kui pole vallaline, siis üritatakse teise naise käest endale krabada. Eesti naised peavad olema madalam kui muru. Mis meeste elul viga, üks lust ja lillepidu ja ilusate naiste uputus. Vaheta või iga nädal üks kena noor naine teise vastu välja.
 
viimasele jobule 08. juuli 2012, kl 19.07
kuule, statistika järgi on alla 40-aastaste hulgas mehi tunduvalt rohkem kui naisi, wtf sa ajad?
 
waat ? 08. juuli 2012, kl 19.11
27 aastane ja pole ükski naine veel mind tahtnud. Või kui on siis kardetakse suhtlema tulla.
 
Mari 08. juuli 2012, kl 19.11
Se oleks kul alandav kui peaks kaklema mingi mehe pärast kes seda väärt pole. Lihtsalt sellepärast et paremat võtta pole. Ja kui inimsed lepiks rohkem üksteise väikeste vigadega siis ei peaks koguaeg uut otsima!
 
eke 08. juuli 2012, kl 19.29
näh, ma küll ei saa kurta. vallalisena ei olnud meeste tähelepanust kunagi puudust. pigem oli probleem keemia tekkimises. ja ausalt öeldes ei olegi võimalik leida meest, kellel ei olnud mingeid kiikse. meil kõigil on kiiksud.
ahjaa, need, kellel saledate modellide vahel valida on, need ei klassifitseeru sageli üldse meeste alla. need on lihtsalt mingid (vahel keskmisest rahakamad) isased, tavaliselt taaruvad nad nagu pingviinid õllekõht ees ja bemmivõtmed taskus kolisemas. ja siis nende kõrval on need "modellivälimusega" bimbod - üks hullem kui teine. vaadake neid naisi, nad pole ju ilusad. ära nälginud, juuksed vesinikblondiks või süsimustaks kärsatatud, neegripäevituse ja erinevate lisadega. mis selliste püsikulud veel olla võivad?
aga jah, minu jaoks on Mees üks mehine, karuse olemisega, enda tervisest lugupidav ja naisterahvaid austav džentelmen.
 
no 08. juuli 2012, kl 19.55
Õpetage oma tütreid endast lugu pidama ja hoidma.
Karl Kindermacher 08. juuli 2012, kl 19.57
Huvitav, kust tulevad idiootlikud kinnisideed? Miks nad levivad massidesse?
 
Arvamus 08. juuli 2012, kl 20.23
Ma pole ei modelli näo ega ka kehaga,aga ometi jooksid mehed mulle tormi enne kui abiellusin.Probleem on pigem suhtlemise oskuses.Muidugi,õnneks,sellised niisama kargajad,kelle ideaal ongi beibed,hoidsid minust eemale.Mina sain aga täiesti normaalse mehe,kes iga väikse vea pärast ei hakka mind uuema mudeli vastu vahetama,vaid eksisteerib minuga edasi.Samas suudab näidata,et armastab mind ja tahab minuga olla ja ei taha mind muuta.Ei ole tal alkoholi probleem,ei suitseta.Käib normaalselt tööl ja samas suudab leida aega ka minu ning laste jaoks.Olemas on võlgadevaba kodu ja autogi.Mida elult veel tahta.Elu on lill ja lillead oma probleemidega.Kellel meist probleeme pereelus ei teki?Ikka tekib,isegi kui elu on lill.Õppige väärtustama õigeid asju ja eelkõige iseennast.Siis tuleb ka õige kavaler.
 
Kalevipoeg 08. juuli 2012, kl 20.26
Normaalseid mehi on nii vähe, et naised peavadki neid jagama!
 
XXX 08. juuli 2012, kl 20.29
Mul on ka välismaa mees, eesti mehed pole mulle kunagi tähelepanu pööranud. Ise ma ennast meestele pakkuma ei lähe, aga ma ei ole ka nii hea välimusega, et mehed ise minust huvitatud oleks.
Tibi ma ei ole, julgen ilma meigita ringi käia, peamiseks riietuseks teksad ja madalad kingad, olen normaalkaalus (kuigi rohkem seal ülemise otsa peal) ning rullnokad on mulle tänaval järgi hüüdnud, et mine dieedile. Siin arvatakse, et normaalne naine peab olema modellimõõdus, käima kogu aeg meigiga ringi, kandma enamasti seelikuid ning kõrgeid kontsi (sest mugavad riided ei pidanud ju naiselikud olema), kui nii ei ole, siis eestlaste arvates oled sa hoolitsemata välimusega, meestelt on ka tähelepanu null.
 
trulla 08. juuli 2012, kl 20.33
viimasele jobule
eestis on väga väike rahvaarv, seepärast ongi partneri leidmine raske. ja sina ära hüppa, et mehi on rohkem. 30ndaks-35ndaks eluaastaks arv võrdsustub, kuid siis hakkab mehi vähemaks jääma. elusolevate meeste hulka on loetud ka psükkarid, vangid, narkomaanid, joodikud ja muud idioodid. enamus koosneb see seltskond kõik meestest.
loomulikult on eestist väga raske meest leida.
jutu järgi tundud sa näiteks isegi olema mees ja seejuures ebaintelligentne. nii et ennast arvesta kohe abieleuturult välja. sind näiteks ei taheta.

minul polnud ka vallalisena meeste tähelepanust puudust. aga nendest meestest ehk 1 kümnest oli selline, kes võiks kõne alla tulla. ja eriti raske on meest kohata, kui töötad kohas, kus ainult naised ümberringi.
aga mingi vigadega leppimine ja lati allapoole laskmine ei tohi küll kõne alla tulla. ennem kasvataksin juba üksinda lapse või lapsed üles, kui end mingi jobuga koormama hakkaksin selle nimel, et "mees" oleks majas.
niipalju peaks naistel ikka eneseväärikust jätkuma.
 
trulla 08. juuli 2012, kl 20.41
XXX
ah, et kui välismaa mees, siis hakkame kohe eesti mehi ja eestlaste suhtumist maha tegema?:)

mul on ka välismaa mees. sellegipoolest leian, et eesti naine on ilus, maitsekas ning hea käitumisega.
ja ära tule mulle kohe üldse rääkimagi, et välismaal ilu ja kombeid ei hinnata. kuna välismaal on rahvast rohkem, on seal ka madalat klassi, kes enda hoolitseda ja riideid valida ei oska rohkem. aga nende järgi ei pea kohe malli võtma.
ja mina ei tea, kus sa neid ülesmukitud ja võõbatud eestlasi nii palju siis näed?
minu arust pole neid sugugi rohkem, kui mujal. ja needki maitsetult ülesmukitud osutuvad tihti venelasteks.

inglismaal on üldiselt nii - paks, või liiga kõhn, siis on tegemist alamklassiga:))
ja seda ütlevad ka inglased ise.
 
nii ongi 08. juuli 2012, kl 20.42
Nii ongi, nagu trulla kirjutas - kui vangid, narkomaanid ja prükkarid maha arvata, siis järelejäänud meeste peale on konkurents tihe ja iga vallaline mees krabatakse kohe ära. Naised löövad ise külge ja meestel järjekord ukse taga. Pole midagi teha, naised peavad Eestis mehi jagama. Normaalseid mehi ei jätku lihtsalt naistele. Eestis peaks olema lubatud mitmenaisepidamine.
 
trulla 08. juuli 2012, kl 20.43
waat?
on sul siis mingi puue, mis takistab sind ennast naistega suhtlemist alustamast?
 
to waat ? 08. juuli 2012, kl 20.56
"27 aastane ja pole ükski naine veel mind tahtnud. Või kui on siis kardetakse suhtlema tulla."

Ei saa aru. Eestis on iga naine õnnelik, kui üldse mõni mees neile tähelepanu pöörab, sest meil ju mehi nii vähe.

Üllatav on aga see, et sa oled 27a elanud ja mõni naine pole sind ise ära krabanud. Vabad mehed lähevad nagu soojad saiad ja naised konkureerivad omavahel tõsiselt nende peale, üritavad küüned taha ajada ja endale krabada. Kuna vabu mehi nii vähe, siis üritatakse ka suhtes mehi üle lüüa. Midagi peab ikka väga viga olema, kui Eestis pole meest enne 27 eluaastat naiste poolt ise ära krabatud.
Karl Kindermacher 08. juuli 2012, kl 20.58
Panen nüüd naisteka kinni ja lähen ukse taha asja uurima ;)
 
armukestest 08. juuli 2012, kl 21.04
Arusaamatu on, miks Eestis suhtutakse kehvasti mehe armukestesse. Iga naine teab ju, et naistel on üliraske Eestis kaaslast leida, seega tuleks olla mõistvam, kui mõni teine naine natukenegi mehe lähedust nautida saab. Ega teised naised süüdi pole, et Eestis lood nii kehvad on. Armukestele tuleks lausa kaasa tunda. Päris oma meest neile pole ju jätkunud.
 
trulla 08. juuli 2012, kl 21.36
just nii ongi - mehi on, kuid just mehi, kellega koos elada ja lapsed saada, vat selliseid ei jätku.
ja seetõttu peabki riik üksikemasid toetama, et ka meheta naised oleksid suutelised väärikalt lapsed üles kasvatama. muidu sureme me tõesti välja. sest nagu näha, lollid ja asotsiaalid, neil on kama kaks, kas neil on raha või pole, nemad paljunevad niikui nii. just naised, kes on korralikud ja kel võiks rohkem lapsi olla, just kahjuks neil pole lapsi.
ja pole mingit õigust ühtegi naist hukka mõista, kes on endale targa abielumehega lapse teinud. kas ta oleks pidanud siis lapse saama mingi jobuga, mingi ajuvaba moraali nimel? vot sel juhul mõistaksin ma ta kindlasti hukka. eelkõige tuleb mõelda lastele ja kasutada selget mõistust.
tarkadel ja edukatel meestel peabki palju lapsi olema.
ja igasugune moraal, et abielumees peab truu olema?
no teate... see on juba selle abielupaari enda asi, kuidas nende suhted on. vallaline naine pole kedagi vägisi oma voodisse tirinud.

kuulake kas või uudiseid õnnetustest. kes meil upuvad, liiklusõnnetustes hukkuvad, sõjas surma saavad?
ikka noored mehed. ja iga nädal mõni.
ime siis, et meil mehi ei jätku.
 
vaba valiv naine 40 08. juuli 2012, kl 21.48
Huvitav, mulle küll jätkub. Ja statistikast pole ma kunagi hoolinud. See hoolimatuse taktika näikse mõikavat nii töötuna alati kohe töö saamises kui "sellises kõrges vanuses" toreda mehe leidmises. Mida põrgut mul üldse selle statistikaga pistmist, lihtsalt skoorimise vajadus on ammu ajalugu :)
 
trulla 08. juuli 2012, kl 22.04
vaba valiv naine 40
nii, ja kui küsida tohib, siis miks sa veel vaba oled?
 
vaba valiv naine 40 08. juuli 2012, kl 22.37
Sest ma valin :) Ja arvan, et mulle sobib vaid see kõige õigem. Aga katsetamiseks on täiesti korralikku materjali, seda tahtsin öelda. Pingutavad nemad, mina lihtsalt olen väärtuslik... Nojah, tegelikult ei ole ma midagi jumalikku või õudselt erilist, lihtsalt attitude'i küsimus :) Soovitan.
 
trulla 08. juuli 2012, kl 22.46
kui nr40 su vanust tähendab, siis hakkab see valimise aeg varsti otsa saama, kui sa ka lapsi saada tahad. kui aga lapsi ei taha, siis muidugi. siis on aega või elu lõpuni valida.
 
raske uskuda 08. juuli 2012, kl 22.52
Lihtsalt raske uskuda, et riigis, kus mehi nii vähe, on 40 aastasel naisel mehi valida ja lausa erinevad mehed jooksevad järel. Muidu üldiselt naistel ju teada, et ikka naistel üliraske üldse mingisuhust meest endale leida, kõik mehed suhtes ju.

Või sul 40a naisel jooksevad järel abielumehed, kes on 20 aastat sama naisega olnud ja nüüd tahavad korraks natuke vaheldust? :)

Läheb pigem sinna fantaasia ja netis oma ego upitamise valdkonda. Naised ikka üldiselt teavad, et vabu mehi väga vähe ja naine peab olema õnnelik, kui üldse mõni mees tähelepanu pöörab. Nüüd aga on meil siin üks 40 aastane ja ütleb, et temal küll mehi jalaga segada ja saab endale lubada valiv olemist.

Ei lähe naiste arusaamaga reaalsusest kokku.

Oleks rääkijaks 40a mees, siis nendel on muidugi naisi jalaga segada ja järjekord ukse taga ootamas. Eestis mehed võivad endale valimist lubada naised peavad õnnelikud olema, kui üldse mõni mees neile tähelepanu pöörab, sest mees võiks oma tähelepanu pöörata mõnele paljudest saledatest, ilusatest ja vabadest naistest, kes ka kõik tahavad endale meest saada või on nõus kasvõi armukeseks olema, sest elu sunnib. Kui ikka mees on Eestis hästi defitsiitne kraam, siis pole midagi teha. Alternatiivid on kass võtta ja meeste olemasolu täiesti ära unustada või välismaale minna. Esimene variant siiski naistele eriti ei meeldi, sest 20, 30 ja 40 aastased naised siiski soovivad tavaliselt meestega intiimsemat lähedust ja ka seksi teha. Täielikult sellest loobumine on natuke palju nõutud.
 
vaba valiv naine 40 08. juuli 2012, kl 22.58
Jaa, just nii see ongi. Tervis korras, aga las läheb, nagu läheb. Muidu oleks mõne ikka valmis teinud, aga olen aru saanud, et mulle on kõige olulisem õige suhe.
 
:) 08. juuli 2012, kl 23.02
Oeh, jälle on siin mingi ala-arenenud meestepõua kuulutaja kohal. No ma ei saa aru millest see jutt tuleb, mis isiklik trauma sul küll olnud on, et sa reaalsusest aru ei saa.
Mehi on kõvasti rohkem kui naisi, naistel pole vaja mehe saamiseks absoluutselt midagi teha. Keskmine naine peaks saama vähem kui paari päevaga omale mehe.

Meestel kulub aga naise...misstahes naise leidmisele mitmeid kuid, ja isegi aastaid, olgu selleks siis üheöösuhe või püsisuhe.


Isegi lit*e on raske leida sest neil on eriti suur järjekord ja nõudlus(arusaadavatel põhjustel)


Eestis ei peaks mitte mitmenaisepidamist legaliseerima, vaid prostitutsiooni :D, et kõigil neil üksikuks loodud meestel midagi huvitavat teha oleks.


Ja väide et normaalseid mehi on vähe, ja sellepärast on naised pigem üksikud....sama võiksid ka mehed öelda. Et naised on inetud, pakusd, vaesed kui kiriku rotid, litsakad, lastega üksikemad jne jne. Et kui kõik need maha arvata, siis jääbki vaid käputäis naisi järgi. Aga mehed seda ei kurda, sest valikut pole. Isegi kui kõik naised võtaks omale mehe, siis jääks ikka tohhuijaa mehi üle.

Naistel on harukordne ja üli hea eelis meeste ees, ja ikkagi vingutakse. Noo ma ei saa aru miks küll.



"muidu sureme me tõesti välja. sest nagu näha, lollid ja asotsiaalid, neil on kama kaks, kas neil on raha või pole, nemad paljunevad niikui nii."

Ehemm, kui jutt käib meestest, siis nii need asjad ju pole. Mehed pole võimelised üksi poolduma. Ikka on vaja naisi kes neid a-sotsiaale ja joodikuid hindaks ning nad ära võtaks. Ja kui mõni naine võtabki joodikust mehe, ning jääb siis üksikemaks kuna mees kõnnib lihtsalt minema, no siis ongi paras ju, täis debiilik peab olema et pohhuilt joodikuga laps saada. Mingi ajuraas peab ikka peas ka olema.
 
trulla 08. juuli 2012, kl 23.06
raske uskuda
mina usun küll. olen vanem, kui 40 ja kui kuhugi välja lähen, läheneb küll mehi. ning kusjuures toredaid ja arukaid mehi. iseasi on, kas nad kohe abiellumiseks sobivad. aga kui tahta, siis leiab küll selles vanuses.
kõik oleneb naise olekust ja hoiakust. käin ehk korra aastas väljas ja olen alati "peika" saanud. loomulikult pole ma huvitatud suhte arendamisest, sest olen abielus.
minu prioriteet on siiski lapsed.
ilma lasteta oleks elu poolik. mehed lähevad ja tulevad, kuid lapsed jäävad.

aga kui meeleheitlikult ning lausa "desperaadolikult" meest otsida, siis peletad juba auraga mehe eemale:)
 
vaba valiv naine 40 08. juuli 2012, kl 23.07
No ma ei tea, 2+3 normaalset meest aastas ära proovida pole ju liiga vähe ega liiga palju? Mulle ei piisa normaalsest. Ja järjekorda pole kah vaja, kui valmis olen, siis suhtlen jälle mõnega, miskipärast armuvad nad alati ära, nii et mina tunnen end ikka ja jälle kuidagi teenimatult või teenitult valijana. Näen ok välja ka ja sisult ei tunne end vanana.
Vat asi ongi selles egos, see pole alati halb :) Töötuna toob usk ja enesekindlus soovitud töö ja järgmise mehe toob ka. See on nagu lotomäng - õnne peab olema, aga ilma piletit ostmata ei saa võitu ju ikka tulla, pisut peab ise ka liigutama, AINULT fantaseerimisest ei piisa küll jah :)
 
to :) 08. juuli 2012, kl 23.12
Miks naised joodikuga elavad? Mõtle! Elavad seetõttu, et normaalseid mehi ei jätku ja siis ahastuses üritatakse kasvõi sitast saia teha.

Miks mehed naiste üle ei vingu? Ehk seetõttu, et pole põhjust? Normaalseid naisi jätkub igale normaalsele mehele ja jääb veel üle ka. Meestel polegi Eestis põhjust vinguda, neil elu kui paradiisis ju. Kõik koht täis harituid, noori saledaid-ilusaid vabu naisi. Eesti mehed on aga ilusate naiste rohkusega nii ära harjunud, et ei oska seda hinnata. Välismaa mehed oskavad rohkem.
 
trulla 08. juuli 2012, kl 23.23
:)
oled narkouimas või oledki selline?:))
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!